Polityk Nowoczesnej nawołuje do morderstwa Kaczyńskiego

Obrazek użytkownika Zawiedzony
Kraj

Przedstawiam wam nową gwiazdę. Oto prawnik, Europejczyk i kompletny kretyn z mózgiem wypranym nienawiścią przez GW i PO. W normalnym świecie po takich wpisach byłby skończony. W Polsce pewnie zrobi karierę, będzie bohaterem Wyborczej, kandydatem PO na posła i kumplem Bodnara

Większość elektoratu POKO pisze takie rzeczy. To nienawistnicy niemogący poradzić sobie z wyborczymi porażkami. Zasłaniają się konstytucją, a chcieliby dokonywać mordów.Te chore osobniki umieszczać w zakładach zamkniętych wyrok nie niższy jak 25 lat oczywiście przepadek mienia na poczet kary.Prawnik a tak naprawde pospolity bandyta, terrorysta i nazista który namawia do zagazowania i zabójstwa ludzi jest w wiadomościach. Czy niemiecka firma popiera gazowanie ludzi?A co komuchom czerwonym onucom z WSI i sowietom z FSB zostało,będą coraz bardziej atakować.Tak walczą o życie jak czekiści z czerwonej bolszewii post-PRLu,z LWP WSW,a sowieci naciskają. To kiedy ten pucz w Polsce zrobicie?
Ale wiadomo,oni walczą o życie i kasę. I będą tą walkę zaostrzać.Koleś nadal wierzy, że kasta go ochroni.

Jakiekolwiek nawoływanie do morderstwa podlega ściganiu powołane organy państwa z urzedu

Jak Cyba

     

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:23)

Komentarze

to Kaczyński musi być kimś nadzwyczaj wiele znaczącym dla niepodległej Polski. Nie atakuje się małych płotek.

A wobec tego zarzuty o "fleciście z Hameln" który ma jakoby prowadzić Polskę na stracenie - są także wyssane z palca.

I jeśli Kaczyński "bierze na klatę" wszystkie zarzuty, ataki, fałszywe oskarżenia - i realizuje nadal propolską politykę - w zastanych, wysoce niekorzystnych dla niepodległej Polski okolicznościach - to - chwała Mu za to. Chapeau bas!

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1629812

Przeciez napisalem wyraznie, ze flecista prowadzi Polske do nastepnego RAJU na ziemi, ktory nosi tymczasowa nazwe Polin, a nie na zadne tam stracenie. 

Gratuluje precyzyjnego okreslenia HYZY ROJ. Godnie ono swiadczy o szlachectwie Autorki.

Czy Pani znala gruzinskiego oficera Murata Szczyponodze?

Bo chyba kiedys Pani o nim wspominala.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1629906

Już nie pamiętam, czy rewelacje na temat Kaczyńskiego i Polin cytował Pan za wielonogim, jako że tak wielu na tę Stonogę się powoływało. W kontekście Kalksztajna i Polin. 

I twierdzi Pan, że pisząc o Kaczyńskim jako fleciście z Hameln miał Pan na myśli inny cel niż ten, który był celem szczurołapa. Rzeczywiście - logiczne to.

Swoją drogą - ciekawa jestem w jaki wytworny sposób, Pana zdaniem, należy reagować na fumarole łajna ekplodujące ze strony przeciwników Kaczyńskiego. Rebeliantka tłumaczyła kiedyś, że krzyk bólu jest niezależny od woli. 

Ja próbuję teraz wyjaśnić, że jeśli atakują nas siekierą, to albo uciekamy, albo bronimy się toporem, w żadnym wypadku nie używamy szpady. To jest obrona wolicjonalna!

Co do znajomości z "gruzińskim oficerem" - czyżby był to pański kompan? Zaskoczył mnie Pan! Nie powiem, że mile.

"...i jeszcze jedno na poziomie można zwracać się do kogoś ,kto poziom prezentuje ,a do bydlaka jak mawiał mój Śp. Dziadek...", że zacytuję, in extenso, nowego blogera o nicku AureusDavMich69.

