Metamorfoza policji na Marszu Niepodległości...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Wszyscy pewnie oglądaliśmy relacje i obrazy z wczorajszego Marszu Niepodległości. Każdy ma prawo do swojej oceny tego co widział, ja napiszę co myślę. Po pierwsze od początku relacji, czy to w publicznej telewizji czy mediach narodowych, widać było wręcz nadaktywność policji na ulicach stolicy. To już nie byli ospali funkcjonariusze, którzy biernie patrzyli na wrzeszczące i opluwające ich tzw 'strajkujące kobiety". Kiedy tłum lewackich zadymiarzy wsparty ogłupioną młodzieżą szturmował kościoły i wypisywał obelgi na murach i ulicach, niszczył i rzucał czym popadło - policja ze stoickim spokojem patrzyła na takie działania, a jej rzecznik tłumaczył z ekranu - "policja jest tutaj neutralna!" Wczoraj policja sama z siebie wykazywała się energią i determinacją. Atakowała nie tylko zadymiarzy ale i spokojnie maszerujących ludzi. Jeżeli potwierdzi się, że policjanci drogówki zatrzymywali oflagowane samochody zmierzające na kołowy "marsz" i nakazywała dalej iść ludziom pieszo - to mieliśmy do czynienia z prowokacją. Celnie opisał to dziś Pan Macierewicz, biorąc w obronę organizatorów Marszu a także tysiące Polaków manifestujących w Dniu Niepodległości - szacun Panie Antoni!

Odrobinę lepsze dane o zakażeniach wirusem jakby ponownie uśpiły rządzących. Oby nie było tak, że liderzy już uznali, że - "jakoś to będzie". Liczba zachorowań dziennych oscyluje co prawda między 22 a 25 tysięcy osób, ale uwagę rządzących powinna przykuwać ogromna liczba zgonów (tylko dziś 275 zmarłych osób). To pokazuje właściwie kondycję zdychającej służby zdrowia. Wystarczy porównać tę liczbę z ilością śmiertelnych przypadków we Francji czy Czechach i mamy powody do zastanowienia. Oznacza to po prostu, że system ratunkowy działa chaotycznie, źle współpracuje ze szpitalami, częste są niestety wielokilometrowe przejazdy karetek z ciężko chorym po terenie całego województwa w poszukiwaniu wolnego łóżka. I to są prawdziwe tragedie, o które ocieram się tutaj w małej mieścinie codziennie, nie mające nic wspólnego z buńczucznymi opowieściami o tysiącach nowych wolnych łóżek...w telewizorze. Teraz zaczyna brakować tlenu, podstawowego środka dla najcięższych przypadków zarażeń, oby nie powtórzyła się historia wielkiego samolotu z tonami masek bez atestu czy respiratorów zamówionych u byłego handlarza bronią. Nikt w rządzie nawet nie stara się zlecić policzenia ile osób zmarło w domach, karetkach z powodu zbyt późno udzielanej pomocy, a ile jeszcze z powodu wstrzymania zabiegów onkologicznych, kardiologicznych czy w innych poważnych schorzeniach. No ale skoro "budowniczy" szpitala na Narodowym Pan Minister Dworczyk był uprzejmy zgodzić się by adres mailowy i domena - stadionnarodowy.pl, zamiast być obsługiwany przez kancelarię premiera był prowadzony przez prywatną firmę (trzeba trafu - kolegi Pana Ministra z Ząbkowic w ministerialnym okręgu wyborczym, którego syna Pan Minister zatrudnił w CIR) i anulować ten deal dopiero gdy zrobił się medialny szum - to niewiele jeszcze może nas zadziwić...

W ogóle Zjednoczona Prawica nadal nie do końca jest przytomna po uderzeniach związanych z "piątką dla zwierząt", ustawą antycovidową czy aborcyjnym zamieszaniem. O legendarnej już "rekonstrukcji rządu", ciągnącej się jak turecki serial, tylko z litości nie przypominam. Sprzeczne głosy, opinie, narady, odwołane posiedzenie Sejmu, pokazują wyraźnie coraz większy chaos i prucie się dopiero co zszytego ściegu. Po co, na Boga, wyrzucano ministra Ardanowskiego i zawieszano 15 posłów, skoro ustawa o "piątce dla zwierząt" (podobno autorstwa "młodzieżowca" Moskala i obecnego ministra rolnictwa Pudy) trafiła w końcu do niszczarki? Z tym, że przedtem omal nie wywróciła większości sejmowej i tak naprawdę dziś nie wiadomo czy tak się nie stanie. A wyjaśnienie dla ludzi ? " No wiecie, trzeba to jeszcze raz napisać, bez kontrowersyjnych fragmentów, porozmawiać spokojnie, niech się odstoi chwilę". Przecież to bełkot nie do kupienia przez nikogo. Po wczorajszej zadymie na Marszu Niepodległości zamiast szybkich i jasnych decyzji mamy "egzekutywę kierownictwa", bez żadnych komentarzy. Gowin, "koń trojański opozycji" w koalicji, mruga do przedsiębiorców i obiecuje powrót do pracujących niedziel, odblokowanie niektórych rodzajów sklepów, wbrew zdaniu premiera i wściekłości "Solidarności". Rząd coraz bardziej przypomina lawirujący po mieliźnie statek, w którym każdy resort to oddzielne księstwo - zdaje się, że zamysłem  legendarnej "rekonstrukcji" miało być udrożnienie kontaktów między ministerstwami.... ale kto o tym chce teraz pamiętać..?

