Szacun dla polskiej policji i konwalidowanie błędu ustawy...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Wraz z coraz mniejszą liczbą uczestników obrzydliwych zadym "wyjących macic" rośnie poziom agresji tych "rewolucjonistek". Wczorajsze słowne i nie tylko wyczyny dewiantki Lempart czy Lampart pokazały, że już dawno "kobiety" zapomniały pod jakim pretekstem wyprowadziły ogłupioną młodzież na ulice w końcu października. Nikt już nie wspomina orzeczenia TK z 22 października, Paniulka Suchanow knajackim wrzaskiem domagała się wczoraj powstrzymywania rodziców od chrztu dzieci, bo...niemowlęta nie wyrażają na to zgody!!! A jej towarzyszka Lempart poza pluciem i obrażaniem policjantów zachęcała ich do...zastrzelenia Jarosława Kaczyńskiego! Czy naprawdę "państwo prawa" polega na biernym przyglądaniu się coraz bardziej wariackim zachowaniom i słowom "wyjących macic"? Pozytywem wczoraj było to, że inna towarzyszka - Nowacka poczuła, iż poselski immunitet słabo chroni przed pieprzowym gazem. Zatrzymywanie ulicznego ruchu, obelgi, dzikie wrzaski, zachowanie lumpiarskie "kobiet" płci 56-ciu, bawi już coraz mniejszą liczbę "totalnych", niewielu parlamentarzystów opozycji towarzyszy zadymom. Dlatego organizatorki "protestów" wszystkich płci radykalizują hasła, szukają okazji by dostać pałą po całkiem sporych d...ach i robić za "ofiary kaczyzmu". Podziękować wypada policjantom za wzorowe zachowanie wobec tej lewackiej dziczy.
Lewactwo to nie żadna ideologia tylko stan chorego umysłu..
.

Coraz bardziej optymistyczne komunikaty ministra zdrowia o zmniejszającej się liczbie zakażeń nie robią już na nikim wrażenia, są tylko siermiężną propagandą. Przecież nawet dzieci rozumieją, że coraz mniejsza liczba testowanych osób wpływa na ten "sukces". W mijającym tygodniu (23-29 listopada) przy 101 tysiącach nowych zakażeń wykonano prawie 268 tysięcy testów, podczas gdy tydzień wcześniej wykonano 70 tysięcy testów więcej, dwa tygodnie temu wykonano 101 tysięcy testów więcej, a trzy tygodnie temu nawet o 210 tysięcy testów więcej niż obecnie! No i proszę - "spada" liczba zakażeń, możemy szybciej "odmrażać" gospodarkę. Komu potrzebna jest taka propaganda Panowie Ministrowie?! Dodając do tego zakaz informowania Polaków przez powiatowe sanepidy o liczbie zakażeń i sumie zainfekowanych, mamy zupełny chaos informacyjny. Strona ministerstwa zdrowia informuje tylko o...nowych dziennych zakażeniach, lecz nie sumuje ich, nie dzieli na gminy, co ważne jest w małych miejscowościach i powiatach. Do tego dochodzi medialne zamieszanie z tzw. ustawą "covidową" z października, którą wreszcie opublikowano. Tylko w jakim celu wczoraj Sejm przyjął nową ustawę "covidową" z odmiennymi zapisami? W uzasadnieniu do nowego projektu zapisano - uwaga!- że  "służy ona konwalidowaniu błędu, który powstał przy procedowaniu poprzedniej ustawy!". Według pierwszej 100% dodatku otrzymywać mają wszyscy medycy pracujący przy zakażonych, według wczorajsze dodatek ten przysługuje tylko tym medykom, którzy walczą z epidemią na podstawie decyzji wojewodów. A co z personelem od marca trwającym na pierwszej linii frontu? Ano ma  też podobno otrzymać ten sam 100% dodatek na podstawie...decyzji ministra zdrowia wydanej NFZ - nomen omen - 1 listopada, nie ma w niej zapisanego żadnego okresu obowiązywania tego dokumentu. Medycy mają więc obiecane wirtualne pieniądze ...po 10 grudnia.
Panie Premierze - mniej facebooka, więcej czytania podpisywanych dokumentów...

I na koniec - tęczowy "niedo-rzecznik praw obywatelskich" Bodnar, który nadal sprawuje funkcję, mimo, że kadencja upłynęła mu 6 września, zaprotestował przeciw "atakom policji" na lewackie posłanki towarzyszące "wyjącym macicom" w stolicy. Towarzyszu Bodnar - włączcie sobie internet i pooglądajcie wspólnie z paniulkami - posłankami wczorajsze działania policji we Francji, Niemczech czy Wielkiej Brytanii. Przyjrzyjcie się jak tam wyglądają uliczne protesty i jak zdecydowanie postępuje policja. Tam nie ma milczenia i grzecznego traktowania zadymiarzy, jest brutalna pacyfikacja i tyle. Ja wiem - nikomu z was - lewaccy oszuści - nie przejdzie przez gardło pochwała wstrzemięźliwego nad podziw zachowania polskiej policji. Dlatego ja dziękuję serdecznie Panie i Panowie Policjanci - szacun...

