Pajac Budka i szczepionkowa kompromitacja pana premiera...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Od dawna twierdzę, że pisanie o tzw. "opozycji totalnej" to strata czasu. Szczególnie o głównym filarze - to znaczy o PO-mafii. Dziś para pajaców - Budka i Trzaskowski przedstawiła "program" PO na wygranie wyborów. Konia z rzędem temu kto udowodni, że za pomocą tego gniota można cokolwiek wygrać. Poza narzekaniem na PiS nie ma tam nic. Bo jak można pociągnąć wyborców hasłem rozdzielenia funkcji ministra sprawiedliwości od prokuratora generalnego, czy dokonaniem zmian w KRS, TK czy SN ? Zero pomysłów, zero kreatywności, zero po prostu. I jak zwykle w PO podbieranie po cichu, tym razem logotypów innych "opozycyjnych" ugrupowań, które miały firmować powstanie wielkiego antypisowskiego "frontu". Żałosna jest ta "opozycja" i gdyby nie zdrajca Gowin zdechłaby w maju ubiegłego roku....szkoda...

Kłamstwa i mataczenia rządzących trwają w najlepsze. Kuglowanie danymi zakażeń nikogo raczej nie obchodzi, Młodzież już drugi rok się nie uczy niczego, szkoły pozamykane, rośnie pokolenie analfabetów z maturami i dyplomami. Siermiężna narracja nawołująca do szczepień w telewizorze i mediach rządowych przynosi odwrotny skutek. Pan premier, szef jego kancelarii i minister zdrowia zapominają od razu po zakończeniu kolejnego tasiemca konferencji prasowych o czym informowali. Dlatego nie ma znaczenia, że kilka tysięcy zakażeń dziennie powinno dawno już odmrozić wszystkie segmenty gospodarki i przywrócić kolorowe strefy. Tylko kto o tym pamięta? Otwarto galerie należące do obcych korporacji, nadal zamknięte są siłownie, fitness kluby należące do Polaków, otwarto hotele, pozostawiając zamkniętymi restauracje. Absurd goni absurd. Co to ma wspólnego z Dobrą Zmianą...?

Trzy dni temu pan premier pokazywał na pięknych grafikach tabele ryzyka zakażeń cwanym wirusem w różnych sektorach gospodarki. I tak najszybciej można złapać wirusa w restauracjach, klubach fitness, barach, kawiarniach, miejscach kultu. Natomiast cwany wirus omija łukiem montownie obcych firm, markety, stacje benzynowe, salony samochodowe, apteki itd. Kto chce niech wierzy. Ale gdyby rząd podawał te dane w oparciu o opinie rodzimych ekspertów byłoby jeszcze w porządku. Tymczasem dziennikarze wyśledzili, że Centrum Informacyjne Rządu podaje dane o obostrzeniach, wydanych przez rząd w oparciu...o skopiowanie tabeli z amerykańskiego czasopisma "Nature" z listopada 2020 roku. Analiza tego pisma opiera się o dane zebrane w Ameryce - uwaga! - od marca do maja ubiegłego roku w dziesięciu największych aglomeracjach Stanów Zjednoczonych. Jak więc na podstawie tych badań można zamykać hotele na Podkarpaciu czy restauracje nad morzem? Niedo-rzecznik rządu pytany czemu amerykańskie dane decydują o rujnowaniu polskiej gospodarki odpowiedział z bolszewicką szczerością - "...to prawda, że badania dotyczą Stanów Zjednoczonych ale ten wirus jest analogiczny". Zapomniał biedaczyna, że tekst w "Nature" nie mówi o ryzyku zakażeń w poszczególnych branżach gospodarki tylko podaje liczbę dodatkowych zakażeń po otwarciu różnych miejsc. Czymś innym jest ryzyko zakażenia w szkole od liczby dodatkowych zakażeń w otwieranych szkołach. Aby było śmieszniej dane w "Nature" to nie wynik badań określonych wartości...ale symulacja!!! Źle się bawicie panowie Polską i Polakami...

I na koniec - podano wreszcie, że w Polsce od początku "narodowej akcji szczepień" w wyniku poszczepiennych powikłań zmarło już 10 osób, a około 1500 miało różne niepokojące objawy spowodowane szczepionką. Chaos szczepionkowy trwa w najlepsze, nepotyzm zbiera żniwo w Zjednoczonej Prawicy - nie tylko poseł Girzyński zaszczepił się poza kolejnością. W moim okręgu wyborczym szefowa klubu radnych PiS w Świdnicy poza kolejnością zaszczepiła męża z puli szczepionek dla...pielęgniarek i położnych. I co - i nic. Może wytłumaczeniem jest fakt, iż szefem okręgu jest stale od wielu miesięcy nieobecny tu szef kancelarii premiera. Ten sam, który wnioskował o wyrzucenie z PiS całego 125-osobowego komitetu miejskiego w Wałbrzychu by ratować trzech złodziejaszków, swoich nominatów. I co - i nic. Nie wierzę, że afera wałbrzyska znajdzie swoje zakończenie, nie wierzę, że jakaś mityczna komisja ze stolicy posprząta tu po latach kierowania okręgiem przez pana ministra, ujawni skalę zasitwienia, nepotyzmu czy zwykłego złodziejstwa wreszcie. Pan minister zamiecie sprawę pod dywan, a to, że Zjednoczona Prawica poniesie spektakularną klęskę w okręgu wałbrzyskim w 2023 roku dziś przecież nikogo nie obchodzi...Dobra Zmiana zdechła wraz z odwołaniem Pani Premier Szydło...
 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:12)

Komentarze

Rafau, będąc osobą publiczną, mając na koncie spławianie gówna luzem do Gdańska, mówi o ochronie środowiska, jako celu jego polityki i całej PO.

Są tylko dwie możliwości, albo jest tak bezczelną mendą, albo nadidiotą

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1660559

Jest i 3. możliwość: Rafau jest jednocześnie nieograniczenie bezczelną mendą i nadidiotą. Od siebie dodam, że również technicznym ZEREM.

Oglądałam jego popis. On nawet na aktora się nie nadaje. Pomimo wielkiego wysiłku swojego kolegi ze szkolnej ławy, Michała Żebrowskiego, świetnego aktora i właściciela teatru, Rafau wypadł jak marionetka, której operator cierpi na Parkinsona. Marionetka podskakiwała na scenie z wielkim ekranem, szczekała (na PiS) z charyzmą kundla, który dostał kopa w tyłek i udaje wilczura.

Żenada, jakiej dawno nie było. Nie wiem, czy wyznawcy PO to kupią? Muszę zrobić sondę wśród znajomych. 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Alina

#1660583

Piszesz cytuję " Jest i 3. możliwość: Rafau jest jednocześnie nieograniczenie bezczelną mendą i nadidiotą. Od siebie dodam, że również technicznym ZEREM..."

Komentarz w PUNKT. Zgadzam się z nim w 100 procentach.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1660609

Do odrzucenia weta prezydenta

I 5 chętnych z PiS-u by rozwalić rząd Zjednoczonej Prawicy, licząc na posłów od Gowina.

O to program PO.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1660566

Trzeba pamiętać, że nie tak dawno pewni ludzie twierdzili "nie mamy z kim przegrać". Warto się uczyć na cudzych błędach.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1660592

Podczas konferencji PO 28 razy padły słowa "ten rząd" i " ten PiS"
To jakaś obsesja

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1660636