Dla przypomnienia pod sztandarami Donalda Tuska

Obrazek użytkownika Zygmunt Jan Prusiński
Historia

Rozmowy, rozmowy na Salonie 24 http://wszolek.salon24.pl/


Trup w tuskowym państwie ściele się gęsto:


1. W przeddzień Wigilii 2010 roku "wiesza się" na kablu od odkurzacza Grzegorz Michniewicz, dyrektor generalny tajnej kancelarii premiera Tuska. Wiesza się w dniu, w którym z remontu z Rosji w Samarze wrócił samolot TU-154.

2. "Zmarł" 31.03.2010r. Prof. Stefan Grocholewski - ekspert od odczytywania nośników cyfrowych, wykrył manipulacje w nagraniach czarnych skrzynek z CASY. Przypominam w wypadku CASY śmierć poniosło większość polskiego dowództwa lotniczego.

3. W czerwcu 2010 roku umiera w tajemniczych okolicznościach w Moskwie operator Faktów TVN Krzysztof Knyż rejestrujący kamerą "na żywo" miejsce tragedii smoleńskiej. Reporter TVN Wiktor Bater żyje, ale do tej pory nie pojawia się na wizji.

4. 18.04.2010 r "zginął w wypadku samochodowym" Mieczysław Cieślar " miał być następcą Adama Pilcha, który zginął w Smoleńsku. Podobno otrzymał telefon ze Smoleńska od A. Plicha po katastrofie (!)

5. W "wypadku samochodowym" w czerwcu 2010, na kilka dni przed wyjazdem, ginie szef grupy polskich archeologów mających zbadać miejsce katastrofy pod Smoleńskiem prof. Marek Dulinicz.

6. 12 czerwca 2010 w Wejherowie wiesza się oficer Służby Kontrwywiadu Wojskowego. W Wejherowie jest Centrum Wsparcia Teleinformatycznego i Dowodzenia Marynarki Wojennej. Jak nieoficjalnie ustalił portal tvp.info, żołnierz był oficerem i posiadał wysoką klauzulę dostępu do materiałów niejawnych. Znaleziono go powieszonego.

7. W październiku 2010 roku odnajdują się poćwiartowane zwłoki Eugeniusza Wróbla, eksperta lotniczego.

8. W 2011 roku dowiadujemy się o odnalezieniu zwłok szyfranta Służby Wywiadu Wojskowego Stefana Zielonki. Szyfrant Zielonka był ekspertem w swoim fachu, wyszkolił wielu swoich następców miał dostęp do najtajniejszych dokumentów Polski i NATO.

9. W grudniu 2011 roku w pokoju hotelowym na urlopie w Indiach "wiesza się" Dariusz Szpineta, ekspert lotniczy, autor opracowania "Operacja - kłamstwo smoleńskie".

10. 16.06.2012 "samobójstwo" popełnia generał, były twórca GROMU Sławomir Petelicki - generał jawnie krytykował rząd premiera Tuska i domagał się profesjonalizmu w badaniu tragedii w Smoleńsku.

11. W październiku 2012 popełnia "samobójstwo" Remigiusz Muś jeden z głównych świadków w śledztwie Smoleńskim.

12. 10 grudnia 2012 w Warszawie zamordowano Krzysztofa Zalewskiego, eksperta lotniczego badającego katastrofę smoleńską.


KTO NASTĘPNY PANIE TUSK ?

KLEPSYDRUM
| 11.12.2012 12:41

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:6)