No to już wiecie, dlaczego celebryci tak bronili tzw. III RP

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

No to mamy już pełną jasność w temacie i wiemy dlaczego środowiska celebryckie tak ochoczo bronią tzw. III RP i uczestniczą w przeciwstawianiu się reformom. Oni są przecież bezpośrednio wielostronnie umoczeni.

W dyskusji padło określenie „ przemysł pedofilski”, które skierowuje nas na właściwy trop, z którego skorzystajmy. Określenie to podpowiada nam, że kwestia sięga znacznie dalej niż jakieś środowisko pedofilioskie. Kwestuia wychodzi poza przypadki indywidualne i ma charakter systremowy. Oznacza to, że system demoliberalny sprzężony z gospodarczym konsumpcjonizmem, oparty na wyabstrahowanym z kontekstu haśłe wolności, jako jedną z odmian tej wolności traktuje pełną dowolność seksualną i ja promouje.

Przecież gospodarka, a szczególnie marketing są w znacznym stiopniu oparte na seksualizacji wszystkich sfer życia. Wielokrotnie o tym pisałem.

Seksualizacja edyukacji jest jednym z postulatów lewactwa, a to jest przecież postulat urzędowej, instytucjonalnej seksualizacji dzieci, która ma dostyarczać świeżego mięsa armatniego zwolennikom seksu bez granic.

Za ignorowaniem wcześniejszych alarmów w tym zakresie stoją więc liczne środowiska, w tym środowiska aktywistów gejowskich, która mają największy procentowy udział w tym przemyśle. Dlatego w celu odwrócenia uwagi od siebie, środowiska te golrliwie włączyły się w atakowanie Kościoła Katolickiego wykorzystując pojedyncze przypadki pedofilii wśród duchownych.

No ale w końcu sprawa musiała wyjść na jaw.Przy okazji potwierdzają się systemowe powiązania między warszawką a Gdańskiem i określenie Mała Sycylia znajduje kolejne potwierdzenie.

Pisałem też o tym, że rządzi naszym światenm teoria. Zatem dobre założenie teoretyczne musi się w końcu sprawdzić pod wieloma względami. W ten sposób sprawdziło się moje ( lecz nie tylko moje) założenie o systemowym charakterze powszechnej sekuslizacji. A w tolerowaniu powszechnej seksualizacji macza palce większość z nas i to musicie Państwo wziąć pod uwagę. Szczególnie pod uwagę powinni to wziąć rodzice, bo aż dziw bierze, co te przypadki opisane w filmie ujawniająe, że młode dziewczęta mają aż taki margines prywatnej swobody.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

Problem jest znany od dawna.

Obecna władza rządzi już 5 rok. A efekty działań śledczych - znikome w stosunku do rangi problemu. To samo jeśli chodzi o działania administracyjne, które mogłyby chronić dzieci przed przedwczesną i przymusową seksualizacją.

Lewactwo jest coraz bardziej ekspansywne, a opór wobec ich działań zbyt mały.

Jak zmusić władze, aby były bardziej skuteczne?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1631197

Pani mnie irytuje. Jeżeli ktoś chce się w miarę kompetentnie wypowiadać, to nie wystarczy rejestrować fakty, które też przecież trzeba wyselekcjonować kompetenetnie. Zacząć więc trzeba od teorii.

 Tu trzeba pamiętać o tym czym jest system i jak trwałe są jego struktury i części składowe. Bez tego otrzymujemy tylko: bla, bla, bla i czysty woluntaryzm.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4
#1631202

Nie wystarczy stawiać diagnoz, potrzebne są recepty. A tych Pan nie ma.

Dziękuję za uwagę.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1631203

Nie mam recept ?

Ależ mam, tyle że ograniczone, bo nie mam zamiaru bawić się w wszechwiedzacego proroka.

O systemie edukacji pisałem wielokrotnie. O potrzebie radykalnej zmiany ustrojowej też.O roli telewizji publicznej jako systemu nerwowego społeczeństwa, na który trzeba chuchać i dmuchać.. Wielokrotnie też pisałem o potrzebie oddolnej mobilizacji obywatelskiej, zamiast uprawiania na portalach bieżączki polityczno-emocjonalnej. 

Sugeruję uważniej czytać.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4
#1631212

  Tu wcale nie chodzi o prokuraturę i policję. Kuriozum jest bardzo proste. Kto tych pedofili ze świecznika medialnego miałby sądzić? Przecież, nie mamy niezależnych sądów, tylko kastę.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-4

ronin

#1631222

Teraz pretensje do pana Dudy, że sądy dalej są pod okupacją mafii w togach,  a nie do pani Rebeliantki mieć żale.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1631224

  Marek, ja nie mam pretensji do Pani Rebeliantki, tylko zwracam uwagę na fakt odpowiedzialności. To, że nie podpisał, nie obarczaj cały PIS. Zwróć także, na fakt, że film mówi także o samobójstwie 14-sto letniej ofiary w czasie letnim 2015 r, a PIS objął rządy końcem pażdziernika tegoż roku. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1631230

Trójmieście zostało stolicą gangsterstwa polskiego dzięki SB i działalności wielu dobrze rozstawionych tajnych współpracowników. Chyba najważniejszym był Jerzy Milewski TW "Franciszek". 

Przed wprowadzeniem stanu wojennego wraz z delegacją „Solidarności” został wysłany do Nowego Jorku (unikając internowania i będąc od razu uwiarygodnionym jako członek zarządu gdańskiej Solidarności, który "nie może wrócic do kraju". Od 1982 do 1991 kierował Biurem Koordynacyjnym NSZZ „S” w Brukseli.
Maszyny drukarskie wysyłane do solidarnościowego podziemia miały nadajnik umożliwiający SB lokalizację tajnych drukarni. Jednocześnie tym kanałem SB sprowadzała sprzęt elektroniczny objęty embargiem. Milewski pozyskiwał fundusze na "pomoc dla podziemia" na całym świecie przez założoną przez siebie organizację.

Zagraniczna pomoc dla „Solidarności”, jaka przechodziła m.in. przez monitorowane 24/7 przez SB Międzynarodowe Biuro Solidarności w Brukseli, kierowane przez Milewskiego nigdy nie została rozliczona, chociaż SB musiała wiedzieć, kto ile dostał i gdzie schował szmal. W III RP Milewski pracował u TW prezydentów "Bolka" i "Alka" jako szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego...
Zebrane na Zachodzie pieniądze (miliony $) woził do kraju "TW  Irmina" - Zdzisław Pietkun z Ruchu Młodej Polski  (kolega A. Halla} i przekazywał Jackowi Merklowi (jeden z założycieli Kongresu Liberalno - Demokratycznego, też TW). 
SB kontrolowała dokładnie kanały komunikacji "podziemnej" Solidarności. Na temat tych pieniędzy mógłby coś powiedzieć Borusewicz i Merkel, ale milczą. Seria tajemniczych zgonów (ok. 100) działaczy "S" średniego szczebla w końcówce lat 90-tych wiąże się z "podziemnymi pieniędzmi". Z nich wyrosły trójmiejskie fortuny i gangsterstwo "małej Sycylii".

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Leopold

#1631228

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1631243