TV Republika: Materiały do egzaminu do I klasy wiedzy o łże-pandemii

Obrazek użytkownika wawel24
Kraj

CZĘŚĆ  I Oczywiście to tylko niektóre elementy wiedzy wstępnej, ale dla wątpiących i poszukujących w sam raz na początek. 

Duży PLUS dla Telewizji Republika i dla prowadzącego!

 

CZĘŚĆ II

"Jako jeden z pierwszych połączył z “kryzysem kowidowym” geszeft klimatyczny, lobby klimatyczne oraz ośrodki, które “zadaniowały, zaprogramowały i wypuściły w świat” Gretę Thunberg - holenderski portal dla finansistów Gefira. Już 28 kwietnia opublikował świetny, dający wiele do myślenia tekst sugerujący, iż demiurgowie rozpętujący pandemię strachu, wizje nowej normalności, zbiorowych lockdownów i dystansu społecznego są dyskretnymi, lecz wyraźnie dostrzegalnymi nićmi powiązani z “tymi od klimatu”. Autorzy redakcyjnego tekstu zauważyli, iż - jakimś przedziwnym trafem - społeczne, gospodarcze i ekonomiczne skutki “pandemii” pokrywają się w większości z tym, do czego próbowała pół roku wcześniej zmusić…glob w swoich opętańczych peregrynacjach po salach rządowych, ONZ i po stolicach świata Szalona Greta. Idee fixe Szalonej Grety i jej promotorów i trenerów, czyli ograniczenie konsumpcji, dewastacja turystyki, redukcja spalin lotniczych i samochodowych oraz globalne zdyscyplinowanie oraz przeformatowanie nieodpowiedzialnego, swobodnego, beztroskiego, życia zupełnie niedystansująco się wchodzących sobie na plecy tłumów – jedną decyzją WHO zostało osiągnięte. Jakiż ten wirus okazuje się świadomie ekologiczny i proklimatyczny... Nie do wiary! Wiary w nową, pogańską, od samego początku wycelowaną w niszczenie chrześcijaństwa - religię Gai.

 

"Cała półkula północna została zatrzymana z powodu grypy. Funkcjonowanie przeróżnych branż zostało stłumione, miliony ludzi są bez pracy, chwilowo pieniądze wytwarzane są z powietrza i są przekazywane do ściśle określonych odbiorców. Ograniczenia są przestrzegane przez tak różnych graczy politycznych, jak Chiny, Rosja, Unia Europejska i Stany Zjednoczone. Jakie są nabyte interesy? Jakie są sposoby ich wdrożenia?

Od dziesięcioleci jesteśmy świadkami ruchów ekologicznych, które rozwijają się tu i tam i stają się coraz bardziej aktywne, by nie powiedzieć agresywne. Ich alarmistyczne przesłania zawierały katastrofalne proroctwa dotyczące planety, która albo zmieniła się w spalone pustkowie, albo przeżyła drugi potop; o ludziach, którzy umierają z głodu lub nie mają gdzie mieszkać; o naturze cierpiącej dręczące bóle ze strony bezlitosnych i bezmyślnych ludzi. Apele skierowane do ludzi i rządów nie zostały odpowiednio uwzględnione, a przynajmniej nie w stopniu, który mógłby zadowolić alarmujących o ochronie środowiska. Co robią dalej?

Zastanów się: mają pieniądze, mają forsy jak lodu na tyle,, aby mogli łatwo wpływać na media i czołowych polityków. Mogą korzystać z celebrytów, lobbystów i wpływowych: trzy zawody? powołania? wynalezione w celu kształtowania polityk rządowych i opinii publicznej. Mają pieniądze, mają wpływ i wciąż nie są w stanie zmusić ludzi - których już w dużej części mentalnie nawrócili na kult Matki-Ziemi - do ograniczenia konsumpcji. I spójrz, tutaj oto pojawia się wirus - śmiertelne zagrożenie - na arenie światowej. Jak trafnie [w jak idealnie dopasowany sposób]!

Przerażające imię - kowid (ka, o, wu, i, de ), przypisane enigmatyczno-naukowej liczbie - budzi strach w sercach milionów i zmusza ich do biegania jak w zegarku: posłusznie, posłusznie i uprzejmie. Cała akcja jest dobrze zorganizowana, nic nie jest pozostawione przypadkowi.Nadal są tacy, którzy mogą chcieć przeciwstawić się instynktowi stadnemu, ci, którzy kierują się władzami innymi niż światowe. Nie przejmują się nimi. Zadbano również o nich. Na nich się zrobi obławę w tym samym kojcu dla owiec."

