Czyją własnością jest Polska?

Obrazek użytkownika trybeus
Kraj

W ten bardzo ciekawy czas, kiedy Polacy zamknięci w domach z kagańcami na ustach, a polskie chochoły polityczne, ale i chochoły tzw "szoł biznesu" "czelendżują" jak orkiestra na Titanicu prawdopodobnie dopina się deal z którego wynika, że Polska już nie jest państwem w sensie stricte. 

Morawieckiemu, czyli pełniącemu funkcję premiera, który mówił swego czasu że: "Polska jest własnością kogoś z zewnątrz" nos nie wydłużył się w tej kwestii ani o milimetr...

Po sieci krąży informacja, że Polska jest zarejestrowana w rejestrze Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych pod numerem 0000079312 jako Poland Republic Of prawdopodobnie jako korporacja zależna od USA. Dostępne pod linkami https://sec.report/CIK/0000079312, oraz https://www.sec.gov/cgi-bin/browse-edgar?action=getcompany&CIK=0000079312&owner=include&count=40

Co ciekawe, oprócz adresu siedziby 233 Madison Avenue

New York NY 10016 podaje się też adres mailingowy do... Ministerstwa Finansów na ulicy Świętokrzyskiej 12 w Warszawie.

 

Końcem lutego 2020 roku do Rzecznika Praw Obywatelskich wpłynęła skarga w której skarżący zawarł kwestie, że pod pozycją Poland Republic Of którego którego logo jest tożsame z godłem Polski, ale także opis i dalsze informacje wskazują, że Ministerstwo Finansów zarejestrowało Polskę jako korporację, lub firmę. 

Pod linkiem: https://www.rpo.gov.pl/pl/content/polska-jako-firma-w-usa-rpo-pyta-msz  

 

Rzecznik skargę złożył na ręce ministra MSZ Jacka Czaputowicza z prośbą o odpowiedź. Być może skarga przepadła w czeluściach ministerstwa, być może ta "pandemia" spadła rządzącym jak z nieba i pod tym płaszczykiem można zakryć wszystko co niewygodne. Wszystkie puzelki powoli układają się w pełną układankę, dlatego jest coraz więcej amerykańskich żołnierzy, które pandemii się nie boją, coraz większe szarogęsienie się naszprycowanej botoksem Żorżety et consortes...

 

Kto kiedykolwiek prowadził własną firmę to wie, że w firmie wszystko musi być policzone i skatalogowane...to samo dotyczy pracowników. Jeśli się okaże faktycznie, że Polska jest korporacją, to oprócz obszaru i bogactw naturalnych, wód, lasów własnością "kogoś z zewnątrz" będą także ludzie...oczywiście będą mieli wybór, nikt do pracy nie zmusi, bo zawsze będą mieli możliwość opuszczenia firmy jeśli się nie spodoba. Tak działają korporacje...

 

Jak to się stało, że "ktoś z zewnątrz" ma tak potężną wiedzę na temat wszelkich zasobów obcego przecież państwa, a zasadniczo z taką lekkością porusza się po jego terytorium? 

Niektórzy twierdzą, że stało się to w 2002 roku za rządów SLD-PSL, kiedy to za walizkę dolców, którą dostali towarzysze za stworzenie tajnych wiezień CIA w Starych Kiejkutach. 

Ale myślę, że trzeba cofnąć się o 17 lat wstecz, czyli do roku 1985, kiedy w państwie nad Potomakiem witany był niemal z honorami pewien wojskowy watażka. 

To ten sam kraj w którym ówczesny prezydent Ronald Reagan w geście "solidarności z narodem polskim" zapalał świece w oknie Białego Domu tłumacząc, że naród ów został zdradzony przez własny rząd, aby potem bez oporu gościć na terytorium tegoż przedstawiciela rządu, czyli Wojciecha Jaruzelskiego.

 

Niektórzy uważają, że to było niejako genesis odsprzedania Polski. Piszę odsprzedania, ponieważ wcześniej była własnością "kogoś ze wschodu". Oczywiście wizyta Jaruzelskiego w USA , a zasadniczo jej przebieg była bardzo nietypowa. 

Spotkanie w swojej najważniejszej formie odbyło się w siedzibie Davida Rockefellera i praktycznie nie ma z tego spotkania, które nota bene przekroczyło o 15 minut zaplanowanego godzinnego czasu żadnej notatki. Są tylko zapiski Brzezińskiego, ale ich charakter można określić jako "pod publikę", czyli mało co znaczące slogany...zresztą Brzeziński doradca i szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego prezydenta Cartera w latach 1977-1981 doskonale wiedział co wrzucać, aby naród nad Wisłą nie zwietrzył podstępu. 

