Przyciśnięta do muru agentura wije się jak piskorze

Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
Kraj

Usunięta z polskich portali antypolska agentura, ludzie pozbawieni wszelkich oznak kultury i zahamowań przyłapani za rękę wyją iż nie jest to ich ręka. Nie są w stanie zrozumieć iż są tylko pośmiewiskiem dla Polaków

 

Seryjni plagiatorzy, Humpty Dumpty, Tezeusz, Husky próbują się uwiarygodnić wśród Polaków. A w tym celu warto pisać o naszych bohaterach. Ale czy warto poświęcić czas by ich poznać? Lepiej skopiować coś, co kiedyś ktoś napisał. Tak masowo produkuje plagiaty Tezeusz.

Kim jest Humpty Dumpty. Z zachowania, z prób niszczenia innych blogerów wynika iż to człowiek zakompleksiony, niedowartościowany zawodowo, który na portalach próbuje budować swoje poczucie wartości.

Podaje się za prawnika, choć w środowisku prawniczym jakiś większych osiągnięć nie uzyskał. Pracował dla firm windykacyjnych przyczyniając się do zniszczenia kilku firm prowadzonych przez Polaków, którym powinęła się noga w interesach. Jak wieść gminna niesie posługiwał się w tym m.in. pomówieniami. Prywatnie, na forum internetowym postanowił niszczyć polskie portale stosując te same metody co w pracy. Efekty działania jego oraz grupki współpracujących z nim antypolskich agentów, w tym zachowującego się jak piesek, co za nogawką pana czuje swoje prawo do obszukiwania innych, widać jak na dłoni na portalu niepoprawni.pl. Posługują się pomówieniami, pisaniem tekstów i komentarzy oszczerczych na różnych portalach, wprowadzają czytelników w błąd na Goebbelsowskiej zasadzie: rzucaj pomówienia, w nadziei, że może coś się przyczepi. Ostatnio oszczerca i plagiator Humptuś podał mój wiek oraz miejsce urodzenia, czym dał mi możliwość prostego udowodnienia dokumentami iż Humpty  to podła, kłamliwa kreatura. Urodziłem się w Warszawie, wiek też się nie zgadza. To wystarczy by napisać iż Humpty Dumpty jesteś „kłamliwą gnidą” W razie czego jestem w stanie dostarczyć redakcji dokument potwierdzający miejsce urodzenia.

 

Niszczenie portalu niepoprawni.pl widać gołym okiem. Odeszli z portalu wartościowi blogerzy, zastąpili ich seryjni plagiatorzy jak Tezeusz (płci nieustalonej, bo na portalu Neon24 podawał się raz jako grecki bohater innym razem jako młoda dziewczyna Wanda Warska). Na portalu niewiele ciekawych tekstów, w dyskusji pojawia się kilka Nicków a dyskusja nie jest budującą dyskusją na argumenty gdzie Polacy dyskutują nad przyszłością a a pyskówką na pomówienia często przeplataną językiem nizin społecznych. Nie wróży to portalowi długiego życia.

 

Analogicznie „wymiecieni” z polskiego portalu Neon24 próbują wedrzeć się tam dowolną dziurą. Jedną z nich jest Nick Jozio (wł. Joszko) z Londynu. Na tym koncie pojawiają się teksty członków agentury. Różne są losy tych tekstów. Jedne są promowane by czytelnicy ocenili kim rzeczywiście są.. Inne zgodnie z układem zakładek portalu trafiają do zakładki „Co piszą inni”. Agentura wyje, agentura szuka wejścia logując się pod nowymi Nickami ale jedyne co mogą zrobić to pałować, co i tu robią. Podniesienie głowy skończy się w sposób prosty. Na polskich portalach może pisać każdy, pod warunkiem, że zachowuje się zgodnie z kulturą Polaków. Jednak agentura „przyparta do muru” natychmiast przechodząc na język domu rodzinnego czyli nizin społecznych i to ich demaskuje, a po tym wylot i płacz.

