Pan premier Herodem a "epidemia" szaleje...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

W dniu wczorajszym o godzinie 8.32. odbyła się uroczystość zaszczepienia "pierwszej pacjentki" w Polsce. Narodziła się nowa świecka tradycja. A potem już poszło. Kolejne województwa "raportowały" o gigantycznym sukcesie w kwestii "wyszczepiania" narodu. Dość powiedzieć, że wczoraj "wyszczepiono" 2 tysiące ludzi, a niektóre województwa - przed terminem !!!- wykonały plan "wyszczepień". Sukces goni sukces. Pan premier nie śpiąc i nie jedząc czekał na mrozie na kolejny transport "cudownej" szczepionki.  Z ekranu "lekarze" zapewniali o pełnym bezpieczeństwie osób "wyszczepionych", o tym jak pięknie będzie się spotkać z całą "wyszczepioną" rodziną i uściskać się po miesiącach kwarantanny. Co prawda mniej testów powoduje podrasowanie statystyk, ale kto jeszcze zwraca na nie uwagę. W sumie - radość, szczęście i zwycięstwo - jak na 1 maja albo 22 lipca...

Entuzjazm szczepionkowy studzą nieco niewdzięcznicy, którzy bezczelnie, wbrew optymizmowi rządzących, pokazują, że wszelkie czary dotyczące "wyszczepień" nie działają na Polaków. Nadal około 50% dorosłych Polaków nie chce przyjąć dobrodziejstwa darmowej szczepionki, może się boi, może się zastanawia. Siermiężna i głupia propaganda spotów telewizyjnych raczej odradza szczepienie się niż do niego zachęca. Nie mam wątpliwości, że tak prowadzona kampania zachęt zakończy się klęską. Ciekawe czego chwycą się rządzący kiedy polegnie tzw. - "program zero" - czyli zaszczepienia pracowników służby zdrowia? Na dziś około 10% medyków uwierzyło w "cudowną" moc szczepionki.         
A potem co - policja czy WOT...?

"Epidemia" coraz mnie obchodzi zwykłych ludzi dlatego rządzący wymyślają co chwilę nowe zagrożenia. A to wirus mutuje zgodnie z uzgodnieniami, a to znowu szczepionka jest skuteczna ale nie zawsze itd. Śmiertelna "pandemia'" dotknęła obecnie na świecie ok 2% populacji, z czego 0,02% osób zmarło. Czasem grypa zbiera większe żniwo. Natomiast szczepionka zawierająca mRNA wirusa jest nadal niewiadomą. Testowane na bazie RNA szczepionki wcześniej nie zostały dopuszczone do stosowanie bo powodowały nieprzewidziane reakcje i powikłania. Obecna "cuda" nie są przebadane na poziomie komórkowym, mogą więc zaburzyć ekspresje genów a więc i funkcje komórek. Opowiadanie bajek, że produkt jest "bezpieczny" to tylko propaganda, czemu rząd polski ją powiela...?

I na koniec - pan premier zyskał dziś tytuł - Heroda Roku - Fundacji Pro-Prawo do Życia...wynika to z tego, że od 22 października kiedy TK stwierdził, że zabijanie dzieci nienarodzonych jest sprzeczne z Konstytucją. Nawet jeśli Konstytucje zmajstrowali Kwaśniewski z Geremkiem to ona nadal obowiązuję. Obowiązkiem premiera a więc szefa rządu jest niezwłoczne publikowanie orzeczeń TK. I co ?  Ano nic - minęły dwa miesiące i cisza...

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.3 (głosów:7)

Komentarze

Wszyscy którzy zostali zaszczepieni na ospę w 1857r nie żyją. Pomyśl o tym nim się zaszczepisz

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1656310

jest tak groźna, że ludzie umierają już przed szczepieniem! ;)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1656314

obrazu, jak pan doktor-dyrektor-generał szpitala skakał i podchodził do pani pielęgniarki, jak pies do jeża, aby ją zaszczepić. No komedia, jak z Chaplinem. A pani pielęgniarka, w makijażu i z uśmiechem, wyglądała na już zaszczepioną.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

yenom

#1656348