Dwie covidowe "Prawdziwe Historie"...

Obrazek użytkownika trybeus
Idee

Wzruszony i wstrząśnięty, a nie zmieszany historią "Pana Kazia", który zmarł ponoć na covid-19 napisaną przez bajkopisarza Tezeusza (link) muszę też coś od siebie dodać. Mam dla Was Szanowni Czytelnicy dwa przypadki "Prawdziwej historii", które mogłyby służyć za scenariusze do wyciskania covidowych łez. 
Mogłyby, gdy nie czujność komentatorów, którzy jednak te łże media obserwują i kontrolują. Nie inaczej było pod notką bajkopisarza Tezeusza, który przyciśnięty argumentami i pytaniami o szczegóły śmierci rzekomego wysportowanego "Pana Kazia" wił się jak robal, którego zaraz nabiją na haczyk i wrzucą sandaczowi na przynętę...
Ale nie będę się rozpisywał...

Prawdziwa historia 1.

Prawdziwa historia 2.

 

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.4 (głosów:11)

Komentarze

... to zawsze można naginać. Właściwie każdy kto ma brodawkę ,to ma NOWOTWÓR . I nawet jak na autostradzie w Niemczech wjedzie w stojącego TIR-a , to naginając ktoś mógłby wpisać ,że przyczyną śmierci był NOWOTWÓR .

 

PS.

A oczywiście covid-19 kosi osoby osłabione i w przypadku tego 51-latka ,to bardzo możliwe ,że mógłby jeszcze 10-20 lat powalczyć z NOWOTWOREM ,gdyby nie covid.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1647214

...że ktoś zna i wie, że facet borykał się z nowotworem jest faktem. równie dobrze mogło go wykończyć powikłanie po grypie, która jest dwa razy do roku...wkurzające jest to, że podciągane są pod covida osoby, które mogły zupełnie go nie mieć nakręcając spiralę strachu...to wszystko

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

http://trybeus.blogspot.com/

#1647216

... nie borykają się z chorobami współtowarzyszącymi (nadciśnienie tętnicze/cukrzyca/arterioskleroza/pochp/parkinsonizm/krótkowzroczność itd. ) to raczej wiele nie ma ,więc może także i nie ma zgonów na covid ?

Natomiast zdaje się ten PCR-RT wyszedł pozytywnie w przypadku tego 51-latka ,więc raczej "miał wirusa".

 

Natomiast czy oficjalne statystyki co do ilości zgonów na covid są "systemowo fałszowane" ,to trudno powiedzieć ,ale także nie jest oczywiste "w którą stronę" i w "jakim państwie" . Także to mimo wszystko powiedzmy pojedyńcze "kontrowersyjne" zakwalikwowania ,nie dowodzą ,że jest "systemowy problem" . A szczegółów tego NOWOTWORU 51-latka ,to nie znamy i chyba nie warto się "wgłębiać" .

Powikłania po zwykłej grypie ,to wykańczały także młode wysportowane osoby ,bez żadnych chorób towarzyszących , no kidding . Naprawdę pojedyńcze przypadki trudno traktować jako "miarodajne" ,a czy w przypadku covid nacisk opinni publicznej na "system" coś poprawi ,to IMHO raczej nie ,no ale każdy ma prawo do własnego zdania . A mimo wszystko nacisk/presja to rzadko "obiektywizuje" system .

Dać się wpuścić w "wywracanie systemu" w złej sprawie ,to Panie Boże uchowaj .

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1647218

 tyle, że covid to nie grypa a te teksty o zaliczaniu wszystkiego do covida to zwykłe oszołomstwo, tym bardziej w Polsce gdzie wcale nie zalicza się wielu rzeczy (np. podejrzanych zgonów w domach opieki) a czesto przeciwnie, osoby zarażone są jasno przyporządkowane do innej przyczyny zgonu. tak samo nieprawdą jest, że nie robi się sekcji zarażonym czy że nie określa się nawet przyczyny zgonu. ale co tam prawda, skoro świry muszą znaleźć sobie jej zaprzeczenie, by koniecznie podważać i się różnić a internet różne klikalne sensacyjki. same statystyki to już skomplikowana rzecz a do tego co jakiś czas są zmieniane kryteria. sytuacja też się zmienia dynamicznie

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1647393

ale gdzie jest? Szaleje w Naprawie? Wybacz, że pytam, ale ty jesteś człowiekiem wierzącym? Bo niekiedy piszesz tak, że wydawać się może, że nie grypa, ale kto inny szaleje, Nie powinieneś udać się do naprawy? Nawet bez grypy.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1647395