 

W tym miejscu chciałbym zwrócić uwagę na pewną myśl, jaką zgłosiła blogerka Maria Magdalena [https://niepoprawni.pl/comment/1642500#comment-1642500] Czyż myśl ta nie wyraża iż kraść (plagiatować cudze teksty) można, byle była to kradzież „patriotyczna”? Smutny to obraz mentalności pewnej grupy. Czy można się dziwić, że przy takiej mentalności części wyborców Morawiecki, Sasin, Szumowski i inni zamiast występować w pasiastych garniturkach żyją w spokoju i podejmują decyzje w sprawach Polski. Smutny to wizerunek przyszłości Polski. Niektórzy uważają iż można ją rozkradać, podejmować granicznie niekorzystne dla niej decyzje, byleby na czole przypiąć sobie etykietkę, „jestem patriotą.”. Dziwna to mentalność, mentalność Kalego przypomina „Jak Kalemu ukraść krowę, to zły uczynek, jak Kali ukraść krowę to dobry uczynek”.

 

Odniosę się też do tekstu Huskyego na mój temat, choć naprawdę na wypociny idioty nie warto tracić czasu. W rozpaczy znalazł w moim tekście 2-3 zdania w sprawach w których łatwo napisać zdanie analogiczne. Bo jak krótko opisać dalsze plugawe życie morderców Inki? Znalazł zdania każde w innym komentarzu sprzed tal. Czy trzy zdania w tekście stanowią o tym iż tekst jest plagiatem? To tylko będącemu w rozpaczy pustostanowi może się wydać plagiatem. No ale agentom obnażonym jak niemowlę do kąpieli cóż więcej pozostało.

 

Rozpacz i pustostan umysłowy Huskyego są porażające, regularnie wpadający na blogi, by obszczekać  tych co nie lubi a przymilić się do nogawki tego, w którym nadzieję pogłaskania znajdzie, jak tonący brzytwy chwyta się każdej nadziei że jeszcze ktoś się na to nie roześmieje jak na wygłupy klasowego trefnisia. Gdyby głupota potrafiła latać, dziś znaczącą na świecie linią lotniczą byłaby Husky.gb. Czasami Polak traci wiarę w mądrość Polaków, a widzi iż Kurski mógł mieć rację. „Naród głupi wszystko kupi”.

 

Hamptuś, Husky, czy naprawdę myślicie iż Polacy są aż tak głupi, że wasze wypociny kupią? A ci co wasze wypociny kupią nie powinni mienić się Polakami, bo reszcie polaków zaszczytu nie przynoszą. Jesteście pośmiewiskiem i nawet tego pojąć nie potraficie. Wymachujecie rączkami i nóżkami jak niemowlę podniesione do góry w czasie przewijania. Śliczny to widok, gdy patrzy się na własne dziecko, ale widok facetów o inteligencji dzieciny, budzi tyko politowanie. Stosujcie pałkę, wszakże tym potrafili operować nawet zomowcy, więc i wy z tym sobie radzicie. Nie śmieję się z was, bo śmieję się z dowcipów inteligentnych ludzi. Wasza działalność jest po prostu żenująca.

 

Szanowny czytelniku, odrzuć choćby na chwilę sposób myślenia jaki agentura chce ci narzucić. Postaraj się chwilę pomyśleć, ocenić samodzielnie, naprawdę nie boli. Kim chcesz być? Lemingiem łapiącym wszystko co agenci chcą ci wtłoczyć, a może różne myśli jakie różni ludzie głoszą i samemu ocenić kto ma rację? Prawda, „dla chleba bracie dla chleba i wody czasem w usta nabrać trzeba” ale Hamptuś, „Wielki polski pat-ryj-ota” co w życiu prywatnym pracując dla lichwiarzy niszczy polskich przedsiębiorców, którym w biznesie się nie powiodło? „Polski pat-ryj-otyczny piesek”, co obszukuje wszystkie blogi, na których autorzy nie wyrażają jego myśli a swą pracą obce społeczeństwa wspiera. Kupujesz to? Bo ja nie. Więc niech agentura płacze, wyje, szczeka. Przeciwstawmy się jej śmiechem. Nic nie jest lepszym środkiem dezynsekcji dla zatrolonych portali jak śmiech atakowanego. Więc śmiejmy się z trolli co nieporadnie na Polaków chcą się wykreować.

Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.5 (głosów:10)

Komentarze

..

o złodzieju cudzych tekstów czyli samym sobie.Odnieś się matole do wpisu gdzie udowodniłem ci chamską prostacką kradzież cudzych tekstów .To że jesteś dyplomowanym złodziejem wiemy tu wszyscy.Znów frajerze zmieniasz temat by odwrócić uwge od chamstwa.Twojego cynizmu i prostactwa

A agentów szukaj w swoim Toy-Toyu jest tam was dostatek.Zwykłych sowieckich wszy zwleczonych do Polski na sowieckich tankach

PROSTAKU

Faktycznie i tym razem .

