Dlaczego Donek milczy?

Obrazek użytkownika Traczew
Kraj

Minęło 12 godzin od aresztowania Sławomira N (czy może raczej: Słavomyra N.), a z Brukseli nie odezwał się przyjaciel i mentor Sławcia, Jego Wysokość i Wielkość (168 cm) "Nasz Donald", krul Europy. Istotnie to dość ciekawe. Donek, w czasie niedawnej kampanii wyborczej codziennie niemal strzykał z oddali jadem, atakując Prezydenta Dudę, PiS i rząd, lub doradzał swoim faworytom jak wygrać wybory. A teraz proszę. Głuche milczenie. Panie Donku jak tak można? Krwawy reżim pisowski aresztował bliskiego przyjaciela i współpracownika, więcej nawet - najbliższego powiernika (przecież szef Kancelarii Premiera, to ucho i usta szefa rządu), a były szef milczy teraz, zamiast głośno wołać, że PiS maltretuje opozycję i zamyka we "więźniu" najlepszych i najuczciwszych polityków opozycji. Bo przecież do uczciwości Sławcia nie ma żadnych, ale to żadnych, zastrzeżeń. Okazał się nie tylko uczciwy, ale też niezwykle sprawny, jako budowniczy autostrad w Polsce i minister transportu. Jego zasługi są przecież powszechnie znane i doceniane. Parszywy PiS aresztował ważnego polityka opozycji, który wprawdzie parę lat temu ogłosił wycofanie się z polityki, gdyż podjął się pracy dla sąsiedniego państwa, ale w polityce jednak ostatnio był, "doradzając" Komitetom Wyborczym pani Kidawy-Błońskiej i pana Trzaskowskiego. Więc w polityce krajowej jednak był, no tak przynajmniej jedną nogą. Skoro tak, to gdzie głośne protesty "krula" Europy? Wydaje się, że powinien wydać świadectwo moralności swemu podopiecznemu, gdyż już w Internecie pojawiają się odrażające podejrzenia, że jakaś część finansowego "urobku" Sławcia na Ukrainie zasiliła konta Europejskiej Partii Ludowej. Oczywiście "ludzie przyzwoici" nie będą wierzyć w te wyssane z palca bzdury, ale jest wiele osób zainteresowanych tym, aby te bzdury jednak krążyły w przestrzeni publicznej. Najbardziej gorliwymi komentatorami tych plotek będą oczywiście brukselscy europosłowie lewicy i zielonych. Trzeba temu, Panie Donaldzie, dać odpór i zdusić w zarodku te paskudne pomówienia. Trzeba także wesprzeć opozycję w kraju, która może się czuć zagoniona do kąta przez reżim Kaczyńskiego. Poza tym sprawa dotyczy Pana osobiście, bo już pisowscy prześmiewcy piszą w Internecie, że Pan jest bardzo zajęty gdyż przegląda Pan swój telefon i pocztę, usuwając wszystkie maile i smsy od Sławcia z ostatnich 15 lat. Tak więc, Panie Donaldzie, wzywam Pana, niech Pan "da głos". To konieczne.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

 

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1639451

Czemu mnie to nie dziwi?, Rudy jak swąd koło dupy to zawsze na urlopie albo nartach, tylko czekać jak płemieł powie ze nie “zna takiego , nie przypomina sobie, nie przywołuje go w pamięci, umknęło to jego uwadze, itd, itp”..Urlop spędza nad niszczarką dokumentów, czy o niszczenie poprosi Grasia? Sławomir Nowak może mieć wiedzę o ewentualnych, ciemnych sprawach Donalda Tuska i stąd te milczenie. Ryże żydoszwabskie ścierwo sili się na dowcip, ale na tym urlopie jest tylko po to, aby nikt nie widział, jak sra w gacie ze strachu, że Sławuś zegarek go wsypie. Rudy, ty się na tym urlopie módl coby Nowaka na Ukrainę nie deportowano bo tam są apolityczni i potrafią przycisnąć podejrzanego coby wszystko opowiedział ze szczegółami i od początku do końca. Tusk, a jak sypiasz? Dobrze? Udaje ci się chociaż zdrzemnąć? Nic ci nie nie śni? Żadne koszmary? Może marzy ci się, żeby Nowakowi się coś przytrafiło w tym areszcie? Pewnie by cię to ucieszyło.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1639523

