Zdychający "strajk kobiet" szuka tlenu u lewactwa w UE...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

No i stało się..."strajk kobiet" dostał zadyszki zaczął zdychać. To było do przewidzenia z dwóch powodów. Po pierwsze - od początku było to oszustwo, nie było tam wcale "spontaniczności", wszystkie role zostały wcześniej dokładnie rozpisane, rozdane i z góry opłacone. Zza pleców rozwrzeszczanych lewackich babiszonów płci obojga lub nawet 56-ciu, stale wyglądały znane od lat twarze "totalnych", gotowych zawrzeć pakt z diabłem byle tylko odebrać władzę nienawistnemu PiS-owi. I po drugie - ogromna fala wulgaryzmu i chamstwa, połączona z bezczelnymi atakami na miejsca wiary katolickiej przyniosła reakcję zdecydowanej większości społeczeństwa. Wystarczyło by po kilku mężczyzn stanęło przed kościołami, czy gromada kibiców głośniej krzyknęła, by cała lewacka "siła" zogniskowała się w nogach panicznie uciekających małolatów i ich "idoli". Na nieszczęście dla TVN-u i GWna żaden nowy Diduszko "nie poległ w obronie demokracji"...Dziś "strajkujące kobiety" mówią o zmęczeniu materiału czyli młodzieży, która powoli zaczyna rozumieć, że była okłamywana cynicznie od początku, coś bełkoczą o "strajku powszechnym" ale to mrzonki...Macherzy od zadym - konfidenci obcych, ludzie służb PRL-u,  finansowi grandziarze, wreszcie "totalni", nie chcąc brać udziału w wizerunkowej kompromitacji - po prostu położyli na lewactwie krzyżyk. I dobrze...

Jak nie idzie "na ulicy" to co zostaje...? Oczywiście - "zagranica". Zaczęły się naciski w UE, ze strony lewackiego PE,  tzw. komisarzy oraz reprezentantów niemieckiej prezydencji. Znów bełkoczą o "zagrożeniu praworządności" w Polsce, o zamachu rządzących na niezawisłe sądy, grożą ograniczeniem środków unijnych. To rzecz jasna tylko bełkot, Polska może zawetować unijne ustalenia, podobnie uczynią Węgry i cała hucpa zdechnie. Wyjątkowo haniebnie zachowują się europosłowie "totalnych", ciesząc się jak dzieci z możliwych "sankcji" na Polskę, podjudzając wręcz do ich użycia - co zgodnie dziś zapiszczeli do mikrofonów - obrzydliwiec Halicki i sodomita Biedroń. Swoje dołożył Zdradek, ale ponieważ jego "dzieło" było wyjątkowo głupie, więc nie warto go tu promować. Od lat to samo - donosicielstwo, lokajskie uśmieszki, liczenie na byle ochłap od obcych, poklepanie po plecach, garść srebrników - to wszystko na co stać tzw. opozycje od 2015 roku - broń nas Boże przed ich powrotem kiedykolwiek...

I na koniec - w rywalizacji o miano najgłupszej inicjatywy "antypisowskiej" żółtą koszulkę lidera włożyła dziś prezydentka Gdańska - Dulkiewicz. Poleciła ona mianowicie pracownikom gdańskiego muzeum zebrać transparenty, flagi i zdjęcia z lewackich "protestów" z dwóch ostatnich tygodni. Po co ? By zbierać "świadków historii" dla następnych pokoleń, aby opowiedziały za sto lat co działo się w Polsce pod nienawistnymi rządami Zjednoczonej Prawicy. Pani prezydentka popisała się też odważnym wpisem o swej inicjatywie - " Warto, żeby nasze dzieci i wnuki wiedziały, kto wywiózł ten rząd na taczkach i dlaczego". Jak Pan Bóg chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera - Szanowna Pani...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

a tymczasem ma decydować Rada UE większością kwalifikowaną (tak jak zapowiadała Ursula von der Leyen).

https://www.pch24.pl/ue--wstepne-porozumienie-w-sprawie-pieniedzy-za-praworzadnosc--czy-wejdzie-w-zycie-,79747,i.html

Co się stało w międzyczasie? Jaki jest pełen niepokoju.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1650924

https://www.radiomaryja.pl/informacje/polska-informacje/wyplata-unijnych-srodkow-bedzie-powiazana-z-tzw-praworzadnoscia/

Cyt: Wszystko wskazuje na to, że wypłata unijnych środków będzie powiązana z przestrzeganiem tzw. praworządności. Parament Europejski zawarł w tej sprawie porozumienie z Radą Europejską.