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1642594

A poza tym oczywistym durniem.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1642595

Czyż nie jest prawdą, że wraz z lichwarzami niszczyłeś polskich przedsiębiorców? Jako agentura na zlecenie obcych niszczysz polską myśl, polską inicjatywę, polskie portale? Wyjesz? Wyj miernoto, no cóż prawo zabrania samosądu na lichwiarzach, ale nie przeszkadza lichwiarzy i ich popleczników na forach wykazywać. Dlatego ciebie jako parobka lichwiarzy pokazuję. Prawda o tobie spowodowała że zapowietrzony napisałeś "oczywisty dureń" Nie martw się, dla ciebie bycie "durniem" to co najmniej dwa lata edukacji niszczycielu polskich przedsiębiorców. To zbyt wysoki próg, dla dostania tytułu "durnia roku" musiałbyś ze dwa lata studiować. Masz pałkę i pałkę kundla pałętającego się przy nogawce to pałuj. Trolle mają wyć i popatrz jak pięknie wyją, a ty na solistę aplikujesz, choć fałszywie wyjesz.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1642606

Jesteś ruskim (wiadomo, co). I tyle w temacie, kałmuku. Idź bądź idiotą na LEonie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1642608

Czy można się dziwić, że przy takiej mentalności części wyborców Morawiecki, Sasin, Szumowski i inni zamiast występować w pasiastych garniturkach żyją w spokoju i podejmują decyzje w sprawach Polski."

Osobiście czekam na pasiasty garniturek dla jego idoli - Tuska, Lewandowskiego, Balcerowicza, bo Sławku Nowaku już się noga (na Ukrainie) powinęła.

A w ten pat-ryj-oty-zm ZawiszaN-a to już wszyscy muszą uwierzyć. Jest niezwykle przekonywujący.

Lepiej byłoby gdyby po prostu milczał! I nie martwił się za wartościowych blogerów którzy odeszli, ani też o tych - którzy pozostali na blogu Niepoprawnych. CZEGO ON WRESZCIE SZUKA NA TYM BLOGU?

"Co komu do jemu, a jemu do komu..."

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1642599

;)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1642600

Jakoś nic nie wspomni o wyrzuconych z naszego portalu.Warto może mu przypomnieć pod iloma nickami był tu Ruszkiewicz i ile razy został wyrzucony.Ale nie dziwię się mu.Pisanie o najbliższej sobie osobie wywołuje lęk.Rozumiem go
A teraz ten smakosz rumu na kościach ma przez 24h na dobę ten obleśny zawszony ryj ma przyklejony do szybki i na bieżąco komentuję to w Toy-Toyu co tu piszemy

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1642604

Już chyba piąty rok, jak rządzą Przekręty i Szmal, jak Mr Zero zarządza prokuraturą, nie wystarczy to czas by udowodnić tym, których Pani wskazuje ich przestępstwa? Nie mówię nawet o skazaniu ale o przygotowaniu dokumentów sądowych? Nie udało się to im, cóż jako praworządny Polak wierzący w nasze sadownictwo mam myśleć? Tylko tyle, że to krystalicznie czyste osoby. No dobrze, nie jestem aż tak "wierzącym", dlatego mówię, że jednym z tajnych punktów naszej konstytucji jest "my nie ruszamy waszych a wy naszych". 

Ja czekam na pasiasty garniturek dla wszystkich co mają na sumieniu przestępstwa, a nie jak Maria Magdalena dzielę na "pat-ryj-otycznych" złodziei którym wolno kraść i tych przebrzydłych nie "pat-ryj-otycznych". Zgodzi się pani ze mną? Czy też postawi się pani w gronie z Marią Magdaleną w gronie stojących na czatach gdy "pat-ryj-oci" kradną.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1642612

kraść? Przypominam, że odpowiedzialność karna z art. 300 KK jeszcze się nie przedawniła.

Ps. Pozdrowienia dla "żony".

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1642613

A jak  "patr-idi-oci" kradną.czyli tak jak ty?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1642614

natomiast tacy jak Pan - propagandowi i sugestywni to ludzie "zblatowani" z obecnym POKO. Kiedyś czołowym reprezentantem podobnej grupy była Renata Rudecka Kalinowska: dysponowała świetnymi informacjami tajnych służb, niedostępnymi dla ogółu, które odpowiednio interpretowane, stanowiły bardzo "cenny" materiał propagandowy. Na taką propagandę "łapią się" oczywiście lewacy, ale również durnie (polieznyje idioty) z prawej strony.

