Gdzie się podziały pożyczki?

Obrazek użytkownika Zygmunt Jan Prusiński
Kultura

Zygmunt Jan Prusiński

Gdzie się podziały pożyczki?

Dziękuję PiS-owi za początek oczyszczania z korupcji i malwersacji publicznego pieniądza i majątku narodowego Państwa Polskiego. Nareszcie ktoś odważny to robi po 17 latach!

Pani Hajko, te słowa kieruję do "GRONOWCA", co się stało z pożyczkami pod pani "sztandarami" z Narodowego Banku Polskiego, w którym to pani tak ślicznie szefowała... i szarżowała? My jako Naród, w ogromnej liczbie Polacy, bo to nasza jest OJCZYZNA od chwili księcia MIESZKA I i później od jego syna, pierwszego Króla BOLESŁAWA CHROBREGO - który uporządkował to terytorium Polski, które (pod jego koroną, berłem i mieczem) RZECZYPOSPOLITA przyjęła Chrzest, zatem nic tu nie ma o rabinach, ani w kropli deszczu, ani w płatku śniegu, ani w promieniu słońca, ani w spadającej gwieździe, że to nie jest kraj POLAKÓW - SŁOWIAN, chyba się pani ze mną zgodzi, więc nie mamy zamiaru ciągle i wciąż długi czyjeś spłacać. Bo to nie Polacy szastają majątkiem narodowym!

Od pani otrzymał SRULOW BOGATINOW, amerykański gangster żydowskiego pochodzenia (aż !) 100 000 000 dolarów USA; czy zwrócił (ów pani znajomy) do Kasy Narodowej tę pożyczkę?

Proszę poczytać o sobie artykuł ANDRZEJA REYMANA pt. "TRUE FACT ZŁODZIEJ STORY". Może zrozumie pani, jak my Polacy cieszymy się z tego, że żydówka HAJKA została wygnana na banicję ze Stołecznego Ratusza.

Te "marmoladowe" gadki na śledziu, w związku z ukryciem wpisu o dochodach majątkowych rodziny, niech pani wywiezie tam, tam na STEPY MONGOLSKIE, tam gdzie jest piękny wiatr i piękna trawa...

Powiem tak jako intelektualista, niezależny publicysta i narodowy poeta w Polsce, cieszę się że "prezydentury" nie ma w pani rękach. Dziękuję BOGU za to i Braciom KACZYŃSKIM jak najbardziej!

A ode mnie prośba: Czy może PLATFORMA OBYWATELSKA (PO) wyrejestrować się w sądzie jako zbyteczna partia dla Polski? Bo wy nam przeszkadzacie żyć! No bo ile można słuchać tego gęgania o niesprawiedliwości dla siebie - tym bardziej, że od społeczeństwa jesteście tak daleko jak od Polski daleka jest "Ziemia Ognista".

26.01.2007 - Ustka

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)