O co chodzi Kaczyńskiemu?

Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
Kraj

„Boże uchroń Polskę przed moimi synami narwańcami…” Rajmund Kaczyński

 

Dla poniższych rozważań odrzućmy na chwilę spory, czy w Polsce powinna być hodowla zwierząt na futerka, czy i jakim stopniu należy chronić życie poczęte, ważne są to sprawy, pewnie wymagające poważnej dyskusji społecznej ale na razie odłóżmy ten spór. Również dla celów tego tekstu przyjmiemy, że mamy do czynienia z rzeczywistą pandemią groźnego wirusa tak jak mówi nasz rząd, choć niektórzy temu zaprzeczają.

 

Prawdą jest, że łamanie przepisów sanitarnych wiąże się z dość surowymi karami, a przepisy te wielu ludzi sprowadzają na granice bankructwa, jak ma to miejsce w ważnych branżach gospodarki: turystyce, żywieniu (restauracje, bary), rekreacji (siłownie, baseny, kina, teatry…) i wielu, wielu innych. Niewielu pewnie też nie zgodzi się z tezą iż jesteśmy całą sprawą zmęczeni, bieganie po sklepie w maseczce, wędrówki po ulicach w maseczce jest znacznie bardziej męczące i z pewności na zdrowie nasze nie wpływa dodatnio.

 

Tak więc przyjmując iż rząd mówi prawdę, to raczej powinniśmy w spokoju w domach przebywać udając się w przestrzeń publiczną tylko w sytuacjach niezbędnych, kupienia niezbędnych produktów, wykonania obowiązków służbowych. Więc pytanie po co wyciągać ludzi na manifestacje, po co ludzi podburzać w czasie tak trudnym?

 

ZP rządzi już piąty rok, i miejmy nadzieję, że porządzi jeszcze przez 3 lata, bo zmiana mogłaby wiązać się rozlewem krwi a tego na pewno żaden z Polaków nie chce. Jakoś odbudujemy Polskę z tego programu „Polska w ruinie”. Już to nie raz robiliśmy. Wybraliśmy tak, to ponośmy tego konsekwencje.

 

Od dawna, w mojej ocenie Jarosław Kaczyński to człowiek odizolowany przez swoje otoczenie i oderwany od rzeczywistości, bo o zdradę Polski nie chcę go posądzać. On prowadzi swoje wirtualne wojenki nie zwracając uwagi jakie konsekwencje przyniosą. I dopiero później dociera do niego, że trzeba się z tego wycofać. Dla przykładu dajmy wycofanie się z pomysłów, gdy kobiety z czarnymi parasolkami ruszyły, czy też teraz z „ustawy futerkowej”, gdy rolnicy z traktorami ruszyli albo górnicy opony na Nowogrodzką przynieśli. Czy można założyć, że człowiek ten testuje cierpliwość społeczną? Może się to nieciekawie skończyć, jak to doświadczył np. Kadafi. Choć powiedzmy, że w tym przypadku armia amerykańska będzie chroniła władzę a nie interes Polski, bo jaki powód ma „żołnierz amerykański, by za Polskę umierać”?

 

Ale Kaczyński nie jest przecież idiotą, ma duże doświadczenie w polityce. Czy nie zdawał sobie sprawy, że ruszenie sprawy aborcji, „ustawa futerkowa” ludzi wyprowadzi na ulicę? To nie są tylko lewacy, taka interpretacja to papka dla „narodu głupiego co wszystko kupi”. Każdy rząd musi liczyć się z opozycją i to jest właśnie ta opozycja. Górnicy z oponami, rolnicy z traktorami, kobiety z parasolkami… Nie „lewactwo”, nie „prawactwo” a ludzie krewcy, co z domu wyjdą, by swą wolę zamanifestować. Jeszcze miejmy nadzieję nie wróciliśmy do czasów Stalina, gdy cały naród kochał Stalina, a ci co wyrażali odmienne uczucia w obozach Workuty dla „dobra państwa” pracowali. A na razie to widzimy „umiłowanych polityków narodu” co za kordonami ochroniarzy, policji a nawet snajperów, jak na miesięcznicach bywało się kryją.

 

Niech mi ktoś przy zdrowych zmysłach powie, że był sens wyciągania tych spraw, właśnie dziś? Podburzania Polaków w czasie, gdy dzienne liczby nowych zakażeń sięgają 15-20 tys.? Gdy Polacy powinni być w domu a nie w manifestacjach ulicznych?

