Giełda nie wierzy w SAFE 3%

Obrazek użytkownika WyborcaPolski
Kraj
rnmbf_20260507

Dzisiaj pojawiły się dziwne odczyty na #RNMBF (RHEINMETALL AG ORD).

Po minimum z 12:15PM i chwilowym szczycie z 1:45PM wartość spółki dość szybko straciła na wartości do poziomu (spadek $1,586.00 −4.15%).

#RNMBF

Renk (#RNKGF) też jakoś nie szczytuje

Czyżby  giełda nie wierzyła w podpisanie jutro SAFE3%?

A może szacuje ryzyko prawne?

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)

Komentarze

   To UE bierze pożyczkę od banków, więc w przyszłości będzie ją spłacać.

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1674493

Któż to w sejmie siłą prawie przeforsował ustawę pozwalającą na to uni w imieniu Polski? Myślicie, że ludzie nie wiedzą?

Vote up!
1
Vote down!
-2

Czesław2

#1674494