Ten styl prezentowany niegdyś przez RRK widzę dziś u Pana. Choćby te bezcenne, błyskotliwe uwagi, jak to przez pięć lat nie zdołano rozliczyć bandy łajdaków z okresu sprzed i po tzw. "transformacji ustrojowej". Dodam, że nie zdołano również wymienić "specjalnej kasty" ani też zmienić Konstytucji.

W liście nauczycielki do "Demenckiego" jest uwaga, że zapewne nie uważał na lekcjach historii ani nie pamiętał filmu "Przedwiośnie" wg powieści Żeromskiego W tamtej Polsce - zmiana prawa zajęła 14 lat, a teraz - Pan "szlachetnie" się oburza. że obecnie procedury prawne nie trwają krótko, w świetle tego twierdzi Pan, że tylko zarzuty w stosunku do obecnej władzy są słuszne, mimo iż nie potwierdzone sądowo, natomiast wszelkie zarzuty wobec przedstawicieli rządu postkomunistów, ponieważ nie dowiedzione procesowo - nie są prawdziwe.

Jest to zwykła, nieuczciwa manipulacja, której dowody daje Pan praktycznie we wszystkich wpisach, znajdując nawet klakierów podobnych Vericie i Rebeliantce. Niech Pan jednak nie oczekuje większego aplauzu. I nie powinien Pan się dziwić, gdy spotyka Pana atak ze strony tych, którzy nie mogą utrzymać temperamentu na wodzy - gdy czytają półprawdy i całe kłamstwa w pańskich wpisach.  Jeśli o mnie chodzi - mógłby Pan zadziwić mnie jedynie przyjemnie, na razie - wiem czego można się po Panu spodziewać.

Bez pozdrowień,

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1642718

być może jest Pani chora na cukrzycę, którą Pani  bez podstaw medycznych rozpoznaje u innych na odległość. I być może  z powodu osłabionego wzroku kompletnie Pani utraciła umiejętność czytania. A być może to tylko klakierstwo. Nigdy się nie wypowiadałam, że: "tylko zarzuty w stosunku do obecnej władzy są słuszne, mimo iż nie potwierdzone sądowo, natomiast wszelkie zarzuty wobec przedstawicieli rządu postkomunistów, ponieważ nie dowiedzione procesowo - nie są prawdziwe".

Zwyczajnie Pani kłamie lub bredzi.

A co ma Pani do powiedzenia w sprawie "zajumanego" (używając Pani wdzięcznego języka) przez Humpty Dumpty cytatu liczącego około 430 wyrazów?

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1642734

blogerkę w sposób, który wręcz nakazuje zapytać o stan twojego wzroku. Ponadto przypominam, że zdjęcia opublikowane przez ciebie, a przedstawiające tłuste nózie twojego braciszka pokazałem 7 lekarzom - w tym jeden z tytułem dr hab. n. med. I każdy uznał, że nie powstały w wyniku pobicia. Jeśli jednak twierdzisz, że było inaczej, musisz tego dowieść. A ty od 10 lat cichosza n/t.

Do tego dalej rozpowszechniasz brednie na mój temat, chociaż bardzie świadczą o tym, jak bardzo nie znasz elementarnych przepisów prawa autorskiego pomimo deklarowania bycia dziennikarką.

O tym, jak jest, pisałem tu:

https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/plagiat-i-kolejne-kocopaly

 

Wstyd być tak odporną na wiedzę jak ty, Rebeliantko.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1642756

Bo to i stare i gupie

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1642757

Po "wdzięcznych" passusach Pani Brata - że zacytuję jeden - "Lech padło Kaczyński" - mój zwrot o zajumaniu rzeczywiście tak Panią zbulwersował? Nieprawdopodobne!

Co do czytania ze zrozumieniem - ma Pani zapewne problemy nie od dzisiaj. 

Czy może mi Pani wskazać, gdzie zarzucałam Pani jakąkolwiek wypowiedź? Mówiłam, w kontekście pewnej sytuacji, o klakierstwie, czyli uznaniu, okazywanym komuś, kto na nie nie zasługuje.

