Donald Tusk przeszedł szkolenie SB. Miał zadanie zniszczyć Jana Olszewskiego!

Obrazek użytkownika Zygmunt Jan Prusiński
Kultura

Tuski, to rodzina antypolska, poszukajcie w sieci... ma to po dziadku i ojcu ! - ZJP
___________________


Po “Bolku” wychodzi prawda o Donaldzie Tusku. Były premier donosił od lat 80 na Polskę?!

Nazwisko jakie pada w sprawie wspólnego agenta NRD-owskiej STASI i PRL-owskiej SB, to nazwisko premiera Donalda Tuska. Choć nikt nie jest w stanie przedstawić dowodów na piśmie, to jednak informację tę potwierdza każdy były funkcjonariusz zarówno STASI jak i SB poproszony o komentarz.

Cała sprawa ma związek z ukazaniem się w Niemczech książki Ralfa Georga Reutha i Günthera Lachmanna „Pierwsze życie Angeli M.” poświęconej działalności w NRD obecnej kanclerz Angeli Merkel. Twierdzą w niej, że w 1981 była szefem wydziału agitacji i propagandy FDJ ( Wolna Młodzież Niemiecka – komunistyczna organizacja młodzieżowa Socjalistycznej Partii Jedności Niemiec w NRD ) oraz członkiem władz komisji zakładowej Akademii Nauk w NRD.


https://propublico24.pl/index.php/2019/03/06/po-bolku-wychodzi-prawda-o-tusku-byly-premier-donosil-od-lat-80-na-polske/?fbclid=IwAR3UbEYbWUUoxX6CTO_UwuQBeCKCuDdDa8im4sqIPdMKa0jgJuGo5iFoxIM

 

Wszystko jasne!
Donald Tusk przeszedł szkolenie SB. Miał zadanie zniszczyć Jana Olszewskiego!


“Tusk był wychowankiem SB. Był szkolony przez funkcjonariusza Szylinga. Tusk był człowiekiem przysposobionym przez komunistyczne służby specjalne. Szyling to zaufany człowiek Kiszczaka, który był przeznaczony do rozmów z Wałęsą w okresie przygotowywania się przez niego do przejmowania władzy po wyborach w 90 r. Wtedy właśnie w tej operacji bezpośrednio brał także udział Donald Tusk i to był moment, w którym był bardzo zaangażowany w to, by układ postkomunistyczny utrzymał się przy władzy, żeby ta zmiana (…) nie zagroziła interesom sowieckim i nomenklaturze komunistycznej, która oficjalnie oddawała władzę.” – powiedział wczoraj w Polskim Radiu Krzysztof Wyszkowski.


https://propublico24.pl/index.php/2019/02/11/13928/?fbclid=IwAR3p9PIfIf9ZCaEhrQi3is-4IETgh5gcHLVwp7E81Ju2r0wn0_yM-pL5ky0

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:6)