Trzaskowski i jego elektorat

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Lekceważący stosunek do społecznie przyjętych standardów sprawia, że szambo fizyczne przekłada się na szambo duchowe. A właściwie, to jest odwrotnie, szambo duchowe, które tkwi w umyśle, znajduje także swój materialny wyraz w bałaganie fizycznym.

I choćby Trzaskowski wylewał całe warszawskie szmbo codziennie do Wisły i wypełnił nim cały Bałtyk, to nie zmieni to postaw warszawskich czy pomorskich lemingów, które nadal będą na niego głosowały.

Mamy tu bowiem do czynienia z czymś w rodzaju syndromu sztokholmskiego wiążącego emocjonalnie ofiarę ze sprawcą. Do tego dochodzi jeszcze infantylizm, systemowy infantylizm, który skłania niedojrzałych emocjonalnie ludzi do odmrażania sobie uszu na złość mamie.

Najlepszą ilustracją tego problemu jest historyjka, której byłem niemal świadkiem. Otóż osoba z dalszej rodziny relacjonowała rozmowę z córką po ostatnich wyborach. A w wielkim skrócie rozmowa wyglądała tak:

córka: te pisiory myślały, że dostaną więcej głosów.

Matka: ale te pisiory to ja, ciocia Basia, … .

Tak rozmawiają kobiety koncentrujące się na emocjach.

Ale dyskusja powinna wykraczać poza bezpośrednie emocje, i poza spersonalizowane obiekty ze sprawą związane, bo sytuacja wygląda oto tak:

owa córka jest ofiarą, podobnie jak ja i junior ofiarą głośnej afery w spółdzielni Ujeścisko, afery będącej dziełam ludzi z układu postkomunistycznego, słynnej Małej Sycylii. I ta poszkodowana dziewczyna tego sobie nie kojarzy i głosuje na sprawcę. 

Kiedyś Adamowicz wylał szmbo do Motławy, więc teraz Trzaskowski może wylewać szambo do Wisły.Ani warszawiakom, ani gdańszczanom to nie przeszkadza. Taka przewerbowana mentalność.

Okazało się też, że w walce o zwycięstwo w drugiej turze Rafaello ma dla warszawiaków nowy rewelacyjny punkt programowy – Warszawa Wenecją Północy, oferując im nowe drogi wodne w mieście.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:15)

Komentarze

Trzaskowskiego i PO popieraja ludzie, którym wystarczy, że powiedzą w TVN, napiszą w wyborczej. Dadzą się manipulować. Jak wytłumaczyć fakt, że głosują do sejmu i senatu na polityków z zarzutami prokuratora: Gawłowski, Neuman, Brejza, Kwiatkowski, Grodzki ... Jak ta Polska ma być? Polska aferzystów?

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Dodaj własny artykuł do naszego bloga http://bazafirmy.pl/blog/ . Wejdź do wybranej kategorii i kliknij "dodaj tekst"

#1637303

Wyjaśnienie jest proste i podałem je na początku: "brak standardów" a wynika on z błędnego wychowania. Takich lemingów sobie wychowaliśmy.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1637374

Naprawa gospodarki zajmie nam dwa miesiące, ale naprawa zdemoralizowanego społeczeństwa to dwa pokolenia, a nie: dwa lata!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1637591

Antyklerykalna Małgorzata Trzaskowska w wywiadzie dla "GW": "Instytucja Kościoła mnie rozczarowała"..Zamierzam zaangażować się w sprawy ważne dla kobiet, w ochronę środowiska, poprawienie stanu edukacji” - mówi w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej” Małgorzata Trzaskowska, żona kandydata KO na prezydenta. Uważa ponadto, że pierwsza dama powinna otrzymywać wynagrodzenie.
https://wpolityce.pl/polityka/507708-trzaskowska-dla-gw-instytucja-kosciola-mnie-rozczarowala

Ps...Kasa potrzebna na butapren i zioła dla koziojebca. Odezwała się miłośniczka koziego haremu na wyspie. Ponazistowska folksdeutschko, damą trzeba się urodzić i nią być, a ty jesteś tylko szwabskim antychrystem. Pasujesz do twoich germańskich nazistowskich dziadów. Ona ma wygląd niemieckiej urzędniczki nazistowskiej. Wyszła za mąż hanyska cichociemna za ciotę „warsiawiaka” i jest cała dumna! Zwyczajna prostaczka, czarna parasolka i 20 groszy dla biednych - oto nie daj Boże - nie pierwsza dama,a pierwaja ptica! Spinoza to jej drogowskaz! Rodacy - pobudka! Popierając aborcję sama się z Kościoła wypisałaś, opowiadasz takie bzdety, widać braki podstawowej wiedzy z religii … Przecież ONA I ON ma swój kościół ten z durszlakiem na głowie. Trzeba było zrobić apostazję - czyli wystąpienie z Kościoła. Swoją drogą za te słowa wygłaszane publicznie powinna być ekskomunika. Ale parochów na tonie stać. Wolą mieć martwe dusze. Jak jesteście ateistami to sobie bądźcie ale platfusy dla władzy zostaną muzułmanami. Dla przypomnienia- wojna z Kościołem Katolickim trwa od 2000 lat, ateistów, komuchów, wolnomyślicieli, Kościół zawsze rozczarowywał… i nic w tym dziwnego..Wg niej w Ewangelii jest wskazane kto może zasiadać w Sądzie Najwyższym… Skoro Kościół nie angażował się w politykę to dziecka nie posłała do I Komunii. Wzorcowy, niedouczony głąb! A mogła milczeć. Jeszcze nie jest prezydentową, ale o kasę już drze papę. Nawet pani Wałęsie wystarczyła wygrana męża w lotto. To ile tych tysiaków na początek by się zdało? Dziesięć to prowincja, 6 to głupi. Może 50? Jeszcze nawet nie powąchała roli pierwszej damy,a już prawi o wynagrodzeniu i przywilejach emerytalnych.Typowa PEUOWA.Kasa, misiu, KASA. Duda nie jest ideałem, ale Czaskoski to dramat na kolejne lata. Po tym jak jakieś wykształciuchy uznały za „damę” żonę Komorowskiego słowo dama bardzo się zdezawuowało. Dziś Agata Kornhauser- Duda pracowicie przywraca temu tytułowi właściwe znaczenie. Agata Kornhauser-Duda kojarzy mi się nieodmiennie ze skromną guwernantką z dobrego domu. Po części z uwagi na to, że jest nauczycielką, a po części z uwagi na aparycję i kreacje. Pierwsza Dama ma klasę, nie wdaje sie w polityke ani nie wiecuje.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1637608

