Warszawski taksówkarz kontra "prawniczek"czyli 27:1

Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
Humor i satyra

Osobiście gdyby ktoś mnie stale ośmieszał, wykazywał moją niewiedzę to wolałbym, by był to ktoś wykształcony, oczytany a nie zwykły taksówkarz, choć czy coś w zawodzie taksówkarza jest złego? To ciężko pracujący ludzie, co dniami i nocami pracują by rodzinę utrzymać. Dla każdej pracy trzeba mieć szacunek.

Humptuś jednak uznał, że jego w stanie jest ośmieszać, pokonać wiedzą warszawski taksówkarz. Nawet kolegom jego namiary przesłał. OK. Każdy swego przeciwnika w dyskusji wyobraża sobie zgodnie z oceną swoich możliwości i swoich sił. Skoro Humptuś uznał, że ośmieszyć może go warszawski taksówkarzy to czy mi się wypada przeciw temu protestować? Tak ocenił swoje możliwości i już.

Tak Humptusiu, jestem warszawskim taksówkarzem numer boczny „7775”. Co mi zależy i tak wiesz o mnie tyle co Tezeusz/Wanda Warska (płci nieustalonej) gdy opowiadał iż jestem działaczem jakiegoś tam lubelskiego kościoła.

A ty komisarzem Rybą, wspieranym przez przynogawkowego oraz kilku nietęgo myślących trollików.

Tak więc Humptusiu, może gdzieś cię podwieźć, np. do kliniki ortopedycznej, co na leczenie głowy to nie ma już szans, niepotrzebna diagnoza medyczna, nawet inżynier ci to powie.

Tylko co powiedzą Dariusz Ć., Czesława S., Maria Sz. gdy dowiedzą się, żeś głupszy od "warszawskiego taksówkarza"?

 

Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.1 (głosów:10)

Komentarze

Spokojnie, Czaruś. To dopiero początek twojej drogi na śmietnik.

Ps. A pracę taksówkarza szanuję. Natomiast nie szanuję esbeckich emerytów dorabiających sobie na taryfie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1650639

Nie dyskutujemy.Pałujemy

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1650640

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Bo jesteś nie tylko "UB-ek" ale jeszcze do tego kapuś i "taksówkarz" cię co chwile ośmiesza. Co za ofiara losu. Z koniem byś się na głowy pozamieniał, choć byłoby to z dużą stratą dla szkapy. Ja też nic ani do Ukraińców ani do Żydów nie ma, pod warunkiem, że są kulturalnymi, myślącymi ludźmi. Niestety tego trzeciego i czwartego warunku nie spełniasz.

Popatrz jak tutejsza Wanda Warska (LBGT) płacze. Nic sensownego nie mając do powiedzenia płacze, pałujmy jak w naszych oddziałach ZOMO nas uczono.

Ale wierz sobie w tego taksówkarza, ja wezmę tę taksówkę i kurs do Lublina do tego kościoła pod wezwaniem Wandy Warskiej, o którym nasz (LGBT) tu bredził.

Popatrz na zdjęcie pies za kierownicą, a "pies" to kto?  Masz kolejne potwierdzenie mojej pracy w "służbach". Siostro, pacjent szybko potrzebuje tabletek, tych koszernych.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1650644

chyba nudzisz się, bo za długo stoisz na postojach. I pamięć już nie ta - za każdym razem inny numer boczny podajesz.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1650660