Żadnej rewolucji nie będzie

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Protesty po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji eugenicznej wprawiły opozycję, lewactwo i stojące za nimi media w stan ekstazy. Już widzą nową Polskę bez Boga, Kościoła, z aborcją na życzenie i lewicą u władzy. Od razu napiszę-nic takiego nie nastąpi. 

Kobiety pozwoliły stanąć na czele swoich protestów feministom, a dokładniej komunistkom. Nie mają one żadnego szacunku do ludzi o innych poglądach,  wartościach. Żadnego szacunku dla tradycji, wiary. Szanują tylko LGBT którego flagi i symbole są obecne na ich protestach w przeciwieństwie do barw narodowych. Krzyczą o rewolucji, j.baniu, wojnie, wy.ierdalaniu.  Do tego ich samozwańcza liderka pani- Lempart posługuje się językiem wulgarnego chama, pokazując swój intelektualny poziom. 

To wszystko sprawia że dla ludzi normalnych jest to nie do przyjęcia. Ataki na Kościół, próby profanacji usprawiedliwiane przez media, celebrytów i polityków opozycji bredzącej że są obrońcami konstytucji i prawa. Pokazali tym że dopuszczają stosowanie przemocy jeśli jej użycie jest spowodowane walka z poglądami jakich nie mogą pokonać w wyborach parlamentarnych. 

Ta chwila triumfu po jednodniowych atakach na Kościół będzie ich kosztować porażkę protestów oraz kres ich marzeń o rewolucji. Te ataki spowodowały aktywizację środowisk narodowych oraz co dla nich najgorsze kibicowskich. Wystarczyło że stanęli oni pod katedrami, kościołami i natychmiast protestują się zrobili grzeczni...  A przykłady popłochu jaki wywołało pojawienie się kibiców spokojnie idących w stronę protestujących, gdzie strajkujący stratując się wzajemnie uciekali.. mimo okrzyków o wojnie, j.baniu, wyp.erdalaniu, wywożeniu księży na taczkach pokazują ich całkowitą niezdolność do zrobienia czegokolwiek prócz gimnazjalnymi bluzgami na kartonach.

Jeśli protestujące kobiety nie odetną się od osób i środowisk antykościelnych, profanujących tradycję, wiarę, obiekty sakralne, to kibice i narodowcy będą w stanie zakończyć tę wojnę w dwa dni. W myśl hasła-nasze (kibiców) ulice-wasze komentarze na wyborczej, tvn, czy pudelku. Takie są fakty. Pisze to jako kibic. Żadnej rewolucji lewaków nie będzie.

Dla Kościoła ta sytuacja to już naprawdę ostatni dzwon. Czas przestać liczyć się z głosem mediów i środowisk liberalnych. One właśnie pokazały że popierają PRZEMOC wobec Kościoła i jego wiernych. Kościół wreszcie powinien zacząć mówić językiem zdecydowanym, twardym, głośnym. Jak trwoga to stanęli przy nim kibice i narodowcy. Takich ludzi musi Kościół przyciągać w czasach trudnych.

Dziwi mnie opieszałość rządzących-przecież już dawno powinno być dopisane i uchwalone prawo jasno mówiące o tym że poczęte dziecko nie mające szans na przeżycie z powodu swoich wad kobieta może usunąć. Taki zapis MUSI się pojawić, więc na co czekacie?!

Jako kibic mogę protestującym kobietom-usuńcie z protestu lewactwo. Kibice staną koło was i władza za dwa dni posłucha waszych postulatów. Wybór należy do Was. Rewolucji nie będzie.        

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:6)

Komentarze

Nie byłbym takim optymistą. Widziałem wczoraj wracających do domu z protestów. Były to głównie dzieci w wieku 13-17 lat. Część z nich uzyska prawa wyborcze i będzie głosować w nastepnych wyborach. Na kogo?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1650209

Kliknęłam ten trójkącik z czubkiem do góry, z boku pojawi się niewielki napis "podoba mi się".