Ma Pani niewątpliwy talent wywoływania konfliktów i dlatego sądzę, że słynne motto Puszkina, cytowane wielokrotnie przez Tezeusza jest zasadą godną stosowania:

Potwarców omijaj dostojnie, a z głupcem nie wdawaj się w dysputy.”

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1642781

1/ nie wyjaśniła Pani na czym ma polegać moje "klakierstwo",

2/ nie wyjaśniła Pani, dlaczego "zajumanie" obszernego tekstu przez Humpty Dumty nie zasługuje na Pani dostrzeżenie i krytykę,

3/ nic mnie nie obchodzą Pani fałszywe supozycje o jakimś rzekomym wywoływaniu przeze mnie konfliktów - pragnę zauważyć, że nawet tylko pod tą notką raczyła mnie Pani zaatakować bez żadnego powodu z mojej strony; tak jest zawsze, to Pani mnie notorycznie napastuje, a ja tylko odpowiadam,

4/ co ma mój brat, który nie jest userem tego portalu, do usprawiedliwienia Pani krętactw? Odgrywa się Pani na mnie, bo nie podoba się Pani stanowisko mojego brata, które nie jest nigdy przedstawiane przez niego samego, tylko przez  tutejszego paszkwilanta?

Proszę nie odpowiadać. Szkoda uwagi ludzi na takie "wymiany".

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1642785

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Z przykrością muszę stwierdzić iż niestety was tak zaprogramowano, wyprano umysłowo, że jeśli ktoś nie jest za PiS to musi być za KO. Jak by była Pani w stanie sprawdzić wyniki wyborów to by zobaczyła Pani coś niezwykłego. Jest jeszcze znacząca liczba Polaków co ani nie są za KO ani za PIS. Ci ludzie chcą Polskę zmienić, chcą wyrwać nas z zaklętego kręgu jak nie PiS to KO. Do takich ludzi ja należę. Niestety propaganda PiSowska której twarzą jest polityczny kłamca potwierdzony wyrokami Jacek Kurski pierze umysły Polaków iż każda negatywna informacja o PiS to jest informacja wroga Polsce. 

Dokładnie tak samo robili ludzie PRL. PiS w wielu elementach dąży do przywrócenia PRL, przy czym zamiast PZPR ma być PiS.

Ja piszę prawdę, często niewygodną dla propagandy PiS prawdę, stąd na argumenty ze mną propagandziści (agentura) nie mają szans. Dlatego walczą językiem rynsztokowym, jak ZOMO pałkami i tylko się ośmieszają. Widziała Pani jakąś merytoryczną wypowiedź pod moimi tekstami? Na palcach ręki można takie policzyć. Niech pani popatrzy na Huskyego, co nie mając nic w temacie do powiedzenia obrazki wsadza i się cieszy. Taki poziom intelektualny, dziecka z pierwszych klas szkoły podstawowej. 

Dopóki będę na tym portalu może pani w moich tekstach oczekiwać prawdę, prawdę gorzką dla zwolenników PiS, którzy jeszcze nie zobaczyli iż PIS to banda złodziei i naprawdę nie patriotycznych złodziei.

Mamy państwo "hakowe", wszyscy na wszystkich mają haki. Pamięta Pani buńczuczne zapowiedzi PiS w stosunku do Banasia? Pokazał m.in. Ziobrze haki na niego i nikt już o tomach akt w CBA na niego nie wspomina. Kradnie prawie każdy i na nich są haki, stąd niech Pani nie oczekuje, że kiedyś PiS pociągnie do odpowiedzialności kogoś z poprzednich rządów PO a i później nikt z KO nie pociągnie do odpowiedzialności tych z PiS. 

Pyta Pani o to zdanie " Czy można się dziwić, że przy takiej mentalności części wyborców Morawiecki, Sasin, Szumowski i inni zamiast występować w pasiastych garniturkach żyją w spokoju i podejmują decyzje w sprawach Polski." Nie widziała pani akcji w sejmie, gdy ustwą chciali im immunitet zapewnić? Może była Pani na urlopie wtedy? Tak, Morawiecki, Sasin i Szumowski winni w pasiastych mundurkach chodzić. Przekręt na 70 mln Morawieckiego i Sasina kwalifikuje ich do takiego stroju. 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1642761

Nie pozostaje Panu nic innego jak złożyć oskarżenie w prokuraturze. Zamiast pieprzyć o tym na blogu.