pzdr

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1639477

A może profil Tuska na TT prowadził Nowak i będzie musiał komuś grypsem przekazać login i hasło do konta

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1639478

Ależ to musi być GORĄCY urlop. Tusk wróci z urlopu jak się już zorientuje czy Nowak śpiewał czy milczał albo tylko niegroźnie bełkotał…

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1639525

Sławek nie może się schylać po mydło pod prysznicem a on takie żarty robi? Nieładnie

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1639527

i erupcję bezsilnych bluzgów w najbliższym otoczeniu oraz urabianie ojrodeputowanych w sprawie rezolucji anty budżetowej.
Naradzi się ze szmondakiem kuniem i niebawem wyda skowyt w sprawie Sławka.

pzdr

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1639516

       Witam! Wreszcie Tusk dzisiaj przemówił - "jestem na urlopie". hi, hi...Chyba facjatą zatrzęsło, bo Nowak dużą wiedzę posiada...Internauci piszą, że odkąd Tusk zajął się polityką, to cały czas jest na urlopie...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1639520

Przecież ten hitlerowski bratwurst /parówa jest całe życie na urlopie. Pewnie urlop spędza w szafie do której się zawsze chowa w podbramkowych sytuacjach. Albo harata w gałę, albo biega z ochroną po parkach, albo jest na urlopie. Ten to odkąd dostał od Niemców reklamówki to jest na nieustającym urlopie. Jedyna praca jaką wykonał to podawanie marynarki pewnemu pijaczynie i jak sam to ładnie ujął organizowanie trunków. Ja się zastanawiam gdzie się zgubiła jego prawa kończyna Gras? Ten ma niezłą wiedzę! Ja nie oczekiwałem i nie oczekuję żadnych mundrości tego kogoś. Żenada. Ukraińskie media informują, że asystentka Sławomira zaczyna ćwierkać. A bardzo dużo tych "treli" dotyczy Donalda i Elżbietki. Oj będzie się działo! Prognozuję -dłuższy urlop tego osobnika w zamkniętym "sanatorium" bez widoku z okna. Szkoda, że nie dodał, że urlopu w poszukiwaniu zagubionego mózgu. Tusk, przebywając na sytej politycznej emeryturze - z woli i z mocy chlebodawczyni Kanclerz Merkel, doskonale wie, że ani w PO, ani w KO, a już tym bardziej w nowej inicjatywie - firmowanej jak dotąd przez Budkę i Trzaskowskiego - nie ma dla niego miejsca. Nie jest europosłem, nie jest posłem na Sejm RP, jest tylko byłym tu, byłym tam, i nie korzysta z żadnej ochrony prawnej, a przez okres pełnienia funkcji chronionych immunitetem, ewentualny bieg przedawnienia jego przekrętów uległ zawieszeniu. Więc wie, że lepiej się nie wychylać, lepiej się schować, aby nie padł na niego ze strony już aresztowanych i ze strony tych co będą aresztowani żaden cień podejrzeń iż brał od grupy Sławomira N. jakieś dowody wdzięczności. Tym bardziej, że za chwilę chlebodawczyni Merkel też będzie byłą, i nie będzie mieć dość siły aby go osłaniać. A wracając do " Tik Taka" - to typowe oblicze PO znane nam z wielu afer tego kryminalnego ugrupowania łażącego jeszcze po tej stronie muru udając " posłów " "senatorów " "europosłów" i tzw " polityków". Mam nadzieję, że kiedyś ujrzę tę rudą szwabskożydowską gnidę na urlopie w ramach programu CELA+!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1639522