David Rockefeller, który na ówczesne czasy dysponował majątkiem "tylko" około 3 miliardami dolarów widział w tej wizycie raczej wizje agresywnych maksymalizowań zysków dla swojej Fundacji Rockefellera i funduszy Rockefeller Brothers Fund...poniekąd dzisiaj widzimy u nas wielkie wpływy owych instytucji...

 

Oczywiście nie da się zrobić dobrego biznesu z potężną maksymalizacją zysków bez cennych informacji. To nie nowość, że wielkie korporacje posługują się agentami, którzy zajmują się tzw "szpiegostwem gospodarczym". Aby zrozumieć dlaczego po 4 latach po spacyfikowaniu narodu watażka Jaruzelski jedzie za ocean trzeba cofnąć się jeszcze o kilkanaście lat, czyli do roku 1971. 

Wtedy to pułkownik Ryszard Kukliński nawiązuje współpracę z amerykańską komórką CIA. Przez niektórych uważany za zdrajcę, przez innych za wielkiego bohatera narodowego. Ja do osoby Kuklińskiego podchodzę na chłodno, ponieważ oficjalna narracja jest taka, że Ryszard Kukliński podjął współpracę, aby ratować Polskę, na której terytorium ówczesne ZSRR (niby sojusznik) chciało zrobić atomowe przedpole do konfrontacji z tzw "Zachodem". Tym samym sprowadzić zagładę. Ale dziś wiemy także, że i ten sam "Zachód" planował także podobny scenariusz, więc ta narracja dla mnie jest zupełnie nie do przyjęcia. 

 

Faktem natomiast jest, że Ryszard Kukliński przekazywał przez 10 lat mnóstwo informacji. Tak mnóstwo, że sami amerykanie stwierdzili w końcu, że nie mogą na bieżąco ich trawić. 

Co takiego, oprócz instalacji wojskowych i planów Układu Warszawskiego jeszcze przekazywał Kukliński? Tego pewnie się nie dowiemy, ale możemy się domyślać, że "ktoś z zewnątrz" pozyskał dzięki niemu przez 10 lat bardzo wiele innych, cennych informacji, które przetwarzał przez dziesięciolecia, aby swoimi mackami opleść nasz kraj...

 

Oczywiście zawarłem w tekście swoje hipotezy zupełnie świadomie. Poszlaki potwierdzające, które się pojawiają ostatnimi czasy w przestrzeni politycznej, czy państwowej świadczą o takim stanie rzeczy. W naszym kraju wszystko jest już policzone i skatalogowane: powietrze, lasy, wody podziemne i nadziemne, surowce naturalne, uzbrojenie wojska, dane personalne, statystyki ludności, ich majątki, kataster, długi, zyski, obrót towarowy, kondycja zdrowotna tubylców, ich mentalność, podatność na stres, wszelkie dokumenty, koncesje, pozwolenia, zezwolenia, konsumpcja i wszelkie nurtujące słabości.

 

To wszystko jest już pod pełną kontrolą "kogoś z zewnątrz"...

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.7 (głosów:19)

Komentarze

O muj borze

Polski ni ma od ho ho ho a nawet dłużej. Sprzedana za czopke gruszek syjonistom z Kiribati i Curaçao

Czy ten skarżący  UB-ywatel ma też inne choroby współistniejące.

Te pod czerepem

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1631490

...ty jak zwykle na straży syjonistów :) ....śmierdzisz "czoskiem" od dawna, ale teraz się już nie kryjesz z owym śmierdzeniem :))...gratuluję...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

http://trybeus.blogspot.com/

#1631520

My syjoniści z Syjamu tak momy

Kasa misiu,kasa
A podhalańskie goje do roboty !!!!!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1631527

- zamienionej na okupację sowiecką do 2015 roku, bo dopiero wtedy Polska odzyskała jako taką prawdziwą niepodległość to okres pasożytowania wszelkiej maści hien na naszym organiźmie.

Nie da rady w pięć lat zasypać "dołu" który nasi okupanci kopali przez dziesiątki lat.

Dawnyj czasy można było funkcjonować niezależnie od nikogo "wyspowo" w Europie dziś chcąc się rozwijać jest to niemożliwe.