Doradca prezydenta ostrzega: Niepokojące zapisy w programie Trzaskowskiego. Wiceprzewodniczący PO chce powołania specjalnej rady, której podlegałby dyrektor Generalny Lasów Państwowych. W jej skład mieliby wejść m.in. przedstawiciele nauki, samorządów i organizacji ekologicznych. O planach Rafała Trzaskowskiego alarmował doradca prezydenta RP ds. ochrony środowiska Paweł Sałek. To już druga próba zamachu na Lasy Państwowe ze strony Platformy Obywatelskiej. Do pierwszej doszło za rządów koalicji PO-PSL, jednakże nie okazała się skuteczna, ponieważ demontażowi Lasów Państwowych sprzeciwili się politycy PiS-u z prof. Janem Szyszko na czele, wspierani przez miliony Polaków. Wszystko wskazuje na to, że 12 lipca zdecydujemy również o losie Lasów Państwowych.

https://wpolityce.pl/gospodarka/507758-szykuja-zamach-na-lasy-doradca-prezydenta-ostrzega

Ps... Precz z łapami od lasów, mało kamienic, jeszcze lasy potrzebne, dość złodziejstwa. PO chciało napchać kasą kieszenie za państwowe lasy. PiS im to udaremniło! Później się mścili, wymyślając jakiś „zielonych”, przez których kornik demolował puszczę. Już raz próbowali sprzedać lasy. Przypomnicie mi po co? Czy aby nie po to by zapłacić żydom?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1637611

https://media.wplm.pl/thumbs/OTYwL3VfMS9jY18wY2YxOC9wLzIwMjAvMDcvMDQvODI1LzUwMC8wYzAzY2I5NDNmOTQ0ZTU1OTYxNzhjMDk2MmQyZTFlZi5qcGVn.jpeg

Zapomniał o swoim programie? Gej z Lublina: "Srogie dragi weszły w sztabie". SPRAWDŹ Rafał Trzaskowski stwierdził dziś, w odpowiedzi na inicjatywę prezydenta Andrzeja Dudy, że jest przeciwny adopcji dzieci przez pary jednopłciowe. Szybko okazało się, że coś zupełnie innego mówi jego program. Czy Trzaskowski przypomni sobie o swoim programie i jasno zadeklaruje jakie ma poglądy w tej sprawie? Całość tu

https://wpolityce.pl/polityka/507732-trzaskowski-nie-zna-programu-ws-adopcji-przez-pary-lgbt

Ps..Na pewno przypomni sobie po wyborach i będzie go gorąco popierał. Widać po przerażonej minie, że Tęczowy Burak ma lepko w gaciach. Trzaskowski to zakochany w sobie bufon z IQ kuropatwy. Obawiam się, że srogie dragi to są na porządku dziennym u Trzaskowskiego i Nitrasa. Inaczej nie potrafię wytłumaczyć amnezji jednego i napadów furii drugiego. Pilnie potrzebny detoks! Rafał jak Małgosia Kidawianka…w jednej sprawie kilka przekazów dziennie, dziwię się, że jego elektorat nie dostał schizofrenii…choć jak się ich obserwuje to chyba mają…..

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1637612

To mówicie, że Trzaskowski rozmawiał z Prezydentem USA?

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1637400

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

prezydent USA kazał i go po schodach spuszczono. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-8

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1637404

A z gówna już mieszkanie posprzątałeś. ponoć nawet na piętrze cię dopadła Czajka

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1637406

Pojechał z banerem za Trzaskowskim. Co robili sympatycy Rafała? NAGRANIE, jak im nerwy puszczały. https://niezalezna.pl/338936-pojechal-z-banerem-za-trzaskowskim-co-robili-sympatycy-rafala-nagranie-jak-im-nerwy-puszczaly Jest jednak mizernym aktorem. Poza tym grając rolę "pokrzywdzonego" wstaje i zaczyna utykać... nie na tę nogę. https://youtu.be/gGHHA8-piNQ Ps..Myślałem, że Polska jest krajem zamieszkałym głównie przez Polaków a okazuje się że spora część mieszkańców to osoby tylko mówiące po polsku. Myślę, że trzeba wrócić do liberalizmu i cofnąć wszelkie dodatki na dzieci i starych bolszewików uwidocznionych na filmie. Nie ma sensu uszczęśliwiać ich na siłę. Niech zdychają z głodu "za Rafała"!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Wiesław P

#1637601

A pan to, sądząc po logice, opcja północno-koreańska ?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1637462

Na stojąco czy na leżąco, ileż można to wałkować?  Odnoszę nieodparte wrażenie, że mimo pokrętnych odpowiedzi główną emocją kierującą działaniami Zawiszy jest  chęć dowalenia Kaczyńskiemu i Dudzie, nawet jeśli przy okazji dowali milionom Polaków. 

Ponieważ jednak nie jest zmanipulowanym  "młodym, wykształconym z dużego miasta" tylko człowiekiem zorientowanym w sytuacji, i doskonale wie ,że  w przypadku wygranej Trzaskowskiego, formacja, którą rzekomo popiera zostanie  albo zdelegalizowana albo przekupiona to ....wnioski należy sobie  wyciągnąć  osobiście

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1637564

Warszawski sloik z pokolenia 60+ czyli agresywne bydlę bez zdolności honorowej

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1637566

Ja rozumiem, że jak wygra Trzaskowski to następnego dnia rano słońce nie wzejdzie, krowy nie dadzą mleka, a kury jajek nie zniosą. Co może prezydent? Przyblokować kilka idiotycznych ustaw masowo produkowanych na chwilowe pomysły Kryształa.

Na pewno nie będzie ośmieszał Polski tak jak Duda, klęcząc u klamki USA. Za sprawy socjalne, za sprawy kraju odpowiada rząd, nie prezydent.

Potrzebujemy prezydenta, co będzie potrafił w dyskusji z prezydentami innych krajów a nie "cykora", co boi się stanąć do debaty, gdy nie będzie wcześniej znać pytania, a pytania ułożą jego ludzie. W debatach z prezydentami innych krajów z pewnością pytania będą zadawali ludzie inteligentniejsi niż TVPiS i z pewnością nie będą one układane pod naszego prezydenta, Duda wykazał, że boi się tego podjąć. 

Piesku Husky, znów szukasz słoiczka, by ci z niego do miseczki dano? Ja urodziłem się w Warszawie i nie wyjeżdżałem, by przepychać kible w innym kraju, co wykazałeś zdjęciami jakimi chwaliłeś się tu na forum. A człowieka bez zdolności honorowej to rano w lustrze podczas golenia oglądasz. 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-8

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1637568

Dlatego skasowałeś ten komentarz kretynie  neonowa bilogiczna wydzielino..... bo ci prawdę w ryj napisali

Ty gościu weź gumowy młotek i wal się po łbie ze trzy razy dziennie.
Już większego obłudnika ,kłamcy i manipulatora nie ma tu na Neonie a co gorsze ktoś takie indywiduum zrobił adminem.Wstyd i hańba dla tego portalu. Chodzisz po blogach i wszędzie powielasz kłamstwa i manipulacje żydobolszewickich ścierwomediów.Nigdzie nie podajesz żadnego dowodu tylko ordynarne ploty powielane przez twoich idoli z PO -paprańców.

