Jak Husky detektywem chciał zostać

Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
Blog

Siedzi Husky pod ławą i szczeka – „Ja Husky, zełgałem jako pies i przepraszam Zawiszę Niebieskiego że okazałem się takim dyplomowanym portalowym Jasiem. By być detektywem trzeba mieć odrobinę rozumu, którego nie posiadam.”

Nasz Husky chciał śledczym zostać, starał się inteligencją zabłysnąć i wyszukał „wielki plagiat”, którego w jego marzeniach miałem popełnić.

W swoim tekście https://niepoprawni.pl/blog/husky/zawisza-niebieski-czyli-gdy-dyplomowany-zlodziej-i-plagiator-szuka-plagiatow podał tezę, jakoby mój tekst był plagiatem dla tekstu

https://dziennik-zlozony.pl/danuta-siedzikowna-inka/

Data publikacji 21.08.2016

Zdradzę tajemnicę, tekst [https://niepoprawni.pl/blog/zawisza-niebieski/powiedzcie-babci-ze-zachowalam-sie-jak-trzeba] nie jest tekstem nowym. Napisałem go dość dawno będąc jeszcze dziennikarzem obywatelskim na portalu Interia360. Przypomniałem go po latach dla uczczenia wspaniałej młodej dziewczyny jaką była Inka bestialsko, w mojej opinii zamordowanej przez UB-eckich katów, którzy za swe zbrodnie kary nie ponieśli. Dowód publikacji tego tekstu portalu Interia380 pokazuję na rysunku wprowadzającym.

Portal Interia380 został  zlikwidowany w marcu roku 2016, czyli około pół roku przed powstaniem tekstu, który wedle Huskyego miałem splagiatować. Jeśli już ktoś splagiatował tekst to autor znalezionego przez Huskyego tekstu  a nie ja.

Do moich tekstów historycznych podchodzę z dużą starannością, więc są to moje prace własne. Może gdzieś się jedno, czy też dwa zdania ze źródeł z jakich korzystam prześlizgnąć, ale nigdy pracy cudzej nie kopiuję.

Myślę, że dowód pomówienia mnie przez Huskyego i kilku innych osób jest dobitny. Wszelkie wierutne kłamstwa jakie Husky zawarł w swojej pisaninie powinny być odwołane.

Dlatego proponuję mały eksperyment na portalu niepoprawni.pl. Ciekawi mnie ilu z pomawiających mnie okaże się ludźmi na tyle honorowymi, że przeprosi? Znajdzie się ktoś taki? Nie będę wymagał staropolskiego zwyczaju odszczekiwania pod ławą, ale staropolskie słowo „przepraszam” będzie adekwatne.

A fakt wypałowania takiego tekstu wyraźnie pokazuje jak wielu tu o Polsce i polskim patriotyzmie tylko w podręcznikach czytało, i to dość kiepskich. No ale cóż, nie wystarczy głośno krzyczeć „jestem Polakiem”. Nim trzeba być i pewne teksty uszanować, nawet jak się autora nie lubi.

Boże, skąd się takie portalowe Jasie biorą? Musi być zza Tamizy.

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.2 (głosów:7)

Komentarze

 

tyle, że z tego co pamiętam, to splagiatowane treści sięgają 2015. a nawet 2013. roku.

nawet nie chce mi się po raz kolejny wyszukiwać, tym bardziej dedykowanymi sposobami, starczy że widziałem swoje i mniej więcej wiem, co to oznaczało.

zerżnąłeś tekst i tyle, jesteś więc plagiatorem i złodziejem a do tego brniesz dalej w zaparte.

nic nowego.

nic też nowego w tym, że to nie okazjonalny wybryk ale robisz tak stale.

specjalnie zaznaczyłeś, że jesteś autorem podczas gdy to kolejne oszustwo.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1642885

Wiedziałem, że przeproszenie dla was przekracza wasze możliwości. Centrala premii by nie wypłaciła. Złapani za rękę krzyczycie nie wasza to ręka. Zawsze wiedziałem, że moralnie jesteście tym, czym jesteście. Tylko to potwierdziliście.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1642896

Dla kolegi pytam.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1642897

Kolejny raz walnąłeś jak krowa o beton i błysnąłeś jak neon nad burdelem

Taki kit to możesz wciskać takim samym jak ty debilom na neonie.

Co ty zlodzieju udowodniłeś

Co?