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:13)

Komentarze

Proponuję ustanowić medal "Pałac Kultury i Sztuki" dla każdego policjanta, który powstrzymał pałę i całkiem poważnie zachował kulturę wobec takiej sztuki jak Lumpart-Lampart.

A tu na temat Bonda... pardon, Bodnara: Bodnar i drogi skazy

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1653131

Jesteś człowiekiem wykształconym i o polskich kobietach napisałeś "wyjące macice"? To wiesz kim jesteś? Jesteś najzwyklejszym "wyjącym chu*em"!

Napisałeś "szacun dla polskiej policji"? Szacun dla posterunkowych po 4 godzinnym szkoleniu nie potrafiących właściwie utrzymać tarczy, szyku i nie ogarniających zagrożenia? "Szacun" dla zwyrodnialca, zbira, barbarzyńcy, bestii, bydlaka, rzeźnika, sadysty, a może tylko  porażonego strachem młodego człowieka  hańbiącego mundur policjanta? Czy normalny człowiek miota strumieniem gazu z odległości kilkudziesięciu centymetrów w oczy kobiety? Nawet zbir najgorszy skierowałby wylot miotacza niżej o ile w ogóle użyłby gazu w stosunku do kobiety!

PS

Wy tej Polski nie utrzymacie. Ta burza, która nadciąga, jest zbyt wielka.

~ JÓZEF PIŁSUDSKI.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

casium

#1653370

Wielokrotnie zgadzałem się z Twoimi komentarzami, z tym jednak zgodzić się nie mogę. Odniosłem wrażenie, że autor wpisu nie zaliczył wszystkich Polek do "wyjących macic", lecz tylko te, które brały udział w manifestacjach i na nich same używały bardzo wulgarnych haseł, dużo wulgarniejszych od słów "wyjące macice". Określenia tego użyło już kilku znanych dziennikarzy i tak samo określają te wyjące wiedźmy same kobiety. Redaktor S. Michalkiewicz nazwał te kobiety, które brały udział w tych ulicznych burdach i niszczeniu kościołów "wściekłymi macicami". Nie jestem też pewien tego, czy te wszystkie baby można zaliczyć do Polek i czy one za takie się uważają. Przecież sama Lempart wielokrotnie już demonstrowała swoją nienawiść do Polski i to chyba z powodu swojego pochodzenia. Czy kobieta plująca na policjanta i prowokująca go ma większe prawa od mężczyzny? Uważam, że kobieta podnosząca rękę na mężczyznę przestaje w tym momencie być kobietą, chyba, że robi to we własnej obronie.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1653371

binarną i klasyczną i też uważam że  określenie "wyjące macice" jest na miejscu w stosunku do ...wyjących macic. Wstyd być kobietą jak się widzi i słyszy  co owe macice wyprawiają, Nikt po oczach nikomu nie pryskał za płeć, ale za  koszmarne zachowanie. 

Całe szczęście są jeszcze kobiety, które oprócz macic mają mózgi, jak pani Jolanta

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1653552

Niestety nie mogę zgodzić się z tytułem Twojego wpisu jak i częścią jego treści. Nie mam szacunku dla policji, która inaczej traktuje polskich patriotów, a inaczej zbiegowiska antypolskich demonstrantów i dewiantów demonstrujących swoją wrogość do wszystkiego co polskie. Bardzo długo trzeba było czekać na "ostre" potraktowanie tej antypolskiej i antyrządowej manifestacji. Do tej pory cackano się ze wszystkimi antypolskimi demonstrantami, a tą i tak porównując z innymi potraktowano delikatnie. Przypomnę o tym jak w Białymstoku policja chroniła marsz dewiantów i jednocześnie pałowała modlących się pod kościołem. To policja pokiereszowała twarz starszemu dziennikarzowi strzelając do niego z bliskiej odległości, innemu wybiła oko.

Mógłbym tu zamieścić długą listę skandalicznych i wręcz bandyckich zachowań policji wobec polskich patriotów, takich jak choćby uczestników Marszu Niepodległości, pielgrzymki Polaków na Jasną Górę, czy wszelkich innych pokojowych protestów przeciwko kretyńskim decyzjom tego rządu, o poprzednim to nawet nie warto wspominać. Pielgrzymek na Jasną Górę nie rozpędzali nawet szwabi. Nie mam też szacunku dla policji, która bezczynnie przygląda się profanacjom kościołów i pomników, ale  Frasyniuka nosi na rękach. Nie obchodzi mnie to, jak zachowuje się policja francuska, niemiecka, czy jakakolwiek inna, to jest problem tamtych nacji.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1653373