Chcecie się poparzyć ? Kolejny już raz ?

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

W tym że ludzie plotą kocopały nie ma nic dziwnego. Dziwne jest natomiast to, że kocopały awansowały do miana newsów i zdominowały dyskusję publiczną. To jest ewenement świadczący o defektach mentalności. No bo jak inaczej można potrakltować pomysł wyznaczenia człowieka-usterki na kandydata na prezydenta ?

Do tego dochodzi jeszcze problem recepcji tej kandydatury. Jeżeli ktoś sądzi, że lista wpadek tego kandydata odwiedzie lemingi od głosowania na niego, to jest w błędzie. Lemingi są przecież ofiarą błędnego koła emocjonalnego. Lemingi nie kierują się więc żadnymi przesłankami racjonalnymi, mają słabe relacje społeczne i są wskutek tego podatne na ignorowanie rzeczywistości i za sprawą umysłowego Interpretatora skłonne do przyjmowania wersji wygodnych na pierwszy rzut oka lub też wersji podsuwanych przez cookies.

Weźmy też pod uwagę, że oprócz lemingów w społeczeństwie występuje spora grupa czystej wredoty, działającej wedle schematu „nie, bo nie” i pokazywania jęzora. To ci, którzy życzą sąsiadowi, żeby świnia mu padła.Ta grupa jest też uwarunkowana urazami emocjonalnymi i jej zachowaniami steruje resentyment.

Jedynym skutecznym sposobem na zniechęcenie fanów do takiej kandydatury byłoby wydarzenie, które uczyniłoby z niego niekwestionowany symbol i lidera obciachu, bo to jest jedyny motyw, jedyne przykazanie respektowane w tym środowisku. Ale biorąc pod uwagę zamknięcie się lemingów w bąblach, taki sygnał może do nich nigdy nie dotrzeć. Generalnie, w systemie rozproszonych kontaktów i rozproszego dostępu dfo wiedzy, zmiana zachowań wymagałaby wytężonej propagandy, co z koliei wprowasdzałoby do systemu niekorzytsną z innych względfów nienaturalność.

Wygląda więc na to, że społeczeństwo, a przynajmniej jego spora część, musi się zdrowo poparzyć, jeśli ma zmądrzeć. 

Ostatnie sondaże wskazują, że moja twza się potwierdza i przybywa chętnych do poparzenia się.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:20)

Komentarze

    Witam! Może trochę zbyt dosadnie powiem. Ale mamy w kraju tak wypraną antypolską propagandą z poczucia rzeczywistości części społeczeństwa, że obudzą się dopiero z letargu, za drutami okupanta. Kiedy już jest za póżno.

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
-2

ronin

#1632727

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

iż liczba pomyłek, fatalnych zachowań była ogromna. podpisywanie dokumentu na stojąco, przy siedzącym prezydencie USA, wycieczka po korwety do Austrlii, wycieczka do USA by spotkać się z prezydentem miasta, diabełki nad głowami polityków, stawanie jak równy z równym z ambasadorem USA. Nie przekona lemingi nawet to, że to człowiek zaakceptowany podczas wyjazdowego spotkania knesetu na krakowskim przedmieściu. Nawet partia która go wystawiła z niego się nabija. Na jego rządanie Kurskiego zdjęli z TVPiS, a jak podpisał miliony dla TVPiS, to Kurskiego przywrocili. Przecież tam z niego się nabijają w żywe oczy. To co może opisane przez ciebie autorze lemingi przekonać? Szans chyba nie ma.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-12

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1632728

 Dodaj jeszcze spotkanie na Sopockim molo i żółwiki w Smoleńsku, a także Tego rechoczącego w Bólu nad trumnami Smoleńskimi.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-1

ronin

#1632736

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

A który z kandydatów na prezydenta przybijał żółwiki? Rozmawiamy o kandydatach na prezydenta a nie o całej naszej powiedzmy sobie mizernej umysłowo polityce.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-9

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1632756

  No więc, "Czajka" Trzaskowski - edukacja za pieniądze Sorosa, sponsoruje za pieniądze podatnika lewackie bojówki kwocie 3,6 mil. złotych. Widać edukacja, nie poszła na marne. Wymarzony kandydat LGBT w planie Euroazji. Niestety, w Polsce na starcie już spalony w kopercie Grodzkiego.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-2

ronin

#1632761

Osoba Trzaskowskiego jest mi obojętna, ale prawda i robienie z Polaków narodu głupiego co wszystko kupi już nie. Czy ty myślisz, że wszyscy są lemingami? Zapytam ciebie, co ma Trzaskowski do Czajki? Awaria wynikała z błędnego projektu z błędów w budowie i czy Trzaskowski miał coś z tym wspólnego. Może i ty włączysz choć na chwilę myślenie?