//Portal Interia380 został  zlikwidowany w marcu roku 2016, czyli około pół roku przed powstaniem tekstu, Jeśli już ktoś splagiatował tekst to autor znalezionego przez Huskyego tekstu  a nie ja.//

 

Debilu

Czyli juz w 2011 roku skradziono ci tekst ktory napisales ............w 2016 r.

 

6. @gość z drogi

Sierota, ndz., 28/08/2011 - 16:53

Śledztwo dotyczące Inki nadzorował Józef Bik, naczelnik wojewódzki bezpieki w Gdańsku. Człowiek ten później pod zmienionym nazwiskiem pracował w komendzie wojewódzkiej milicji na południu Polski. W roku 1968 wyemigrował do Izraela jako ofiara prześladowań antysemickich Polsce.

Major Gajewski, przewodniczący składu sędziowskiego, dożył sędziwego wieku.

Sędzia kapitan Nizio-Narski szybko zakończył karierę w SB, gdyż w czasie wojny pracował w niemieckiej policji kryminalnej. Lecz o jego zwolnieniu nie zadecydował fakt tej współpracy, a jej zatajenie.

Prokurator Wacław Krzyżanowski mieszka w północnej Polsce. Stawał przed sądem i w pierwszej instancji został uniewinniony, jednak udowodniono mu kłamstwo w zeznaniach, co doprowadziło do skasowania wyroku. Do ponownego procesu jednak już nie doszło.

Wyliczając osoby odpowiedzialne za ten mord należy wspomnieć o jeszcze jednej - o towarzyszu Bolesławie Bierucie, do którego obrońca z urzędu po wyroku złożył prośbę o ułaskawienie. Niestety, mimo iż towarzysz Bierut miał córkę w tym samym wieku co Inka, z prawa łaski nie skorzystał.

Dziś ludzie, którzy mordowali polskich patriotów żyją w Anglii, Niemczech, Izraelu ale i  Polsce i pewnie czują się dobrze, bo Józef Bik nawet przesłał do IPN podanie o wystawienie zaświadczenia o latach pracy w SB. Miałby wtedy, u siebie w kraju, wyższą emeryturę.

Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

http://blogmedia24.pl/node/51374#comment-196812

To konkretny komentarz jednego z dyskutantów pod wpisem blogera  Michała St. de Zieleśkiewicza,który wkleił do własnego wpisu nie zadając sobie trudu zmiany choćby miejsca przecinka,kropki czy spacji.W 100% skopiował i przekleil.

Czyli jak pisalem ,w 2011r skradziono mu to co zlodziej napisal w 2016r.

A tu tekst z 2013r tez skradziony .....z 2016r

MISJA
13 lipca 1946 roku „Inka” wysłana została do Gdańska po zakup leków i opatrunków dla oddziału. Nocleg miała spędzić w mieszkaniu sióstr Mikołajewskich. Tu dochodzi do aresztowania Danuty przez SB. Dokumenty ze śledztwa się nie zachowały. Wiemy o nim tylko z przekazów pośrednich. „Inka”, poza pseudonimami kolegów, niczego nie podała. SB nie udało się nawet uzyskać informacji, na której stacji kolejowej miał na nią oczekiwać kurier, który miał ją z powrotem odprowadzić do oddziału. Metody śledcze niewiele różniły się od tego, jakim nie tak dawno poddana została jej matka. Śledztwo w UB to nie tylko wypytywanie czy też przedstawianie dowodów, to również bicie, poniżanie, rozbieranie do naga, zamykanie w pomieszczeniu z żonami niedawno zabitych milicjantów.

http://dziennik.com/publicystyka/opinie-i-analizy/jak-mi-smutno-ze-musze-umierac/

No nie to DEBIL do kwadratu !!!!!

 

Na koniec zamknij ryj wredny frajerze,oszuście i plagiatorze, bo nawet oszukiwać i kłamać nie potrafisz ...palancie z Toy-Toya

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1642888

a faktycznie, zapomniałem o wątku z blogpressem (czyli 2011.) i słynnego wybielania przez rebeliantkę.

chyba nie będzie zaraz wymyślał, że nawet IPN splagiatował od niego dekadę temu?

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1642890

1940 roku w sowieckim Lwowie na łamach "Czerwonego Sztandaru". A jak ktoś powie, że to niemożliwe, zapytam: a możliwe, by oficer ludowego Wojska Polskiego otrzymał w latach 1970-tych paszport "na Zachód" i spokojnie sobie wyjechał? Oba zdarzenia są tak samo prawdopodobne. ;)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1642891

Nadal nie rozumiesz, co to są prawa autorskie. Być może pod wpływem dezinformacji tutejszych "prawników", którzy z takich jak ty robią hałaśliwych awanturników w złej sprawie.