 

Dziś Kaczyński chce się pokazać jako „zbawiciel i obrońca” atakowanych kościołów, mszy, jak wtedy w Stoczni Gdańskiej przywódcą Solidarności, gdy usłyszał „Jarku, tu ciebie nie było”. Tyle, że jest on strażakiem, co gasi pożar, który sam podpalił. To jego decyzje spowodowały iż ludzie wyszli na ulicę, , że pojawili się tacy, co na murach kościołów napisy pozostawiają. No dobrze nawet niech będzie, że podpuszczani przez organizacje lewackie, czyli podkładają zapałkę, pod wiązkę słomy, którą to on podłożył.

 

Dobry polityk powinien przewidywać taki rozwój sytuacji. Przecież, gdyby nie ruch Kaczyńskiego nikt by na ścianach kościołów nie wypisywał haseł, nie przerywał mszy. Nikt by nie wychodził na ulice. Bo przecież podczas wiosennej fali koronowirusa aż takich manifestacji nie było. Choć i wtedy Kaczyński realizował „swój plan”, by wybory odbyły się w maju. To zgodnie z tym planem Morawiecki i Sasin nie mając ku temu uprawnień zmarnowali nasze 70 mln zł. To dlatego Kaczyński wymagał od ZP poparcia ustawy mającej działać wstecz i uzyskać amnestię dla tych, co wtedy przekręty zrobili. To po to powstała cała awantura o „ustawę futerkową”, z której dziś PiS się wycofuje a ukarani wtedy posłowie PiS pytają, gdzie był sens w ich karze, gdy dziś sam PiS stwierdza iż to Kaczyński się mylił.

 

Czego chce Kaczyński? Chce chronić nieudaczny rząd, co wiosną wyprzedał magazyn masek dla lekarzy, by później największym samolotem świata sprowadzić maseczki nie spełniające wymogów bezpieczeństwa i na tle tego samolotu się lansować? Chce chronić rząd, co jeszcze niedawno, żył w błogim przekonaniu iż drugiej fali nie będzie. Czyż nie głosił tego Morawiecki? A teraz na łapu capu stara się szukać rozwiązań? To, że Morawieckiemu kłamstwa gładko płyną z ust to my wiemy. Ostatecznie ma na swym koncie dwa przypadki, gdy sądownie został zmuszony do odwoływania swych słów. A przy ilu jego wypowiedziach, nikt w sądzie nie powiedział „sprawdzam”? Choćby sprawa tego „cudownego opanowania pandemii”. Nasze służby zostały już tak zniszczone, że przewidzieć nawrotu pandemii nie potrafiły?

 

Czyż nie miał racji Rajmund Kaczyński, ojciec braci, mówiąc „Boże uchroń Polskę przed moimi synami narwańcami…”?

Panie Kaczyński, ja nie życzę Panu źle, ale daj żyć nam Polakom, kup sobie pan jakiś komputer z grą strategiczną i na nim rozgrywaj swoje wojenki a nam daj spokojnie żyć budując dobrobyt naszych rodzin a przez nie całego kraju.

 

Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.4 (głosów:10)

Komentarze

Sposób na lewackie śmiecie jest tylko jeden.Upier*oli* łeb u samej dupy i rzucić psom na pożarcie.Ewentualnie na wysypisko śmieci.Tam jest ich miejsce.A takim co ich popierają to odpowiem ich aktualnym jeszcze hasłem
Do znanych na leonku debili @faral end @mały atlant
WY PIER DA LAĆ !!!!!
Jeszcze wy parchy człekokształtne bedziec będziecie płakać na ten dzień kiedy was "matki" niewyskrobały

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1650202

SARS-Cov2 czyni postępy w twojej głowie i zżera ostatnie szare komórki, czyli dopada cię stan przedagonalny.

Bluzgaj szybciej, głośniej, bo tylko tyle ci pozostało do zrobienia.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1650220

"Nikt nam nie wmówi, że białe jest białe". Jeśli ty widzisz tu bluzgi to z pewnością słowo bluzgi ma dla nas odmienne znaczenie. Wyprano wam rozumy z wyjałowieniem. Lepiej odpowiedz, czy w tym momencie jest czas na podnoszenie tematów, które mogą ludzi na ulicę wyprowadzić? Czy Kaczyński nie pojmuje, że teraz młodzież w domach nie w szkołach, mają czas mogą protestować, poniosą wirusa do domów, swoimi działaniami doprowadzi do wielu śmierci wśród Polaków.