Wy tak sobie tu plujecie i plujecie rozumu nie włączając i głupiego szukacie. Zobacz, wszystko co wymieniłeś nie ma związku z Trzaskowskim. Ani żółwika nie przybijał, ani nie stał w "Bólu", ani oczyszczalni nie budował, nie projektował 

A ja wymieniłem tylko część idiotyzmów jakimi popisał się Duda, bo nie sądzę, byś nawet ty to uważał za jego wybitne osiągnięcia. Tak sobie siedzicie, opowiadacie co ślina na język przyniesie. Kilka logicznych pytań, zdań i zaorani.

A co do kopert, nie wiesz co się dzieje z kopertą Kaczyńskiego dla księdza?  To dość dobry przykład: porównajmy koperty, bo to dobrze oddaje jak obie opcje PO-PiS okradały Polskę. KO jak koperta Grodzkiego, PiS jak koperta Kaczyńskiego. Czyż nie?

Więc stawiajcie lemingi pałeczki, stawiajcie, jak was na logiczne myślenie nie stać.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1632767

     Stać was tylko na fałszywy zabieg socjotechniczny, PIS i PO, to to samo zło. Podaj przykłady, co Targowicka komuna zrobiła dobrego dla Kowalskiego. Was tylko boli, że nie da się dalej kraść, że Polska nie chce być podległa, że mocno wybija się na suwerenność, że Rosja straciła swoje wpływy, że nie chcemy być montownią Niemieckiego przemysłu, a przede wszystkim boli was lawinowo rosnący Polaków PATRIOTYZM. Także boli was, że naród z wielką czcią hołubi "Żołnierzy Wyklętych", których stawia na piedestałach, jako prekursorów naszej wywalczonej z komunistami wolności. Boli, że Sowiecki okupant, został odizolowany prawdziwą granicą w postaci naszej przynależności w NATO i Amerykańskich wojsk NATO w Polsce. Słusznie zauważył Prezes J.Kaczyński, że potrzeba wielu kadencji Prawicy, aby Polacy poczuli się, jak u siebie w domu. Ślepy i głuchy zauważa wielkie dobre zmiany zachodzące w Polsce. Wasza hucpa zagranicą  i kwik, o tym świadczy. Koniec podległości, czas na silną suwerenną Polskę. A się przylepi? Od lat, to wasza Antypolska technika. Przykład sponsorowania lewackich wywrotowych bojówek przez Trzaskowskiego środkami podatnika. I, tu widać himalaje zaprzaństwa, obłudy i manipulacji. Zresztą waszym logo i hasłem wyborczym jest od zawsze kłamstwo i manipulacja. Nie na darmo PO, Partię Oszustów stworzyły niezweryfikowane do dzisiaj służby WSI. PO ma Polakom do zaoferowania, tylko następne oszustwo. Czas na Polskę naszych marzeń, a kilkanaście procent Obcych antypolskiej tłuszczy obcych interesów, nie wywróci państwa, bo naród na to już nie pozwoli.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

ronin

#1632814

Uważasz, że przystąpienie Polski do Nato to dobry dla Polski krok? Dobrze, nie będę się sprzeczał. polska przystąpiła do NATO 12 marca 1999, a dokumenty podpisał prof. Geremek. Działo się to za rządów AWE-UW. No cóż, słyszałem, że podobnież Bitwę pod Grunwaldem wygrał Jagiełło dzięki wspaniałym radom Jarosława Kaczyńskiego. :) A reszta twojej wypowiedzi, do złudzenia przypomina przemówienia takich "wielkich patriotów" jak Gomółka, Gierek, co nam opowiadali jak to pięknie nam rośnie socjalistyczna ojczyzna.

Tak wielu lat będzie potrzeba, by podzielony na sorty naród z powrotem złączyć.