Powołujesz się na:

1/ anonimowy KOMENTARZ z 2011 r. (czyli nie oddzielny art) zawierający informacje ustalone kilka lat wcześniej przez IPN. Być może komentator Sierota jest pracownikiem IPN, ale to jeszcze nie oznacza, że jest "właścicielem" tych informacji. Poza tym, IPN jest jak najbardziej zainteresowany upowszechnianiem dokonanych ustaleń (dozwolony użytek publiczny, w tym edukacyjny), więc trudno robić Zawiszy zarzut, że informacje takie dalej propaguje BEZ WYNAGRODZENIA.

Co najwyżej można byłoby zarzucić Zawiszy, że skopiował komentarz Sieroty, nie wskazując źródła cytatu.  Ale - jeszcze raz podkreślam - informacje zawarte w komentarzu Sieroty nie są oryginalne. Sierota zresztą też nie podał, skąd je zaczerpnął. WIĘC O CO CHODZI? O JAKIE ZŁODZIEJSTWO?

2/ tekst ND w polonijnym Nowym Dzienniku - autor ND sam pisze, że swój tekst tylko opracował na podstawie innego źródła (tego wskazanego źródła nie znalazłam w internecie, być może już nie istnieje).

Może ustalmy w końcu, że za pierwotne źródła informacji (chronione prawem autorskim) o dramacie Inki należy uznać materiały IPN i publikacje Piotra Szubarczyka (nb.od 2001 do 2012 pracował w Biurze Edukacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej w Gdańsku), a nie komentarze internetowe lub źródła wtórne (typu publikacje w Nowym Dzienniku).

Ten histeryczny wrzask o złodziejstwie, to po prostu brednia. Moim zdaniem nie został "okradziony" ani Sierota, ani Nowy Dziennik. Przytoczono ich sformułowania, dotyczące spraw JUŻ ZNANYCH, więc można byłoby to zaznaczyć przy pomocy linków i cudzysłowów, ale myślę, że zarówno Sierota, jak i polonijne pismo, byłyby zdumione informacją, że zostali skrzywdzeni przez "złodzieja".

Bo faktyczne, autorskie źródła to m.in.:

książka i publikacje Szubarczyka o Ince, m.in. internetowe (np. https://opoka.org.pl/biblioteka/I/IH/rafael_2013_inka_00.html#1) i strona IPN, np. https://inka.ipn.gov.pl/.

A poza tym, o co tu chodzi? Bo te dyskusje o plagiatach na portalu NP, to przejaw skrajnej niekompetencji. Dozwolony użytek publiczny, bez wynagrodzenia, w dobrej sprawie, to nie żadne złodziejstwo. Husky z kamarylą, chcecie, uniemożliwić szerokie pisanie o bohaterstwie Inki? Z jakich powodów?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1642907

Dla kolegi pytam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1642911

Albo robisz to celowo, albo jesteś skrajnie niekompetentny.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1642913

I dlatego przegrałaś wszystkie sprawy w życiu. Po prostu oni nie wiedzieli, że ty masz rację.;)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1642914

Jak można tak kompromitować zawód prawnika.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1642915

go pozwij i zażądaj 100 mld dolarów. A co. Niech zapłaci. ;)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1642916

Otóż jej zdaniem nie ma plagiatu, kiedy cudzy tekst publikowany jest za darmo. To taka sama prawda jak to, że kradnąc pierścionek u jubilera popełniamy przestępstwo, gdy usiłujemy go sprzedać, ale kiedy nosimy na własnym palcu jest OK. Przyznam, że wyżej oceniałem zdolności intelektualne Rebe.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1642931

Rebeliantka to glupi stary oblesny babsztyl

//komentarz na prawie cytatu//

zrodlo:

http://www.mscz.pl/

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1642935

a więc łżesz jak bura suka. Miłe psy husky wstydzą się za ciebie.

A więc, przechodząc do rzeczy:

Oskarżasz Zawiszę, że skopiował w swojej notce komentarz Sieroty z portalu blogmedia, zaczynający się od słów:

"Śledztwo dotyczące Inki nadzorował Józef Bik, naczelnik wojewódzki bezpieki w Gdańsku (...)"

Tylko, że ten akapit u Zawiszy zaczyna się od słów:

"Jak podaje Piotr Szubarczyk z IPN Gdańsk, śledztwo dotyczące Inki nadzorował Józef Bik, naczelnik wojewódzki bezpieki w Gdańsku (...)".