Gdyby nie jego pomysły, nikt by dziś nie protestował, nie mazał po ścianach kościołów. Nie powstawały by bojówki ani lewackie ani prawackie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1650223

Czy ktoś ,kto pisze takie rzeczy może  w to wierzyć? A jeśli tak w w jakiej części? Czy trzeba coś zażyć lub spożyć, aby mieć takie widzenie świata czy wystarczy perspektywa  nagrody za takie pisarstwo? 

Czy po napisaniu czegoś  takiego  autor  rechocze  na myśl o tym, ilu czytelników wkurzy, ile z nich  w wyniku tego wkurzenia  straci  zdolność "ignorowania potwarców". Czy może raczej liczy, że znajdzie  tu kogoś kto ten sposób myślenia przyjmie? 

Ależ nie, autor takich słów jest inteligentny, jest przebiegły, wie dobrze, że tu akurat na poparcie nie ma co liczyć Więc zamieszcza coś, co jest przeznaczone dla innych czytelników, z innego portalu i bada reakcje tam i tu. Szuka miękkiego podbrzusza...

Ale w końcu  kiedyś trzeba się zastanowić: czy to co robię ma sens. Nawet jeśli nie wierzy się w nic poza tą rzeczywistością, to przecież trzeba nadać sobie jakiś sens, aby żyć...

Autor jest inteligentny, rozkłada  tu na  emocjonalne łopatki  wielu blogerów, którzy grają w jego grę, pozwalają mu sterować swoimi emocjami, choć wiadomo, że  saper czy antyterrorysta  nie może działać na emocjach, bo zginie.

Ale to nie jest  tylko gra, tacy jak autor tego artykułu od kilku lat próbują z całych sił doprowadzić do rozlewu krwi w Polsce. Byle tylko odebrać utraconą władzę. Skoro  poprzez wybory się nie da, to metodą ulica i zagranica.

Wyślemy na ulicę dzieciarnię,i pokażemy "złego"  odwrócimy kota ogonem i będzie fajnie.

Czy na pewno będzie fajnie? Czy na pewno warto?  Czy po to żyjemy, żeby innych ograć? 

To pytania retoryczne.  Na odpowiedź nie liczę .Ale zadać można.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1650239

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

coś takiego jak pani napisała się czyta. Niech Pani popatrzy trochę szerzej.

Mamy pandemię, prawda? Ludzie nie powinni wychodzić na ulicę, prawda?.

Załóżmy, że sprawy "futerek" oraz aborcji są bardzo ważne, tylko przez 5 lat ich nie poruszano a poruszono je podczas miejmy nadzieję szczytu epidemii. Ale jak wiemy, że są to sprawy bulwersujące Polaków. Czy naprawdę teraz winniśmy je rozważać? Czy jeśli TK nie wydałby takiej decyzji młode kobiety wyszłyby na ulicę? Niech pani popatrzy jak tąpnęły notowania PiS, dziś niewiele przekraczają notowania KO. Czy jest to czas, byśmy tak bulwersujące Polaków sprawy załatwiali akurat teraz, gdy mamy dzienny przyrost zakażonych rzędu 20'000?

Dzieciarnia na ulicach? To efekt tego, że mają czas, bo zdalne nauczanie znacznie mniej czasu im zabiera niż normalne, choćby czas dojazdu do szkoły. A młodzież zawsze jest najbardziej rewolucyjna. Ja też protestowałem w stanie wojennym, przed ZOMO uciekałem, buntowałem się na uczelni, w strajku uczelni uczestniczyłem.

Ja nie mówię, że nie należy o tym rozmawiać, ale czy na pewno teraz? Po co PiS, a jak wiemy, PiS rządzi Kaczyński akurat teraz to wyciąga? Po co Kaczyński w swym przemówieniu wzywa do organizowania ludzi dla "obrony kościołów", czyżby nie to, by stworzyć dwie walczące strony, by krew się polała? Kto tu dąży do rozlewu krwi? Niech pani we własnym sumieniu to przemyśli, bo z pani wpisu wygląda, że gdzieś w głębi pani to rozumie tylko przed sobą nie chce się Pani do tego przyznać. Ma pani odpowiedź, ja dyskusji na argumenty  się nie boję, boją się jej co od "ruskich", "bolszewików" wyzywają.

Mój tekst jest w tej chwili na 3 portalach, będzie na czterech. Tekst wzbudza kontrowersje, bo tak ma być. Ja stawiam pytania, chcę pobudzać do dyskusji, do myślenia a nie prać umysły.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1650241

Przyznaję, że jest Pan  a) inteligentny, b) sprytny, c) opanowany,  d)potrafiący ograć emocjonalnie  swoich adwersarzy.