Jedna drobna uwaga, ja ani z samym PO-PiSem ani z żadną z tych dwóch partii nie mam nic wspólnego, to co piszę to piszę jako Polak, patriota widzący jak kłamliwą propagandą, którą choćby w twojej powyższej wypowiedzi ci wykazałem. Naród głupi wszystko kupi, dlatego trzeba ten naród edukować, by takiej propagandy jaką tu napisałeś nie łapał.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1632872

Wróble ćwierkają i gwiazdy na niebie :
Zgrzytasz zębami i robisz pod siebie!
Wyzuta, wypluta i upokorzona
Zabiegasz o głosy dla SBckiego klona!
Nie myśl że to Ci doda splendoru
To jak Cię zmietli - to sprawa honoru
Tyle że honor jest dla ludzi prawych

PO'zamiatane?

to z pewnego znanego ci portalu

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1632879

Powiem krótko: nie masz pan pojęcia o polskiej polityce. Ja siedzę w tym temacie od r. 1980 ( bo mieszkam w Gdańsku) głównie jako obserwator uczestniczący, z akcentem na obserwator i znam środowisko od środka, różne frakcje i różne osobowości. Kilku moich znajomych było ministrami lub na innych stanowiskach, więć miałem wgląd w procesy polityczne. Do tego dysponuję niezłym zapleczem teoretycznym i mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że najwybitniejszymi politykami w Polsce byli/są Lech i Jarosław Kaczyński. Po owocach ich poznacie.

A pan się trochę doucz, taka jest moja rada.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#1632904

Powiem krótko: nie masz pan pojęcia o polskiej polityce. Ja siedzę w tym temacie od r. 1980 ( bo mieszkam w Gdańsku) głównie jako obserwator uczestniczący, z akcentem na obserwator i znam środowisko od środka, różne frakcje i różne osobowości. Kilku moich znajomych było ministrami lub na innych stanowiskach, więć miałem wgląd w procesy polityczne. Do tego dysponuję niezłym zapleczem teoretycznym i mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że najwybitniejszymi politykami w Polsce byli/są Lech i Jarosław Kaczyński. Po owocach ich poznacie.

A pan się trochę doucz, taka jest moja rada.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#1632905

Ja tylko zapytam, czego się dorobił ten "wybitny polityk"? Że jest tylko zwykłym posłem, regularnie u siebie w okręgu dostającym baty od wyborców, jeśli porównamy z wynikami kandydatów z konkurencyjnej KO? 

Zniszczyl całą prawicę, bo przecież PiS to nie jest partia prawicowa, decyzją zniszczenia konkurencyjnej dla niego LPR doprowadził swoją formację na 8 lat na ławy opozycji. Jest człowiekiem, którego trzeba chować na wybory, mówię tu o wyborach gdzie Szydło doprowadziła do zwycięstwa Dudy a potem PiS. No jeśli pana zdaniem jest to wybitny polityk, to nie będę zaprzeczał. Dla mnie sprawdziły się słowa ich ojca, Romualda Kaczyńskiego "Moim dzieciom nie wolno dawać władzy. Zniszczą każdego, kto jest od nich lepszy, bo są złośliwi"

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1632934

Nie obrażaj chyżego ruja, nazywając go mizernym umysłowo politykiem.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1632851

Tak mnie zawsze zastanawiało, dlaczego agresywni, przygłupiaści zwolennicy antypolskiej partii jak już wymyślą nazwę to wymyślają tak obraźliwe określenia jak "kaczelnik", "kryształ", zaś "patrioci" mądrzy, subtelni zwolennicy partii, których ministrów zamiast służby więzienne chroni SOP posługują się tak subtelnymi określeniami jak "chyży ruj"? Ja mam taką teorię, że to kwestia wyniesionej z domu kultury języka i kultury osobistej a może i inteligencji?

I czego oni się tak boją, przecież cały naród ich kocha za to, że tak bezinteresownie walczą o dobro narodu, bo czym są te drobne nagrody, które poprzyznawała Szydło, im się przecież należały, czym jest to 70 mln, które przetrwonił Sasin, czym jest lekcja anatomii, którą nastolatce udzielał  "łudząco podobny", czym jest mafia VAT w gabinecie Banasia, oni przecież naukowo badali metody stosowane przez mafię VAT. 

A politycy?, Może moja opinia jest dla nich krzywdząca, oni przecież wykazują się wielką inteligencją, gdy działkę od księdza trzeba kupić, majątek na żonę przepisać, załatwić dotacje dla firmy brata, gdy trzeba kombinować, których wyroków nie drukować, a które w ciągu nocy wydrukować, albo jak zrobić by w sali kolumnowej ustawę przegłosować, albo poprawki senatu pakietowo odrzucić? Toż to tytani inteligencji.

