Ustawiacze świata…

Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
Świat

Przykro się patrzy, jak w miarę dobry portal upada podcinany działaniami grupy trolli, co powodują iż większość tekstów pojawiających się na nim dotyczy analizy tekstów z innych opiniotwórczych portali, albo też są zwykłymi atakami „damskich bokserów” co do dyskusji z mężczyzną samodzielnie nie staną, bojąc się iż nie sprostają, a jeśli już to „dzielnie” z „przynogawkowym”, co będzie obszczekiwał idiotycznymi komentarzami czekając na pochwałę pana „w bój ruszają”, zwykle zaliczając zaoranie.

 

Troll „damski bokser” z kobietami ma sytuację dość prostą. Co tu ukrywać, od czasów starożytnych były nam „boginiami ogniska domowego” chroniącymi nasz dom. Uderzenie w tę strunę daje takiemu trollowi dużą przewagę. Stąd wzbudzają odrazę, jak odrazę wzbudza robak, co podstępnie atakuje. Takich mężczyźni traktuje się jak traktują w więzieniach „majteczkowych”. Jak to powiedziano w pewnym filmie, gdybyś trafił do więzienia z piękną dziewczyną, ona umrze z nudów, ty zaś o chwilę spokoju będziesz się modlił. To najgorszy, godny pogardy sort. Bo nawet margines społeczny rozumie, że rolą mężczyzny jest ochrona kobiet a nie wykorzystywanie ich słabych stron dla własnego obślizgłego sukcesu.

 

Widząc jednak problemy portalu, chciałem podrzucić do przemyśleń ciekawy, choć krótki tekst z pewnego małego acz opiniotwórczego portalu o sprawach dziś dla nas ważnych. Szczególnie w czasie gdy rząd drakońskimi karami chce przymuszać nas do stawianych przed nami restrykcji. Każda ciekawa analiza warta jest przemyślenia. Ostatecznie mamy demokrację a nie tyranię i mamy prawo myśleć, rozmawiać i szukać najlepszych rozwiązań.

 

Ustawiacze świata dbają o naszą przyszłość

[http://xn--niepodlegy-i0b.pl/#/696/ustawiacze-swiata-dbaja-o-nasza-przyszlosc/]

 

Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.9 (głosów:14)

Komentarze

masz zgodę na reklamowanie innych stron?

podejrzane linki podrzucaj głupszym od siebie. porządni Polacy nie chcą być kojarzeni z kacapskim chłamem. wracaj pucować swoim antypolakom, prymitywny komentarz jako notka blogerska to akurat wasz poziom.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1647025

to podstawowa działalność Humptusia Kapusia. Większość jego tekstów to analiza tekstów pojawiających się na polskich opiniotwórczych portalach.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1647034

Bingo premium!
To wyjątkowo sprzedajną łajza za czerwone dukaty,sqrwiona/y pisarczyk na żołdzie ubeków
Na pohybel czerwonej hołocie

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1647043

Ty żałosna wdowo.

 

Jeszcze chwilą i zostanie ci pić szczochy z tej waszej bardachy napletka Richarda don Koali.Bedziecie walczyć ale ...z głodem

Pozdrow burdelmamę z miasta pianin i męża,bo wiesz jak mi przykro że te dwa parchy dostały kopa w dupę od Opary? 
Ale jak bardzo mi przykro to wiem tylko ja
Shalom nebeska,shalom

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1647038

Niech pilnuje porządku na ruskim "opiniotwórczym" portaliku. Póki jeszcze istnieje. Więc olać padalca.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#1647050

Niczego istotnego tam nie ma, na tym "opiniotwórczym" portalu. Nawet zresztą nie słyszałem o tym. Parę linijek oklepanych poglądów i trochę komentarzy w większości zaczadziałych osób (Konfederacja?) 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1647057