Zapewne jest Pan ode mnie  a) bardziej inteligentny b) sprytniejszy c) bardziej opanowany d) umiejący lepiej ograć  emocjonalnie swoich adwersarzy, ale...

ja też  jestem  czasami nieco a) inteligentna, b) sprytna, c) opanowana (to naprawdę sporadycznie ).  d) no nie, z tymi emocjami to jestem na przegranej pozycji; niemniej jednak, mam tego na tyle aby się nie nabrać ;-).

15 lat emu byłam namiętną czytelniczką "Gazety Wyborczej" i "gardziłam "moherami".... aż któregoś  pięknego popołudnia  przypadkiem wcisnęłam pewien przycisk. I zobaczyłam, że jestem po drugiej stronie lustra. Być może nie jestem jedyną osoba, która taki guzik nacisnęła  i  być może spotkamy się kiedyś  po tej  samej stronie lustra.

 Ale nie dziś, nie dziś...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1650247

myślę, że nie ma sensu porównywać swojej inteligencji, do jakiegoś konkursu nie stajemy, jesteśmy Polakami i jako Polacy powinniśmy rozmawiać o Polsce. Jeśli o Gazetę Wyborczą niewiele jej  czytałem, ale w początkach działalności mojej firmy dawałem w niej ogłoszenia, ot biznes jest biznesem. Ale musi pani przyznać, że w tych czasach, gdy walczyliśmy z Jaruzelskim i jego WRON Gazeta Wyborcza wydawała się nam powiewem wolności, później zrozumieliśmy jej rolę. Z pewnością nie gardzę ludźmi, chyba, że są to ludzie którzy dokonują czynów niegodnych, jak donosiciele, jak pomawiający, jak wielonickowe trolle, które tworzą swoją rzeczywistość wypowiadając się pod tekstami jako wielu różnych czytelników. 

Mnie zależy na tym, by Polacy odcięli się od prymitywnej propagandy, którą nam media i to różne serwują. To co robi dziś Kurski to jest propaganda, którą mogę tylko porównać do czasów Urbana. Po prostu rozmawiajmy w poszanowaniu siebie, jak pani widzi do ludzi, którzy do mnie odnoszą się z argumentami zawsze odpowiadam z szacunkiem, tylko trolle spuszczam śmiechem. 

Pani podałem moje argumenty, a przede wszystkim pytanie, czy dziś jest czas, by bulwersujące sprawy rozważać? Wyobraża sobie pani, by człowiek będący de facto przywódcą państwa nawoływał do tworzenia bojówek, które mają ścierać się z dzieciakami, młodymi kobietami co po ulicach latają? (Wie pani, kto w historii takimi metodami się posługiwał?) Od łapania tych co łamią prawo jest policja a nie tępogłowi bojówkarze. Jest to nawoływanie do polania się krwi, by później nawołujący, nie wiem, może wystąpił ze stanem wojennym? Ostatecznie w 39 roku Niemcy wkroczyli do Polski, bo tzw. "polacy" zaatakowali radiostację w Gliwicach.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1650249

Obiecałam sobie , ale nie tylko, że więcej komentować tego tematu nie będę, ale aby nie wyglądało, że uciekam od merytorycznej wymiany zdań wyjaśniam: wszystkie postawione tu pytania zostały w ostatnim tygodniu rozłożone na czynniki pierwsze, przeanalizowane i przeżute tak ,że dodawać niczego nie potrzebuję. I w temacie  wyroku TK, i smarkul na ulicach i postawy policji i grup kibiców ochraniających pomniki i kościoły.

Skoro pyta Pan: czy dziś jest czas, by bulwersujące sprawy rozważać, odpowiadam: już nie, wszystkie są rozważone a dziś jest pora spać.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1650251

//Na kłamstwie przyłapało mnie równo 0 razy. Jeśli się pomylę to z reguły po sprawdzeniu przepraszam i przyznaję rację na co nie stać tutejszych trollików.//

Takie to słowa padają z ust największej internetowej .....  y      (tu nich każdy sobie coś wpiszę)

        Vel              

No to sprawdzamy

Po raz pierwszy ta kreatura zjawiła się na NE w dn.03.06.2011 dodając komentarz a już ci w sprawie zbrodni w Smoleńsku.
Jako faral napisał 10 notek zamiesicil 200 komentarzy i dość szybko internauci  rozszyfrowali tego pajaca kto to w rzeczywistości jest.
Kilkanaście dni później bloger adriano zamieścił notkę o nim gdzie obnażył go do gołej dupy. Ale najciekawsze i jakże trafne było podsumowanie tej notki gdzie napisał :

"Prawdopodobnie faral po tym wpisie zmieni nick i będzie pluł na PiS i popierał bolszewię z innego nicka. Poradzi sobie, skoro  jak sam napisał jest w stanie oddać 10 głosów na minutę w sondażach i zna specjalne skrypty pozwalające mu automatycznie głosować."

