Na co oni liczą ?

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Liczą na was oczywiście. Na waszą marność. Waszą marność mają w założeniach i to na nią postawili. To nie pisiory uznały was za marnych, lecz oni, ci na których głosujecie, uznali was za marnych, nadających się do obróbki mózgów.  A w oparciu o jakie dane na was postawili ? Tak w ciemno postawili czy mieli jakieś konkretne dowody ?

No to jak jest z tą marnością, jesteście marni czy nie ? Macie okazję udowodnić.

Trzeba być wyjątkowo marnym by uczestniczyć w tym strzykaniu jademzburaka, tym bardziej, że uzbierało się nam  mnóstwo danych czy to od r.1939 czy też 1989, które jednoznacznie pokazują who is who. Czasami wbrew intencjom inicjatorów, pojawiają się takie zabawne inicjatywy, jak publiczne obwieszczenie mieszkańców dzielnicy Chełm w Gdańsku, po wyborach samorządowych przed paru laty, dumnych z tego że głosowali "słusznie"w ponad 60%. Tak publicznie ogłaszać swoją marność to światowy ewenement.

Ale pytanie brzmiało: na co oni liczą ?

I o to właśnie chodzi.Tak naprawdę, to oni nie liczą na was, oni liczą na coś, a wy macie być tylko narzędziem do uzyskania tego coś. Nic tu się nowego nie dzieje, jak zwykle  w historii motyw jest ten sam. Oni chcą wszystkich oszwabić, włącznie z wami, bo takie marne narzędzie nie jest nikomu potrzebne, zużyło się i można je wyrzucić.

I dlatego nie będą się z wami liczyli.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)