Legalne morderstwo

Obrazek użytkownika trybeus
Idee

W ciągu kilku lat rządów pisowskich bolszewików i za ich przyzwoleniem, co to się żarliwie pokazują w kościołach i Komunię Św przyjmują zamordowano 4351 dzieci tylko z powodu podejrzenia o chorobę. Nazywa się to "legalną aborcją". Prezes partii, która rządzi obecnie to stary tchórz, który ustawowo chce ochraniać zwierzęta, ale nie potrafi ochronić życia w łonach matek. Który boi się kobiet, ale nie boi się wcale, kiedy kobietom trzeba zafundować "legalną aborcję"...ale nazwijmy to po imieniu, legalne morderstwo eugeniczne.

Tak wygląda zestawienie...

2016 rok - 1098 aborcji

2017 rok - 1061 aborcji

2018 rok - 1076 aborcji

2019 rok - 1116 aborcji

2020 rok - ?

Jak widzimy tendencja jest raczej rosnąca. Te "legalne morderstwa" są robione tylko na podstawie "podejrzenia choroby"...oczywiście nikt nie weryfikuje w trakcie, lub po dokonaniu "legalnego morderstwa", czy była zasadność tegoż właśnie...bo po co. Aby statystyki się nie pokrywały?

9 marca 1943 roku na okupowanych przez Niemców terenach Polski Hitler wprowadził pełną dopuszczalność aborcji nazywanej wówczas „spędzaniem płodu”. Sam mówił, cytuję : "„osobiście zastrzelę tego idiotę, który chciałby wprowadzić w życie przepisy zabraniające aborcji na wschodnich terenach okupowanych” (cyt. za: William Brennman „The abortion holocaust. Today's final solution”,

Po wojnie anulowano zapisy niemieckie, aby ponownie wprowadzić „prawną” dopuszczalność aborcji. Nastąpiło to 27 kwietnia 1956 roku przegłosowane przez stalinowców zainstalowanych w Sejmie. Ustawa trwała do 1993 roku.

Potem przez dwa lata czyli do 1995 roku Polska mogła się cieszyć ustawą chroniącą życie poczęte.

W roku 1995 po objęciu prezydentury Kwaśniewskiego aborcja stała się znów "standardowym zabiegiem" dla kobiet. Tłumaczono to tym, że zakaz aborcji potęguje patologię porzucania noworodków, oraz jakoby wzrost liczby poronień miał sugerować, że kobiety same w warunkach domowych tego dokonują. Było to ewidentne kłamstwo założycielskie, które ukrócił na wniosek zaskarżenia senatorów AWS Trybunał Konstytucyjny wyrokiem 28 maja 1997 roku.

Idealnym prawem ochrony ludzkiego życia w łonach matek jest oczywiście wprowadzenie prawa całkowicie i bezwględnie chroniącego to życie. Za tych rządów nie udało się tego dokonać, w ciągu tych kilku lat pan Prezes ma na rękach krew dzieci, które mogłyby osiedlić dosyć pokaźną wioskę.

Ale nie tylko Prezes ma krew na rękach, każdy ma, który przyczynił się do poparcia tej formacji, czy chciał czy nie chciał...zło powraca

"Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili."

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.3 (głosów:18)

Komentarze

Żenada.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5
#1643953

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

http://trybeus.blogspot.com/

#1643955

Smutne.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4
#1643956

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Dpj ż jż tą msztrdówkę z smgnm dź ż jż spć :D ...jtr tż jst dzń będzsz mógł sę wykzć &qt;prwn&qt; :)))

 

http://trybeus.blogspot.com/

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-9
#1643957

Jaką sektę reprezentujesz?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4
#1643958

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

http://trybeus.blogspot.com/

#1643961

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1643962

nad (spacja) pisowską. Ta spacja (puste miejsce) wiele mówi o autorze.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1644164

To typowy ruski propagandzista, przelotnie nawet wspomniany w analizie ros. walki informacyjnej, mimo że zwykły ćmil. Oczywiście zaczynał od żydożerstwa i posiłkował się swoją maską arcykatolika, typu natankowcy czy amatorskie nawiązania do tradsów. Niby się odżegnywał od komuny ale z takimi chętnie się udziela. Wyzwolenie Ukrainy pokrzyżowało mu plany ew. ucieczki do Rosji w razie czego najprostszą trasą, chyba nawet skumał, że jest notowany z racji towarzystwa i zainteresowania infrastrukturą krytyczną. Od czasu zwycięstwa PiS-u to oczywiście zajadły antypisowiec. Pisał też przeciwko 500+, mimo że mu samemu to dupę uratowało. Ogólnie prymitywny, rubaszny typ, starczyło kilka lat w preferowanych kręgach, by mu się pogłębiło.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1644182

Problem jest poważny a panowie zamiast o sprawie porozmawiać z całą powagą, lecicie wymianą obelg. I wtedy znika cała powaga sprawy szacunku do ludzkiego życia, a zaczyna się nonsensowna naparzanka.

Jestem przekonany o tym, że obaj panowie znają wartość ludzkiego życia i wiedzą, że prawo do życia jest święte i dlatego powinno rzeczywiście być przez prawo państwowe traktowane jako święte. Powstaje więc pytanie dlaczego tak nie jest i co trzeba zrobić aby tak było. Jest jeszcze jedno dodatkowe pytanie, kto w tym fundamentalnym sporze jest po stronie życia, a kto jest po stronie przeciwnej.

