Muszę się pożegnać niestety...

Obrazek użytkownika trybeus
Idee

Dostałem właśnie wiadomość od właściciela tej witryny, że za kilka dni odebrana mi zostanie ranga blogera. Oddaję Wam szanowni Czytelnicy 10 lat, które poświeciłem na tym forum. Nie robię tego z własnej woli, muszę to zrobić właśnie nie z własnej, ale z powodu "sił wyższych", które zostały urażone do żywego, bo ośmieliłem się poprosić, zażądać, aby człowiek, który zarządza tą witryną podał swoje personalia.

"Cześć. Podjąłem decyzję o odebraniu Ci rangi blogera. Za kilka dni to zrobię - do tego czasu masz chwilę aby usunąć to co chcesz, a co chcesz zostawić.
Pozdrawiam!
G"

Nie wiem co miałbym usuwać, a co nie, myślę, że już wszystko co miałem do napisania na tej witrynie chyba napisałem. Prawda sama się obroni. Uważam też że łajdactwem jest fakt, że nie będę miał wpływu na teksty, które tutaj opublikowałem...

Za niedługo wyloguję się dożywotnio, honor nie pozwala mi być tylko komentatorem, gdzie byle łachudra, anonim lub bot internetowy może zasypać moją wypowiedź dzięki stworzonemu durnemu systemowi punktacji...

 

Pozdrawiam wszystkich, którzy w jakiś sposób obdarzyli mnie choć raz małym impulsem sympatii...do zobaczenia gdzieś, kiedyś...Robert Trybuła

 

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:17)

Komentarze

ale jeśli już mam kogoś żałować w przy dzisiejszym "święcie stypy" na Niepoprawnych, to stawiam Ci "Piątkę"  chyba po raz pierwszy.

No i trzymaj się. 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Apoloniusz

#1657694

Widać, że i ty utraciłeś kontakt z rzeczywistością.
Jeżeli myślałeś, że ten portal jest po to aby było miło... i życie jest po to aby było miło to ty widać nie wiesz po co żyjesz, jaki jest sens życia i tego portalu.

Czy ty, podobnie jak gawrion nie wiesz co to jest szacunek, co to jest dobro a co to jest podłość?
Jeżeli jego zdaniem portal jest po to aby hrabia Gawrion mógł się wykazać "dobrocią" a wszyscy by go chwalili i szanowali...to nastąpiło niepoprawne nieporozumienie...to niech jedzie z kulczykami do Afryki, Takich filantropów jak Soros mamy dość. Oni też nie wiedzą. Co to jest dobro, prawda i piękno.
Triarius napisł prawdę, podobnie jak Trybeus.
Gawrion boi się prawdy. Czasem jest bolesna i przykra...ale jest wyższą wartością niż pieniądze, dobre samopoczucie czy szacunek.
Wiesz skąd się bierze ograniczenie świadomości u ludzi, którzy uciekają od prawdy?
Z długoletniego życia w grzechu ciężkim. Do takich nie trafiają żadne argumenty.

Niepoprawni stali się żmijowiskiem ...podobnie jak Polska.

Minister Zdrowia kłamie, i to na podstawowe tematy medyczne, premier go popiera w decyzjach, których zbrodnicze skutki są oczywiste, a minister sprawiedliwościowi nie aresztuje ich obu, by przekazać do sanatorium- więzienia dla bestii w Gostyninie, do Trynkiewicza i podobnych groźnych zbrodniarzy.
To szokuje.
Takie zbrodnie „w tym kraju” nie są żadnym wyjątkiem, one powtarzają to, co dzieje się w ogromnej większości tak zwanych krajów cywilizowanych.
Rządzący, pędzicie szeroką asfaltową drogą płonącego kłamstwa, do piekła.
A ty gawrion...razem z nimi.

Wszystko zaczęło się w Magdalence gdy trzydzieści parę lat temu ekipa Kiszczaka dogadywała się ze swoimi agentami [Lewortow- Geremek, Kaczyńscy, kupa innych].
Geremek przeforsował ordynację socjalistyczną, wymyśloną pod koniec XIX wieku w Holandii. Skutkiem tego było powstanie nie odpowiedzialnych przed wyborcami grup, frakcji partyjnych. I odtąd niezmiennie dostęp do sejmu mają grupy, kliki zarządzane z góry. A taką górą już łatwo sterować.

Władza oparta o zło, o zbrodnię jest w rzeczywistości słaba. Opiera się o bierność, tchórzostwo, bezmyślność poddanych. Dlatego rozpaczliwie wzmacnia te i podobne cechy wśród coraz bardzie uległych tłumów.
I ty ,gawrion jesteś słaby.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=30084&Itemid=100

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7

Verita

#1657705

... zrobił Gawrion. Nie myślałem, że On założył portal, aby było miło, ale jakie to ma znaczenie? Ważne,że ten portal jest, moim ograniczonym i naiwnym rozumem stwierdzam, że jeden z ostatnich po prawej stronie, a może ostatni.

