Mentalność sexedukatorki

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Obejrzałem w TVP film zrobiony ukrytą kamerą zawierający wywiady z sexedukatorkami. Nie do wiary, że są tacy porąbani ludzie, znaczy porąbane baby. Faktem jest, że faceci są bardziej brutalni, ale jeżeli babie odbije, nic już jej nie pomoże, żaden facet takiej nie dorówna.

Przemycanie, sprytny podstęp, sugerowanie, za plecami oficjalnych programów a takżę rodziców.. Takie są metody edukacji stosowane przez te, tfu, edukatorki. Pornografia jest OK. 

Skąd się biorą takie osoby ? Jak doszło do ukształtowania takiej chorej mentalności ? Warto by się zainteresować ścieżkami życiowymi i karierami zawodowymi takich pań. To robota dla ABW czy CBA.Ten typ mentalności to jest cywilizacyjny ewenement. Takie osobniki możnaby umieścić w zoo i pokazywać za sowitą opłatą. Ale skoro są panie wystające pod latarnią czy tańczące na rurze, to i takie się znajdą, które lubią uprawiać pedofilię. Tylko dlaczego robią to nie na wolnym rynku, lecz w publicznym systemie edukacji ?

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

Ale wg mnie to się zaczęło od zamiany - pedał na gej

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1591340

 

Piszę o tym w notce "Neobolszewizm rodem z Sowieckiego Instytutu Czerwonej Profesury nakazującego komunistom nienawiść do religii"...

Łunaczarski* powiedział: “Wszystkie religie są trucizną, przede wszystkim zaś chrześcijaństwo, bo chrześcijaństwo naucza miłości bliźniego i miłosierdzia, a jedno i drugie przeczy naszym zasadom”, a także iż: “precz z miłością bliźniego my potrzebujemy nienawiści, musimy umieć nienawidzić. Tylko za tę cenę zdobędziemy świat.”

Jego współpracownik Stiepanow uzupełnił to stwierdzając, że: “Zadaniem naszym nie jest reformowanie, lecz niszczenie wszelkiej moralności.”**

___________________________________________

*  Bolszewicki komisarz oraz teoretyk sowieckiej "kultury"...

**  Zob. Krzysztof Nagrodzki “Jeźdźcy tolerancji” na stronie: http://katolickie.media.pl/index.php/polecane/pracownia-krzywych-luster/624-krzysztof-nagrodzki---jezdzcy-tolerancji----

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1591352