Nie, wcale mi się to nie podoba ale, niestety, obawiam się, że masz rację. :-(

Gorzej, od wczoraj  tak kliknęłam parę razy, choć wcale mi się nie podobało to, przy czym klikałam....

Gorzej, nie mamy na to wpływu, to oni i one, te nastolatki, będą kształtować swój świat, o ile będzie jeszcze co kształtować.

To jest jak fala tsunami, potężna i niszcząca, może to Armagedon ... biegu historii nie zatrzymamy....

No nie podoba mi się.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1650211

Były to głównie dzieci w wieku 13-17 lat.

Oni jeszcze parę razy zmienia zdanie....Jak zaczną pracować, zarabiać wtedy pogadamy....

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1650212

Ci mlodzi, zanim zaczną pracować, zaczną głosować - będą wtedy na studiach. A tam kolejna dawka indoktrynacji.

W wywiadzie z Yurim Bezmenovem, byłym agentem KGB, który zbiegł na Zachód w 1970 r., jest chyba wyjaśnienie tej sytuacji. Jednym z etapów przewrotu ideologicznego (zwanego też wojną psychologiczną lub strategią małych kroków) jest faza demoralizacji i niszczenia wartości (15-20 lat). Chodzi głównie o wykształcenie pokolenia studentów skażonych nowym myśleniem. Jedyną odtrutką jest usunięcie tych ludzi, ale... to wymaga kolejnych 20 lat na wykształcenie kolejnego "pokolenia, nastawionego patriotycznie i hołdującego zdrowemu rozsądkowi, działającego w interesie społeczeństwa".

Czyli jesli zaczęlibysmy dziś, to efekt byłby widocznu... za 20 lat!!!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1650224

Mnie nauczyło życie jednego- ludzie głosują portfelem.....

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1650233

... historia uczy ,że nikogo niczego nie nauczyła . :-) No ale warto może "wołać na puszczy" ,że rewolucja jak Saturn może panią Lempart wskazać nieubłaganym palcem "odchylenia heteryckiego" ,czy wytknąć  pani Suchanow nie realizuje postulowaną przez Fryderyka Engelsa i realizowaną przez Aleksandrę Kołłątaj  proletariackiej wpólnoty kobiet ,szczególnie "w duchu"  uwolnionego przez rewolucję z Bastylii markiza de Sade . Co jest jednak optymistycznym światełkiem w tunelu , tylko żeby nie  okazało się ,że  ten tunel jest użytkowany przez PKP . :-)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1650213

Lempart poobrażała już chyba wszystkich, skutecznie odcinając Strajk od pomocy życzliwych środowisk. To idiotka, nie lider 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1650214

... to pewnie ma pełny "support"  finansujących BLM/Antifę. (inwestor strategiczny Gazety(r) ) itd. A oni pragmatycznie macają ,jakie "środki wyrazu" chwytają na "globalną rewoltę" .Franczyza zamiast pięści BLM to czerwony pierdunek na czarnym tle . A niestety chyba trochę za dużo zinstrumentalizowanej gówn...rzerii  pojawiło się na ulicach ,by nie doceniać tego zagrożenia . Ćmy jak zawsze zahipnotyzowane blaskiem płomienia ... Kompania krasiwych krasnoarmiejców ,to tak potrafi "przeszkolić" co do rewolucjnych praw człowieka i postępowej godności . O takim progresiwiźmie to nie śniło się nawet kawiorowym wywrotowcom z Krytyki Politycznej ... ,a kto zabroni rewolucjonistom "praktycznej edukacji" . :-)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1650216

Ja jednak uważam że ona więcej im szkodzi niż pomaga. Podobnie jak Margot wcześniej....

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1650232

... tylko do rewolt ,to raczej nie idą "subtelne kobiety" i "szarmandcy" przedstawiciele płci nie tak pięknej . :-)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1650235

Kobiet na czele rewolt to raczej nie kojarzę.... Jedynie Joannę D'Arc.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1650258