Koszerni narodowcy…

Obrazek użytkownika trybeus
Idee

Niedługo wszyscy wielbiciele Winnickiego i Bosaka i całej tej konfszernej menażerii mieszającej Polakom tylko w głowach staną się politycznymi łosiami i wyjdą na dyletanckich durni, podobnie jak ci co ongiś uwierzyli partii PiS…

Na początku przypomnę, że Konfederacja wnioskowała (skutecznie) o wykreślenie zapisu ograniczającego ubój rytualny…

Wypowiedź Winnickiego w Sejmie, albo raczej oburzenie jakby diabła oblał święconą wodą na temat ks dr Stanisława Trzeciaka, który w okresie międzywojennym udowodnił, że ubój rytualny nie ma podstaw religijnych w prawie Mojżeszowym, że szechita (ubój rytualny) to wymysł rabinów talmudycznych, oraz że ubój rytualny jest, cytuję: “ohydą dwudziestego wieku, która zadaje niepotrzebnie tyle tortur zwierzętom, poniża człowieka, a Boga obraża”…musi dawać do myślenia. Pod linkiem wniosek formalny Winnickiego o przerwę na dictum posłanki lewicy przytaczającej postać ks dr Stanisława Trzeciaka…

https://videosejm.pl/upload/videogallery/videos/Robert-Winnicki-17-09-20w2.mp4?fbclid=IwAR2oGletL68B3HNKOjpa7QjEfDbLO85pzRbds903s8VQy4ceQzPBGybg6_A

Musi dawać do myślenia jego natychmiastowa reakcja i odżegnywanie się od ks dr Stanisława Trzeciaka, który oprócz tego, że udowodnił, że „ubój rytualny” nie ma podstaw religijnych, to jeszcze przynosi wielkie zyski stosującym tą barbarzyńską metodę zabijania zwierząt, a o którą zabiegała w pracach komisji kamaryla Winnickiego ramię w ramię z kolegami z PiS…

Cytuję dalej ks dr Trzeciaka analizującego przypominam czasy II RP, gdzie dziś znów historia zatacza koło, a ślimaki, udające „narodowców” robią wszystko, aby geszefty rytualne zachowały dzisiaj w Polsce status quo…

„Wszyscy Polacy pracują na Żydów za ich barbarzyńskie znęcanie się nad zwierzętami przy uboju rytualnym. Pracuje rolnik, pobierając niskie ceny za bydło i pracuje każdy konsument mięsa”, płacąc zawyżone stawki. Przy pomocy uboju rytualnego “żydzi wyciągają ze społeczeństwa polskiego około pół miliarda zł rocznie przez zmonopolizowanie handlu mięsem, bydłem, skórami, wyprawą skór i odpadkami rzeźnianymi”. Wniosek: “dzięki propagandzie prowadzonej przez prasę zrozumiało społeczeństwo polskie, (…) że rozchodzi się tu o połączone z ubojem rytualnym zyski, a nie przepis religijny”.

Monopol Żydów w branży mięsnej miał powodować, że 95-100 proc. bydła było ubijane rytualnie, a dochody z tego uboju stanowiły blisko 50 proc. wszystkich dochodów żydowskich gmin wyznaniowych w II RP. „

Tyle cytatu ks dr Trzeciaka, wnioski niech każdy myślący wyciągnie sam…

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.2 (głosów:16)

Komentarze

BARBARZYŃSKI ŻYDOWSKI UBÓJ RYTUALNY - TEGO BRONIĄ "NARODOWCY" / BARBARIC JEWISH RITUAL SLAUGHTER

https://www.bitchute.com/video/HscfRKUzNR2u/

 

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1644896

Co ma dziwić. RN z PSL-em i Danielsem broni uboju rytualnego. A Korwin będzie felietonistą antyklerykalnego "Faktów po Mitach". Nic zaskakującego.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1644910

... "konfederaci" to z "wolnościowej mańki" tzn. ,że państwo nie powinno detalicznie zajmować się szczegółami uboju .  Także można rozumieć stanowisko   "wegetarian" . Ale  państwo,które mówi ,że rytualne szlachtowanie jest OK pod warunkiem ,że nikt nie wywiezie/przemyci  mięsa za granicę (Polski/Schengen)  .

