Ani kroku w tył Panie Premierze...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

W tej chwili trwa posiedzenie Rady Europy, na którym pan premier powinien potwierdzić weto Polski wobec unijnego budżetu, oplątanego lewackimi tęczowymi rozporządzeniami. Dwie godziny temu Sejm podjął uchwałę o wsparciu działań polskiego rządu w tej kwestii. Pozytywne jest to, że resztki dawnego klubu poselskiego Kukiz 15, teraz działające w jednym klubie z "zieloną zarazą" zagłosowali za tą uchwałą. Może to jakiś przełom...? Reszta "totalnych" zachowała się przewidywalnie, wyjąc, wrzeszcząc, szykanując rządzących - czyli jak zwykle. Wyczyny Budki, Kierwińskiego, Lubnauer, narkomana Nitrasa oraz tabunu lewackich szaleńców płci 56-ciu pokazało ponownie jak nisko spadł status polskiego parlamentu. No ale jeżeli w parlamencie zasiadają takie tuzy "intelektu" jak Szczerba, Nitras, Jachira, Schleswig- Wielgus to poza cyrkiem i knajackim językiem nie wnoszą niczego do publicznej debaty. Rację chyba miał jeden z posłów PIS, który z sejmowej trybuny powiedział - "Grzegorzu Schetyno -wracaj..."

"Ulica i zagranica" - to stały element nacisku na koalicję rządzącą, realizowany najczęściej nieudolnie i kabaretowo przez tzw. "opozycję" od końca 2015 roku. Tak jest i teraz. Wrzaskom sejmowej dziczy towarzyszą niecenzuralne wycie i zamieszanie na ulicach Warszawy, wywołane przez zawodowe "rewolucjonistki" różnych płci. Paniulka Lempart czy Lampart już nawet nie udaje, że chodzi o orzeczenie TK z 22 października. Teraz wyczyny "wrzeszczących macic" mają udowodnić "europie" jak łamana jest "praworządność" w Polsce. Rzecz jasna wszyscy - i "totalni" i "autorytety" a także "wyjące macice" biorą pieniądze z tego samego niemieckiego źródła. To już nie jest "opozycja" tylko agentura, konfidenci oraz zaprzańcy polskiej racji stanu. Ich nie obchodzi utrata suwerenności przez Polskę, narodowe interesy ekonomiczne, wolności obywatelskie - dla kasy już dawno sprzedali sumienia, przyzwoitość i zasady. Mówią po polsku ale myślą niestety wyłącznie po "europejsku" - co znaczy dziś po niemiecku po prostu...

I na koniec - kibicuję panu premierowi by nie dał się na milimetr odciągnąć od jedynego dziś rozwiązania - twardego weta Polski dla tak skonstruowanego budżetu. Od dawna wiadomo, że UE realizuje wyłącznie niemieckie interesy, strefa euro to mechanizm do drenowania pieniędzy z biedniejszych krajów przez Niemcy, a cały lewacki unijny projekt to nic innego jak - MItteleuropa - kanclerza Bismarcka.  Będą grozić, pluć, prosić, łasić się, proponować "łagodzenie tonu" czy "szukanie kompromisu" - ale teraz jest czas decyzji - ani kroku w tył panie premierze...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)

Komentarze

Ani pół kroku w tył. Niemcy chcą nas różnymi metodami zdominować, tak, jak zawsze było w historii. Budka i inni kundle z obozu totalsów już dawno powinni byli dostać banicję. PSL? - to też łasi na kasę kundle, lewica? - brak słów na ich marksistowską ofensywę. Konfederacja? - używając nowomowy - to po prostu pojeby!

Damy radę!

Pozdro,

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Piter1

#1652317

Niemcy w 1939 roku wraz z Rosją, czołgami i mordercami w wojskowych mundurach, najechali na Polskę. Dzisiaj posługując się UE wywołali wojnę ideologiczno-ekonomiczną z Polską i Węgrami. Jeżeli ustąpimy będzie to V rozbiór Polski. Ani kroku wstecz Panie Premierze! Żadnych zgniłych kompromisów!  Veto i tylko veto, ma Pan nasze wsparcie!
http://st-orp.pl/

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1652338

Nie rozumiem dlaczego w tej całe "opozycji" zaprzańców, demagogów i agentów RFN są także ludzie, którzy byli w Solidarności i "walczyli za wolną Polskę", a teraz się tak ześwinili.Trzeba by ścinać te wredne łby zardzewiałym toporem.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

NorDez

#1652359

A tutaj drodzy państwo mamy praworządność w wykonaniu naszych zachodnich sąsiadów.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1652388

Apel do Niemców! Pani Merkel!

Drogi Niemcze! Drodzy Niemcy! Zanim zaczniecie uczyć Polaków praworządności, zobaczcie jak wyglądała niemiecka praworządność w czasie 2. wojny światowej na terenach Polski i połowy Europy - patrz zdjęcie wyżej.

Appell an die Deutschen! Frau Merkel!

Lieber Deutscher Lieber Deutschland! Bevor Sie anfangen, Polen Rechtsstaatlichkeit beizubringen, sehen Sie, wie die deutsche Rechtsstaatlichkeit während des Zweiten Weltkriegs in Polen und in der Hälfte Europas aussah - siehe Bild oben.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Alina

#1652413

Co do szczepień, to pan premier powinien koniecznie przeczytać tekst o szczepieniach w Szwecji, przeprowadzonych w latach 2009-2010 przeciwko świńskiej grypie.

http://www.pospoliteruszenie.org/Szwedzkie%20ostrzezenie.html 

oraz koniecznie tekst prof. Dakowskiego i inne na jego stronie:

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=29680&Itemid=100 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Alina

#1652399

Megakompromitacja! Szef GIS ustąpił po doniesieniach 19-latka?

https://prawy.pl/111503-megakompromitacja-szef-gis-ustapil-po-doniesieniach-19-latka/

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Alina

#1652601

Obawiam się to będzie tylko marzenie Polaków , jak wiemy za każdym razem rząd uginał się pod naporem kacyków unijnych i awanturniczej , zdradzieckiej opozycji , nie doprowadził do końca reformy sędziowskiej i nie wyrzucił lotów sędziów z palestry , zbyt łaskawie i miękko podchodzi do strajku "kobiet", pozwala na obdzieranie z godności i honoru nie tylko urzędu premiera lecz także TK i sędziów, sędziów prawdziwych i służącym sprawiedliwości.
nie pokoi mnie wypowiedz holenderskiego premiera który powiedział ze można obejść veto Węgrów i Polaków (rząd polski nie powiedział stanowczego veta )
Abym sie mylił, chciałbym aby tym razem veto było stanowcze i dobitnie powiedziane .

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1652407

no ma to być kompromis, więc jak z  przyjętych umowach lipcowych jakiś podpunkcik uchylający nieco szerzej furtkę Niemcom zapewne się znajdzie. Co do tego nie mam wątpliwości. Czymś nas zaszantażują. I tak krok po kroczku....obym się mylił

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Lolek Wielki

#1652544