10 milionów złotych miesięcznie dla zespołu niezależnych prawników, aby reprezentowali Naród Polski...

Obrazek użytkownika trybeus
Idee

Brzmi jak stawka za głowę wrogów Narodu Polskiego. Tak ma brzmieć. Otóż na obecny czas trzeba jasno odróżnić polityczny aparat państwa, od Narodu Polskiego. Polityczny PO-PiS-owy aparat państwa robi wszystko, aby Naród Polski był wpierw skłócony dokumentnie, ale i został ogołocony ze wszystkiego. Mało tego, aby został ogołocony i chodził w kieracie państwowego aparatu władzy w kagańcu i z pochyloną głową, najlepiej pracując w obcych korporacjach za miskę ryżu (cyt Pinokio Morawiecki)

Proponuję proste rozwiązanie, bardzo proste, ale o tym za chwilę. Swego czasu bodaj w 2000 roku żyd polskiego pochodzenia Norman Finkelstein, który jako chyba jedyny w świecie żyd jest przychylny Polakom radził, aby w kwestii oskarżania Polaków o sprawstwo holokaustu przez gang nowojorskich żydów nie opierał się na prawnikach rządu. Radził, aby złożyć się pieniężnie i wykupić najpoczytniejsze nagłówki nowojorskich gazet i obnażać złodziei. Rząd w tym okresie jestem przekonany, nie specjalnie się angażował, a i rządowi prawnicy robili wszystko ze strachu, aby nic nie zrobić dla dobra Polski. Ostatnie lata pokazały dobitnie, że plastelinowi politycy PiS próbują tak nachylić zadki, aby tym nad Jordanem zrobiło się dobrze...

Proste rozwiązanie. Zrobić comiesięczną zrzutkę na zespół niezależnych od rządu prawników, którzy mieliby cojones, aby reprezentować Naród Polski. Piszę celowo z dużej litery, ponieważ jest to sedno, o które mamy walczyć.
Zespół prawników miałby gleit w postaci zebranych podpisów poparcia, ale najważniejsze miałby pomoc finansową w postaci comiesięcznej lokaty, którą moglibyśmy zadeklarować miesięcznie. Nikt nie będzie robił za darmo, więc pieniądze muszą być odpowiednio duże za odpowiednio wielką, włożoną pracę.
Proponuję 10 milionów złotych miesięcznie dla zespołu prawników, którzy..w końcu postawią politycznych aferzystów w stan oskarżenia, wyłuskają działania poszczególnych polityków na szkodę Narodu Polskiego, wytypują polityków, którzy łamią konstytucję itp itd...

Ja nie jestem prawnikiem i nie znam meandrów prawa, ale mogę się dołożyć i deklaruję kwotę 100 złotych miesięcznie na poczet pracy takiego zespołu. Będzie nas takich 100 tysięcy, to uzbiera się na 10 milionów dla prawników miesięcznie.
Jeśli ktoś zdeklaruje 10 złotych miesięcznie, to potrzeba nas milion Polaków, którzy się poczuwają do Narodu Polskiego, a którzy chcą, aby Naród Polski miał coś do powiedzenia w swoim kraju...
Jeśli zgłoszą się prawnicy gotowi do pracy dla Narodu Polskiego to będziemy mogli uruchomić zrzutkę, która da odpowiednie finansowanie za odpowiednią pracę...

Nic wielkiego, a jednak...

 

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.8 (głosów:15)

Komentarze

Tym razem na "porządnych"? W tym gnoju utoniemy wszyscy chyba . Od paru lat nikt nie egzekwuje prawa, moralności i honoru. Za co biorą pieniądze te całe watahy "porządnych"? Za wskazywanie nieporządnych i zaśnięcie?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

yenom

#1640801

Wyjątkowa durnota. Przecież to tak nie działa, ani świat, ani prawo. To nie wysokoopłacanych prawników brakuje. Ciekawe, że sam się tym nie zajmiesz, może adresu prokuratury nie znasz, pewnie znów jakieś wasze kacapy mają zarządzać tą kasą i wskazywać. Australijski piękniś miałby swą organizację a wasz menel znów miałby co kraść na wódę.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1640829

Jak c*ś puknie za głośno to kontrik kontruje

I w maliny z kolcami autora kieruje...

Pomysł zaś jest przedni i spróbować warto

Choćby buźki wszeteczne wszem i wobec darto!

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

casium

#1640839

...aby Naród Polski miał coś do powiedzenia w swoim kraju.
Po to ta zbiórka i pomysł.

Widzę to trochę inaczej. A raczej nie widzę Narodu Polskiego w takiej ilości i o takiej moralności ...aby mógł się ostać.

Jednym słowem...mieszkańcy Polski mają problem z tożsamością, zarówno narodową jak i religijną. Większość z nich to ochrzczeni ateiści i „europejczycy”, delikatnie mówiąc.
Mało nas do pieczenia chleba...

Pozdrawiam i polecam http://www.radiochrystusakrola.pl/

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Verita

#1640994