Te prorocze słowa stały się faktem już w niecałe 2 tygodnie później , dokładnie 27.08.2011 gdzie jako już Zawisza zamieszcza swój pierwszy komentarz. Oczywiście z tematem PIS.
Co wam to mówi?
Ale wiedząc że z dwóch kont można oceniać i pisać konta faral oczywiście nie kasuje. Konto zawiesza ówczesną administratorka pani Agnieszka po tym jak temu debilowi udowodniłem czarno na białym jakim sqrwysynskimi sposobami się posługuję, by minusowac czyjeś wpisy a swoje jako Zawisza plusowac
Tłumaczy się ten debil że jest na tyle idiotą internetowym i konta zamknąć..... nie potrafi.Ten że wszech miar uczciwy człowiek twierdzi że jako faral zakończył komentarze w chwili gdy otworzył nowe konto.

No to sprawdźmy jego uczciwość.

https://niepoprawni.pl/blog/husky/cala-prawda-o-faralu-vel-zawiszy
 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1650277

Husky,

to człowiek z nizin społecznych posługujący się językiem panów spod budki z piwem.

https://zawisza.neon24.pl/post/149264,kiedy-slychac-trolli-wycie

Nie jest to jedyna wypowiedź tego pana w tym jego "języku matki", po zapoznaniu się z twórczością tego pana administrator portalu niepoprawni.pl użył dość dosadnego słowa.

Z jego komputera wypływa donos do IPN na polskich blogerów, w tym blogera, który mieszkając we Włoszech tłumaczył teksty z włoskich periodyków. Co Husky prawda twierdzi, że to nie on, ale później z nickami tworzonymi przez człowieka, co pod donosami się podpisał (mind service, zawiedzony...) żyje w dobrej komitywie. 

http://astra.neon24.pl/post/152952,prowokacja-blogera

Tezeusz/Wanda Warska/Zielonooka/Dziennikarz Obywatelski

Wielokrotnie wyrzucany z polskiego portalu wraca raz jako kobieta raz jako mężczyzna

http://astra.neon24.pl/post/147601,wandzia-obywatelska

dziś opowiada, że to on odszedł z portalu, nie, za każdym razem wylatywał decyzją administratora i pchał się ponownie.

Humptuś,

tu dokładnie rozpracowała go blogerka Rebeliantka. To człowiek, który posługując się co najmniej 15 nickami dziesiątkami wpisów trollował dyskusję Polaków o tym jak wspomóc się w walce z lichwiarzami, później wysłał donos do prokuratury na jedną z blogerek, donos został odrzucony z wyrazami politowania.

Tak wyglądają kreatury, które tu chcą robić za "prawdziwych paliaków". Donosiciele, wielonickowi trolle. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1650284

materiałów" Rebe. W szczególności chciałbym, żebyś potwierdził, że w dobie RODO prokuratura wskazała czyjeś dane osobie trzeciej.

A jeszcze bardziej zależałoby mi na wykazaniu przez ciebie, że portal założony przez sądzonego teraz w Gorlicach śmieciowego bandytę, na którym to portalu twoja bliska koleżanka wyłudzała pieniądze od naiwnych faktycznie miał pomagać osobom, które wzięły kredyt z banku i postanowiły go nie spłacać.

Ps. A kiedy przeprosisz za podawanie nieprawdy, że jesteś inżynierem po Politechnice Warszawskiej?

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1650285

materiały Rebeliantki znasz, na nich się opieram. A ponieważ na nich się opieram a nie na znajomości z tamtym portalem, bo o jego istnieniu dowiedziałem z tego portalu.

Jestem magistrem inżynierem, absolwentem Politechniki Warszawskiej, ale tobie się z tego legitymować nie muszę. Ja w odróżnieniu od tutejszej agentury, gdy się pomylę potrafię przeprosić, wy zaś "alleluja i do przodu" w kłamstwa, pomówienia, donosy. Pamiętasz jak podawałeś "mojego dziadka" z Ukrainy?, z jakimś dziwnym nazwiskiem, były przeprosiny? Nie agentura nie przeprasza ma inne zadania by niszczyć Polskę, by niszczyć inicjatywy mające pomagać Polsce. Mówisz, że właściciel był karany? Popatrz ilu takich w rządzie. 