Niby piszesz,ze PIS i PO to jedno zło a po cichu przebierasz nóżkami aby jak najszybciej wróciła złodziejska banda okradająca do cna naród z ryżym ciulem na czele Widać kradziona kasa już ci się kończy ,że tak tęsknisz to tego aby było tak jak było.To co było do ukradzenia to rozkradliście w ciągu ośmiu lat tak,że PIS-owi zostawiliście ochłapy aby z głodu nie zdechł.Rozkradliście całą Polskę wzdłuż i w szerz.

Szambonurek z Czajki to najgorsza tragedia jaka może przydarzyć się Polsce.Wpadłem na spęd tych śmierdzących gnojówą kanalarzy od ścieków.Przecież to naćpane do cna debile które nigdy nie powinne być dopuszczone do władzy .Marychą i haszem jedzie od nich na kilometr i stąd ta agresja i piana na mordzie.Ćpun pozostanie ćpunem do końca ż życia ale jak widać wam odpowiada prezydent nie dość,że złodziej to jeszcze szambonurek i ćpun mający krew na rękach Jolanty Brzeskiej

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3
#1637572

Jest za a nawet przeciw. Już to przecież słyszałem. Lewactwo ma wpisane łgarstwo nierozerwalnie z nim samym! Lewactwo bez łgarstwa nie istnieje! Niedługo dowiemy się, że właśnie ma zamiar przyjąć pierwszą komunię świętą i zostać przerośniętym ministrantem! Tak jest zdeterminowany na ŻYRANDOL ze swą szwabską żoną numer 2! Żona Trzaskowskiego to z dziada pradziada Niemka. Taką osobę chcielibyście jako prezydentową?No i jak jeszcze ogłosi, że na kolanach do Częstochowy pójdzie to to już będzie koniec świata. Pamiętamy, że ten ubeckoesbecki miot Trzaskowski wspólnie z tą szwabką nie pozwolił swojemu synowi przystąpić do pierwszej komunii, a swoim dzieciom uczęszczać na lekcje religii czym się wręcz szczycił. TW Justyna donosicielka SB-cji na Polaków nauczyła syna jak donosić na Polaków, jak kłamać i efekty widać jak na dłoni. To techniczny błazen ze znajomością podobno paru języków. O inteligencji tego POlitycznego cynika i kłamcy mogą być przekonani tylko ci co głosują na peło czyli dno, w tym niebieska hiena. Kto chce szwabsko-bolszewickiej kolonii, głosuje na trzaśniętego, kto chce wolnej Polski, głosuje na Dudę. Trzaskowski Rafalalla może to sobie włożyć między bajki. Od samego początku urzędowania w Warszawie najwięcej zrobił dla LGBT, przekazywał duże pieniądze, był patronatem marszu nienawiści w którym tak ochoczo brał udział, chce być pierwszym prezydentem, który udzieli im ślubu, podpisał kartę LGBT Plus- sex edukacja, masturbacja od najmłodszych lat, latarniki w szkołach, hostele w miastach dla LGBT w wiadomym celu, przebieranie chłopców w spódniczki i inne udziwnienia, żeby oswajać jako inna płeć i odwrotnie, jest tego dużo w tym planie, który chce zrealizować od dawna, ale to ukrywają, gdyż jak sami mówili cyt "Na prowincji by ich pognali". Teraz w ostatnim tygodniu będą chcieli szczególnie rolników oszukać, chcą wykorzystać głosy tych z którymi się nie liczą, których okłamują, oszukują o których Rafalalla Trzaskowski zapomni nie po wyborach, ale gdy już będzie cisza wyborcza, dlatego lewactwo tak pracuje dla Rafalalli, by zrealizować plany LGBT, by zrealizować interesy Niemiec, Merkel, oraz części UE.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Wiesław P

#1637592

ale widzę, że jad wynikający ze strachu o to, że "cykora" Polacy pogonią na śmietnik historii, ostatnie komórki rozumu w twoim pustostanie umysłowym ci zabił. Szczekaj piesku, szczekaj. Jak rano ze swoim kundelkiem idę na spacer to kundelki sąsiadów też ujadają. On też ich olewa, mądra psina, bo tyle ich co sobie zza płota poszczekają. Bo ich świat to tyle co wyznaczy płot pana, a mój idzie ze mną na długi spacer.

A ja też mam tylko polewkę z leminga.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1637594

chciałby nam sprofanować pałac prezydencki pedalstwem. Za czasów carskich za samą orientację został by rozstrzelany, albo zesłany na daleką Syberię. Polacy nie dajcie się nabrać na te jego obietnice, gdyż to jest POspolity OSZUST z pod ciemnej gwiazdy. Jak trudno być kandydatem na prezydenta, który za wszelką cenę chce wygrać. Każdemu coś obiecać trzeba - adopcję dzieci i homo małżeństwa dla LGBTQ+, konserwatystom zakaz adopcji dzieci przez LGBTQ+ oraz zakaz zawierania przez nich małżeństw. Pochwałę działań L. Kaczyńskiego oraz zablokowanie ulicy jego imienia w Warszawie, itd, itd. w jego poglądach można się zupełnie pogubić, co czyni jego wypowiedzi, jak i samą kandydaturę mało wiarygodnymi. To taka menda, że dla zysku gotowy powiedzieć, że on matki nie ma, bo urodził go ojciec. Zobaczcie spot „RAFAŁ NIE KŁAM” https://www.youtube.com/watch?v=bC87YYvxCVk i przekażcie innym.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Wiesław P

#1637595

Mnie zablokował na Neonie, pokasował moje o tej mendzie komentarze u Wojtasa, także ten o którym mowa. Dostał już powiastki na administrację, lecz nie odpowiada, po prostu strach go tą mendę obleciał.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Wiesław P

#1637598

Jestem aktywna na NP od niedawna (wcześniej zaglądałam sporadycznie) i  kilka miesięcy temu nie miałam pojęcia kto tu jest kim, więc oceniałam to co tu się dzieje bez uprzedzeń.

Wielokrotnie dawałam wyraz temu, że nie podobają mi się  agresywne i niemerytoryczne wypowiedzi  osób z ze środowiska popierającego PIS, rozumiem też wiele argumentów zgłaszanych przez  zwolenników Konfederacji  czy przeciwników Dudy. Szanuję to ,że nie ogół nie dajesz się sprowokować i  zachowujesz  kulturę dyskusji.

Mimo powyższego widzę jak manipulujące są Twoje wypowiedzi i  zauważam, że to nie wynika z naiwności, ale ze świadomego manipulowania faktami, 

"Trzaskowski nie będzie ośmieszał Polski jak Duda?" O ile będzie jeszcze co ośmieszać....