Lobby wędkarskie także się niepoki ,że połów na dżdżownice w kolejnym etapie stanie się nielegalny ,a okonia to tylko na sztuczną muchę ... ,natomiast czy nie będzie wymagany certyfikowany ogłuszacz ,produkowany przez krewnego królika ,to też niewykluczone . Wypuszanie złowionych także jest wątpliwe ,bo to wykorzystywanie zwierząt w celach "rozrywkowych" . Co prawda ryba "ewolucyjnie" jest mniej zaawansowana niż norka , ale to mało przekonujący argument ,w szczególności ,że takiej "okoliczności łagodzącej" to do deratyzacji z myszy i szczurów nie da się zastosować. 

Humanitarny ubój to zostanie prawnie zdefiniowany tuż po rozwiązaniu kwadratury koła ,a przed wynalezieniem bezalkoholowej wódki . 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1644922

Ustawa ewidentnie szyta pod kątem przejęcia kontroli nad służbami specjalnymi przez Mossad

https://www.wykop.pl/artykul/5542821/najwazniejsze-glosowanie-ostatnich-30-lat-przeszlo-bez-echa-w-mediach/
Czy wszyscy rozumieją wagę tego, co przegłosowano na komisji. To jest być może najważniejsze głosowanie z punktu widzenia naszego bezpieczeństwa narodowego, które może oznaczać faktyczny koniec naszej państwowości. Ta ustawa ewidentnie jest szyta pod kątem przejęcia kontroli nad polskimi służbami specjalnymi przez agentów Mossadu a docelowo całkowitą ich wymianę na kadry izraelskie.

Przegłosowana poprawka głosami PiS, PO, PSL umożliwia pracę w polskich służbach specjalnych obywatelom innych państw nie mającym obywatelstwa Polskiego ani nie zamieszkującym terenu RP.

Kto głosował za:
PIS: Antoni Macierewicz, Joanna Lichocka, Michał Jach, Waldemar Andzel, Bartosz Kownacki, Katarzyna Wojtyszek, Stanisław Bukowiec, Arkadiusz Czartoryski, Radosław Fogiel, Kazimierz Gwiazdowski, Paweł Hreniak, Ewa Kozanecka, Anna Maria Siarkowska, Wojciech Kossakowski, Piotr Kaleta, Zbigniew Hoffman, Leszek Dobrzynski, Przemysław Czarnecki, Zbigniew Chmielowiec
PO: Czesław Mroczek, Adam Cyrański, Joanna Kluzik Rostkowska, Maciej Lasek, Paweł Poncyliusz, Tomasz Siemoniak, Cezary Tomczyk, Cezary Grabarczyk, Kazimierz Plocke, Bartłomiej Sienkiewicz, Andrzej Szewinski
Lewica: Andrzej Rozenek, Monika Pawłowska, Paweł Krutul, Kukiz15: Paweł Szramka PSL: Paweł Bejda

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=28302&Itemid=100

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1644959

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Jeżeli pan, kurczę, Trybeus widzi w zalinkowanym wystąpieniu posła jakiekolwiek ODŻEGNYWANIE SIĘ, to niech to pozostanie sobie jego prywatną opinią, jeśli nie manipulacją. Swoją drogą w głęboki, za przeproszeniem, rów wszelkich innych tutaj manipulacji blogerów za przeproszeniem na  H.
Osobiście wydaje mi się że pan, kurczę, Trybeus, pisząc ten essej, poczuł paniczną obawę, że na skutek miłości Jarosława do kota, on - władca haremu - utraci przywódczą rolę w swoim kurniku, tak jakby me2 movement nie obrócił jeszcze wszelkiej kurzej maści przeciw wszelkim kurzym władcom.
No ale, do kurzej maści, po co ty, bez związku z tym, przywołujesz teraz jakieś gimnazjalne bazgroły z przed 3 miesięcy?
Bo to, że kotem Jarosława będzie zakonspirowany agent Mossadu to  zatwierdziło jeszcze ostatnie Biuro Polityczne KC PZPR.

PS. Masz pozdrowienia!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#1645002

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Przecież w filmiku Winnicki sam to pod koniec wyjaśnia... 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

http://trybeus.blogspot.com/

#1645222