Kiedy przeprosisz za to, że udajesz tu polskiego patriotę, gdy z lichwą współpracujesz, gdy raporty po rosyjsku wysyłasz, co widać po tym, jak nie raz zapominałeś przełączyć klawiaturę?

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1650287

pytanie, dlaczego udawałeś absolwenta Politechniki Warszawskiej?

Idziesz w ślady "doktora" Richarda?

;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1650289

Uprawnienia SEP są uprawnieniami okresowymi ważnymi przez 5 lat od zdobycia, to krótki kurs. 

Od 8 lat współpracuję z firmą szwajcarską nie jako wykonawca a na warunkach consultingu, organizując pracę ich zespołom, nie potrzebuję odnawiania SEP, nie zamierzam wracać do przykręcania kabelków  i masz odpowiedź Herlaku Szolmsie. Dyplom Politechniki ma się od obrony do końca życia. Ale nie licz na numer albumu, albo numer dyplomu, ew. scan.

Ty to jesteś ęnteligent, kozia trąbko.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1650299

A także to, że nie ukończyłeś Politechniki Warszawskiej. Napinasz się, a naprawdę twoje jedyne osiągnięcie to cenzurowanie polskich wypowiedzi i promowanie ruskich fejków.

Poza tym jak przystało na esbeckiego emeryta masz nas.ane na swoim punkcie.

;)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1650312

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

pod artykułem dzięki któremu byłem laureatem konkursu na najlepszy artykuł Interia 360 w roku. Brawo. A reszta to już bredzenie małego Humptusia, posiadam tytuł magistra inżyniera, nie jestem emerytowanym oficerem, bredź, bredź dalej w tej swojej kancelarii na zapleczu sklepu z artykułami dla zwierząt, gdzieś na zapadłej uliczce w blokowisku. Może kiedyś ogłosisz mnie władcą jakiegoś państewka, np. San Escobar? Jak kiedyś w ramach czynności zawodowych będę w twoim mieście to może wpadnę a jakimś tam lepszym winkiem, bo wybacz, przysmaku jakim cię kiedyś Husky raczył, czyli jagodzianki, jakoś mi zdrowie pijać nie pozwala a po wódce to ci się może jeszcze bardziej w głowie pomieszać. Posłucham twych opowieści jak to za strażnika w ruskim obozie robiłeś, już kiedyś opowiadałeś. Ostatnio byłem tydzień w Katowicach, niestety nawał prac zawodowych nie pozwalał na wycieczki, nawet do sąsiedniego miasta. 

Ale wcześniej zadzwonię, by nie przeszkadzać ci pisać raportów do twoich rosyjskojęzycznych lichwiarzy.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1650314

Joram. Przecież ty sam z siebie piszesz gorzej, niż ja pod koniec pierwszej klasy szkoły podstawowej.

I czemu udajesz inżyniera?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1650315

Popatrz jak ty po zaoraniu bredzisz, jak ci ostatnie komórki myślowe, co bo brzezbrzeżnych pustostanach czaszki ruchami Browna się poruszają. Pisz ty lepiej te raporty do lichwiarzy w Rosji, bo ci za opóźnienia kary nałożą i przewietrz ten kantorek w sklepie z artykułami dla zwierząt, bo połączenie tamtych zapachów wraz z zapachem pamiątek po przodkach wyraźnie ci szkodzi.

Czemu udajesz prawnika, gdy jesteś tylko kozią trąbką?

Słyszałeś, dziś zamknęli cmentarze, tylko czy "jego" ból nie będzie większy niż mój, znów nie poleci w kordonach ochroniarzy po cmentarzu limuzynami się szwędać?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1650317

Jakie trzeba mieć dodatkowe wykształcenie i preferencje by zostać nie tylko adminem na Neonie ale i zadaniową ***wą

i na dodatek debilem.

Miałeś jakieś testy?Egzamin?

https://spartakus.neon24.pl/post/157166,to-jest-wojna

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1650316

za trudny dzień i przedawkowanie napojów alkoholowych ileś tam czasu był ze społeczności wykluczony. Tak samo pewnie odcierpi swoje Husky, co swoim językiem pochodzenie z nizin społecznych ciągle wykazuje a dziś w barwach należnych jego zachowaniu biega.