"jak wygra Trzaskowski to następnego dnia rano słońce nie wzejdzie, krowy nie dadzą mleka, a kury jajek nie zniosą" Wystarczy, że będzie jak było za  poprzedniej prezydentury PO. A doskonale pamiętam jak było. Gdy słońce wschodziło głównie  nad  Niemcami, a u nas "pieniędzy dla dzieci  nie było, Polacy płacili za gaz drożej niż ktokolwiek inny, a kury znosiły jaja wg. wytycznych UE, w której Trzaskowski i jego kumple robili tak, głosowali  tak, by zabezpieczyć interesy francuskich przewoźników kosztem polskich. Dlaczego ktoś o  czystych motywacjach miałby chcieć im tu ułatwiać?

Chyba to Trzaskowski wyjaśnił, że te wybory są o tym, żeby mu nie zadawano "takich pytań jakie zadają dziennikarze TVP". I chyba Trzaskowski zapowiedział czystki w TVP i przywrócenie monopolu jednej przekazu we wszystkich mediach. Więc nie  opowiadaj , że to Duda musi mieć  przygotowane pytania. 

Jeszcze dodaj za nienieckim Faktem, że Duda ułaskawił pedofila zapominając kto  jak głosował w sprawie rejestru pedofilów i nie słuchając o co w tej sprawie  chodziło.

 

 

 

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1637574

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Na pewne wypowiedzi można reagować w różny sposób, można wyskoczyć wypowiedzią w "dialekcie rynsztokowym", z czego kilka osób tu słynie, można reagować pomówieniami ja jednak do tego poziomu się nie zniżam, ja reaguję satyrą, kpiną, przenośnią, czasem kpiną, czy oksymoronem gdyż to co piszę nie piszę dla "inteligentnych inaczej" (nie odnosi się to do Ciebie, bo również szanuję Twój spokój i kulturę wypowiedzi i traktuję Cię jako osobę inteligentną) a dla ludzi inteligentnych, którzy to pojmą. To co napisałem o wyborze Trzaskowskiego to oczywiście rodzaj kpiny z pewnego toku propagandy, że jak wybierzemy Trzaskowskiego to będzie "tragedia narodowa". A ma to pewne historyczne korzenie, tak Anglicy walczyli z pociągami, kury miały się przestać nieść, a krowy dawać mleko. Stąd moje przytoczenie. To nie są manipulację a kpina z ludzi co głoszą iż zwycięstwo Trzaskowskiego będzie tragedią narodową. To kpina i tylko kpina, inaczej mówiąc "polewka z leminga".

Możemy mieć różne preferencje wyborcze, widzieć inaczej Polskę, ja uważam, że wybór Trzaskowskiego przyniesie Polsce więcej korzyści, niż wybór Dudy, choć obie oferty nie są ciekawe, bo nadal zostajemy przy PO-PiSie, o którego wysłanie na śmietnik historii od dawna postuluję. Wybór Trzaskowskiego będzie pewnie dużym problemem dla "zwykłego posła", bo utraci bezmyślnego podpisywacza, ale dla Polski będzie to korzystniejsze. Zakładanie iż Trzaskowski będzie wszystko wetował, ot tak, bo mu się chce jest typową propagandą dla lemingów, choć z pewnością więcej zawetuje niż Duda, ale chyba zdajesz sobie sprawę, że Duda podpisywał różne buble, które szybko były zmieniane. Choćby ustawa o IPN, której szybka zmiana pod dyktando Izraela tylko nam wstyd przyniosła. Polacy nie dali nam wygodnego wyboru, albo Duda albo Trzaskowski i to musimy uszanować, wybierając to, co naszym zdaniem będzie lepsze dla Polski. Dla mnie lepszą opcją jest Trzaskowski, i podaję na to argumenty.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-8

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1637585

... tobie wcale nie zależy na dobru mojej Ojczyzny (wątpię, czy także twojej). Tym samym dajesz ciche przyzwolenie na demontaż Rzeczpospolitej.

Przypomnę Ci zatem, co Rafaello Trzaskowski zapowiedział, jeśli wygra wybory.
Będzie dążył między innymi do:

– zlikwidowania TVP Info, w tym m.in. blok publicystyczny tej stacji;
– wprowadzenia związków partnerskich;
– powołania przez Prezydenta RP niezależnej osoby na stanowisko prokuratora generalnego;
– wprowadzenia karty LGBT na terenie całego kraju;
– rozdzielenia funkcji prokuratora generalnego od ministra sprawiedliwości i przekazanie Prezydentowi RP kwestii wyboru niezależnego prokuratora generalnego.
– powołania rzecznika kontroli państwowej, który będzie kontrolował „upolitycznione dziś służby”;
–  postawić b. szefa MON Antoniego Macierewicza przed Trybunałem Stanu.

W oficjalnym programie Trzaskowskiego są też obietnice, które polityk złożył partii Zieloni w zamian za poparcie w wyborach. Jak czytamy na stronie ugrupowania, zgodził się on na 21 postulatów dot. transformacji energetycznej, ochrony przyrody, ochrony zwierząt, propozycji gospodarczych oraz związanych z prawami człowieka. Najważniejsze z tych obietnic to m.in:

– zatrzymanie przekopu Mierzei Wiślanej;
– wprowadzenie zakazu hodowli na futra, chowu klatkowego, uboju rytualnego;
– wprowadzenie związków partnerskich dla wszystkich zawieranych w urzędzie stanu cywilnego;
– wetowanie ustaw dążących do zaostrzenia obecnej ustawy antyaborcyjnej.

Nie ma co! - Piękna to wizja! - Zawiszo! - Takiej chcesz Polski??? Nie odpowiadaj, bowiem to pytanie było retoryczne. 

Satyr

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1637593

tępy pomiot POPa przywiezionego na sowieckich czołgach lub taborach. Polska to nie jego Ojczyzna, jego jest za Bugiem, Donem.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Wiesław P

#1637599

pamięta co mówił lub robił wcześniej. Taki gość jako prezydent mógłby np. jechać z wizytą do Waszyngtonu a wylądować w Moskwie, bo już by zapomniał, gdzie jedzie. Trzaskowski zmienia zdanie co dnia i to dotyczy wielu tematów. Jest to człowiek chorągiewka , który obiecuje wg zapotrzebowania. Czy wyborcy nie rozumieją, że on co innego obiecuje a co innego zrobi? Obietnice jak za Tuska a potem co? a wszystko na odwrót. Będziecie płakać jakby zaczął rządzić Trzaskowski. To niezrównoważony kameleon, tak jak jego partia, jest na garnuszku Zachodu. Czyli zależny. Będzie robił to, co mu każą towarzysze od kielni i fartuszka z Bilderbergu. Dzieli Polaków tak jak komuna podzieliła po raz pierwszy. Ma zanik pamięci i to być może najważniejsza przeszkoda na drodze do prezydentury. W Warszawie nie może sobie dać rady. A jak sobie by poradził z całym krajem. Biorąc pod uwagę jak rozwija się wielki biznes na świecie, to jeśli Trójmorze będzie się dobrze rozwijać, i będziemy ekonomicznie trzymać się z USA i Brytanią, to Niemcy spadną do drugiej ligi głównych graczy tak jak Rosja - dlatego lansują Trzaskowskiego za wszelką cenę - żeby zniszczyć Trójmorze, i cały konkurencyjny dla siebie układ. A Chiny się Niemcom na pewno nie podporządkują, oni mają własne aspiracje.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Wiesław P

#1637602

Jak najbardziej jestem za Polonizacją TVPiS, dziś jest to telewizja partyjna, nie polska, choć z polskiej kieszeni opłacana. Patrz na aferę Listy Przebojów PR3 i wymuszanie na dziennikarzach postępowania zgodnego z potrzebami propagandy a nie jego sumienia. Wymuszali nawet wybór piosenek na listę przebojów, by była zgodna z oficjalną propagandą jednej z wielu partii.