Jak wskazałam w poprzednim komentarzu, Sierota nie podał skąd pochodzą jego informacje, natomiast Zawisza przywołał Szubarczyka, jako autora info o Józefie Biku.

W tym miejscu wrzucę jednak kamyczek do ogródka Zawiszy. Przywołując info o Krzyżanowskim, prokuratorze oskarżającym Inkę, podał, iż mieszka on w północnej Polsce. Ta informacja jest nieaktualna już od października 2014 r.

Krzyżanowski został pochowany z wojskową asystą honorową 13 października 2014 na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie, a za przyznanie tej asysty na pogrzeb, szef MON Tomasz Siemoniak odwołał w trybie natychmiastowym ze stanowisk dowódcę oraz komendanta garnizonu Koszalin (za Wiki).

A więc wszystkie źródła info trzeba sprawdzać, co jest pracochłonne. Są jednak autorzy na portalu, którzy produkują mnóstwo tekstów i niczego nie sprawdzają, bo ich celem nie jest prawda, a wyłącznie paszkwilanctwo.

Pomyśl o tym, Husky. Teraz stajesz tylko przed opinią publiczną, a kiedyś przyjdzie ci stanąć przed Bogiem. Grzechy opluwania innych ludzi, to ciężkie przewinienia. Godność człowieka, wynika z godności Chrystusa, który będąc Bogiem, stał się też człowiekiem.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1642919

Tyle lat pomawiasz innych, wymyślasz niestworzone rzeczy m.in. na mój temat, objawy źle leczonej cukrzycy chcesz przypisać policyjnej pałce, choć żadna obdukcja przytoczona przez ciebie nawet nie wskazuje na ślady lekkiego pobicia - i ty śmiesz się powoływać na Chrystusa? Apage!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1642927

Nie ma to jak złodziejką i plagiatorka broni złodziej i plagiatora.

Matole  co z resztą tekstu @Sieroty

Podajcie matoły dwa link do wypowiedzi Szubarczyka
Gdzie się cytat zaczyna a gdzie kończy 

Podajcie matoły dwa link czyj to jest fragment z 2013 roku, i wklejony prze idiote do swojego tekstu

http://blogmedia24.pl/node/51374#comment-196812

Większych czubów i kretynów jak wy dwoje nie znajdzie w necie.

ps,.

przed chwila zajumali mi najnowsze Ferrari

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1642932

uważaj na słowa i wstrzymaj się z dalszymi oszczerstwami. Zapisuję cię także na listę stalkerów i zawiadamiam prokuraturę. Humpty nie będzie cię mógł bronić, bo nie ma do tego żadnych uprawnień.

Jesteś dziecinny, dając się tak napuszczać. Obawiam się, że nawet miejsce zamieszkania cię nie uratuje przed odpowiedzialnością.

W każdym bądź razie po raz ostatni wzywam do zaprzestania naruszania moich dóbr osobistych.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1642946

Całuj psa w 5 liter

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1642953

@REbeliantka jest przeciez specjalistką od opluwania innych, więc- bodaj po raz pierwszy- wypowiada się w temacie, w którym się orientuje. pomówiła już setki, jak nie tysiące ludzi i oczywiście wybiera się żywcem do nieba, w koszuli nocnej i z nożem. może tam wreszcie dostanie swoją "naprawę sprawiedliwości", czytaj: sowitą kasiorę, w końcu to pomawiani latami mają ją przepraszać a nie ona tych, których nawet fizycznie atakowała.

ciekawe, jakby tak w Stanach uderzyła policjantkę i rzuciła się dusić a po chwili ruszyła z nożem. a wyobraźcie sobie Państwo, że @Rebe jeszcze ma czelność chcieć za to odszkodowania! nie tak dawno to nawet żaliła się, że podczas atakowania policji przewróciła się do tyłu. a to nie są tanie rzeczy, to musi kosztować.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1642934

zaburzona. Niestety, widać wyraźnie, że to ona podkręca spiralę szaleństwa. IMO największą krzywdę robią jej różnego rodzaju potakiwacze, którzy lezą za nią i spijają jej omamy niczym prawdy objawione. Osobna kategoria to ci, którzy cynicznie wykorzystują jej ułomność.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1642936

EOT.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1642937

Zostawmy to szemrane neonowe towarzystwo.