Spartakus dziś grzecznie dyskutuje, zrozumiał swój błąd.  A Krystian R. vel Husky? Kiedy kolejny raz będzie znów w banderowskich barwach ganiał? Tak co 3 - 4 miesiące ma cięższy dzień, kto wie czy nie po "jagodziance"? Ale jak sam widzisz są ludzie inteligentni, co na cudzych błędach się uczą, mniej inteligentni, co na własnych błędach i przygłupy, co pojąć nie potrafią jak głupi są i nawet po batach na własną d... danych mu przez społeczność nic pojąć nie potrafią, że Polacy dyskutują kulturalnie, a przybłędy zza Donu szybko swą karę znajdują. To już na własnych doświadczeniach możecie ocenić.

A ty co? Znów swoją chorobę opisałeś "[jestem] zadaniową ***wą i na dodatek debilem". Gratuluję samooceny, to dobry pierwszy krok w leczeniu, alkoholicy też zaczynają od tego, by się przed sobą przyznać "ja alkoholik...". Życzę dalszych postępów, nie tylko tobie ale i pozostałym tu ...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1650321

Czyli zdałeś jednak ten pisemny egzamin celująco.Praktyczny tez
Gratuluje .Bycie zadaniawa ****ą to dla ciebie cel życia na leonku

Szacun

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1650323

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

podobnież jesteś prawnikiem, ale jakoś na liście sędziów, prokuratorów cię nie widać. Gdzie ta twoja kancelaria, czyżby w tym sklepie z artykułami dla zwierząt, a może w kantorku u fryzjera, a może u rzeźnika, no bo chyba nie w piwnicy a w n-piętrowym budynku? No opowiedz o swym dorobku, bo na razie to wiemy, że tylko donosy pisujesz i raporty po rosyjsku, no ale chwaliłeś się tymi dochodami, to chyba cię na jakąś kancelarię w prestiżowym miejscu stać.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1650308

Politechnika Warszawska. Więc zachowaj sobie opowieści o "consultingu" na rozmowy z Oparą. Ty będziesz udawał inżyniera, a on doktora.

Wpadłeś jak śliwka w kompot, polskojęzyczny Rosjaninie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1650311

boś oferma, ale to żadna tajemnica. Ja ciebie zaś znalazłem wśród absolwentów szkółki, na liście studentów przez litość przepychanych. O czym świadczy fakt, że dziś zamiast w kancelarii w kanciapie w blokowisku swą "kancelarię" prowadzisz. 

Ja ci mego domu nie pokażę, bo byś nocy nie spał ze 3 dni. Z blokowiska wyprowadziłem się dobre  25 lat temu. Bo jak ma się coś w głowie to i czegoś się człowiek dorobi. A nie jak ty? Kanciapy w wielomieszkaniowym bloku. 

Widzisz ile trolli wywalanych z polskich portali na pomoc ci zbiegło i nadal kwiczycie pięknie. Miłej nocy trolliki.

I jeszcze jeden dowód na twój rosyjski rodowód. Ja mówię, że jestem absolwentem więc "po" nie "na" Idę na zakupy to rusyfizm, Polacy mówią "po zakupy". Tak imigrancie zza donu. Polska język trudna język - agenciku po kursach za Donem.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1650328

Inteligent, psia krewka, a rozwozi pijanych do domu. I 90% czasu wali w smartfon. No geniusz byznesu... ;)

Ps. A auto kiedy umyjesz? Pasażerowi się skarżą, że śmierdzi w środku. ;)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1650376

https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/1083633,dlaczego-niektorzy-blogerzy-z-portalu-neon24-pl-prowadza-negatywna-dzialalnosc-przeciwko-polsce

https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/1085694,antypolscy-blogerzy-w-sieci-skad-sie-wzieli-wyjasniam

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Tezeusz

#1650295

na paranoję nie wziąłeś i chwalisz się swoimi wymysłami? Pleć pleciugo, sam z sobą namiętnie dyskutuj, bo przecież kto czyta twoje wypociny. Z portali cię wyrzucają, próbujesz pod wieloma nickami się tam wielokrotnie zalogować i za każdym razem lot koszący. Zerknąłem tylko na pierwszy podany link, masz tam 5 komentatorów, wszystkie twoje wpisy zostały ocenione negatywnie. Salon24 to też ruski portalik? Jedyne miejsce, gdzie uzyskujesz pozytywne opinie to strollowany niepoprawni.pl. 