Liczba afer zamiecionych pod dywan przez prokuraturę pod partyjnym nadzorem Ziobro jest zastraszająca (afera Rzeszowska (pedofilska), afera Chrzanowskiego, afera Banasia, afera z funduszem na wsparcie poszkodowanych w przestępstwach (Ziobro) i wiele innych, ten model się nie sprawdził. Stąd też trzeba rozdzielić funkcje i możliwie ograniczyć wpływ polityków na prokuratorów i sędziów.

Jestem za postawieniem przed Trybunałem Stanu Macierewicza. Niech tam się rozliczy, jak czysty jak łza to się wybroni, choć ja bym zrobił referendum i zapytał społeczeństwo czy Macierewicz winien siedzieć czy nie. Tyle lat minęło, tyle milionów wydaliśmy i nie znalazł potwierdzenia na swoje teorie. Po dziś dzień jedynym oficjalnym raportem Polski jest raport Laska.

Nigdy mnie nie interesowało co robią inni dorośli ludzie w swej sypialni. Za to pedofilów trzeba wsadzać a nie chować. Jestem za nauczaniem dzieci biologii człowieka w szkołach, młody człowiek wychodząc ze szkoły winien mieć wiedzę o ciele ludzkim. Czy mamy uznawać za wstrętne ciało człowieka? Przecież to jedno z dzieł Boga. Tacy jesteśmy, tak się rozmnażamy i nie ma co z tego robić sensacji, to jest naturalne. Nie zgadzam się z teoriami LGBT, a szczególnie z paradami i obleśnymi gestami robionymi przez idiotów a także propagowaniem takich zdjęć na forach publicznych ogólnych.

Jestem przeciw chowu klatkowemu kur, nigdy nie kupuję jajek z tego typu chowu. Futra zwierząt nie są nam potrzebne, to tylko snobizm, w moim domu nie ma ani jednego, ja jestem fotografem i miłośnikiem przyrody a nie jej mordercą, do ubrania wystarczą mi rośliny.

Ubojem rytualnym nigdy się nie interesowałem, jestem katolikiem, więc nie potrzebuję jego, ale dla mnie ważnym jest cierpienie zabijanego zwierzęcia. Tak więc ubój musi być jak najbardziej bezbolesny.

Obecną ustawę antyaborcyjną uważam za optymalny kompromis. Aborcja nie jest metodą regulacji poczęć, ale jeśli zmusza się rodzinę do rodzenia płodu prenatalnie uszkodzonego to trzeba zapewnić, by koszty wychowania nie były większe niż wychowania normalnego dziecka, i zapewnić mu opiekę po śmierci opiekunów. W przeciwnym przypadku pozostawić decyzję rodzinie i ją uszanować.

Jestem za przekopem mierzei. 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-7

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1637603

kiedyś napisałem, że jesteś manipulatorem i stosujesz w swoich komentarzach metodę Urbana, czyli mieszasz prawdę z kłamswtem. Widać to było wyraźnie kiedy napisałeś jakiś czas temu powołując się na  OKO.press, że ojciec Rydzyk nie przyjaźnił się z Janem Pawłem II. W Twoim powyższym komentarzu, też są manipulacje. Nie piszesz o tym, że to rodzina odsiadującego karę zwróciła się do A. Dudy z prośbą o jego ułaskawienie. Prosiła o to jego córka, którą kiedyś obmacywał po pijanemu, prosiła też o to jego żona.

Ciała człowieka nikt nie uważa za wstrętne, ale seksualizowanie małych dzieci prowadzi tylko do niszczenia ich dzieciństwa i wypaczania ich psychiki, co w następstwie ma doprowadzać do rozbicia rodziny, a więc i całego społeczeństwa. Zbyt wczesne "uświadamianie" prowadzi do demoralicji. Na zachodzie już to się stało, można wymienić wiele państw. Na uświadamianie dzieci jest odpowiednia pora uzależniona od wieku dziecka, sposób w jaki się to robi ma także duże znaczenie.

Kolejna sprawa to stawianie A. Macierewicza przed Trybunałem Stanu, nie piszesz czym na to zasłużył. Wsadzanie zaś kogokolwiek na podstawie referendum uważam za szczyt głupoty, to znaczy, że zmanipulowane społeczeństwo mogłoby wsadzić za kraty nawet niewinną osobę, od takich decyzji są sądy.

Napisałeś, że futra zwierząt są nam niepotrzebne, można się z tym zgodzić, ale widzę, że chętnie puściłbyś z torbami 65 tysięcy Polaków związanych z hodowlą tych zwierząt. Czy zdajesz sobie sprawę z tego ile byłoby tragedii? Ucierpiełoby nie tylko te 65 tysięcy, (hodowcy, ich pracownicy, pracownicy zajmujący się odpadami, krawcy) ale to byłyby także ich dzieci. Nie wierzę w to, że likwidując te hodowle nie zdajesz sobie sprawy z tego, że pomógłbyś hodowcom niemieckim, duńskim, rosyjśkim i innym. Wziąłbyś na swoje sumienie życie Polaków zatrudnionych w branży futrzarskiej gdyby decyzja o jej likwidacji zależałaby tylko od Ciebie?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1637616

mieszających prawdę z kłamstwem, albo publikujących całe kłamstwo jako prawdę. Co więcej posługujących się mentalnością Kalego, "jak Kali ukraść krowę to dobry uczynek, jak ukraść Kalemu to zły". Jeśli chodzi o opozycję PiS to można dowolne kłamstwo, pomówienie wrzucić i wszyscy łykają jak ryba wyciągnięta z wody powietrze, ale w drugą stronę to trzeba być precyzyjnym, rozważyć każde za i przeciw, bo inaczej to zgroza. Jak wygra Trzaskowski, to dzieci będą uczyć masturbacji. Słyszał Pan takie zdanie?Bo ja tak. I tylko zapytam ludzi inteligentnych na tym portalu, jaki wpływ na program nauczania w szkole, alt tutejsze lemingi to łapią. Jak ja napisałem, że prezydent ułaskawił pedofila, choć Duda swą kampanię wyborczą oparł na tym, że Trzaskowski popiera środowiska LGBD to już błąd niewybaczalny, bo powinienem napisać, że rodzina prosiła, że dziś się już jego nie boją itd. itp. Faktem jest, że kobieta chce sobie ułożyć życie z tym, co wcześniej tyranizował rodzinę, czy robi dobrze, czy nie? Nie wiem. Nie uderzam w Dudę, że udzielił prawa łaski, choć nie uważam, że prezydent to powinien robić, to powinien zrobić jakiś sąd i to nawet niższej instancji. W to co uderzam, to obłuda, że Duda opiera swoją kampanię na sprawach środowisk homoseksualnych, choć one prawa nie łamią. Homoseksualizm w Polsce nie jest zabroniony a tu ułaskawia pedofila. I gdyby nie ta obłuda uważał bym, że Duda postąpił po chrześcijańsku, bo trzeba wybaczać grzechy. Teraz rozumie Pan?