.....dzieje się dużo i jest naprawdą nieźle! Co tam szukać (niuchać) gdzieś po innych pomrocznych kontach. Niepoprawni blogerzy i blogerki piszą dużo, piszą ciekawie, nawet z zębem, jesteśmy obecni niemal we wszystkich ważnych, aktualnych sprawach narodu, a nawet tłuczemy się z wypasionymi tekstami tu i tam po szerokim świecie. Jeśli doskwierają Ci spory, zażarte dialogi, kłótnie obosieczne, tu czy tam to jest na to b. dobra, skuteczna rada i zawsze działająca: nabierz chłopie (rycerzu) do tego dystansu, no tak zwyczajnie. Był tu jeszcze niedawno bloger (niejeden), którego ceniłem za zaangażowanie, za konsekwencję, za miłość do ojczyzny (może niekiedy przesadzał), ale skłócił się mocno z tym, czy tamtym, potem uniósł się honorem i się wyprowadził, szkoda. Dlaczego? Bo każdy człowiek jest na wagę złota, gdyż jak lubiłem śpiewać na pieszych pielgrzymkach z Zamościa do Częstochowy: każdy wnosi ze sobą to co ma najlepszego (najcenniejszego), po prostu. Zatem Zawiszo Niebieski nie pękaj, lecz trzymaj się, jak trzeba bierz dystans i wal mieczem dalej, rąb dla Rzeczypospolitej Polskiej, jak to się mówi rób dalej swoje, działaj naturalnie niepoprawnie. Pozdrawiam b. serdecznie STRoch

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Sławomir Tomasz Roch

#1647065

mam odmienne zdanie od Twego, uważam, że dzieje się bardzo źle. Odeszło stąd już kilku blogerów, mieli dosyć chamstwa, które jest tutaj tolerowane. Już nie widzę poety Lwów47, którego tu zaczęto pałować, a niejaka AS negatywnie oceniła jego wiersze. Oczywiście rezygnacja z pisania tu nie jest właściwym rozwiązaniem. Jest tu kilku pismaków udających patriotów i to właśnie oni wyzywają każdego kto tylko wytknie PiS jakiś błąd. Im więcej pisowskich "błędów", tym bardziej podoba im się ta partia. Nawet "piątka dla zwierząt", jak i ustawa "bezkarność+" im się podoba, a kto przeciw to "ruska onuca".

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-7

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1647067

.....mielibyśmy odejść od tego co dobre, prawe (niepoprawne)?! A co to niby by miało dać, zrodzić?! Zostawić naszą ojczyznę (mówię w kategoriach uniwersalnych a nie tylko portalowych) na pastwę tego wszytkiego o czym właśnie wspomniałeś, przecież to właśnie sromotna klęska, przecież to właśnie poddanie pola wrogom, a w najlepszym wypadku ucieczka (czasami jest konieczna). Owszem, to prawda lepiej jest sobie zapodać flaszeczkę na dziś, niż pójść i się powiesić (b. głębokie załamanie), no tu nie ma przeproś, to odnośnie dobrodziejstwa ucieczki.

Nie Romanie z USA raczej trzeba stać na straży prawdy, trzeba walczyć o właściwe postawy, wartości. Praca pozytywna, praca od podstaw, bo tylko taka nas interesuje, to nie jakieś marzenia, fantazje ale ostre oranie w roli i na polu, które akurat Pan nam podarował. Trzeba zacierać ręce i po prostu ciężka orka Romanie. Oczywiście można inaczej, można zacząć oglądać się na innych, co powiedzą, co napiszą, ile razy mnie odwiedzą, no i oczywiście poliżą, skomentują. To są zabawki Romanie z USA, a owa pożądana wartość jest w Twojej pracy, w Twojej bezinteresownej służbie Bogu i Braciom. Nie spodziewałem się szczerze mówiąc, iż będę musiał akurat Tobie to tłumaczyć i wyjaskrawiać.... . Pozdrawiam b. serdecznie STRoch