A odpowiedź na te pytania nie jest łatwa,l ponieważ od tego punktu zaczyna się polityka, która zawsze jest zawsze bardzo trudnym zadaniem skutecznego osiągania tego co jest niemożliwe w kolejnych krokach skutecznie osiągając to co jest możliwe. Polityka w XXI wieku jest przestrzenią globalną, w której prowadzenie suwerennej polityki jest takim właśnie zadaniem, w którym możemy zrobić to co jest możliwe, chcąc osiągnąć nawet nieprawdopodobny cel. Napisałem wczoraj o tym, że naszedł czas na najważniejsze polskie sprawy. Aby tego dokonać, musimy wiedzieć i rozumieć jaka jest rzeczywistość i umieć określić nie tylko nasz cel, ale wiedzieć jak ten cel osiągnąć. Musimy więc wyznaczyć sobie nasz cel strategiczny i wiedzieć jaka jest do tego celu ścieżka dojścia. Inaczej jest to tylko strzępienie  jęzora. 

A więc jaka jest ta rzeczywistość?

Na całym świecie są tylko dwie formacje polityczne:
Pierwsza, totalitarna, w której nie istnieją żadne prawa ani wartości. To jest międzynarodowa lewica Rockefellerów, Rothschildów, Sorosa, Gatesa i innych lewackich opowiadaczy o prawach kobiet, które mają prawo do swojego ciała, prawo do wyboru płci, wolnego seksu, nauki gender, LGBT. To jest formacja, w której jedynymi wartościami są pieniądze i władza dla tych pieniędzy. To jest formacja, która jest gotowa na wszystko, w interesie władzy i pieniędzy, formacja aprobująca kłamstwo, oszustwo, a nawet zabijanie w interesie tej władzy i tych pieniędzy. Formacja totalitarna posługuje się każdą ideologią dla tej władzy i pieniędzy, a najchętniej ideologiami lewicowymi, które mówią najpiękniej i kłamią najskuteczniej.
Druga formacja jest antytotalitarna, trzyma się wartości chrześcijańskiej cywilizacji, trzyma się prawdy i szacunku go ludzkiego życia. To jest formacja pro life.

I między nimi jest wojna, globalna wojna, która jest wszędzie, a jeden z jej frontów biegnie przez Polskę.

I stawiam pytanie - po której stronie jest Trybeus, a po której Humpty Dumpty. I proszę, nie dajcie się oszukać panowie kłamstwami tych pierwszych od totalitarnej formacji polskiej lewicy. Nie dajcie się oszukać propagandzie Platformy Obywatelskiej, od Budki, Hołowni, Trzaskowskiego i podobnych spryciarzy Biedronia, Thun i Spurek. Oni na 100% nie są pro life.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

michael

#1643966

Więc skoro ZP jest pro life, to kiedy dzieci w Polsce przestaną być mordowane?

Przecież obecne status quo miesza słabym jednostkom w głowach i wpływa na zachowania.

Prawo pełni funkcję wychowawczą.Przypomnijmy:

Funkcja wychowawcza - prawo kształtuje pozytywne zachowania wobec przepisów prawnych np. wobec przestrzegania przepisów ruchu drogowego, mówimy wówczas o charakterze prewencyjnym. Prawo pełni także funkcję resocjalizacyjną, kiedy zastosowana kara działa tak, że osoba, której to dotyczy nie jest skłonna pogwałcić istniejące normy prawne.

Funkcja ochronna - prawo ma za zadanie chronić te wartości, które są ogólnie przyjęte i ważne ze społecznego punktu widzenia.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1643976

zadbać, aby jego ew. jego najbliższych nie były zaniedbywane. Inaczej całą idea wystawiana jest na szyderstwo.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1644188

Przecież w Polsce nie zalegalizowano aborcji! A sam KK zezwala na ratowanie życia matki.

Prawo nie jest po to, by stać na straży tradycji katolickiej. Nie żyjemy w teokracji i nie taki jest zamiar KK. Nawet Dekalog nie jest ujęty w prawie, otóż dozwolone jest wiele rzeczy, łącznie z pożądaniem woła czy osła swego bliźniego. Tylko piąte i siódme przykazanie oraz częściowo ósme jest penalizowane i to w określonym znaczeniu. Zdaje się, że istotą katolicyzmu jest wiara w wolną wolę. Nie żyjemy w monarchii, gdzie namaszczony władca miał zadanie prowadzić do zbawienia ciemny lud.

Przecież obecne status quo miesza słabym jednostkom w głowach i wpływa na zachowania.

No tak, wieszać rozwódki i pozbawiać alimentów. Sądy to raczej zbyt późny epizod dydaktyczny.

Katolicki zakaz aborcji ma się tak do norm prawnych, jak religia do prawa. Każdy wie, że dla katolików prawo jest jasne.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1644198

  W państwie, w którym nie można powiesić zbrodniarza, można legalnie zamordować podejrzane o chorobę dziecko. To fakt. Faktem jest też to, że te futerka, to tylko początek nowej rewolucji. Ciekawi mnie czy nadal będzie można legalnie wyprodukować baranią skórkę czy skórzane kierpce. Za chwilę dojdziemy do zakazu hodowli na mięso, mleko czy w celu pozyskania jaj. Kwestią czasu jest aborcja zgredzików, bo przy starzejących się społeczeństwach w Europie, obecne systemy emerytalne są nie do utrzymania. W sumie, to ja mam nadzieję, że oni te wszystkie idiotyzmy będą wprowadzać w życie, bo to jedyna droga do tego, by ich od koryta odspawać. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

              

#1644255