Zapewne, jako pat-ryj-ota, składał Pan już wielokrotnie podobne dokumenty - przy tak licznych aferach w III RP.

No i nie powiodło się - Balcerowicz, Lewandowski, Tusk z Bąkiem, że nie wspomnę o Brąku czy Władku Pawlaku  nie "zarobili" pasiastych garniturków.

Niech Pan dalej próbuje - może wreszcie się uda!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1642778

Sprawy są ogólnie znane i w prasie opisane, więc po co mam ja zgłaszać? Tak jak pani mówiłem i Bąk i Tusk ale też Kaczyński, Kuchciński, Chrzanowski, Misiewicz żadnych konsekwencji nie poniosą, bo jest to kraj "hakowy". Jeśli by pani poczytała np. o akcji CBA w Rasdomiu pod kryptonimem "Pierwszak" zobaczyłaby pani jak zbiera się haki. 

Myśli pani że w kraju w którym prokuraturze potrzeba było 3 lata, przedawnienie większości spraw na rozstrzygnięcie zwykłego wypadku drogowego komukolwiek sprawa zostanie udowodniona? Bądźmy poważni.

A ja jako podatnik polski, a więc współfinansujący to badziewie mam prawo przynajmniej na blogu pisać o przekrętach.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1642780

I znów jak Janda ....cały obesrany
Pozdrów męża

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1642783

Gdyby wierzyć prasie, to nleżałoby przyjąć, że "rewelacje" na temat Inki, która "podżegała do zabójstwa milicjanta" to oczywiście święta prawda. Wobec czego skazanie Inki na śmierć przyspieszało "normalizację w kraju".

A księża w Polsce byli kolaborantami i amerykańskimi szpiegami. I m.in. Wisia Szymborska potępiała "tych zdrajców".

 Takie i podobne są liczne prawdy gazetowe. I jako polscy podatnicy moi rodzice współfinansowali tę milicję, te sądy, tę prasę. 

A Pan jest rzeczywiście poważny powołując się na prasę. I "pisząc przynajmniej na blogu...".

Nie pamiętam, aby "przynajmniej na blogu" pisał Pan coś na temat przekrętów z czasu rządów Platformy. No, może wtedy Pan nie "współfinansował tego badziewia". Zawszeć "koszula bliższa ciału"... Tak sobie myślę...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1642871

jakie trzy zdania niebieski oszuście, skoro niemal całość zerżnąłeś bezczelnie, by tylko się legendować jako patriota, gdy wcześniej obnażono znów antypolskość waszej kacapskiej menażerii. cierpisz na chorobliwy narcyzm a do tego postępującą głupotę, wydaje się ci, że zakrzyczysz oczywistości a wszystko po to, byś samemu mógł się bawić w złudzenia o sobie. podczas gdy powtarzasz w kółko pierdoły a nawet napisanie paru sensownych zdań okazuje się być wyczynem.

dalej uważasz, że takie ofiary jak Inka były usprawiedliwione dla ustabilizowania sytuacji w PL? podpisałeś się pod takimi twierdzeniami, twierdzisz nawet,m że byłeś autorem tekstu.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1642602

nie trzy zdania ale 95% tekstu .trzy zdania to sam napisal...prawdopodobnie

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1642615

;)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1642616

Ja wiem, że jako seryjny plagiator, wiele czasu na Neon zajęło nam byśmy ci wyjaśnili co to plagiat i że przynajmniej autora wklejki należy pokazać tego pojęcia możesz nie rozumieć. Więc cóż kundlelku zamiast bezproduktywnie kłapać szczęką i obsikiwania tekstu poszukaj. Zarówno plagiator Humpty co mu Rebeliantka udowodniła jak i ty jak i Tezeusz (płci nieustalonej) to seryjni plagiatorzy. Pokaż, że rozumiesz  co to plagiat.

Znając twój poziom inteligencji i rozumu mogę przypuszczać iż tego pojęcia również nie pojmujesz.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1642619

wiedzy, co np. student I semestru prawa? Śmiało, renegacie. Może absolwentka zasadniczej szkoły zawodowej niejaka Astra? Twórz dalej, pośmiejemy się z ciebie. ;)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1642620

//absolwentka zasadniczej szkoły zawodowej niejaka Astra? //

Dopisz prawdę.Przyzakładowej wieczorowej  szkoły zawodowej

Zaledwie 5 lat i .......skończyła

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1642624

Ale to tłumaczy związek z Wrzodakowerem. Ten sam poziom. ;)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1642626

Odwal się gnoju od Tezeusza.!!!