Więc czy trzeba ten portal niszczyć?

Jesteśmy oboje w tym samym wieku, żyjemy w tym samym kraju, widzimy oboje to samo więc mnie nie upolityczniaj mnie. Nie robię tego dla piniendzy, ani pod publikę. Po prostu wierzę w to co robię. I tyle. Kiedyś pracowałem z Premierem O. (ś.p.) czy myślisz, że robiłem dla pieniędzy? Czasami nie miałem na tramwaj, to zasuwałem od 4-ch śpiących na piechotę do sejmu.

Taki mamy klimat Verito, że mamy robić swoje, aż pozdychamy.

Serdeczności!

Ps. zapomniałbym, gdy zrobisz taki portal - na prawo od NP - to jestem Twoim pierwszym blogerem.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2

Apoloniusz

#1657715

Robiłem ostatnio podsumowanie. Wyszło mi, że wrzuciłem w portal w ciągu ostatnich lat kilkadziesiąt tysięcy złotych, nie licząc pracy i tych wszystkich setek, tysięcy godzin - moich i współpracowników!

Do tej pory miałem mylne mniemanie, że warto być dobrym, że ludzie, którzy nawet nie do końca są z mojej bajki, a których tu goszczę, dostrzegają to dobro, i że zdobędą się choćby na względny szacunek dla mojego poświęcenia...

Nic bardziej mylnego. Życie brutalnie weryfikuje ideały.

W imię czego ja mam sponsorować czyjąś podłość i wrogość do mnie na swoim portalu? 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1657697

....nie będzie naiwna, gdyż oparta będzie na mocnych argumentach, prawach, zasadach, ideałach. Przykra to sprawa tutaj, przyznam się szczerze, że właściwie nie znam Waszego sporu, słabo znam także Trybeusa, gdyż nie za często go czytywałem. Mam zaś niekłamany i nieukrywany szacunek do Ciebie, do Twojej pracy, dla tej niezwykle pożytecznej misji, jaką jest nasz portal niepoprawnych blogerów i blogerek. Pozdrawiam b. serdecznie. STRoch

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1657700

Ile można? Wiele osób wytyka mi moją naiwną cierpliwość i wiarę w ideały. Za miłe słowa dziękuję! 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1657710

A ja akurat jestem tutaj od jakiegoś czasu głównie ze względu na unikalny i uważam potrzebny "durny system punktacji"  jak napisał "trybeus" :). A wiem co się dzieje, jak się wszystko zostawi "na żywioł", bo kilka lat byłem gdzie indziej. Wyrazy szacunku dla Ciebie Gawrionie, portal traktuję jako prywatny, na którym jestem gościem, takie miejsce spotkań dla innych, które ktoś zorganizował i poświęca swój prywatny czas, nie zazdroszczę.  Zaraz wpłacam dyszkę na ten miesiąc. Napiszę prawdę , podziwiam. Nie znam Cię ale wyrazy szacunku. Ten kto kiedykolwiek próbował robić coś realnego, poza pisaniem, twoją pracę doceni. Choć mało się aktualnie udzielam, życie ma swoje prawa i ramy czasowe, może to się zmieni. Nie każdy musi tu być, to przecież dobrowolne. Albo się godzę na pewne zasady, albo mi odpowiadają albo szukam innego portalu z innymi zasadami. Każdy może / jeszcze / założyć swój portaI lub poszukać sobie ideowo lub po prostu konstrukcyjnie bliższego. I to jest jakby prawdziwa demokracja. Tak długie istnienie takiego portalu, dopracowanie pewnych reguł które moim zdaniem się sprawdzają, przy możliwej ilości zasadzek, prowokacji i "podchodów" względem mediów patriotycznych, doglądanie przy domyślam się szczupłości środków, uważam za pewien pozytywny fenomen.Bo to czas, lata,jak obserwuję.  Niech Pan Bóg strzeże, prowadzącym Bóg zapłać i na tyle na ile to możliwe "Szczęśliwego Nowego Roku". Oby to trwało.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

janksero

#1657895

Dziękuję za dobre słowo i zaufanie :) Miło mi! Szczęśliwego Nowego Roku!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1657907

