Parada trzech muszkieterów, który z nich to gej?

Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
Blog

Ostatnio dyskutowaliśmy na portalu niepoprawni.pl, czy poprawnym jest pojęcie „prawactwo” będące odzwierciedleniem „lewactwa” Czy długo trzeba było czekać? Prawactwo się zgłosiło i to w jednej z bardziej obrzydliwych odmian.

 

Zaorywane za swą bezbrzeżną głupotę, trolle, które głównie zajmowały się trollowaniem tekstów, wyrzucane z polskich portali, dla przykładu Salon 24, Neon 24 w rozpaczy polazły na portal Salon24 i założyły blog pod nickiem "Cezary Dobrowolski", by oficjalnie rozmawiać o swych problemach z heteroseksualnością. "Mam gen gejów", któryś z nich oficjalnie przyznaje.

 

OK. Ludzi o tym imieniu i nazwisku jest wielu. Czy to jakiś problem? Jednak te geniusze zaczęły wielokrotnie deklarować iż są gejami. No cóż? Czy to jakaś nowość. Husky nie raz pokazywał nam zdjęcia z gejowskich imprez, Tezeusz/Wanda Warska raz na portalach loguje się jako chłopaczek raz jako dziewczynka.

 

Chwała im za to iż dokonali „coming out”, (po polsku „wyjście z szafy”, czyli ujawnienia swojej preferencji seksualnej innej niż heteroseksualizm). Chwalebny to czyn, bo czy byście szanowne panie chciały szukać swego przyszłego u geja? Ale pewnie któryś z nich ma rodzinę, czy ich żony i dzieci wiedzą o skrywanej preferencji seksualnej?

 

Tezeusz/Wanda Warska (płci nieustalonej) postanowiła ponieść sztandar projektu trzech LGBT, na niepoprawni.pl ogłaszając ich prace, co jest dodatkową silną poszlaką, bo osoba, „raz dziewczynak raz chłopaczek” mogła rzeczywiście podjąć odważną decyzję, jestem gejem. Choć tę decyzję już ukryła za sztucznie utworzonym nickiem. Głoszenie czegoś na portalu niepoprawni.pl to wyraźna poszlaka.

 

Czyż może być większa gnida niż ten, co się podszyje pod cudze imię i nazwisko a potem pomawia go o czyny społecznie nie akceptowalne?

 

A przecież Tezeusz/Wanda Warska dokładnie to uczynili, nie można dać wiary, iż sam to uczynił, bo czy notorycznego plagiatora na teksty takie stać? Ale widzimy trzech radujących się, że zrobili z siebie gnidy. No ale przecież to ludzie, o cechach którymi w czasie wojny pogardzano. Przecież z komputera plagiatora Huskyego spłynęła informacja, od niejakiego Krystiana R. że doniósł do służb na blogera, który na portalu Neon24 tłumaczył teksty z czasopism włoskich. Jerzy T. to człowiek, który doniósł do służb na blogerkę z portalu przez siebie trollowanym za pomocą 15 nicków. Portal miał na celu pomagać ludziom gnębionym przez lichwiarzy, no ale widocznie temu donosicielowi to przeszkadzało. Zawodowo? Dno moralne, to mało powiedziane. A teraz jeszcze deklaracja o posiadaniu „genu geja”, przez co najmniej jednego z tych trzech.

 

Moje gratulacje Gawrionie

Portal jest tyle wart ile warci są jego promowani blogarzy. Jeśli to są te „yelity” portalu niepoprawni.pl, bo przecież ich plagiaty i teksty nie raz promujesz, (donosiciele, ludzie co pod cudzym nazwiskiem tworzą blogi, by swoje problemy na nich omawiać, pośrednio zadeklarowani geje, bo przecież na swym blogu

https://www.salon24.pl/u/wzar/1092035,wedlug-niektorych-mam-po-prostu-gen-gejow

 któryś z nich się oficjalnie zadeklarował iż posiada „gen gejówi” i duże z tym problemy moralne. Lecz gejowi, co prowadzi ten blog życzę, by szybko znalazł ukojenie w swoich problemach z określeniem swej płci fizycznej i psychicznej. Taka jest powinność chrześcijanina, potrzebującemu pomóc.

 

Moje gratulacje Gawrionie. Tylko czy taki portal chciałeś stworzyć? Czy to są twoje wymarzone „yelity”?

Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.9 (głosów:9)

Komentarze

Jesteś gejem, nie wstydź się tego, wielokrotnie się do tego przyznałes w Ścierwoneonie, linki są  w gadaczce. Czego się komunisto wstydzisz, a może boisz ,że za antypolską działalność wkrótce odpowiesz. Plujesz komuszym jadem. Ale my tutaj ujawniliśmy  kim jesteś i nie tylko tutaj. Znają już ciebie  i Ruszkiewicza w ONR,MW ,kibice. Ciekawie o was piszą,  bardzo ciekawie. Jesteś żałosny sowiecki trollu. Już tutaj nikogo obrażać nie będziesz. Jesteś najgorzej oceniany na tym portalu, co drugi twój komentarz znika. Jesteś zerem. Admina nie obrażaj, jesteś za cienki trollu, on już wie wszystko o Tobie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Tezeusz

#1652090

Tylko mają jedno ciało, które raz na pół roku trafia na miesiąc do Tworek, ;)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1652093

że do ośmieszenia ciebie inżynier nie potrzebny. Wystarczy taksówkarz czy też drwal. I nie pomaga ta grupka osłów, co rykszę twą ciągną. Który z was zdobył się na odwagę, by przyznać się do gejostwa? Żonie o tym mówiłeć. Wiesz, dla kobiety to szok, gdy po urodzeniu mężczyźnie dzieci, wychowaniu ich nagle dowiaduje się, że gejowi je urodziła i wychowała. Moje drogie LGBT.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1652097

a co dopiero inżynier, polskojęzyczny kałmuku.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1652103

z identyfikacją swojej płci. Jakby było problemem stanąć po kąpieli przed lustrem i z jakimś atlasem porównać czym różni się chłopczyk od dziewczynki. Raz na Neon24 byłeś Dziennikarzem Obywatelskim, zaraz ci się odmieniło i zostałeś zielonooką, później znów powrót do męskich cech, jako Tezeusz się przestawiłeć, by zaraz jako Wanda Warska, dziewczę młode co pyta o czym pisać się ogłosiłeś. Jak widać problemy LGBT są tobie bliskie. Ale ja jestem ostatnim, co w takich rzucę kamieniem. Życzę szybkiego odkrycia jakiej płci jesteś. A potem ustal to w dowodzie, zawsze łatwiej rano w dokument popatrzeć. A... jestem jednak dziewczyną/chłopakiem (niepotrzebne skreślić) :)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1652094

https://zawisza.neon24.pl/post/158243,lepiej-wypic-szklanke-wody-niz-zrobic-z-siebie

https://zawisza.neon24.pl/post/158265,czlowiek-homofob-a-polak-rozumny8 godzin 6 minut 

Tutaj się do tego przyznałes cwaniaku bez honoru i ambicji, kłamstwa i hamstwa to twoje logo.

 

To o tobie poszło na Fb i portale 

https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/uwaga-na-niezalezny-dziennik-polityczny-rosja-atakuje-trollami

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1652099

Powiadasz zatem, Czarusio, że stajesz przed lustrem, do ręki bierzesz szkło powiększające, opuszczasz barchany i zaglądasz w atlas anatomiczny? No kto by się spodziewał po tobie takiej dociekliwości... ;)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1652101

You will never convince me that this is not the pinnacle of your femininity

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1652098

Znowu pierdoły? Nie wstyd tak zaśmiecać? Widać tyle jesteś wart i nie potrafisz inaczej. A co do zaorywania, to polecam co drugi komentarz i niemal każdy wpis. Nawet przepisywać nie potrafisz. Jakie były te straty pod Wizną nieuku? Czy się różni huzar od husarza? Typowe błędy antypolaka, który próbuje zaszpanować patriotycznym kodem. Tak jak Opara, który kiedyś zakończył swe wypociny optymistycznym, że słońce przyjdzie z Polski. Dobrze, że nie ze wschodu- tak się podszywa, próbując przejąć kod kulturowy innych (tu mowa o św. Faustynie "z Polski wyjdzie iskra") pod publikę.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1652105

Jaki tam z niego gej, pederasta czy pedofil to możliwe, zapewne to zwyczajny p.edek, tyle że lewacka ciota słowiańska jakaś.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1652106

.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1652109