O! Miarkowa zawitała na blog! I będzie czuła się prześladowana!

Ukłony,

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1629937

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1629829

To obecny działacz PO !!!!

Obok Borysa Budki niejaki Kamil Kurosz  facet nawołujący do zamordowania JK, unicestwienia fizycznego PiS wzywający do " ostatecznego rozwiązania" wobec PiS. Ten psychopata nie jest w PO marginesem to działacz PO.

https://www.portalprzemyski.pl/platforma-obywatelska-w-przemyslu-oglasza-plan-budowy-zjednoczonej-opozycji/

Działacz PO psychopatą Kamil Kurosz zlikwidował rano konto a teraz założył nowe, i uciekł "za kłódkę".

Pampers pełny i skończyło się rumakowanie, zabijanie, unicestwianie.... przez małego zasranego gnoja. Mam jednak nadzieję, że odpowie, za groźby karalne którymi się na tt popisywał.

Moment kiedy ciśnienie uchodzi a zbliża się odpowiedzialność karna ...

 

Trochę za późno nam się Kamilek urodził bo tak z 70 lat temu miałby robotę w KL Auschwitz zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Ten gość to bliski znajomy Kamili Pichowicz i Borysa Budki. Serio to prawda.

 

Dziennikarzu Zawiszo Niebieski a ten Kamil Kurosz to dobrze, że chcę zabić Jarosława Kaczyńskiego czy źle? Bo jakoś  zamilkłes w tej sprawie, a przecież wam z gównem wyborczym  i tobie osobiście nie jest wszystko jedno.
Dlatego przypomnę ci mój wczorajszy koment:

 

Nie ma dnia, żeby go Rycerz nie stygmatyzował, opluwał epitetami,życzył mu jak najgorzej,drwił (i szampan pił) na wieść o śmierci Jego brata. Setki komentarzy tej dziennikarskiej hieny to hejt,fake news i wszystko czego życzyć złego można Polsce i Polakom. Z tego żyje.To jego motto życiowe.Setki jego wpisów tylko o PIS-ie i Kaczynskich pełne jadu i dzikiej nienawiści.Urban,Palikot czy Niesiolowski to przy nim aniołki.
Taka prawda, bo znamy się od lat.Napiszę to po raz kolejny gdyby wiedział że dostanie wyrok mniej niż "dychę" to z zimna krwią by Kaczynskiemu w tył głowy strzelił.Jest do tego zdolny.I to nie jest tylko moja opinia.

Źródło: https://niepoprawni.pl/comment/1629768#comment-1629768

 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1629831

Bandyta i tyle w temacie. Powinien odwrotnie być zamknięty i oskarżony. Do tego skończony dureń, udaje głupa, a do tego pracuje w ubezpieczeniach...zgroza.(Dziękuję za takie bezpieczeństwo).

Serdecznie pozdrawiam.

 

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1629838

Tak jeszcze raz zerknąłem teraz na twój wczorajszy komentarz i rzeczywiście mały atlant chyba się ze##ał na rzadko! Taka jest właśnie cała totalna opozycja! Obrażają, ubliżają, grożą, straszą i takie tam a jak przychodzi co do czego, spieprzają jak tchórzliwi gówniarze!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1629841

Najbardziej na rząd ujadają zapewne ci, u których  komuś  z najbliższej rodziny obniżono emeryturę, pomimo "wiernej służby". To jest permanentna furia.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

janksero

#1629860

   Witam! Powinni jeszcze odebrać przywileje aparatczykom byłej PZPR. W SN kwiczą, bo chcą im zdjąć onuce. Co do głównego artykułu, gościa zaszczepić przeciw wściekliżnie, bo wyrażnie  pcha się do gipsu. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1629909

Powinni wyrównać wszystkie emerytury uzyskane przed 1981 (jak nie do później). Przecież zostały wypracowane w czasach, kiedy wysokie zarobki wynikały z dobrej współpracy... . Może ułamek procenta ludzi uczciwych by straciła, ale bilans byłby dużo sprawiedliwszy. 

