OŚWIECENIE SUMIEŃ - już wkrótce!

Obrazek użytkownika Tomalun
Blog

„OŚWIECENIE SUMIEŃ” - Dla ratowania dusz ludzkich

 

„Oświecenie Sumień” - ta najbardziej pilna wiadomość odnosi się do mistycznego wydarzenia, które WKRÓTCE odbędzie się na świecie.

Wydarzenie nazwane przez Jezusa Chrystusa (w wielu różnych prywatnych objawieniach w ostatnich latach) jako Ostrzeżenie i Oświecenie Sumienia, dane będzie światu jako Największy Akt Bożego Miłosierdzia.

OŚWIECENIE SUMIENIA, cudowny Dar osobistego spotkania każdej duszy z Bogiem, poprzedzi i pomoże przygotować ludzi na Powrót Jezusa Chrystusa. Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie, także dzieci w odpowiednim wieku. Będzie to tak silne przeżycie, że nikt nie będzie mógł go zignorować. Wszyscy, nawet ateiści, przekonają się, że Bóg istnieje. Każdemu objawią się jego grzechy tak, jak pojawiają się one w oczach Boga. Dar ten będzie zachęcać ludzi do ponownej oceny swojego życia i poproszenia Boga o przebaczenie. W tych burzliwych latach będzie również inspirować wiele nawróceń, zanim Jezus Chrystus powróci jako Sprawiedliwy Sędzia.

DLACZEGO NASTĄPI OŚWIECENIE SUMIEŃ ? -aby udowodnić całemu światu, że Bóg istnieje, -aby przyprowadzić każdego ponownie do Jezusa i na drogę Prawdy, -aby poprzez nawrócenia zahamować na świecie wpływ grzechu i zła, -aby pomóc uratować nas, zanim nasza dusza zostanie osądzona, przez danie nam szansy poprawy i błagania o przebaczenie za popełnione przez nas grzechy, -aby nawrócić niewierzących, którzy nie mieliby szans na zbawienie bez tego Wielkiego Aktu Miłosierdzia, -aby umocnić wiarę wśród wierzących.

CO POPRZEDZI OŚWIECENIE SUMIEŃ? -Dwie komety zderzą się na niebie. -Ludzie będą spodziewać się, że to wywoła katastrofy większe niż trzęsienia ziemi, ale tak nie będzie.  Będzie to znak, że wkrótce spotkamy Jezusa. -Niebo stanie się czerwone i zobaczymy Wielki Krzyż na niebie, Znak do przygotowania się. -Ateiści powiedzą, że jest to globalne złudzenie. Naukowcy będą szukać logicznego wyjaśnienia, ale takiego nie będzie. -Będzie to spektakularne zjawisko, ale nie wyrządzi nam żadnej szkody, ponieważ będzie Aktem Miłości i Miłosierdzia pochodzącym od Jezusa.

CO SIĘ WYDARZY PODCZAS OŚWIECENIA SUMIEŃ? -Każdy powyżej odpowiedniego wieku, dozna osobistego mistycznego spotkania z Jezusem Chrystusem.  Będzie to jak dzień naszego sądu szczegółowego po śmierci, tylko że tym razem jeszcze nie będzie wyroku skazującego. Zamiast niego dostaniemy szansę, aby poprosić o przebaczenie. -Zostaną nam pokazane wszystkie nasze grzechy i sprawi to, że poczujemy ogromny smutek i wstyd. -Niektórzy poczują tak wielkie obrzydzenie i doznają takiego wstrząsu, gdy ich grzechy zostaną im ukazane, że umrą zanim wykorzystają okazję prośby o przebaczenie. -Każdy zobaczy stan swej duszy przed Bogiem – co dobrego i co złego uczynił w swym życiu. -Wielu ludzi upadnie i będzie płakać łzami ulgi, łzami radości i szczęścia, łzami zdumienia i miłości. -Nareszcie stanie się możliwe życie nowym życiem, gdy będziemy znali pełną Prawdę.

CO NALEŻY UCZYNIĆ PRZED OŚWIECENIEM SUMIEŃ? -Jezus prosi teraz każdego, by modlić się za te dusze, które będą w stanie w grzechu śmiertelnego, i które być może umrą od wstrząsu Ostrzeżenia i Oświecenia Sumienia. Każdy musi się teraz przygotować. -Jezus prosi, abyśmy wszyscy już teraz, czyli jeszcze przed Oświetleniem, przygotowali się duchowo i skorzystali z możliwości spowiedzi, pokuty i prośby o przebaczenie naszych grzechów.

 

Materiał został opracowany przez Bożego kapłana. 

C.P.

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.4 (głosów:7)

Komentarze

...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1642354

lipa jakaś, już pisałem o tym, zresztą niebiblijne to i antykatolickie. zakłóci wolną wolę, jaka to zasługa gdy zamiast wiary każdy będzie przekonany i oczywiście zechce się odpowiednio ustawić. przypomina to zresztą protestanckie sekty, nawrócą się formułką i już żywcem do nieba. te komety na niebie to też wariactwo, ani nie konieczne, ani sensowne, do tego niepotrzebnie ze sfery cudów, skoro ludzie i tak poznają realnośc Boga. proponuję zresztą rozrysowac sobie taką akcję. no i niebiblijny ageizm, kryteria wiekowe Bóg wprowadza a niektórzy mają poumierać od wstrząsu, no co za miłosierdzie i znów dzielenie ludzi. oczywiście sam oszołom michałowski to się nie nawróci i nie wyspowiada ale co to za zdziwienie, skoro to ekskomunikowany antykościelny heretyk tak jak ten jego koleś antypapista henryk od wklęsłej ziemii.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1642366

Niepodobna, żeby podobne treści nie spotykały się z oszczerczymi zarzutami, kłamliwymi i bardzo, bardzo często pisanymi za $, €, a najczęściej ₽.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Chrystus Królem Polski!

#1644596

Oczywiście, głoszenie prawdy wymaga odwagi. Nie to, co wymyślanie sobie objawień, by różni zdewociali wariaci wysyłali kasę na utrzymanie mieszkań, gadżety i wycieczki. Taki guru może nawet ogłosić, że będzie mordował innych a dla świrów to jeszcze będzie wola Boga. Szerzenie bzdur to jedno ale robienie sekty i żerowanie na zagubionych jest wyjątkowo ohydne. I to pod płaszczykiem wiary, którą się zwalcza. Brak słów, jakie to bezczelne hucpiarstwo.

 

A co tam u was na wklęsłej Ziemi? Są jakieś imprezki z panienkami, bijatyki, gonicie kacapa czy chociaż Żyda i elgiebeta? Dzieje się coś?

Ale wszystkiego chyba nie macie tam wklęsłego, co?

 

 

 

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1644641