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1647070

Jak najbardziej życzę portalowi rozwoju i wielu kulturalnych dyskusji. Prawda jest taka, że przy całej przejętej przez ośrodki polityczne, często niepolskie, sferze medialnej zostały nam tylko blogi, gdzie możemy się podzielić wlasnymi przemyśleniami  i własnymi myślami. Dlatego nie zamierzam rezygnować mimo wściekłego na mnie a także na portal którego jestem administratorem ataku kilku inteligentnych inaczej. Mam za to alergię na język rynsztokowy, tak zostałem wychowany, że w domu takich słów się nie używało i w moim domu też nigdy takich słów nie używam, stąd drażnią w komentarzach i przed tym protestuję. Nie cierpię też pomówień. A jeśli pałują, to przecież radość ludzi, którzy niczym więcej się wykazać nie potrafią. 

Faktem bezwzględnym jest, odejście wielu ciekawych ludzi, którzy nie czuli się zaszczyceni dyskutowaniem wśród obelg i innego błota. Każdy z nas może kilku takich wymienić. A to realna strata dla portalu.

Pozdrawiam 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1647071

A z twojego Toy -Toy-a to ilu odeszło bądź zostało wywalonych w ostatnich dniach.

Czy bardacha napletka Richarda jeszcze istnieje

Za co wywalono na zbity pysk parcha Ruszkiewicza

Masz błaźnie jakies  dane nebeska dziewico

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1647101

Niejaką prezydentkę... To wzór dla innych neonowych szur..., pardon, blogerów. ;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1647103

niebieski ma alergię na zły język i pomówienia? śmiechu warte. przecież celowo stosujecie to w celu walki z innymi. swoim kumplom nigdy nie zwróciłeś uwagi, tak samo nie zrobiłeś nic z promowaną antypolską propagandą. myślisz renegacie, że napiszesz o sobie, jaki to nie jesteś i inni uwierzą?  jesteś tylko prymitywem i sługusem kremla, masz nawet problemy z językiem polskim a co dopiero z moralnością i etosem

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1647120

niczego nie musisz mi tumaczyć. Czy Ty przeczytałeś do końca to co napisałem, a może przeczytałeś tylko nie zrozumiałeś? Przeczytaj jeszcze raz.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1647106

....wyczuwam u Ciebie (mogę się mylić), jakieś niepotrzebne i niszczące na długą metę napięcie. Wyluzuj! Prawda zawsze zwycięża, jednakowoż życzy sobie, by Jej pomagać, znaczy ktoś musi tą prawdę na sztandarach nosić. Wtedy, Ona prawda jak ta oliwa właśnie na wierzch wypływa i błyszczy.... . Popatrz na ponadczasowe dzieła Mistrza Andrzeja Pityńskiego. To działa! Pozdrawiam b. serdecznie STRoch

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Sławomir Tomasz Roch

#1647108

Jaką miarą go mierzysz ?
Ani trolle ani damskie bokserki nie miałyby najmniejszego wpływu gdyby cel portalu był dobry i jasno określony.
Póki co, jest to Hyde Park bez zasad i bez regulaminu... to co jest, to tylko tak się nazywa.

Każdy pies może wejść obsikać wszystko i wszystkich, każdy włóczęga i pijak może się tu wyrzygać, okraść z czci i wiary a każdy narcystyczny psychopata i hedonista wyładować swoje frustracje ,sprzedać viagrę i zachęcać to „przyjemności”.

Gdy zaś idzie o problemy portalu...ty je widzisz? Chyba nikt oprócz ciebie...Może jeszcze parę osób ,których zwiodła nazwa portalu.

Właścicielowi widać to na rękę, jemu to pasuje i jego współtowarzyszom również.
Wszyscy się dobrze bawią.

Podzielam raczej zdanie Romana z USA...a nie rzucanie pereł między wieprze Sławka, którego naiwność w tym przypadku można ewentualnie tłumaczyć młodym wiekiem.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1647119