Nie jestem wszechwiedzący, nie jestem dziennikarzem śledczym, więc swą wiedzę opieram na doniesieniach prasowych. Dlatego podaję źródła, by każdy ocenił, czy moje źródła były uczciwe, czy też nie. Ja im uwierzyłem, ale jestem człowiekiem, więc omylnym. Nie podaję tego na zasadzie "tak było" a na zasadzie "tak podało źródło". Uczciwie?

W sprawie futer ja podaję swoją opinię, nie uważam tego działu produkcji za potrzebny, o ile musimy zabijać zwierzęta by jeść, tak stworzony jest świat. O tyle, zabijać zwierzę dla futra a resztę spalać uważam za nieuczciwe. Osobiście jestem w konflikcie z myśliwymi, bo ja podchodzę zwierzynę i ją fotografuję, oni zabijają, tak jak na zachodzie nie rozumieją polskich wędkarzy, bo tam się łowi rybę dla sławy, i wypuszcza, a my ją zjadamy. Kwestia światopoglądowa. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to źródło utrzymania wielu ludzi, ale, może będę drastyczny, SS zdobył fortunę na złocie z protez ludzi mordowanych. Ilu ludzi żyło z naprawiania garnków, butów, dziś te zawody odeszły. Czy nie pora, by hodowcy zwierząt zabijanych na futerka poszukali innego zajęcia? Przecież posiadaną ziemię można w inny sposób wykorzystać. Ilu ludzi dobrze żyje ze sprzedaży dopalaczy, czy zawahamy się by ich wsadzić do więzienia i pozbawić zarobku? Ja mam trochę mentalność wychowaną na książkach o indianach, które czytałem namiętnie w dzieciństwie. Gdybym musiał zabić zwierzę, by dać jeść rodzinie, z pewnością bym to zrobił, ale najpierw bym to zwierzę przeprosił. Czy rozumie Pan moje podejście? Nie zabijaj płodu z wadami genetycznymi, ale zabij zwierzę, które przeżyło 2-5% życia, które Bóg mu przeznaczył, by pani miała kołnierz z futerka. Widzi Pan ten zgrzyt?

I nie dzielę tego na hodowców z dowolnego kraju, ja zachęcam, nie kupujmy futer naturalnych, używajmy tylko produkty pochodzące z ciał zwierząt, które zabiliśmy by sami przeżyć. Jeśli na terenie całej Unii wprowadzone będzie takie prawo, przyklasnę temu, jeśli będzie to tylko w Polsce, będę przeciw. Ale znowu, prezydent tego prawa nie może wprowadzić. Może je postulować, ale ustawę napisze lub nie parlament a prezydent dostanie do podpisu i podpisze lub nie. 

Nie dajmy się ogłupiać propagandą tworzoną przez przygłupów. TO co opowiadają Duda i Trzaskowski rozważmy co może zrealizować prezydent, a obaj opowiadają rzeczy wychodzące poza ich kompetencje. 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1637653

trzeba być być, aby wierzyć (jeżeli w to wierzysz) w to, że wszyscy zrezygnują z hodowli zwierząt futerkowych jeżeli tylko Polacy dadzą im przykład. Druga sprawa, to sprawa myśliwych i rolników. Mam w rodzinie hodowcę ziemniaków (w Polsce), zarówno on, jak i wielu innych rolników nie może poradzić sobie z plagą dzików, które niszczą im całe pola. Straty idą w tysiące złotych. Jak świat stary ludzie zawsze polowali na zwierzęta, bez tego zwierzęta zniszczyłyby człowieka, jak i zachwiałyby równowagę w naturze. Silniejsze i liczniejsze gatunki zniszczyłyby inne, ale jest to tylko moje zdanie i tu mogę się mylić.

Co do pedofila to odpowiem tak, jeżeli ktoś popełnił błąd to czy musi zgnić w więzieniu, czy nie ma prawa po odsiedzeniu kary udowodnić, że jest już innym człowiekiem? Przecież nawet jego córka i żona potwierdziły, że jest teraz innym człowekiem. Wielu ojców trafiło do więzienia tylko dlatego, że ich córki oskarżyły ich o molestowanie tylko dlatego, że nie pozwolili im spotykać się z kimś kto mógłby im zrobić krzywdę, lub nie chcieli dać im piebiędzy na zbyteczne rzeczy. To co zrobił Duda w tym przypadku zapisuję na jego plus.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1637685

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

by nie rozumieć czym jest kampania wyborcza, to przecież papka dla "narodu głupiego, co wszystko kupi".

Każdą rzecz, którą polityk opowiada trzeba oglądać przez lupę, co będzie mógł zrealizować. W naszym kraju prezydent nie ma dużej rzeczywistej władzy, każdy projekt ustawy, który złoży do sejmu obrobi sejm i może w wyniku prac wyjść zupełnie coś innego, może zawetować ustawę ale sejm może weto odrzucić, może złożyć do TK, ale TK jest w rękach PiS i to w rękach osoby o której można powiedzieć tylko jedno, mierna ale wierna.

Teraz popatrzmy na to z tego punktu widzenia. Rafał Trzaskowski nie zatrzyma budowy przekopu, Andrzej Duda nie zmniejszył nam opłat za gaz, bo to była decyzja arbitrażu międzynarodowego itd. itp. Prezydent to funkcja głównie reprezentacyjna, funkcja osoby, co w kuluarach ustala pewne kierunki między prezydentami i w tych elementach Trzaskowski bije na głowę Dudę, który  całkowicie się w tym splamił i na odbudowę jego pozycji w następnej kadencji nie ma szans. Zdjęcie z kciukami uniesionymi nad głowami polityków mówi jedno, ten człowiek się tam nudził i z nudów przychodził mu do głowy pomysły dzieciaka z podstawówki.