 

...bo nie chciało się im uczuć? -pewnie historii?

...bo to nie profesorowie? - może wylecieli z uczelni?

...bo pili? - czemu pili?

...im się nie chciało? - czemu się nie chciało?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1629945

A potem Łepkowska w swoim haniebnym liście pyta "po co panu, panie prezesie ci ochroniarze?". Po to, że takich debili jak ten z Nowoczesnej chodzi po tym świecie jeszcze wielu. Niestety. Nie wiem, czy ktoś pracuje nad szczepionką na POnoKOki, ale najwyższy czas zacząć. Bill, jeśli to czytasz, to do roboty, chłopie. Cała platforma i okolice - jakieś 4% społeczeństwa do zaszczepienia. Można trochę zarobić.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1629839

100/100

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1629840

Proszę przeczytać swój artykuł i wpisy poniżej niego. Jest w tym wszystkim tyle samo nienawiści i wyzwisk co u drugiej strony która jest krytykowana.

Na zachodzie wszystko odbyło by się inaczej. Nie było by takich postów i artykułów. Nie było by krzyczenia o psychopacie i terroryście, co również podpada pod paragraf. Po prostu zostało by złożone zawiadomienie do prokuratury. Sędzia wydał by nakaz aresztowania. Facet wyszedł by na wolność za poręczeniem majątkowym (albo i nie bo mówimy tu o podżeganiu do morderstwa). W ciągu miesiąca - dwu zakończył by się proces prosto z którego na 90% wyprowadzono by go skutego wprost do jego celi. Wyszedł by z niej najwcześniej ża 7 lat a w takich Stanach może i za 17. Żadnych zawiasów. A ludzie dalej chodzili by uśmiechnięci a Wisła płynęła jak zawsze.

Tak by to wyglądało na zachodzie.

W Polsce włos mu z głowy nie spadnie ale ujadanie leci do samego nieba. Ot kraj nierządem stojący...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-9
#1629845

Nie wydaje mi się, żeby nazywanie takiego gościa psychopatą albo terrorystą podpadało pod paragraf. Pod paragraf raczej on sam się podłożył. A dlaczegoż  jesteśmy krajem nierządem stojącym? Bo tacy jak on blokują reformę sadownictwa. I rzeczywiście, swoi swojego nie skażą, być  może włos mu z głowy nie spadnie. 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

janksero

#1629862

Został o 7 rano zatrzymany ....można? można!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1629896

Brawo!!!

Tak działać w każdym przypadku łamania prawa.

Bandytów powinno się karać za przestępstwa w państwie prawa. Przestępcy z oPOzycji nie mogą czuć się bezkarnie

Dość już obrażania i gróźb karalnych, naprawdę dość bezkarności! W kolejce czekają: Kuczyński, sok z buraka, Braun...

TVN, Newsweek i  Koszerne goowno hodują kolejny bandytów...

 

Można mu, w ramach resocjalizacji, zaaplikować prace społeczne na terenie obozu Auschwitz.Wyborcza i TVN będą miały nowego bohatera i męczennika!

 

 

Po wygranych wyborach do sejmu napisałem, żeby nie wpadać w euforię bo jeszcze daleka droga do pokonania komuny. Dzisiaj widzimy patrząc na SN że walka o wolną Polskę trwa. Pilnujmy tych wyborów, jak PAD wygra będziemy blisko zwycięstwa nad komuną

ps.