Please

Dziś są ważniejsze tematy niż zajmowanie się takimi blogerskimi prostakami i zwykłymi złodziejami
Więcej na ten blog Toy-Toya nie zamierzam wchodzić.Niech se błazny piszą sami do siebie 

pzdr.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1642938

z TOy-TOY'a wysyła mi swoje kocopały nim je niebieski renegat umieści na bannerze. Siłą rzeczy czytam. ;)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1642941

W takim razie, ponieważ uporczywie łżesz - mimo zapoznania się z dokumentami - zawiadomię prokuraturę także o twoim nikczemnym, oszczerczym stalkingu.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1642939

A potem będziesz się znowu wypierać, że nic nie było?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1642943

Po raz kolejny łżesz. W takim razie, ponieważ uporczywie łżesz - mimo zapoznania się z dokumentami - zawiadomię prokuraturę także o twoim nikczemnym, oszczerczym stalkingu.

Pocztą wewnętrzną wysłałam ci wezwanie do zaprzestania naruszania moich dóbr osobistych.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1642955

chyba się pomyliłeś. Internet podaje, że tekst w Nowym Dzienniku został zamieszczony w 2013 roku, 28. a nie 21. czerwca. Chyba, że było kilka powtórzeń.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1642920

Na Interia360 byłem od roku 2007, czyli prawie od samego początku do samego końca. To, że byłem i kim tam byłe może potwierdzić Jarek i Astra. Po zakończeniu dostałem od Interii zgrane wszystkie moje tekst, tam nie ma niestety daty publikacji, zgrany tekst o Ince zamieściłem w ilustracji do tego tekstu. Ja nie plagiatuję tekstów, choć posługuję się źródłami i jakieś zdanie może być kopią tego co było w źródle. Tego nie wykluczę. Z informacji zawartych w tekście można wyciągnąć dwa wnioski. Tekst był napisany przed znalezieniem ciał Inki i Zagończyka, bo tę informację bym zamieścił, jak podajesz iż jeden z oprawców umarł w 2014, to jest wskazówka iż tekst powstał przed 2014, bo za czasów jego pisania on jeszcze żył, a przynajmniej do informacji o jego śmierci nie dotarłem. 

Moje teksty historyczne są dość często kopiowane. Tu masz przykład jednego z moich tekstów skopiowanego przez znanego turbosłowianina https://bialczynski.pl/2012/07/31/winicjusz-kossakowski-gdzie-podziali-sie-germanie/

Ja piszę dla ludzi i za darmo, więc jeśli mój tekst się komuś spodobał to nie będę go ścigał. 

Ale ciekawostka, jak szybko Gawiron ten tekst schował, by  tych pustostanów umysłowych nie ośmieszał. Oczywiście żaden nie przeprosi, honor ich w tych czekach co z centrali dostają się schował. 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1642922

dobrze, że to wyjaśniasz, bo plagiato-mitomania stała się jednym z głównych tematów na portalu. Jest wykreowana sztucznie i fałszywie przez tutejszych pseudo-prawników-paszkwilantów.

Oni abstrahują zupełnie od tego, że blogi są prowadzone bezpłatnie (chyba, że niektórzy "pisarze" dostają wynagrodzenia, ale o tym oficjalnie nic nie wiadomo).

Nie odróżniają też tekstów zawierających oryginalne ustalenia autorskie od tekstów edukacyjnych lub popularyzatorskich. Podobnie nie odróżniają zapożyczeń istotnych od nieistotnych.

Nie wyjaśniają, czym jest dozwolony użytek publiczny.

Doprowadzili do zachowań paranoicznych na portalu. Pojawili się domorośli śledczy, którzy tylko latają z poszczególnymi akapitami cudzych tekstów do przeglądarek, aby sprawdzić, czy czasem jakieś identyczne lub podobne zdanie nie pojawiło się w internecie.

Przybiera to śmieszną formę, bo przywołanie ważnego, oryginalnego źródła nie jest już tutaj kluczowe, istotne jest, czy ktoś wcześniej w jakimś komentarzu nie zredagował zdania w podobny sposób.

No i idiotyczne jest żądanie, aby na blogach nie było tekstów edukacyjnych, np. zawierających przywołania do jakiejś tematyki, bo to rzekomo "plagiat".

Za te bzdury odpowiadają paszkwilanci w rodzaju kontrika, HD i ich "wyznawców". Tu nie chodzi ani o prawdę, ani o autorską staranność, o pomysłowość i ważne idee, tylko aby "przywalić" innym użytkownikom.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1642925

"dziennikarkę"? Niebieskiego renegata nawet rozumiem. Oparenko i jego ekipy programowo lały na prawo, więc niby skąd ma wiedzieć, jak powinno być. Ale ty ponoć czasem coś piszesz gdzie indziej.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1642926