PiS, pomimo wielu wad, jest najlepszą opcją ( )

Obrazek użytkownika wilre
Idee

(  )

Chris Cieszewski

Z nieznanego mi powodu system nie daje mi odpowiedzieć na komentarze bezpośrednio pod nimi. Odpowiem więc osobno. Oczywiście PiS nie należy do międzynarodówki i twierdzenie, że należy, jest nieuprawnione, fałszywe i nieinteligentne, a ci, co to roztrząsają, są albo politykami, albo omotanymi. PiS, pomimo wielu wad, jest najlepszą opcją istniejącą w Polsce. Należy jak najbardziej krytykować PiS, ale potępianie go w czambuł, jest sensowne tylko dla antypolskich agentów, użytecznych idiotów (takich samych jak ci, co promują China Joe w USA) i oszustów, czy też opętańców z halucynacjami bycia superpolitykami.

 

Chris Cieszewski
25 stycznia

Marksistowska Rewolucja

Wczoraj podjąłem zamiar zamknięcia swojego kąta na FB, aby się opowiedzieć przeciwko gangsterce cenzurowej i lewackiej oligarchii i umieściłem to poniższe oświadczenie:

> "Ameryka przeżywa wybuch Marksistowskiej rewolucji i jest przejmowana przez lewicowców i oligarchów, którzy są właścicielami socjalnych mediów.

> W związku z powyższym i intensyfikacją cenzury na mediach socjalnych uważam za swój moralny obowiązek zlikwidowanie wszelkich reżimowych powiązań i zamknięcie swojego kąta na Facebooku, co zamierzam zrobić w tym tygodniu.

> Na razie, polecam wszystkim GAB, RUMBLE i PARLER zamiast Facebooka."

Jednak argumenty na to, że jest lepszą postawą używanie kąta FB do dzielenia głosu sprzeciwu, są bardziej przekonywające. Zatem postanowiłem zostać na FB i pomóc za jego pomocą, w czym mogę, aby udostępniać źródła wiadomości, które mogą nie być wszystkim znane.

Wpierw moja osobista opinia. Na podstawie danych i dostępnych raportów, jestem przekonany, że wybory w USA zostały sfałszowane na skalę porównywalną z "trzy razy tak referendum" świeżo-Stalinowskiej Polski powojennej. Podobnie, atak na Kapitol był wynikiem prowokacji i zorganizowanej akcji subwencji przeprowadzonej przez amerykańskie lewicowe bojówki faszystowskie (Antifa i BLM), a u źródła, przez tych, co za nimi stoją i je finansują. Ironią losu jest to, że to, co się dzieje w Stanach, jest niezrozumiałe i nieczytelne dla Amerykanów. Dla ludzi z demoludów, czy innych komunistycznych obozów, jest to oczywiste i wyraziste.

Obecnie jest nagonka na publiczne wyrażanie wszelakich konserwatywnych opinii i na
wszystkich tych, co popierają Trumpa. Zakłamanie i hipokryzja kreatur, które się dorwały do władzy, jest na poziomie surrealizmu "1984."

Po polsku o Trumpie mądrze mówi Cejrowski w swoich wypowiedziach, a o sprawach polityki polsko-europejskiej Ziemkiewicz. Ja, niestety, znam tylko źródła informacji po angielsku. Warte uwagi są takie źródła jak:

https://www.revolver.news/

https://citizenfreepress.com/

https://www.theepochtimes.com/

https://news.ntd.com/crossroads

https://www.churchmilitant.com/

i wiele innych, które podam w przyszłości.
(  )

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

Dziękuję za użycie poprawnej formy "przekonywające" (inna to "przekonujące"). Zwykle używana jest ta trzecia - niepoprawna. Użycie poprawnej na forum Niepoprawnych... ja traktuję jako rodzaj pozytywnego buntu :)

PS treść +

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1659909

Przekonania - są doskonałe (?) - do skonania ?

Wyobrażacie sobie siebie, czy Wy Obrażacie sobie Siebie - przekonywająco gotowych (?) - na dokonania doświadczalnych oczekkiwań...  Przepraszam za (wyzywające nadużycie ) - "Wy".

Pozdrawiam. J. K.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1660052

W USA, w prawicowych mediach głośno na temat zalegalizowania w Polsce nowych restrykcji odnośnie aborcji. Zwłaszcza, że w tym samym czasie zbok Bida przeznaczył miliardy dolarów na rzeź niemowląt na całym świecie

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1659957

39 lat temu Prezydent Reagan ogłosił 30.1.1982 r. Dniem Solidarności z Narodem Polskim

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1659962