(R)ewolucja #Chełm

Obrazek użytkownika wilre
Gospodarka

Jakub Banaszek, prezydent Chełma (fot. facebook.com/jbanaszekpl)
– Obejmując urząd prezydenta miasta postawiłem przed sobą konkretny cel – obniżenie kosztów życia mieszkańców Chełma. Nie było łatwo, ponieważ zarówno urząd miasta, jak i miejskie przedsiębiorstwa zastałem w bardzo trudnej sytuacji finansowej, z wielomilionowymi zobowiązaniami – mówi Banaszek.

– Po otrzymaniu wyników audytu natychmiast zdecydowałem o wdrożeniu działań naprawczych, które zaczęły przynosić efekty. Przyjąłem prospołeczny kierunek i konsekwentnie go realizuję. Na pierwszym miejscu stawiam mieszkańców i ich potrzeby, bo tylko wtedy cały „ekosystem" jakim jest samorząd, może właściwie się rozwijać. Zmierzam do tego, że w pracy, a w szczególności na stanowisku prezydenta miasta, nie można szukać wymówek, należy szukać rozwiązań – ocenia.

(  )

W ostatnich dniach media opisywały gigantyczne podwyżki w Warszawie. Gospodarz stolicy tłumaczy, że winny wzrostów cen jest rząd, więc podobna sytuacja ma miejsce w całej Polsce. – My obniżyliśmy opłaty za odbiór odpadów, a kilka dni temu Wody Polskie zatwierdziły wniosek o obniżenie taryfy za wodę i odprowadzane ścieki. Bezpłatną komunikację miejską wprowadzamy z kolei we wrześniu – mówi portalowi tvp.info prezydent Chełma Jakub Banaszek.
( )

– Bezpłatną komunikację miejską wprowadzamy we wrześniu tego roku – mówi nam z kolei Jakub Banaszek. – Pod koniec 2020 roku radni poparli projekt uchwały intencyjnej w tej sprawie. Dodatkowo planujemy również wymianę taboru na zeroemisyjny, w tym wodorowy – dodaje.
SEE

_________________________

Miasto Chełm  @MiastoChelm

Oficjalny profil Miasta Chełm

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:7)

Komentarze

Z wiki wynika, że ten 30-letni człowiek ma niezwykle bogatą biografię zawodową. Prezydentem został w 2018 roku będąc kandydatem z ramienia PiS, ale wcześniej w kwietniu 2018 został szefem gabinetu politycznego minister przedsiębiorczości i technologii Jadwigi Emilewicz. Był jednym z założycieli Porozumienia.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1668982

co dokładnie w tym takiego "ciekawego"? że pracował? gdybyś tylko znała działalność wybitnego rodzeństwa Krystyny i Janusza G., co prawda kiepsko tam z biografią zawodową i sukcesami politycznymi ale jakże pouczający przykład wariackiej hucpy i natarczywego legendowania! spiski, tajne służby, wiszący mord polityczny w tle ale i miliardy złotych, założenie loży masońskiej, żydzi, egzorcyzmowanie o. Rydzyka, bluzgi zanim jeszcze patostreamy były modne, foliarstwo- to dopiero coś a nie jakieś banalne pracowanie i kariera polityczna.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1669078

Biografia jest interesująca. Bez żadnych podtekstów. Młody człowiek miał dużo ciekawych możliwości zawodowych i dobrze je wykorzystał. Tak przynajmniej wynika z ogólnie dostępnych danych. Oby tak dalej.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1669079

czyli ciekawe, że ktoś pracował, jak rozumiem w przeciwieństwie do takich, którzy nie pracowali. czy aby to nie normalne?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1669108