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1639616

Urlop? Uciekł do Kulczyka i Adamowicza, bo mafijna twierdza w Puszczy Noteckiej jeszcze nie wykończona. Zastanawia się pewnie ile razy i o czym rozmawiał z Nowakiem. Defraudacja unijnych pieniędzy , to grubsza sprawa, co Tusk? Uważaj tylko na ,,seryjnego samobójcę". Nowak, a ty lepiej idź na współpracę z sądami, bo ,,seryjny samobójca" i do więzień zagląda. Pamiętasz sprawę ,,samobójcy" Brunona Kwietnia" Powiesił się na leżąco w celi... I ty Tusk i Nowak jesteście tylko płotkami. Mafia z takimi się nie certoli. Nie uciekniesz przed nimi Tusk. Znajdą cię. Bez względu na to, gdzie spędzasz ,,urlop". Źle się bawiliście chłopcy. Międzynarodowy list gończy za Tuskiem już przygotowany. To tylko kwestia czasu kiedy zostanie wysłany. Uważaj Tusk, żebyś na tym ,,urlopie" krzywdy sobie nie zrobił. Np. żebyś nie wypadł z 20 piętra hotelu, lub zastrzelił się czyszcząc broń... "Żółwik,, byłby w żałobie. Masz się czego bać Tusk. Ukraińcy i żydzi wam też nie odpuszczą. Śmieszny typek. jeszcze nigdy nie komunikował, że na urlopie, "haratał" tu bez wytchnienia, nie tylko w gałę. Teraz, gdy go zamurowało, oznajmił, ze na urlopie. Twój pieszczoch też wybrał się na niespodziewany urlop. Będziesz miał szczęście, dołączysz do niego. Jeśli przeżyje, (jako świadek koronny, byłby ogromnym zagrożeniem dla elit PO-wskich), powinien być chroniony w najwyższym standardzie, nawet nie wiem, które więzienie to zapewnia. Macki służb są wszędzie a nieszczęśnicy "wieszają" się nawet w pozycji horyzontalnej. Grawitacja działa w poziomie, Newton przewraca się w grobie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1639524

Jest dokładnie tak jak Pan pisze. W PO dupotrząs ogólny, a Donek drży najbardziej. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1639570

Nowak w areszcie, Tusk... wypoczywa. W sieci śmiech: „Jedni urlopują się, bo chcą, inni muszą”. Informuję władze, że jestem na urlopie, więc chwilowo żadnych zbrodni nie popełniam. Urlopie, podkreślam, nie emeryturze - napisał na Twitterze były premier, obecny szef Europejskiej Partii Ludowej Donald Tusk. Na ten wpis zareagowali internauci. "Jedni urlopują się, bo chcą inni muszą", "Największy hejter PiS desperacko próbuje zwracać na siebie uwagę", "Nie martw się - Sławek zacznie mówić - i wtedy będzie wesoło" - to tylko niektóre komentarze.
https://niezalezna.pl/342581-nowak-w-areszcie-tusk-wypoczywa-w-sieci-smiech-jedni-urlopuja-sie-bo-chca-inni-musza