PS. Tak mi się wydaje, że  "trybeus" powróci w  innej postaci. Bo nękanie, potrzeba nękania takiego portalu i prowadzących go, będą od niego silniejsze. A w zasadzie może nie chodzi o to że "musi" ale że "chce". Zażartuję sobie, że "nie lubi prezesa" , czyli tego rządu :) . Ta zabawna  "obelga" pt. "wielki pucybut prezesa" :). To przecież o to chodzi, by uderzać w tych, którzy wykazują w jakiekolwiek poparcie dla rządu, a więc w zamiarze obalić ten rząd.  A Ty jesteś dla nich widocznie ważny. Jak każdy kto potrafi coś konkretnego zrobić czy zorganizować i prowadzić. Bo samych "gawędziarzy" to oni się nie boją. Konstrukcja portalu, gdzie nie może przeprowadzać swoich zamysłów, "przeszkadzać", "dokuczać", wyprowadziła go z równowagi.  Z "serca mu się wyrwało" :). Przy zasługach Kaczyńskiego, chętnie przyjął bym taki  tytuł, "wielki pucybut prezesa"  : ) nawet w moim wieku :) , Polska jest warta znacznie więcej. To nic , że ten rząd popełnia błędy, boli ale trudno, jak jest działanie, to są i wpadki. Nie dajmy się zbić z tropu. Bo następnego rzeczywiście polskiego rządu możemy już nie dożyć. A więc czasami krytykować, wytykać błędy, ale popierać. A najlepiej zapytać adwersarzy :  "A jaką wy macie propozycję, ale konkretnie bez uników". Od takiego pytania uciekają i kluczą, wiją się jak piskorze, co nawet logiczne. Nigdy odpowiedzi.  Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

janksero

#1657919

... wycinać takich ludzi? A jeśli powycinasz wszystkie koguty, to Portal straci cajones, to po pierwsze, po drugie jeśli już wycinać, to wytrzeb chamstwo,pozostaw mu (chamstwu) "Gadaczkę", ale uspokój atmosferę.

Odpowiadając na Twoje pytanie, zacytuję Ci to co kilka minut temu napisałem jednemu z blegerów: "To jest ostatni taki portal w Polsce reszta padła, albo się sk...ła" i to także warto wziąć pod uwagę, zwłaszcza, gdy akurat jesteśmy na zakręcie dziejów.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1657701

Tam gdzie inne zwierzęta mają jaja, to koguty mają kloakę... 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1657708

to rozlicz się także ze skarbonek, do których dawali datki prawdziwi ludzie.,Rozlicz się z zaszytych hotlinków w grafikach, przedstaw rachunek gdzie i na co wydałeś te kilkadziesiąt tysięcy złotych...może warto do końca być uczciwym i rzetelnym i rozliczyć się...

Ideały? 

Dobrze, że napisałeś, że to "twój portal"...bo nie od początku był twój, lecz był inicjatywą ludzi i ludzie go tworzyli...rozlicz się z także z pracy tych ludzi, którzy uwierzyli w ideały tej witryny w imię tego szanowny właścicielu tej witryny...rozlicz się skrupulatnie...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

http://trybeus.blogspot.com/

#1657702

Nie rozśmieszaj mnie :) A kim Ty jesteś, że będziesz mnie rozliczał? O takiej właśnie wrogości, podłości i bezczelności piszę wyżej.

Jestem pierwotnym właścicielem domeny - w sposób nieprzerwany do dziś. Jestem wraz z śp. Kukim współtwórcą pierwszej wersji serwisu, głównym adminem pierwszej wersji serwisu, jedynym twórcą i jedynym adminem drugiej wersji serwisu. Jak wygląda "dzieło" tych, którzy się ze mną pokłócili i założyli swój serwis? Może każdy zobaczyć...

Także... Przestań pajacować i naruszać moje dobra osobiste, bo z bomby dostaniesz permbana... 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1657707

w swojej zajebistości, pław się w swoim sukcesie, a rozliczać się masz przed użytkownikami tego forum nie przede mną...twoje dobra osobiste są tylko anonimowe i takie pewnie pozostaną. anonim, tajemniczy don Pedro, zbawiciel ludzkości i wielki pucybut prezesa...

...a więc czyń swoją powinność wirtualny kutasie!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

http://trybeus.blogspot.com/

#1657711

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1657712

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1657713

Normalka, przy takiej punktacji i przewinieniach nie ma co się dziwić zwł. gdy się wchodzi robić dym. Tak to bywa z tym waszym lustrowaniem fiutów, mam nadzieję że szanowna żonka się chociaż przyzwyczaiła do tej pasji. Trochę szkoda ale człowieka, który mógł coś dowcipnie przedstawić nie zaś manipulatora i prokremlowskiego chama. Swoją droga znamienne, na prorokowanej zasadzie "uderz w stół..." że tak to odniosłeś do siebie jako do zielonych ludzików i czerwonych onuc, w tekście nic takiego nie było ale skoro, jak piszesz, sam tak to odebrałeś, to Putas z tobą.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1657703

nadyma. Ale, jak to mądrzy ludzie gadają - Kozak w necie..... ;)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4
#1657727