[fragment artykułu z holenderskiego portalu dla finansistów "Gefira", https://gefira.org/en/2020/04/28/nature-has-been-given-respite/https://gefira.org/en/2020/04/28/nature-has-been-given-respite/]

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.1 (głosów:9)

Komentarze

niezłe bzdury. logicznie nic się nie klei ale jak wiadomo, w szurskich teoriach to norma, liczy się opowieść wpływająca na emocje, dostosowana do pewnego typu umysłowości i psychiki, taka wręcz nowa mitologia gdzie nie okresla się dokłądnie, nie wnioskuje tylko apokaliptycznie pitoli i koniecznie robi z siebie bojownika o prawdę. tymczasem prawda jest złożona, wielowątkowa i niezbyt pociągająca, na tyle wymagająca i nudna, że zginie w natłoku byle newsów. kto by zbierał setki najlepszych umysłów, ekspertów wąskich specjalności by pozbierać wszystko do kupy i np. mieć ogląd stanu medycznego co do pandemii (ktoś myśli, że jeden umysł to wszystko ogarnie?), skoro zamiast tego może wysmażyć artykuł czy filmik zupełnie nie mając pojęcia o niczym za to na poziomie ludzi, którzy statystycznie czytają pół książki rocznie a do tego są lekko zaburzeni.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1646902

To, kim jesteś, krzyczy tak głośno, że nie słyszę, co mówisz. ;)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

wawel24

#1646905

podkreśl swoje słowa na żółto, zapomniałeś czy jak?

wyłącz tv włącz żólte napisy 1!!!!!!!!11!112@!!!!!!1!!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1646906

Panie K. W towarzystwie się nie puszcza takich... komentarzy. :)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

wawel24

#1646909

smród czuć aż za oceanem.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1646910

Ten fetor utrudnia zgodne z misją funkcjonowanie portalu. Zamiast wymiany informacji i idei - kalumnie, bluzgi, insynuacje, potwarze. No i "pały", zupełnie jak u zomowców.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1646919

... powiedziała papuga, która tylko zrzyna od innych, nawet moje używane słowa a przy tym wymyśla afery i sama pałuje.

ot, starczy zerknąć powyżej- dostałem 3 pały a romuś z rebe? tymczasem to zakłamana rebe odwraca kota ogonem

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1646922

Pisze Pan
"Cała półkula północna została zatrzymana z powodu grypy. Funkcjonowanie przeróżnych branż zostało stłumione, miliony ludzi są bez pracy, chwilowo pieniądze wytwarzane są z powietrza i są przekazywane do ściśle określonych odbiorców"

Czyli ten Covid to zwyczajna grypa?,otóż nie drogi Panie!!!

Wirus grypy i SARS-CoV-2 to dwa różne wirusy o różnych patomechanizmach. Ostatnie badania wykazują, że koronawirus nawet u osób przechodzących zakażenie bezobjawowo może powodować zmiany w płucach (zwłóknienia), OUN*, układzie kardiologicznym (arytmie, kardiomiopatie) i w kaskadzie krzepnięcia oraz zmiany hepatologiczne. Organizm reaguje na wirusa burzą cytokin. Zaburzenia krzepliwości krwi prowadzą do zawałów, udarów, zatorów.
Wirus grypy należy do ortomyksowirusów wysoce niestabilnych i szybko mutujących z (-)ssRNA, natomiast koronawirusy posiadają bardziej stabilne (+)ssRNA.
Grypa ma śmiertelność na poziomie 0.02%, a COVID-19 3-4%. Na grypę mamy leki przeciwwirusowe takie jak Oseltamiwir,a Zanamiwir na grypę typu A i B.

COVID-19 nie jest jak zwykła, sezonowa grypa, bo to nawet nie grypa, a inna choroba.

W Polsce od 1 stycznia do 16 września(takie znalazłem dane) na grypę zmarły 62 osoby. Na COVID-19 od pierwszego zdiagnozowanego pacjenta 4 marca do 6 października zmarło ponad 2700 osób, a zachorowało już 104 tyś.

Wg WHO co roku na świecie umiera na grypę od 220 do 650 tysięcy osób. W tym roku zmarło na COVID-19 już ponad 1 milion osób, a do końca roku zostało jeszcze 3 miesiące.

*OUN- ośrodkowy układ nerwowy
Na koniec jeszcze śmiertelność na grypę w ostatnich latach.

2012/2013 – 120
2013/2014 – 15
2014/2015 – 11
2015/2016 – 140
2016/2017 – 25
2017/2018 – 47
2018/2019 – 143
2019/2020 – 62

Nie ośmieszaj się Pan i nie umieszczaj bzdur na tym portalu!!!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Roxas from Palawan

#1647028

Cytuję:

Ostatnie badania wykazują, że koronawirus nawet u osób przechodzących zakażenie bezobjawowo może powodować zmiany w płucach (zwłóknienia), OUN*, układzie kardiologicznym (arytmie, kardiomiopatie) i w kaskadzie krzepnięcia oraz zmiany hepatologiczne. Organizm reaguje na wirusa burzą cytokin. Zaburzenia krzepliwości krwi prowadzą do zawałów, udarów, zatorów.
/koniec cytatu/
 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1647030

Bill Gates i WHO a zaklepali to masoni z NWO!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Roxas from Palawan

#1647033

Jeśli nie podał Pan źródła, to Pana info jest mało wiarygodna. Bo co to znaczy: "ostatnie badania"? Czyje badania, gdzie wykonane, na jakiej próbie, jaką metodą?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1647036

z nich stanowią fejki. Rebe, patrz na siebie, a potem zwracaj uwagę innym.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1647056