Giełda nie wierzy w SAFE 3%
Dzisiaj pojawiły się dziwne odczyty na #RNMBF (RHEINMETALL AG ORD).
Po minimum z 12:15PM i chwilowym szczycie z 1:45PM wartość spółki dość szybko straciła na wartości do poziomu (spadek $1,586.00 −4.15%).

Renk (#RNKGF) też jakoś nie szczytuje
Czyżby giełda nie wierzyła w podpisanie jutro SAFE3%?
A może szacuje ryzyko prawne?
- Blog
- Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz
- 210 odsłon



Komentarze
Koniec UE bliski
8 Maja, 2026 - 08:09
To UE bierze pożyczkę od banków, więc w przyszłości będzie ją spłacać.
ronin
nawet makiawelizm ma swoje granice
8 Maja, 2026 - 11:31
Któż to w sejmie siłą prawie przeforsował ustawę pozwalającą na to uni w imieniu Polski? Myślicie, że ludzie nie wiedzą?
Czesław2