Trzeba ich popierać, bo przecież te pieniądze, które przelewają różnymi metodami na konta rodzin, pociotków (choćby te, które dla adwokata żądał Chrzanowski), Polską Fundację Narodową, jak będzie ojczyzna w potrzebie posłużą do jej ratowania. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1632861

Pana wypociny są nudne jak "flaki z olejem"...nie do przyjęcia.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5
#1632737

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Tylko, że lemingi tego nie widzą. Ale z Dudy nabija się cały PiS, Przypomina sobie pan jak poleciał do Australii podpisać umowę na korwety i w locie dostał informację, że korwet nie kupimy? Przecież to kpina z prezydenta, mylę się? Z Kurskim to też z niego zakpili,zdjęli Kurskiego, by podpisał miliony na propagandę, podpisał to Kurski wrocił. Duda jest traktowany przez PiS jako długoPiS, tylko lemingi tego nie widzą. No ale cóż, takie prawo leminga. I żadne zomowskie zapędy pałowania tego nie zmienią, tylko pokazują jak ograniczone umysłowo są lemingii.

A tak nawiasem mówiąc, jak już ktoś nazywa siebie "myślący", to wypadałoby jednak rozumu używać. Bo co to za argument Pan użył? Prawda o Dudzie jest nudna? Możliwe, bo ten człowiek naprawdę przez 5 lat nie zdobył się na to, by być prezydentem. Zamiast siać propagandę może lepiej przeanalizować wady i zalety wszystkich kandydatów i przydatność ich dla Polski? Myślenie naprawdę nie boli, może mi Pan wierzyć. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-10

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1632758

Cogito ergo sum...

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1632809

Myślenie Polsce bardzo potrzebne, więc zanim coś napiszesz pomyśl. Widzisz a jakimi pokładami nieuctwa muszę tu walczyć. Husky o maściach nie może przestać myśleć, Ronin Kaczyńskiemu przypisał wstąpienie Polski do NATO. Za bezdenne nieuctwo plusy stawiają za wiedzę minusy. 

Polsce potrzeba pozytywizmu, pracy u podstaw, by nieuki za książki się wzięły a nie po forach ośmieszały.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1632876

Pytanie, które wciąż mnie nurtuje. Czy Stefan Niesiołowski naprawił lub odkupił tapczan?

Ty tam blisko jestes

Wiesz cokolwiek

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-4
#1632751

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1632730

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Więc może ten ci się spodoba

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-10

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1632771

Czy tzw. opozycja wykryła już ile to zakażeń (a może i trupów) ukryli rządowi siepacze z PIS-u ? Może jacyś ich bohaterscy przyjaciele Zawiszy N. i innych podobnych idiotów polegli na tych barykadach walki o wolność, równość i bohaterstwo..... trzymajac w rece Konstytucje?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1632807

Ty, ........netowy  wszystkowiedzący błaźnie.Czy to ścierwo w czerwonych spodniach nakleił już serduszka na maseczki i czy zdąży przed końcem pandemi.Bo cisza 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1632808

Tym swoim ujadaniem (wszystkowiedzący błaźnie, ścierwo w czerwonych spodniach ) na żywo przypominasz mi kundle sąsiadów co przy płocie ujadają, gdy ze swoim wracam ze spacerów.

Auror opisując w swym tekście lemingi z pewnością miał twój, Ronina obraz przed oczami. Nie wiedząc co powiedzieć na precyzyjne argumenty bredzisz o serduszkach na maseczkach, Ronin o łóżku Niesiołowskiego, wspaniała, mocna argumentacja jak na wasze "możliwości".

Napisz, gdzie się mylę w opisie nieudolnej prezydentury Dudy, przecież żaden z wcześniejszych prezydentów tylu ośmieszeń Polski nie zaliczył..

Ale dopiero ubaw będzie, gdyby Duda został prezydentem na drugą kadencję. On nie będzie się już z nikim liczył tylko realizował polecenia tych którzy go na ten urząd wstawili, czyli "wyjazdowe obrady knesetu na krakowskim Kazimierzu", dopiero będzie wtedy pośmiewisko z PiS, jak będą płakali. Dziś się nabijają z Dudy, ośmieszają go, in w drugiej kadencji się im zrewanżuje. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1632834

posmaruj sobie...... bo  jest uniwersalna .... i dla komuchów i dla totalnych idiotów;

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1632839

Albo z kiblem na forum przychodzisz, albo z maścią. No cóż, jak ktoś d... myśli to ciągle o tej d... myśli. I wy chcecie z Polakami o Polsce rozmawiać? Pośmiewisko.

Gdy na karku głowa pustą,
Wtedy myślisz d... tłustą.

Widzisz autorze, jaki masz piękny przykład leminga, który interesuje się tylko procesami wydalniczymi. Czyż nie takich w swym tekście opisałeś?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1632845

I sądy wybaczają, które ułaskawił Duda, wetując ustawę o sądach.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4
#1632776

Dzisiaj mamy taka sytuacje, ze media w Polsce kreuja rzeczywistosc. 