ale ja przewiduję: - prokuratura wnosi o tymczasowe aresztowanie, - sąd odmawia,

- Giertych/Dubois zostaje obrońcą, - zaczyna się polityczna nawalanka na PIS.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1629912

z takimi jak totalna kało-licja należy rozmawiać ich językiem ,innego języka to stado złodziei i kryminalistów nie rozumie .....powtarzam nie rozumie.Sądy mamy jakie mamy ...piszesz jakby to była zasługa ,albo wina chcących żyć w normalności Polaków ,a przecież od lat lewackie tałatajstwo typu giejzdorfy,tuSSki,kopaczki,szechtery,UBolki....milerki i cimosze-wicze...można tak wymieniać długo i namiętnie -generalnie chodzi o zdrajców i zaprzańców ,którym nigdy nie zalezało na Polsce ,a już tym bardziej na Polakach trzymają władzę i posługują się plugawymi metodami ...to stado czerwono-lewackich ścierw nie ma ani moralności ,ani żadnych zasad,ich program to zaje...ć PIS i roz....ć Polskę ,żeby im i ich bękartom sie żyło .Polacy i tak są bardzo cierpliwym Narodem...to wynika z wielu różnych doświadczeń jakim ten Naród był niezmiennie poddawany.Najbardziej do upodlania Polaków przyczyniali się poprotu sprzedawczyki i zdrajcy ,którzy poprzez swoją tępotę i lenistwo nie chcieli uczciwie pracować...tak więc zdradzając....sprzedając swoich niejednokrotnie bliskich fundowali sobie łatwe życie....to miało miejsce wieki wstecz i ma miejsce teraz.
Nawiązując do tego co napisałeś ......jak byłoby na zachodzie-masz dużo racji ,ale tam także jest cała czereda lewackich cwaniaczków ,którzy jak wszy żerują na ogłupionych głowach tamtych obywateli.Róbmy swoje!!!!!

i jeszcze jedno na poziomie można zwracać się do kogoś ,kto poziom prezentuje ,a do bydlaka jak mawiał mój Śp. Dziadek do nastąp się! i jak nie skutkuje to kopa w bebech.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

aureus

#1629900

.....by takie mowy publiczne, padające z ust Polaków, przecież już w 1054-letniej, katolickiej Polsce, by takie nienawistne, mordercze mowy publicznie i zdecydowanie potępić. Tu aż się prosi Jego osobiste i zdecydowane publiczne wystąpienie. Rodacy i Pasterze Kościoła nie czekajmy na nową narodową tragedię! Jestem osobiście przekonany, że takie potępienie powinno mocno w narodzie wybrzmieć. Prawdy powiedzianej z miłością nigdy za dużo! Dzięki za ten alarmujący, b. dobry i pożyteczny wpis. Pozdrawiam b. serdecznie. Z Panem Bogiem Sław

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1629892

Przeciez Pan Kamil Kurosz to klasyczny polski dyplomata, taki jak kazdy inny.

Wymienie tylko kilku: Niesiolowski Petru M.K.B, Gowin, Neumann, Walesa, Jachira - a przeciez ich doslownie setki zajmuja lawy Sejmu i Senatu.

Naprawde,  nie ma czemu sie dziwic.

P. S.

Zapomnialem o Biedroniu, kochajacym Mamusie nowoczesna synowska miloscia. To najlepszy przedstawiciel polskiej dyplomacji. Moze walczyc z Kuroszem o palme pierszenstwa.

Jak Dyplomata z Dyplomata.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1629908

//Cały rząd jest do dymisji,//

 

Nie do dymisji, tylko natychmiastowego schwytania, aresztowania, postawienia przed polskim sądem, następnie szubienica i ścierwo do wapna. Żeby prawdziwej zarazy nie roznosiło!

nadużycie link skomentuj

Kmieć 11.05.

_________________

//sanocki.neon24.pl/post/155205,list-otwarty-do-pana-premiera-morawieckiego#comment_1672253

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

AgnieszkaS

#1629927

W nawiązaniu do komunikatu D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A. z dnia 10.05.2020 r. informujemy, że Kamil Kurosz został natychmiastowo odsunięty od pełnienia obowiązków służbowych. (cz.1 komunikatu).
Informujemy, że podjęliśmy wszelkie działania zmierzające do natychmiastowego zakończenia zatrudnienia pana Kamila K. w związku z jego skandalicznymi publikacjami w mediach społecznościowych. Stanowczo podkreślamy, że nie akceptujemy mowy nienawiści i nawoływania do agresji.

https://twitter.com/OchronaPrawna

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1629981