Manuela i Alfonsio, jej bożyszcze

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Chciałem napisać coś mądrego na temat idiotów, którzy nie są w stanie rozpoznać trendów rzeczywistości. Chciałem, ale okazało się, że nie muszę. Idiota, o pardon, ukłony dl;a feministek, to nie idiota lecz idiotka, sam czyli sama się zgłosił/a.

ACPrzy okazji okazało się jakie ludzie mają marzenia. Przy okazji okazało się dlaczego pani Gretkowska ma niewiele sukcesów literackich, z racji ułomności wyobraźni, więc musi nadrabiać hałasem i wścieklizną.

Otóż się okazało, iż pan Trzaskowski jest prezydentem jej marzeń. Jaki twórca, taka wyobraźnia i takie marzenia i takiż obiekt adoracji. Tacy to ludzie mieli pretensje do bycia elitą. Daj kurze grzędę… Marzenia na poziomie oczyszczalni Czajka.

Nawiązując zaś do życiorysu jak i motywów w twórczości pani Gretkowskiej, a także biorąc pod uwagę najnowsze rewelacje red. Latkowskiego uważam, że najwyższy czas przyznać pani Manueli tytuł Zasłużonej Burdelmamy III RP. Jednocześnie kontekst ten nakazuje wziąć pod uwagę zasługi obiektu jej adoracji, któremu także wypadałoby przyznać przydemek Alfonsio, z racji zasług dla środowiska nieheteronormatywnego.. Alfonsio Rafaello Trzaskowski i ona, Manuela. Dobrana para.

A na marginesie: elita to określenie grupy ludzi cechujących się ponadnormatywnymi standardami w zakresie moralności i twórczości. A więc takie określenie do ludzi uważających się za elitę zupełnie nie pasuje, bo to grupa wyhodowana sztucznie przez komunę, a potem dopieszczana przez postkomunę z racji użytkowych. W języku polskim brak określenia na taką grupę, więc najbardziej pasuje tu neutralne określenie angielskie: establishment.

Najbardziej mnie bawi jednak używane czasami określenie „wyższe sfery”. Wyższe sfery ! Ależ się to tałatajstwo wysferzyło. Prawie jak Żywiec – lumpeneliccy radziwiłłowie, czartroryscy i lubomirscy.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:5)

Komentarze

Na temat dupy Maryni.

Przepraszam, na temat dupy "Zasluzonej Burdelmamy" - Manueli.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1631837

Nie można narzekać na brak literatów w Polsce. Gretkowska użalała się nad sobą, że musi mieszkać w kraju, w którym mieszkają ludzie o "ciasnych słowiańskich mózgach". To jej czytelnicy, bo tylko tacy mogą czytać Gretkowską - literatką z nadania Michnika. Ponoć w jednej z jej dzieł literackich występuje kobieta wyposażona w 2 łechtaczki, co dosyć inspirowało wyobraźnie tych o ciasnych mózgach. Nie wiem, czy łechtaczki były używane równocześnie czy kolejno, bo nie czytałem.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Leopold

#1631852

Literatów ci u nas mnóstwo, szkoda że tak mało pisarzy.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1631895