Wiedzą to i nasi odwieczni wrogowie i zręcznie wykorzystują to przeciwko nam - czyli na przykład - brak kary śmierci przez powieszenie dla zdrajców wykorzystują do destabilizacji Polski.

Prawo i swobodę do demonstarcji wykorzystują przeciwko nam Polakom bo to faszystowsko-bolszewickie perfidne świnie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1631491

A ten któś "ze wschodu" (bez wątpienia żydobolszewicka persona), kto Polskę odsprzedał przy pomocy agenta ślepaka udającego Polaka, to któś może z Chin? No i może nas oświeci autor tego jakże "odkrywczego tekstu", za konkretnie cóś ten któś "ze wschodu" odsprzedał Polskę cósiom z Hameryki.  

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1631540

- co w ciemnych okularach dukała po polsku ?

Spalili go po śmierci dlatego aby nie ustalić tego po DNA. Żyje jego córka i są wyniki jego krwi w szpitalach i powinien ktoś się tym zająć.

To że zdechł ten morderca Polaków to trochę za mało. Powoli trzeba organizować wykopki bo ten sowiecki sługus nie może leżeć tam gdzie teraz jest.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1631545

Świetny pomysł z przebadaniem DNA ślepaka. A wykopki bolszewickich zbrodniarzy z nekropolii na Wojskowych Powązkach powinny były zostać przeprowadzone już dawno temu. Ale - jak mówi przysłowie - co się odwlecze, to nie uciecze.  

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1631556

- aby zatrzeć ślady tej sowieckiej matrioszki, no chyba żeby jego kudły gdzieś znaleźć ale grupę krwi i możliwe pochodne konfiguracje da radę.

Najdłużej zęby człowieka trzeba palić i dlatego w krematorium jest temparatura chyba ze 2,5 tys. stopni. Normalny ogień tych kości nie zniszczy.

Swoją drogą to jest makabra że polskie Służby Specjalne jeszcze się tym nie zajęły i zwykły Polak musi im to podpowiadać.

To przez to że tak łatwo nami kręcą to i nie mają obcy dla nas szacunku bo zbyt łatwo im to wychodzi jak na Bolka nas nabrali na 30 lat ! - i dzięki niemu obalili pierwszy Polski Rząd od 1945 roku.

Potem faszysta tusk rządził Polską to aż wszyscy się za głowy łapali. Chyba wszyscy o tym rudym folksdojczu wiedzieli na świecie tylko nie my Polacy.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1631563

Do tego urządzono Polakom cyrkowe przedstawienie z państwowym katolickim pogrzebem ślepaka w kościele garnizonowym Wojska Polskiego w Warszawie, który poprzedziły informacje o jego nawróceniu i spowiedzi przed śmiercią.   

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1631573

- na wszelki wypadek gdyby bolszewia chciała te filmy ukryć to już dawno je skopiowałem i wstawię ponownie albo dla konspiracji poproszę kogoś innego.

Ja wszystkie materiały przeciw czerwonym mordercom powielam i archiwizuję.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1631579

raczej potomek Goralenvolka z Rabki

8-))))))

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1631548

Dlatego jodłuje przy każdej okazji!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1631552

JUŻ NIE OJCOWIZNA NASZA,
LECZ CUDZA WŁASNOŚĆ.

wg Trybeusa

Martwimy się o własne zdrowie z nałożonym na twarz
kagańcem - nie zdając sobie sprawy, że Polska istnieje
- tylko z nazwy. Nie jesteśmy suwerennym państwem!.

Warto Ludkowie mili uważnie słuchać, co kto czasem
w przypływie szczerości gada. Jak tu Morawieckiemu
nie wierzyć, który kiedyś nieopatrznie się wygadał, że
Polska trudno uwierzyć - własnością kogoś z zewnątrz.

Zostaliśmy ludkowie zdradzeni, podstępnie wyprzedani.
W tym kraju już wszystko zostało policzone, wycenione
skatalogowane. Audytu nad Wisłą już dawno dokonano.

Policzone zostały walory wszystkie!. Trwałe i ruchome.
Pola, lasy, surowce naturalne. Zyski i długi. Wyceniono
potencjał produkcyjny i zasób siły roboczej. Nawet była
przebadana - zdrowotna słowiańskiego narodu kondycja.

Powiadają że wszystko w rękach Pana Boga, choć wiele
zależy od ludzi - niezłomnej woli narodu. Czy poddadzą
się opresji, pozwolą się dobrowolnie jak bydlątka spętać,
wzajem odizolować by wartość wycenić i skatalogować.

*

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1631739