Ja rozumiem twoje frustracje prowadzące do paranoi, wydaje ci się, że jesteś kimś, wręcz "gerojem sowietskowo sojuza" a wszędzie cię śmiechem gonią. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1650301

nie wydajesz, "inżynierze". ;))

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1650377

Ale niech tam. Po przespaniu zwróciłam szczególną uwagę na słowa:

" Gazeta Wyborcza wydawała się nam powiewem wolności, później zrozumieliśmy jej rolę."

Tu się zgodzę do połowy. Owszem w pewnym momencie Wyborcza wydawała mi się powiewem wolności. Ale, co do drugiej części wypowiedzi  mam wątpliwości.

 Zaintrygowało mnie  jak zrozumieliśmy jej rolę? My , czyli kto? Jak do tego zrozumienia  doszło? Kiedy?  I na czym naprawdę owa rola  Wyborczej polega? 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1650283

wyłącznie z opowiadań:

Ale musi pani przyznać, że w tych czasach, gdy walczyliśmy z Jaruzelskim i jego WRON Gazeta Wyborcza wydawała się nam powiewem wolności, później zrozumieliśmy jej rolę.

GazWyb powstał po uzgodnieniach tzw. Okrągłego Stołu tuż przed wyborami "półwolnymi" w 1989 roku.

Musicie w Moskwie zmienić podręczniki. ;)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1650253

Ja rozumiem, że polska język trudna język pewne szczegóły są trudne do opanowania, ale określenie "czasy kiedy walczyliśmy z Jaruzelskim" nie jest określeniem precyzyjnym, zaś mogę cię poinformować iż Jaruzelski był prezydentem kontraktowym do 1990. Z mojej uwagi zniknął właśnie w tym roku. Pierwszy numer Gazety Wyborczej to rok 1989, choć dla nas wtedy GW  wyrosła z "bibuły" którą czytaliśmy w czasie Stanu Wojennego. Dziś po czasie ocena może być inna, ale wtedy Polacy Okrągły Stół, Gazetę Wyborczą, Tygodnik Solidarność traktowali jako zjawiska pozytywne, obdarzane nadzieją, prasę polską będącą przeciwwagą Trybuny Ludu i innej prasy post-socjalistycznej.

Słabo was na tych kursach za Donem uczyli. Ale nieznajomość tych czasów wykazuje iż wtedy to ty w Polsce nie przebywałeś, bo jako prawnik, za jakiego się podajesz, powinieneś lepiej ją znać niż "inżynierek", a wyraźnie nie znasz, posługujesz się danymi encyklopedycznymi a nie własnymi wspomnieniami, które mogą być nieprecyzyjne.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1650286

cię nie znają. Możliwe wytłumaczenie - jesteś z wykształcenia trepem, czyli absolwentem szkoły oficerskiej w PRL. Oni właśnie otrzymywali tytuł "inżyniera".... współczesnego pola walki. ;)

Chociaż moim zdaniem nie masz nawet matury. Inaczej robiłbyś coś sensownego, a nie promował antypolskie fejki, co wielokrotnie zostało ci zarzucone.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1650290

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

a po polsku czytać nie potrafi. Jak ci napisałem, że jestem magistrem inżynierem to zapisz to w twoim pustostanie. Dokumentów ci pokazywać nie będę. Za to ty ze swoją niewiedzą prawniczą pokazujesz, że to twoje "prawo" to chyba na kursach korespondencyjnych zza Donu kończyłeś.

Oczywiście, że nie promuję antypolskifh fejków, wasze teksty, jak próbowaliście je pod nickiem Joszko z Londynu przemycić od razu poleciały gdzie ich miejsce. Nigdy nie zrobiez portallu Trybuny Ludu, co idee tylko jednej Polskiej Zjednoczonej Partii ZP polskim portalu nie zrobię. Jako dziecko żyłem w Socjalistycznej Polsce, myślę, że wystarczy, idee bolszewizmu na swoich blogach promujcie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1650293

nikt cię nie zna. Nie masz także uprawnień SEP-owskich, co każdy mający firmę może sprawdzić.

Czaruś - gawędziarz... ;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1650294

Właśnie to ujawnił!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1650250

 @HD Pamiętasz o co prosił Admin? Słowa dotrzymuje. Zobacz powyżej. Pałujemy. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Tezeusz

#1650325

https://niepoprawni.pl/comment/1650295#comment-1650295

I jak się z was nie śmiać drogie trolliki, co krok to o własne kłamstwa się potykacie.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1650329

Pewnie nie, bo by ci opony pocięli. To środowisko wyjątkowo nie cierpi tęczowych renegatów o ruskiej orientacji.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1650378