"Czarne kobiety" płci 56-ciu pomagają wirusowi niszczyć Polskę...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Epidemia nie odpuszcza, polska służba zdrowia jest na skraju wydolności. Za kilka dni lekarze staną przed dramatycznymi wyborami - braknie łóżek w szpitalach oraz respiratorów. A na pewno braknie osób do ich obsługi...dlatego należy ze zrozumieniem przyjąć ciężką decyzje o zamknięciu cmentarzy w dniach tak ważnych dla pamięci Polaków. Tylko skrajnie zła sytuacja przewidywana na dwa najbliższe tygodnie mogła zmusić rządzących do podjęcia tej niepopularnej decyzji. Ruch premiera by wykupić poprzez agencje rolne kwiaty plantatorów i ogrodników przygotowywane właśnie na te dwa listopadowe dni jest trafna - dla wrzeszczących o stratach mam pytanie - a kiedy to jakiś inny polski rząd zadbał o ludzi z branży ponoszącej finansowe straty? Może nie -rząd Tuska, Komorowskiego i Kopacz-ki...? Pamiętajmy o tym, że dzieje się to w czasie epidemii. Nie ma wątpliwości jak zachowaliby się liderzy dzisiejszej "opozycji" gdyby, nie daj Boże, w takich okolicznościach sprawowali władzę. Po okradzeniu kont Polaków i wyprzedaniu wszystkiego obcym, zwialiby pewnie z zagarniętą lawą kasą do Berlina czy Moskwy....wystarczy popatrzeć na twarze Schetyny, Tuska, Budki, Neumanna, Grodzkiego i reszty sitwy...zero zrozumienia dla sytuacji kraju - tylko kasa, władza i synekury w oczach...
Tylko wyjątkowo cyniczni i pozbawieni sumień ludzie mogą w takim czasie wyprowadzać na ulice tysiące ogłupionej młodzieży studenckiej i licealnej. Lewactwo kawiorowe i kulturowi komuniści mają za nic ludzkie życie, "protestujące kobiety" płci 56-ciu, traktują ich jak "mięso armatnie", jest im obojętne ilu najbliższych zarażą, do ilu tragedii mogą doprowadzić, ilu z nich samemu ciężko przechoruje wirusa. Wyuczeni przez lewackich nauczycieli w szkołach średnich, utwierdzeni w poglądach przez lewacka kadrę wyższych uczelni prowadzą młode pokolenie "drogą rewolucji", która przynieść ma "nowy szczęśliwy świat"...jak ten świat będzie wyglądał opisał kiedyś Orwell,a przekonali miliony ludzi Lenin, Stalin czy Mao. W rytm huczących bębnów i wesołej muzyki ogłupieni młodzi Polacy pomagają realizować zbrodniczy scenariusz...
I na koniec - znów odezwał się "koń trojański" Zjednoczonej Prawicy - Gowin. Przy jego wydatnej pomocy w ciągu ostatnich lat polskie wyższe uczelnie stały się siedliskami genderu, antychrześcijaństwa, wszelkich dewiacji i lewackich poglądów kadry i studentów. To on praktycznie zlikwidował jakąkolwiek samodzielność badań naukowych na uniwersytetach, oddając je lewactwu. Dziś zabełkotał, że "jego zdaniem orzeczenie TK było nieprzemyślane"i w związku z tym "trzeba pilnie przystąpić do prac nad projektem prezydenta". To ten sam człowiek, który zniweczył majowy termin wyborów prezydenckich, a wcześniej jako minister sprawiedliwości w nie-rządzie PO -PSL Tuska zabronił prokuratorom otwierania smoleńskich trumien. Teraz robi za Katona prawicy, a u mnie jego cyniczny uśmieszek wywołuje tylko odruch wymiotny i słowa nie nadające się tutaj do powtórzenia...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:9)

Komentarze

Wydawać by się mogło, że patogen zmutował i to z tego powodu COVID-19 jest coraz bardziej śmiertelny. Niestety, nie tylko takie zmiany mogą mieć na to wpływ. Przede wszystkim - Sars-CoV-2 uwielbia zimno. W chłodniejszych temperaturach wirus jest o wiele mniej narażony na uszkodzenia, a przez to staje się bardziej niebezpieczny i zaraźliwy. Zima może nam przynieść jeszcze większe pogorszenie obecnej sytuacji.

Dodatkowo, naukowcy odkryli, że Sars-CoV-2 jest wyjątkowo odpornym wirusem. Podczas, gdy wirus grypy jest w stanie przetrwać np. na naszym smartfonie przez 17 dni, koronawirus zdolny jest do zakażenia niemalże przez równy miesiąc, aż 28 dni. Warto więc pamiętać, że częste mycie rąk i regularna dezynfekcja mają szansę uchronić nas przed zakażeniem. Tylko zdrowy rozsądek i przestrzeganie zasad są w stanie utrzymać nas z zdrowiu.
 

To co sie dzieje na ulicach to taniec śmierci. Wiele z tych osób nie dożyje wigilii. Umrą ich rodzicie i dziadkowie. Całe rodziny wymrą dzięki wściekłym gorącym du...lewackiego bydła i dewiantów z LGBT. Bawcie się na ulicach jutro na cmentarzu w...trumnie! i to nie są żarty.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1650455

Odruch wymiotny to dobre określenie. Z czasem zaczyna na mnie działać tak jak niegdyś Adaś Szajsfeld (obecnie senator, więc się tak nie udziela).

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1650468

Zauważyliście, że na potrzeby chwili zniknęło 56 płci i przywrócono tradycyjny podział na kobiety i tych drugich?

Nawet Dobrowolski zwany Zawisza ogłosił że jest kobietą a nie niebinarmym cisohomoorganoleptykiem.

Mądrość etapu mądrością życia

Może te płcie się mnożą logarytmicznie i już nawet ich zliczyć nie można

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1650471

Trzeba też dodać, że - niestety - po raz kolejny okazało się, że prezydent w gruncie rzeczy nie ma prawicowych poglądów i wykazuje dziwną ugodowość wobec nacisków lewactwa.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1650480

prezydent nie po raz pierwszy zaskakuje niezbyt pozytywnie. Niestety.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1650495