Twoją płeć ustalona?

To dlaczego nadstawiasz dooopy mężowi.
ps.
Sorry.
Rozumiem obowiązek małżeński

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1642621

bo mam dla ciebie kilka pytań. No cóż na polskim portalu Neon24 pojawiłem się dość późno ale twierdziłeś, że byłeś tam adminem. Podpytałem, nikt ciebie tam nie pamięta. Możesz powiedzieć pod jakim nickiem administrowałeś? Jako chrześcijanin nie chcę cię pomówić, żeś jak Humpty, jak piesek przy nogawce czy też Serwis w rozumie kłamliwą gnidą pozbawioną honoru. Możesz mi to wyjaśnić, bym mógł ze swoimi źródłami sprawę wyjaśnić?

A w temacie który napisałeś pokaż mi, które moje zdanie odczytałeś iż usprawiedliwiałem tych co Inkę zamordowali? Ja rozumiem że język polski to trudny język, szczególnie dla was, którzy na kursach język polski poznawali. Ale cóż, my Polacy z chęcią naszego języka uczymy. Z wielką przyjemnością pokażę ci, gdzie nasz język okazał się dla ciebie zbyt trudny i jakie było znaczenie moich słów. Jaki język znasz lepiej niż polski? Ja ci mogę zaoferować naukę naszego języka po angielsku. Włoskiego się dopiero uczę. A rosyjskiego uczyłem się w szkole, niestety nie czuję się na siłach w tym języku wyłożyć ci zawiłości naszego języka. W tej sprawie zwróć się do Hamptusia, rosyjski to jego "język matki". Myślę, że też będzie dobrym nauczycielem.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1642617

czyta. Idź i bądź sobą na LEonie. A na Łubiance zamelduj, że zostałeś zdemaskowany, ;)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1642618

przez agenturalne trolle są podobnież nadal portalem polskim, więc ja mogę się tu wypowiadać. Ty sobie poszukaj portal ***.ru, gdzie w języku twojej matki dyskusję prowadzą. Czy nie opowiadałeś jak to w ruskim łagrze byłeś strażnikiem? A przynajmniej wiesz jak tam strażnicy działają. Ja dla Rosjan mam duży szacunek, do ludzi nie ich rządu, więc może po powrocie do ojczyzny poproś o inną pracę. Bo nie wierzę byś okazał się lepszy niż ci z niemieckich obozów koncentracyjnych. Masz wiele kwalifikacji takich jak oni.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1642622

Możesz trollować na LEonie. Tutaj jesteś jednoznacznie sklasyfikowany. Won za Don, kałmuku!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1642625

Sam widzisz jak nikczemnym człowiekiem jesteś. Kundelek już tylko obrazkami operuje, zaorane trolle.Podałem ci warunki, odplugaw się od polskiego portalu Neon24. Za wysokie to progi jak na twój "pustostan umysłowy". Odplugaw się od Rebeliantki a każdy atak na moją osobę to sam wiesz, że będziesz nocami w łóżeczku opłakiwać. Jesteś tym kim w pracy jesteś, czyli nikim. I to pojmij. Nie próbuj z Polakami wojować, nie próbuj w ich szeregi włazić. Za wysokie to dla ciebie progi. 

A na wycieczkę w twoje strony rodzime, czyli za Don z przyjemnością pojadę, gdy problemy z koronowirusem się skończą.

Jesteś w stanie to pojąć?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1642629

Zmień odbiorcę.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1642630

Jest taki

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1642627

nigdy nie podawałem się za admina ścierwomedium.

a ty, fałszywy zawiszo, jesteś znanym oszustem, do tego co i rusz wymyślasz różne pierdoły.

kiedyś nawet 5-6 osób miałeś za jedną, taki to łowca trolii

chrześcijanina też nie musisz udawać, doskonale pamiętam jak przylazłeś i skąd, z dumą twierdziłeś, że nawet raz w zyciu na mszy nie byłeś. gdy zaczęto wyśmiewać w zw. z tym twoją wiedzę o tym, zacząłeś udawać, że byłeś ale raz. bodaj na rodzinnej uroczystości, natomiast od kilku lat robisz z siebie katolika i patriotę. udawaj przed samym sobą i swoimi kacapami, głupszymi od walonki, dla mnie jesteś czymś poniżej jeznachów i porębowców, nieudacznym komuchem który składanie zdań ma za dziennikarstwo i inteligencję.

