Wtedy wchodzi On, Mesjasz, i cały Naród pada na kolana w zachwycie.

Obrazek użytkownika Zawiedzony
Kraj

„Pewna przyszłość” ale nie dla samej kandydatki,  A taki był ładny baner, taka Sophia Loren PO

 

Tak Partia Obłudy traktuje kobiety!

Jeżeli  to prawda i rzeczywiście Małgorzatę Kidawę-Błońską zastąpi inny kandydat, potwierdzi się to, co Jarosław Kaczynski mówił już od dawna: wszystko to Platforma robią od 2 miesięcy miały na celu wymianę kandydatki.I tylko to było ich celem. Ta ich rzekoma troska o zdrowie Polaków czy konstytucję była tylko wielką ściemą.

Kto jeszcze się łudzi, że Platformie zależało na zdrowiu wyborców ten bałwan do kwadratu. Im chodziło o zmianę kandydata, a nie o żadne bezpieczeństwo. Cynicy dekady, ale szkoda mi jako kobiety. Osamotniona nawet przez własne środowiska, to bardzo smutne.Nie wierzą nawet we własną kandydatkę. PO to dziś partia groteskowego partyjniactwa i nie zasługują nawet na zaufanie własnych wyborców.Co na to przodkowie Kidawy? Co na to Matczak, Bodnar i Budka?Przecież każdy Polak wie o tym. Zrobili z Kidawy pośmiewisko, a teraz jej dali kopa w tyłek. Nie zauważyli tylko, że to cała PO tonie i zaczyna sięgać dna.Pytanie, czy w związku ze zmianą kandydata PO, prawniczy eksperci wspierający tę partię będą się dalej domagać wprowadzenia stanu klęski żywiołowej, czy może w ich ocenie przesłanki do wprowadzenia takiego stanu nagle zniknęły.

Wymiana "Inspiratora" na "Szambownika" nie pomoże Patologii Obywatelskiej

Niepoprawni.

Ludzie Prawi i Sprawiedliwi.Wszyscy się mobilizujemy i głosujemy na Prezydenta Andrzeja Dudę.wszyscy  bierzemy udział w czerwcowych wyborach.Tak myślę i wiele na to wskazuje że to będzie ciężki bój. Bo jeśli kandydatem PO będzie Trzaskowski to możemy i będziemy mieć niezłą przeprawe. Musimy zorać Trzaskowskiego, bo on jest znacznie gorszy od 
 chyżego ruja Tuska. Musimy walczyć by wygrać i to w pierwszym podejściu.

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:16)