Ps...Tw. Oskar i rudy szwabożyd z korzeniami spod Bełchatowa się urlopuje i w dupie ma Sławka. Nasz ulubieniec Sławek miał obsesje na punkcie zegarków i kolejek jak dzieci pierwszo komunijne, widocznie na pierwszą komunię zegarka i kolejki za 40 tys zł nie dostał, i miał kompleksy aż do czasów ministerialnych. Teraz Sławek udał się na rekolekcje zamknięte wyjątkowo długie. I mam nadzieję, że Sławek się szczerze wyspowiada i called mafii na czele z Oskarem nie będzie oszczędzał, bo musiał się przecież dzielić z kumplami, a na całą sumę wziątki to on biedny nie ma pokrycia, jakby przyszło mu oddać całą wziątkę. Dla Nowaka najbezpieczniej byłoby, gdyby zaczął mówić i to szybko! Nowak powinien szybko ujawnić największe tajemnice Tuska, żeby ten nie zdążył wysłać do niego seryjnego. Sławek jedyna rada to sypać,i to jak najszybciej. Zbyt dużo do stracenia mają co niektórzy wielcy,a wiesz co się w takich przypadkach dzieje w polskich więzieniach. Służba więzienna jest w stanie zagwarantować tobie bezpieczeństwo na zewnątrz,ale nie ochroni ciebie Sławciu przed samym sobą. Pewnie w desperacji popełnisz jakieś śmiertelne głupstwo. Oczywiście karę poniosą strażnicy i sprzątaczka poprzez zabranie im 1/3 premii wraz z wpisem do akt. Jeszcze gorzej sprawa wygląda w twojej ojczyźnie do której niebawem zostaniesz oddelegowany po zakończeniu polskiego śledztwa.Tam twoja desperacja może być większa bo i warunki do popełniania głupstw jeszcze bardziej sprzyjające. O finanse nie martw się, urząd skarbowy o nie zadba, w myśl twej prośby aby zostawić twoją żonę w spokoju i jej podatki. Jeżeli załgany ryży ryj pisze, że żadnej zbrodni nie popełnia to należy domniemywać że jest dokładnie odwrotnie...Dał do zrozumienia Nowakowi, ze póki co to się urlopował od wymierzania kary, ale gdyby coś, to po "urlopie" go rozliczy. A Sławek zegarek zostawi w depozycie, zmianę gaci zapewni osoba mu bliska zgłoszona kiedy był przyjmowany " na stan", monitorowany będzie 24h na dobę ze względu na osobiste bezpieczeństwo.Czego mu zazdroszczę - bo powyższe znam z własnego doświadczenia w PRL i tu się nic nie zmieniło - to Wyżywienia ! Żadne tak kilo zupy i w święta państwowe "granat" czyli sznycel - dostanie zupę ,drugie danie i kompot-w sumie 2600 kal! Ja wiem ze będzie to rodzaj "tortury", ale może jak chwyci Apelacja i trafi na sędziego T- ostanie odszkodowanie i wreszcie coś zje u "Sowy". Prawdziwy kłopot może spotkać Sławka gdy proces będzie w Kijowie, gdzie Prawo Neumanna nie działa i odsiadka na Ukrainie. Jest to logiczne bo jest ich obywatelem i to Państwo a raczej żydów okradał, a oni litości nie znają! Bo kraść mogą tylko une. Sławomir! Nie przejmuj się, niedługo będziesz eksportowany do swojej ojczyzny gdzie już czekają na ciebie i gdzie będziesz traktowany praworządnie i z godnością z której słyną ruskie i ukraińskie areszty.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1639586

Jeśli polityków z zarzutami nazywa się Sławomir N, Józef P, Stanisław G, to boję się co by było, gdyby kiedyś zamknęli Różę Thun.

Jakoś Róża TVHMGB.

Ja cierpie dolę.

Szyfr.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1639529

Tez cierpie:))

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Brian

#1639592

nie Róża TVHMGB  tylko Róża MBGVTUH, ignorancie!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1639594

Najwyzej obaj panowie cudownie "rozmnoza sie".

I kilkunastu zakapturzonych aresztantow znajdzie sie w tajnych wiezieniach calego swiata.

Pod scislym kontrwywiadowczym nadzorem paru sluzb.

I kogo wtedy posadzac o przesladowania, gwalcenie praw zlodzieja oraz anty... .

A jesli Rzad Stanow sie nie posypie, moze byc molto ciekawie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Brian

#1639591