Hodowlę zwierząt na futro, którą osobiście potępiam, a to mi wolno nie zatrzyma żadna ustawa a tylko edukacja społeczeństwa, potępianie tych, co noszą stroje wykonane z futra zwierząt, które zginęły tylko dla tego, by ktoś mógł futro kołnierzu mieć. Ja zawsze jestem za edukacją, nie pałką. Jak mówią londyńscy taksówkarze, inne samochody w roli taksówki, niż te słynne londyńskie umierają na niedożywienie licznika. Jeśli sejm tego pomysłu nie poprze Trzaskowski jego nie przepcha. Pamięta Pan referendum proponowane przez Dudę, i co się z nim stało?

W piątek w pracy rozmawiałem z rolnikami właśnie o dzikach robiących szkody w ziemniakach. Stawiają elektryczne pastuchy i dzik omija ich pola, niekiedy tylko słupek lekko potargany. Ale znowu, nie pisałem nigdzie, że mamy zostać jaroszami, sam lubię sobie zrobić porządnego steka, obiad bez mięsa nie jest u mnie obiadem wykwintnym. Zabijamy by przeżyć, w tym zmniejszamy populację dzików, ale nie po to by ktoś miał ładne futerko na karku. 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-8

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1637697

zwłaszcza jak chodzi o czyn pedofilski niejakiego starego satyra i żyda Raymonda Lieblinga ksywa Polańskiego. Pewno Polański był OFIARĄ tego dziecka, które go przymusiło do czynu pedofilskiego. Teraz Ringer Axel Springer i jego POlskojęzyczni dziennikarze, na swoje male pyrtki założą protezę wielkiego fallusa i teraz wszystkich antyPOlaków wyruchają w dupę. Piekło do pomocy TVN i Niemiec wysłało Goebelsa. Szwabski rząd co przez 30 lat oddawał pedofilom tysiące dzieci w ramach eksperymentu dzisiaj robi PAD pedofilem. Może Oświęcim odpalą dla wyborców PiSu. Chcąc spokoju w kraju PIS musi wypierniczyć obce media z naszego kraju szczególnie niemieckie. Tego nie można dłużej tolerować i pozwalać na ogłupianie Polaków. Tu mam żal do rządu. Pytam dlaczego dziennikarze nie zainteresowali się sprawą orgii seksualnych, w których brał udział Trzaskowski, tylko zamietliście temat pod dywan? Tak wygodniej? Przede wszystkim-czy obroną słabszych jest włażenie buciorami w rodzinne sprawy? Za to dziennikarskie hieny powinny stanąć przed sądem!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Wiesław P

#1637607

Powie, że lgbt to ideologia i on jest przeciw, że nie wolno nic sprzedać Niemcom, zrepolonizuje media, a za 3 dni doda, że nazywa się Duda.

I że nigdy się inaczej nie nazywał, a ten drugi ukradł mu nazwisko.:-)

I wiecie kto w to wszystko wierzy? Wykształceni z miasta. Rozmawiam z wieloma osobami. Ci "wykształceni z miasta" nie mają pojęcia co się dzieje w polityce, młodsi  swoją wiedzę szlifują na  pudelku i tik-toku, starsi  na TVN, bez potrzeby konfrontowania z innymi źródłami . I nie odróżniają Sikorskiego od Rostowskiego i Trzaskowskiego.

Ale dziś byłam na bazarach- sami starzy, niewykształceni rolnicy z okolicznych wsi, sprzedający jajka i warzywa i rozmawiający o wyborach. I wiecie co? Ci ludzie wiedzą co to fundacja Sorosa, co to klub Bilderberg, kim jest Anne Appelbaum i z czego zasłynęła Pani  Róża Thun und coś tam, nie mówiąc od odróżnianiu Sikorskiego od Rostowskiego. Słowo daję, rozmawiałam o tym wszystkim  z rolnikami ze straganów!

W moim województwie na pewno wygra Duda,  w tym głosami  rolników, zorientowanych w sytuacji o wiele lepiej niż niejeden   "wykształcony" warszawiak.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1637617

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

było jasne już przed i widoczne jak na dłoni. Jednak Trzaskowski podjął to ryzyko, duda zdezerterował.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-11

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1637587

paszkwilancie....Polaków utraconych w czasie zaborów, powstań i wojen zastępowano jurgeltnikami, folksdojczami i sowietami. Dziś z daniny krwi patriotów korzystają potomkowie carskich, pruskich urzędników i sowietów przywiezionych na tankach armii czerwonej, SBków i UBków. Tę oto wolną Polskę dziś dzieci i prawnuki zdrajców chcą POdPOrządkować na nowo ojczyznom swoich przodków Niemcom i Rosjanom. Zobaczcie jak wielu z nich miało rodziców służących sowieckim namiestnikom. Sytuacja przypomina zanieczyszczoną rzekę która do pewnego stopnia sama własnymi siłami może odbudować życie PO zanieczyszczeniu, ale zanieczyszczeń nie może być za dużo. Bieżące wydarzenia to ostatnia szansa na ocalenie Polski, którą musimy wygrać i WYGRAMY!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1637597

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

czy kolejny klon "tutejszego idioty". "Niebieska hiena", wskazuje na pewnego kretyna, którego stąd jak i z wielu innych portali wykopano i był bardzo z tego powodu zawiedzony. Poziom agresji zaś daje wskazania medyczne.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-9

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1637604

Nikt mnie stąd czy gdzie indziej nie wykopał i żadnym klonem nie jestem, dopiero dziś się po raz pierwszy tu zarejestrowałem, by ciebie niebieska hieno, lewacka mendo i paszkwilancie niszczyć i ci dopie...lać. Chciałeś posowiecka mendo wojny to ją masz i będziesz miał.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Wiesław P

#1637606

Wiesku na dzień dobry dwie ważne uwagii
Pierwsze: to bądź ostrożny w polemice z tym niebieskim kałmukiem.On tu zwlekł się za mną w jednym celu.Prowokowanie i wywoływanie nawalanek by moje cięte riposty natychmiast do szefa portalu zgłaszać.To taka lokana tu kapusta.Wprawdzie on tu tyle ma do gadania co jego babka na gestapo ale prowokuje tu cały czas i zgłasza niemal wszystko.
Po drugie, pewien denaturatowy śmieć z neonowego Toy-Toy-a siedzi przed ekranem 24/24 i śledzi co tu się piszę i o czym.Sam doskonale wiesz że następnie robi wrzask i pisze notki o Niepoprawnych.Ale zostawmy tego parcha i padlinę.
Uważaj też na słynna tu LaLunie, bo on też tu się pojawia i jestem przekonany że twoje komentarze wcześniej czy później przeciw Tobie wykorzysta.Taka jej żydowska natura.
Na koniec pisz,pisz ,pisz i ...uważaj
Pozdrawiam raz jeszcze

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1637613

Czy „Fakt” miał prawo sugerować, że prezydent jest pedofilem lub sprzyja pedofilowi? Nie, "Fakt" nie miał prawa.