https://wpolityce.pl/polityka/525275-zawarto-porozumienie-ws-mechanizmu-praworzadnosci

------------------------

Czegoś tu nie rozumiem. Z Radą Europejską czy Radą UE, tak jak podają inne relacje? Jeśli jest to porozumienie zawarte z Radą UE, to dlaczego pomijana jest Rada Europejska, złożona z szefów rządów?

https://wpolityce.pl/polityka/525264-europoslowie-pis-jest-to-niezgodne-z-ustaleniami-szczytu-ue

 

PS. Jeszcze i to:

https://www.salon24.pl/u/bazyli1969/1089296,jestem-prawda-marek-prawda-krotki-wyklad-o-przyczynach-polskiej-niemocy

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1650925

ROZUMUS tej damy EST POSTRADANUS
Jak mawiał onegdaj mistrz NOSTRADAMUS
DULL klakierowicz lub bożyszcze tłumu
Na chore idee, my: NON POSSUMUS

Tekst bapisany 03/09/2019, czyli 14 miesięcy temu, a nadal aktualny.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1650931

Przygotowanie tak złożonej kombinacji operacyjnej, jaką widzimy w polskiej rzeczywistości, musiało zająć minimum sześć miesięcy od chwili wystawienia zlecenia oraz uzgodnienia ze zleceniodawcą harmonogramu czynności przygotowawczych zawierającego termin osiągnięcia gotowości bojowej obliczony na dzień 15 października 2020 roku +/- jeden tydzień.

Wobec tego początek sześciomiesięcznych przygotowań musiał nastąpić na przełomie kwietnia i maja, czyli w szczycie bezpardonowej walki totalitarnej opozycji o przełożenie wyborów prezydenckich na jesień roku 2020. Jesień 2020 roku się dnia 22 września. Biorąc pod uwagę założoną przez zleceniodawcę w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) tygodniową tolerancję terminów, już od początku października zleceniodawca mógł przystąpić do wyselekcjonowania ze strumienia bieżących zdarzeń dogodnego pretekstu koniecznego do wyzwolenia ataku, co oczywiście mogło nastąpić dopiero po osiągnięciu gotowości bojowej ustalonej na dzień 15 października 2020 roku.

Pretekstem oczywiście mogło być dosłownie wszystko, każde zdarzenie. Mogło to być na przykład zatrzymanie Romana Giertycha, wzrost liczby zakażeń COVID-19, cokolwiek bądź. Każde zdarzenie mogło być potraktowane dokładnie tak jak kiedyś prowokacja gliwicka, która rozpoczęła wojnę. Akurat 22 października trafił się wyrok K 1/20 Trybunału Konstytucyjnego.

#NieStrajkuję

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

michael

#1650944

Ponadto ogłupią i zdemoralizują wielu młodych.
Niestety to także czas na parszywą rolę do odegrania przez kapłanów, zakonników modernistów jak Szustak, Kramer, Góżyński nie mówiąc o wyjątkowych draniach, krętaczach w koloratkach, sutannach jak Boniecki, Lemański.

pzdr

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1650960

Oleszczuk , Lubnauer, Scheuring, Hennig-Kloska , Lempart, Holland, żona Radka Applebaum itd. długo by wymieniać. Normalnie międzynarodówka walcząca o prawa Polskich kobiet

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1651005

Za wzrost zachorowań odpowiada Budka, Trzaskowski, Wielgus, Lempart, którzy wyprowadzili zmanipulowana młodzież na ulicę. Jeszcze w maju, gdy miały być wybory korespondencyjne mówili "zabójcze koperty'. A teraz zapraszają na ulicę w dobie koronawirusa.
Ludzie umierają w karetkach, na korytarzach, a niedługo trupy będą leżeć na ulicach.
Brawo Budka, brawo PO!!!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Dodaj własny artykuł do naszego bloga http://bazafirmy.pl/blog/ . Wejdź do wybranej kategorii i kliknij "dodaj tekst"

#1651023

Cała totalna opozycja, lewactwo, również drużyna Brauna (Szczęść Boże) oraz CZARNE MACICE, które deprawują dzieci, przy aplauzie "płaczka" z Polska 2050, odpowiadają za ilość zakażeń!!!

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1651076

Lesba, z którą mieszka Lempart, nazywa się Natalia Pancewicz i jest koordynatorką Strajku macic.

Fotka tej pary? Proszę bardzo. Tylko ostrzegam... Jest mocna...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1651085