My jesteśmy biegli w likwidowaniu

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

My, postkomuniści jesteśmy biegli w likwidowaniu.

Mamy w tym zakresie niewątpliwe kompetencje, zdobyte w latach 1989 – 2015, a jeżeli doliczyć kompetencje naszych komunistycznych ojców i dziadków zdobyte w latach poprzedzających ten okres w ramach likwidacji band reakcyjnego podziemia, to kwestia nie podlega dyskusji. I powinniście być wdzięczni, że naszych kompetencji nie wykorzystujemy w pełni.

Zlikwidujemy, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, cały alfabet. 

Zlikwidujemy CBA, zliwidujemy IPN, zlikwidujemy TVP i inne takie ABW i zastąpimy LGBTQ. Ale to nie będzie koniec postępowych zmian.

Zlikwidujemy także kolory. 

Najpierw biały i czarny, by ludzie przestali widzieć wszystko w kolorach albo białym albo czarnym co staje się zarzewiem fundamentalizmu. Nie da się też ukryć, że kolory te są źródłem postaw rasistowskich. Biel i czerń stają się poza tym w naturalny sposób zbędne, jako że zmiany klimatyczne, w wyniku których następuje zanik śnieżnych zim, wskazują, że jest to pożądany i naturalny kierunek zmian, o czym może świadczyć także zanik czarnych nocy wskutek rzęsistego oświetlenia naszych miast, co sprawia, że Ziemia wygląda z kosmosu jak bożonarodzeniowa choinka.

Następnie zlikwidujemy kolor niebieski i różowy, bo są źródłem seksizmu i patriarchatu, prowadząc do dyskryminacji płciowej.

Potem przyjdzie kolej na inne kolory, które, ujawniane na flagach, przyczyniają się do szerzenia ksenofobii, szowinizmu, nacjonalizmu i waśni międzynarodowych. Jedynym symbolem łączącym całą ludzkość zostanie flaga tęczowa.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

W trakcie czytania, uswiadomilem sobie, ze wiele stron internetowych zamiast pisac czarnym drukiem na bialym tle, uzywa jasno szarych liter na bialym tle - czyli czesciowo wprowadzono juz sugestie Autora. Nastepnym krokiem, bedzie pisanie bialym drukiem na bialym tle. :-)

(w powyzszym chodzi oczywiscie o to, by rzesze korzystajacy z internetu, a szczegolnie mlodziez psula sobie wzrok. Nie widze innego powodu w stosowaniu takiej mozliwosci.) 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1635652