https://wpolityce.pl/polityka/507741-fakt-po-stronie-slabszych-to-zart-oni-akurat-ucierpieli

Ps..Kto i na podstawie jakich przepisów udostępnił akta sądowe dziennikarzom? Kiedy Repolonizacja Mediów PiS i Dobra zmiano, bo czas nagli? Obiecana repolonizacja mediów - na już i na wczoraj! Nie na jutro, na wczoraj! Dlaczego dopuściliśmy do tego, by opinię publiczną w Polsce kształtował obcy kapitał/ zagraniczne media/. Pokażcie mi drugie takie Państwo w którym media są w rękach zagranicy. To niedopuszczalne. Hitler też stał po stronie słabszych. Folksdojczów i Niemców studenckich. Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz. Fakt jako neonazistowska gadzinówka jest kontynuatorem tysiącletniej bredni Himmlera czy Goebbelsa. W koncernie Axel Springer zasiadało co najmniej trzech byłych, wysokich oficerów SS. Trzecią żoną Axela Springera była pani Lorenz, córka generała SS skazanego w procesie norymberskim na 20 lat. Axel Springer Polska to: „Fakt”[9][10] „Przegląd Sportowy”[11][10] „Sport” (dzienniki) Fakt TV, Fakt Gwiazdy, Fakt Historia Od A do Z (tygodnik) „Newsweek Polska” (tygodnik)[12][10] „Newsweek Historia” (miesięcznik) Forbes (miesięcznik)[10] Pierwszy Milion (kwartalnik) Motoryzacyjne tygodnik Auto Świat[10] miesięcznik Auto Świat Poradnik kwartalnik Auto Świat 4x4 miesięcznik Top Gear Sportowe: Przegląd Sportowy (dziennik)[10] Tygodnik Sportowy, Mecz Komputerowe miesięcznik Komputer Świat[10] dwumiesięczniki: Komputer Świat Twój Niezbędnik, Komputer Świat Gry[13] książki: Biblioteczka Komputer Świat nieregularnie: Komputer Świat Gry Extra, Komputer Świat Gry dla dzieci Segment Custom Publishing Skarb (magazyn lifestylowy dla sieci Rossmann) Rossnę! (kwartalnik parentingowy dla sieci Rossmann) „Tanie Leki” (dwumiesięcznik dla sieci Apteka i Partnerzy) Szerokiej Drogi (kwartalnik PKN Orlen) „On i Styl”/„Ona i Styl” (miesięcznik dla Makro Cash & Carry) „Co słychać?” (miesięcznik dla pracowników T-Mobile Polska) „Sztuka dobrego wyboru Dolce Vita” (kwartalnik dla Alma Market SA) T-Mobile-trendy.pl (portal internetowy dla T-Mobile)

Ps.II..Trzaskowski pod sąd za wspieranie lewicowych bojówek Antify. Podawajcie dalej petycję. https://roty.pl/kampanie/trzaskowski-pod-sad/

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1637605

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Takich wyrzucają drzwiami a oknem wchodzi. Nie jesteście godni tego, by się wami interesować, więc gadajcie sobie co chcecie, póki właściciele taką stajnię Augiasza chcą utrzymywać. Jak widać na tym portalu kolejno porządni ludzie odchodzą, zostają tylko takie ludzkie ... jak wy.

Ale ładnie wyjecie, a co więcej wy popieracje PiS, więc niech każdy widzi, kto popiera PiS, wśród elektoratu tej partii coraz miej miejsca dla ludzi uczciwych, moralnych. To dobrze, razem z PiS zabierzecie się na śmietnik historii.

A głos tego pana, zresztą znacznie inteligentniejszego niż wy, będzie wam w drodze towarzyszyć.

Fajny list napisałeś do redakcji Neon, panie zawiedzony, śmiejemy się z niego już od kilku godzin. Skąd się biorą takie debile? No całe szczęście, że dziś szeregi Anglików zasilają. Nie tylko polskie portale ale Polska czyści się z takich jak wy. 

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-8

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1637639

Warszawa 1945

Saska Kępa

Rodzinny album kałmuka z Saskiej

koloryzowane

Ociec  Zawiszy odznaczony za Wolność Waszą i Naszą .

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1637642

To niebieska hiena, lewacka menda i paszkwilant pewnie do ojca POdobny. Jakie drzewo taki klin jaki ojciec taki syn.Brawo. Pzdr.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1637644

To tylko bydlę z Toy - Toy-a bez zdolności honorowej

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1637647

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

idiotów i co, dajecie się tak? Popatrz na IP logowania tych idiotów? Z polskich portali jednym kopem wylatywali a tu się z was i innych użytkowników nabijają. Chcesz mieć portal, to trzeba takich krótko przy pysku trzymać, a jak chcesz mieć bagno, z którego wszyscy myślący odchodzą, to dalej pozwalaj z siebie balona robić. Wybór należy do ciebie.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-8

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1637657

wielonikowcu to ciebie za ryj  trzeba.... kapusto netowa

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1637663

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Szczekaj piesku u płota,

każdy wie, żeś idiota

A zawiedzona miernota

lezie zza tego płota

Bo dostał kopa drzwiami

to włazi oknami

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-7

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1637665

Nie nazwę Cię c...m
Nie nazwę kut....m
Wystarczy sam fakt
Że jesteś tu czerwonym neonowym pariasem
amen

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1637669

Prąd w Warszawie dostarcza firma, której właścicielem są Niemcy, ciepło dostarcza firma francuska, tramwaje dostarczą Koreańczycy, komunikację miejską i sieć kanalizacji ogólnospławnej obsługują firmy niemieckie, a ten debil Trzaskowski mówi o....... polskim bezrobociu.
Co za wsza

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#1637629

Izraelski Mobilis i firma boksera Michalczewskiego. Tak wyglądają nierządy PO i POrzaska w Warszawie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Wiesław P

#1637636

"Brakowało mi" w ostatnim okresie aktywności na "Neonie" słynnej RRK (Renaty Rudeckiej-Kalinowskiej). Zawsze miała kompletny serwis wiedzy na temat eminentnych przedstawicieli PiS-u, jakieś "smaczki" polityczne i oczywiście - serdeczne peany na cześć Tuska.

Dziś - nagłe olśnienie - ten zbiór informacji posiada obecnie ZawiszaN. I sprytnie wykorzystuje na blogu NP. Peanów raczej nie głosi, choć nie powiem, mimo że nie amoroso - ostatnio reklamuje ("rekomenduje") Czaskoskiego. Źródło jego (ZawiszaN-a) wiedzy jest tożsame ze źródłem RRK (tej "babci Xero" stanu wojennego). Nam, szarakom, dostęp do owej wiedzy jest na ogół zamknięty, rzucane nam są zmanipulowane okruchy, w celu siania dezinformacji.

Z ZawiszaN-em możemy przestać dyskutować, to zadaniowiec.

Serdecznie pozdrawiam,

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1637774