Nowy, wspaniały, nienormalny świat

Obrazek użytkownika wilre
Idee

Zbigniew Modrzejewski: Nowy, wspaniały, nienormalny świat

_____________________________________

DODATEK

" Zacznijmy od podstawy podstaw: Na świecie wciaż NIE MA żadnego WIARYGODNEGO TESTU covid!
A skoro nie ma - to znaczy, że większośc komunikatów i danych statystycznych o rzekomym zakażeniu i zmarłych jest z palca wyssana (tj. podciągana pod statystyki tych, którzy i tak by zmarli w najbliższym czasie).
Sam twórca testu PCR, noblista Kary Mullis - wielokrotnie ostrzegał - ”PCR nigdy NIE powinno być stosowane jako narzędzie diagnostyczne w chorobach zakaźnych”. Jeśli PCR wychodzi pozytywny to wcale NIE oznacza, że masz wirusa! Kropka. I zmarło mu się w sierpniu 2019 - a więc minuty przed wybuchem fake-pandemii... Zapewne przypadek…
W żadnym laboratorium wciąż nie wyizolowano wirusa covid. A więc do jakiego DNA porównują?? //Proszę również poznać opinię kanadyjskiego naukowca Dawida Crowe. Druga metoda fake-testów polega na szukaniu przeciwciał (szybki, serologiczny). To nawet nie jest loteria - to świadome koloryzowanie statystyk. Tak samo wiarygodne i uczciwe, jak te antywirusowe chińskie szmaty na pyskach - na pewno dodają dramaturgi teatralnej… i póżniej grzyba w płucach.

Jeszcze niedawno dwutlenek węgla był przyczyną wszystkiego zła na naszej planecie, a teraz wdychają swój dwutlenek węgla i wszystko jest w porządku?! Patrzę i nie wierzę… Och, a skoro ten wirus jest tak niebezpieczny, zaraźliwy - to dlaczego zużyte maseczki są wyrzucane byle gdzie? Prezydent Tanzanii, John Magufuli nie zaufał WHO.
W celu potwierdzenia rzetelności ich laboratoriów, wysłał fałszywe, „nieludzkie” próbki - oleju silnikowego, owiec, kóz, owoców papai i innych. Większość próbek potwierdziła zarażenie :) Prezydent Ghany, Nana Akufo-Addo, również zdradził rąbka tajemnicy swoim obywatelom: “pandemia koronawirus została zaplanowana. Chcą wymusić akcje wyszczepień i certyfikacji”. To pokrótce tyle o tych fikcjo-testach, a dokładniej - testowym procederze przestępczym. Najciekawszą przypadłością koronawirusa jest fakt, iż „uśmierca” tych ludzi, którzy statystycznie w tym roku i tak by zmarli, ponieważ…. osiągneli kres życia. I ten cichy wytrych - dopisek "choroby współisniejące". A to właśnie one i wiek dopełniły swego! Ale w statystyki idzie wpis jako „covid”. Słupki rosną, czerwienieją paski w TV i prasie…
Strrach! A co, jeśli na gwałt potrzeba „zarazy” lub blokady, a grypka nie chce roznosić się?
Z pomocą idzie „bezobjawowy” szu :) I tu powstają kolejne ciekawostki. Dlaczego wielu lekarzy dostaje „dotacje” za każde dopisanie w karcie zgonu słowa „covid”?. Szpitale również mają dodatkowe profity, a stoją puste! Firmy pogrzebowe mówią o spadku „popytu” na usługi? Dlaczego gejtsowy gang z WHO zmienił definicje pandemii i osoby zakażonej? Dlaczego w marcu br. wydali dyrektywę, aby NIE przeprowadzać sekcji zwłok zmarłych na "covid19”?

A teraz poważne pytania - ile osób szczepionych wcześniej na grypę zmarło z powodu osłabionej immunologii? ile osób zmarło z powodu izolacji, nieuzyskania lub zbyt późnego udzielenia pomocy medycznej?? Ponieważ cały system zawieszony jest „walką” z fikcją pandemii? Ile osób zmarło z powodu podłączenia do respiratorów wysokociśnieniowych - zamiast zwykłej tlenoterapii? To było jak leczenie cukrzycy cukrem. Oczywiście, dodane do rachunku curwida. Realizmu nie brakuje lecz, czy oby nie mamy tu do czynienia z ludobójstwem? Czyli, zdrowym wmawia się, że są potencjalnie chorzy - a tym faktycznie chorym „pomaga” się szybciej zejść z tego świata. Oczywiście, z dopiskiem cov… Tak oto, fabrykuje się fikcje o liczbie chorych, zakażonych i zmarłych!

Na koniec przypomnę - wg danych GUS w 2018 z powodu grypy i powikłań (kod choroby J09-J18) w Polsce zmarło ponad 15 tys osób. To dawało wynik dzienny 41 osób (większość to 65+). I było tak spokojnie, bezpiecznie, normalnie, bez kagańców, szmat, czerwonych pasków? W 2017 podobnie… i 2016...
A więc, to wszystko to jeden WIELKI globalny teatr-szwindel komunistycznego deepstate NWO. Swoisty matrix rodem z hollyjude - fakt, oni to mają talent do tworzenia bajek wg scenariuszy CIA/mozzad... 9/11, króliczek Bin Laden, itd.
Mają olbrzymie możliwości - blisko 95% światowych mediów należy do nich, jak i 60% bogactw tego świata,
mają drukarke FED $, mają ONZ, WMF, MRM/BIS, IBRD, WorldBank, itd.

Dzięki szubienicy DŁUGU i emisji pustego pieniądza - trzymają za jaja większość „niezależnych demokratycznych” państw. To ich kolonialne pacynki i pinokie. Tzw. „rządy” nie mają NIC do gadania - robią tylko teatr i szum wg ICH wytycznych.

Na rozkaz „robimy pandemie” - otrzymują scenariusz, opis metod budowania lokalnej fikcji, medialne hasła-keywords, a nawet całe teksty wystąpień nowomowy „nowej zrównoważonej normalności”.
Z maseczekami mieliśmy przykład niedogadania, swoistego potknięcia na planie - jednego dnia Wielki Szu mówił „maseczki nic nie dają”, a już 3 dni później - „maseczki obowiązkowe”. Tak, jakby przyszedł SMS od Gejtsa… A pamiętacie „Ja nie noszę, nie mam objawów”? Maseczkami nazywa kawałek szalika, szmaty. I to jest taki groźny wirus… A to jest doktor. A nawet tzw. minister zdrowia. O jego „innowacyjnym” bracie, związkach i prostackich dealach nawet nie kwaknę…. Pamiętajmy też premiera Morawieckiego na lotnisku, dzielnie salutującego maseczkom (kawalek szmatki z gumką…), ktore przyleciały tysiące kilometrów z samego epicentrum wirusa, z komunistycznego Państwa, komunistycznym samolotem do “demokhratycznej” kolonii Polin. No, owacje i fanfary na stojąco. Lud poliniakóf podziwia. cdn "

  Kwa Kwaaaa

https://www.youtube.com/watch?v=hhe-al6WBUA

______________________________________

DODATEK II

Nawrót zbiorowej psychozy - Zbigniew Modrzejewski

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3 (głosów:2)

Komentarze

:) i dowcipne.

Ale to śmiech ... przez łzy?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1640557

szur szur szur

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1640601