jeśli nie wiesz, że pod twoim tekstem są przykłady, bądź tak udajesz- co oczywiste- to wychodzisz na idiotę. a co sądzić o takiej próbie obrony wizerunku, przez zamącanie i dopraszanie się powtórki? no też idiotyzm.

prawda o tobie widać boli, jak stare kacapy nie przyznasz się do złego tylko będziesz prymitywnie wybielał. idź pokadzić sobie ze swym ruskim menelem i podobnym kacapstwem, jedni cudownie zmienili zdanie co do "Wyklętych" a paru dalej chętnie by im strzelało w tył głowy. taka to wasza antypolska szczujnia.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1642642

@zawisza niebieski

"Obiecałem adminowi, że nie będę komentował komentarzy, choćby TYCH NAJBARDZIEJ DEBILNYCH !

„Potwarców omijaj dostojnie, a z głupcem nie wdawaj się w dysputy.” -

– A.S Puszkin

 

Łamiesz notorycznie regulamin tego portalu, obrażasz innych, kłamiesz, poniżasz, wyszydzasz tutaj blogerów - mimo iż prowadzisz antypolską działalność jako Admin  ( wkrótce karnie za to jak mniemam odpowiesz). Zgłaszam dzisiaj adminowi by ciebie usunął z naszego grona. Dość twego tutaj chamstwa.

Podstawa :

https://niepoprawni.pl/strona/regulamin

III Obowiązki i prawa użytkowników :

3.2. Niedozwolone są wszelkie działania prowadzone na szkodę serwisu oraz jego społeczności.
W szczególności za powyższe uważane będzie:
a) wykorzystywanie funkcjonalności serwisu wbrew ich przeznaczeniu,

c) naruszanie dobrego imienia oraz wizerunku serwisu,

Powtórzę to jeszcze raz tobie Czerwony Zawiszo - Adminie antypolskiego portalu NEon24.pl wrogiego Polakom, trollu na tym portalu :

„Potwarców omijaj dostojnie, a z głupcem nie wdawaj się w dysputy.”

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Tezeusz

#1642623

a nie rżnij cudzych tekstów a nikt twoich tekstów nie będzie kwestionował. Ja ich nie czytam, chyba, że temat mnie zaciekawi a Inka zawsze była mi bliska. Ale ile razy coś twojego przeczytam to plagiat. I co mam milczeć, gdy widzę złodzieja tekstów. Jak widzę Gawiron też ten twój tekst za plagiat uznał. Nie zawsze administrator sprawdza teksty pod względem plagiatów. No cóż, każdego doba jest ograniczona czasowo ufa ludziom, którym zaufać nie można. A ty takim jesteś, stąd ja sprawdzam.

Pisz swoje teksty, ja obiecuję, że nie będę krytykował, bez względu na to jaką głupotę napiszesz. Ale będziesz plagiatował cudze teksty to spodziewaj się raz na jakiś czas obnażenie ciebie jako plagiatora.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1642631

po ojcu?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1642633

Jak myślisz,ze nie odpowiesz za swoją antypolską działaność zgodnie Art.  133.KK  [Znieważenie narodu lub państwa polskiego] to się mylisz i to bardzo.

I to tyle i aż tyle.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Tezeusz

#1642635

za to kilku tu piszących agentów może się tego i innych paragrafów obawiać. Ty zaś zwróć uwagę na prawo o plagiatach. Z tych paragrafów możesz odpowiadać.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1642638

Wow.... ;)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1642641

Czubie czerwony

Raz jeszcze będziesz insynuował coś Tezeuszowi to wiedz frajerze że zarobię karę ale gnojku napiszę ci prawdę ryj .
I będzie ciekawsza niż to co ci wk-ny napisał że jesteś sprzedajną *****.Bo nią jesteś.

https://spartakus.neon24.pl/post/157166,to-jest-wojna#comment_1710895

Palancie .

Wpis Tezeusza nie był uznany przez Gawriona za plagiat a to że jest niżej wynika idioto z faktu że na stronie promocyjnej jest tylko jeden wpis danego autora.

I tumanie na koniec .... właściciela nick to GAWRION

Zrozumiałeś to czerwony kretynie

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1642643

U niego już niedziela.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1642644