Niestety - wiekszosc mediow prywatnych i internetowych sprzyja dzisiejszej opozycji - powod jest prosty: wiekszosc dziennikarzy "korzeniami" siega czasow PRL-u, a na dodatek - dziennikarze (srednia swiatowa) maja duzo bardziej lewicowy swiatopoglad - niz wiekszosc spoleczenstwa.

"Lemingi" - to obywatele (najczesciej) zyjacy w wielkich miastach, pracujacy w korporacjach, samorzadach  i ... rzadowych urzedach i agencjach . Generalnie malo interesuja sie polityka, a wiedze o otaczajacej ich rzeczywistosci czerpia z mediow i internetu. I tu krag sie zamyka: lewicowi, popierajacy opozycje dziennikarze tworza medialna "rzeczywistosc" , ktora "karmia" lemingi...

Poslugujac sie hejtem, demagogia, wiadomosciami wyrwanymi z kontekstu - tworza "lemingowa rzeczywistoac".

Kazdy sam moze sprawdzic: wystarczy poswiecic  dwie godziny czasu, obejrzec "Wiadomosci" w TVP, "Fakty" w TVN, "Szklo Kontaktowe" w TVN i "W tyle wizji" w TVP (jesli ktos ma ochote na wieksze "badanie" moxna znalezc z tuzin podobnych , rownowaznych audycji. Do tego wystarczy dodac kilka portali internetowych (np. "niezalezna.pl", "sok z buraka...") i kazdy zobaczy - jak indoktrynacja wplywa na lemingi - ogladajace wylacznie "prawomyslne" stacje TV, radia i internetu.

Dlatego dzisiaj media opozycyjne nawoluja przede wszystkim do... bojkotu "rzadowych" mediow (choc jest tez prawda, ze czesc "rzadowych" dziennikarzy zaczela brac wzory (dezinformacji) z mediow opozycyjnych.

Dla "totalsow" jest najwazniejsze utrzymac " w ciemnocie" rzesze lemingow - bo gdy zaczna oni (lemingi) samodzielnie myslec, to zauwaza, ze ktos robi ich " w bambuko".

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

mikolaj

#1632852

ze zarowno watahy totalne, jak i rzadowe, kreuja wirtualna rzeczywistosc.

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1632868

Generalnie podsumowałbym dyskusję stwierdzeniem, że niektórzy komentatorzy mają dość dziwne, pozbawione naukowych podstaw, podejście do oceny procesów politycznych. Zamiast zajmować się procersami społecznymi, co wymaga sporej wiedzy teoretycznej, bo teoria rządzi  światem, zajmują się personaliami lub kolorem krawata. 

Zjawiska społeczne i wydarzenia nie występują w izolacji, lecz są częśćią szerszego kontekstu, a tu bez teorii ani rusz.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4
#1632906

opisanych przez siebie pod tym tekstem znalazłeś, Przykłady Kurskiego (kłamcy zweryfikowanego wyrokami sądowymi)  narodu głupiego (z sortu Kaczyńskiego), co wszystko kupi się zgłosiły. Chwalisz się swoim kombatanctwem, ja też spałem na styropianie, a 13 grudnia wstałem wcześniej niż Kaczyński, choć tak jak on nie byłem internowany. Chciałeś wykazać głupotę ludzi popierających opozycję, wykazałeś głupotę ludzi popierających partię Przekrętów i Szmalu. Różnica między KO i PiS jest taka, że KO kradła w białych rękawiczkach, zaś Przekręty i Szmal kradną bez żadnych skrupułów. Im się należy, i loty samolotami, i nastolatki w przybytkach braci R i premie i dotacje... im się należy. Oszczędzę ci listę afer bo jeśli ich do tej pory nie widziałeś to jesteś ślepy i nawet gdyby ci je literalnie wymienić też ich nie zobaczysz.Teorie naukowe i tę "sporą wiedzę teoretyczną" zostaw w spokoju. Właśnie te teorie naukowe pokazują jak PiS drwi z Polaków i traktuje ich jako masę bezrozumną.Banaś nadal rządzi NIK, Chrzanowskiego nie osądzono zaś jego zleceniodawców nawet nie szukano, choć każdy logicznie myślący ich nazwiska wymieni..

Jak sam widzisz lemingi zaorane, tylko pałami machają. Życzę myślenia i rozumnego skorygowania swoich poglądów. Bezmyślne lemingi są po obu stronach pałki zwanej KO-PiS, okładającej podatnika na równo..

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1632944