I na koniec - po raz kolejny stracił świetną okazję by milczeć zalany od lat żółcią zazdrości i odsunięcia były premier mega kłamca - Tusk. Po wczorajszych zadymach w Warszawie "król Europy", zapomniany już przez wszystkich dawnych kolesi z UE, był łaskaw napisać - " Czterej jeźdźcy polskiej Apokalipsy - Tchórz, Kłamca, Pedofil i Narodowiec". Tłumacząc ów tajemniczy wpis z niemieckiego można by zapytać - "Herr Tusk, czy rebus należy tłumaczyć w tej sposób - Tusk, Kopacz, radny PO, Niesiołowski ?".....

P.S. Radni PO skazani za czyny pedofilskie - Łukasz M. radny z Pragi -Północ skazany w 2011 roku na 1,5 roku w zawieszeniu na 4 lata, Piotr Z. radny PO z słupskiego skazany w 2011 roku na 2 lata więzienia, Rafał P. szef młodzieżówki PO z Gniezna skazany w 2015 roku na 4 lata i 3 miesiące więzienia, Marek L. radny PO z Żoliborza, wobec którego proces toczy się nadal.

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1651684

Pacjent z obrzękiem mózgu - oczekiwanie na izbie przyjęć przez CAŁĄ DOBĘ na wynik testu co do Covid19. Zgodnie z procedurą nie mógł być wcześniej przyjęty na oddział.

PS. Obrzęk mózgu stanowi bezpośrednie zagrożenie dla życia.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1651705

Janusz zgadzam się z twoją diagnozą, PiS i rząd dryfuje i lada moment utonie! Nie na takie rozwiązania i program głosowałem. Nieudolności i gonienia w piętkę nie da się wytłumaczyć pandemią. Kolesiom uderzyła woda sodowa do głowy i zachłysnęli się!
Moim zdaniem działania policji były ewidentną prowokacją skierowaną przeciwko wicepremierowi Jarosławowi Kaczyńskiemu, kierującego Komitetem Rady Ministrów do spraw Bezpieczeństwa Narodowego i spraw Obronnych, aby go zdyskredytować i pokazać jego nieudolność! Lojalność oficerów policji jest wątpliwa, co widać po ich decyzjach i działaniach w stosunku do "strajku kobiet" i Marszu Niepodległości, który nawiasem pisząc stoi kością w gardle lewicy i liberałom.
Niech żyje wolna i niepodległa Polska.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1651726

jakim  trzeba  być  nieprzytomnym  ślepcem  albo  zadaniowanym   głupcem  aby podejrzewać, ze  policja   działała  na  szkodę  wicepremiera pod  którego  podlega??   zwłaszcza , ze  minister  zaraz po  akcji   wszem ogłosił , ze  policja  działała  OK??   Narodowcy i  patrioci  tej  obecnej  masońskiej  władzy  zwyczajnie  śmierdzą.  tyle.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4

cover

#1652208

Jakim młodym i naiwnym trzeba być, żeby nie widzieć operacji jednoczesnego kompromitowania Kaczyńskiego, Ziobry, PiS, a przy okazji wykazania, że Narodowcy to faszyści i podpalacze? 

Po co komu w Europie spokojny wielotysięczny Marsz Niepodległości młodych dumnych Polaków? Po co? Żeby inni wzięli z nas przykład i pogonili własne piąte, szóste, a teraz i 7 i 8 kolumny (niemieckie, żydowskie, muzułmańskie, uchodźców)?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Alina

#1652221

Warszawska policja to patologia, ramię zbrojne warszawskiej żydokomuny. Tam nic się nie zmieniło, 

http://moto.media.pl/solidarni-utrwalacze-zydokomuny/

 

Oczywista oczywistość: Polska jest państwem stworzonym przez Polaków!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Alina

#1651793

Jarosław Kaczyński pokazał lwi pazur

https://www.ekspedyt.org/2020/11/13/jaroslaw-kaczynski-pokazal-lwi-pazur/

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Alina

#1651796