Komunia Święta na rękę straszliwym grzechem.

Obrazek użytkownika Tomalun
Blog

Drodzy Czytelnicy,
Orędzia dawane mistyczce Annie od Jezusa posiadają potwierdzenia w działalności współczesnych mistyków. Najbardziej znanym spośród nich jest Grzegorz Wróblewski z Leszna, który nie raz potwierdzał ich prawdziwość.
Najnowsze spośród tych Orędzi bardzo pomaga zrozumieć dzisiejszą sytuację duchową:

https://anna-od-jezusa.pl.tl/Maj--%236.htm

29.05.2020r.
Godzina 00:00

Bóg Ojciec: Moje drogie umiłowane dzieci.

Modlitwy wasze są kadzidłem i wynagrodzeniem za zło, są motorem co zmienia bieg wydarzeń. I wiedzcie, że Ja nie chcę was karać lecz szla zła już dawno jest przeważona i nadszedł czas kar.

Mój Syn Jezus Chrystus jest waszym Królem a Królową narodu Polskiego jest Maryja. Dlatego kary będą łagodniejsze i zło nie ma takiej swobody działania. Wiele jeszcze będzie cierpiał Polski naród, lecz Ja Bóg Ojciec zmniejszam wam kary mimo iż nadal jest wiele zła.

Moje drogie dzieci wkrótce Zesłanie Ducha Świętego. To czas gdy Duch Święty obdarza swoimi łaskami wiele dusz i za wiele dusz módlcie się moje drogie dzieci. Bo teraz jest czas ratowania dusz co Boga nie znają i go nie potrzebują tylko na sobie się opierają. Proszę módlcie się gorliwie za tych co profanują Ciało i Krew Mojego Syna. Bo tak przyjmowana Komunia Święta, gdy jest wyciągnięta ręka jest zniewagą dla Mojego Syna. Wiedzcie też moje drogie dzieci, że każda dusza co profanuje Ciało Mojego Syna ściąga na siebie śmierć. Śmierć duszy jest gorsza od śmierci ciała, bo to jest wieczna śmierć. Wiedzcie też, że jak taka dusza się nawróci to powinna już zawsze przyjmować Komunie Świętą godnie i tylko na kolanach, by wynagrodzić mi swój grzech.

Tak drogie dzieci już niedługo ogłoszą ponowne wybory, a ich wynik jest już przesądzony i nieważny jest wasz głos. Choć wiele krajów będzie bardzo odczuwać kryzys gospodarczy, to w Polsce nie będzie to tak bardzo odczuwalne choć wielu zubożeje i straci swe majątki.

Lecz czy dusza co we wszystko opływa zwróci się do Boga?

Módlcie się moje drogie dzieci za grzeszników, by mimo strat potrafili zwrócić się do Boga. Cierpienie jest wielką łaską i daję ją duszom by je uratować. Lecz i wtedy wiele dusz nie zwraca się do Boga. Dlatego tak bardzo trzeba modlitwy o nawrócenie grzeszników, by potrafili i chcieli Boga prosić o ratunek.

Wy zaś moje drogie dzieci ofiarujcie swe cierpienia za grzeszników, bo cierpieniem i modlitwą można uratować wielu grzeszników. Dusze święte świeckie i konsekrowane wiele Mi ofiarowują i cierpią niemało. Nic tak nie uświęca jak cierpienie i świętość jest nim usłana, lecz i przedsmakiem Nieba jest pocieszana. Ja sam jestem najbliżej cierpiącej duszy i z nią współcierpię i jest z nią Duch Święty, Duch pocieszyciel. Wiele jeszcze was czeka zmian moje drogie dzieci i wiedzcie, że niewiele już czasu zostało gdy Mój Syn przyjdzie jako Sędzia Sprawiedliwy.

Dziękuję wam za wasze modlitwy, posty i ofiary, za cierpienie Mi ofiarowane. Próśb waszych wysłuchuje i wiele znaczą wasze modlitwy, posty i ofiary.

Tak z Serca wszystkim Błogosławę co słowa te czytają i słuchają. Ja Bóg Ojciec jestem z wami, Duch Święty pragnie was prowadzić. Bądźcie wierni, Mój Syn jest z wami i Króluje wraz z Maryją nad Polską i Polakami.

Księga Judyty 13,11-14

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.1 (głosów:8)

Komentarze

[...]drogie dzieci już niedługo ogłoszą ponowne wybory, a ich wynik jest już przesądzony i nieważny jest wasz głos[...]"

Czy my rzeczywiście musimy mieć blog zaśmiecony takimi "objawieniami"?

Komu i dlaczego zależy na mąceniu Polakom w głowach?

Pozdrawiam jednopuktową pałkarkę!

Jak to "szlachetnie" (i świętojebliwie) pałować "zza węgła"!

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1632847

"Komunia Święta na rękę straszliwym grzechem."

I zapewne Komunia Święta dla obłożnie chorego, leżącego, też będzie "straszliwym grzechem".

Te rewelacje, godne "objawień" z Oławy - to w istocie coś "bardzo wartościowego".

Świadczył się Cygan swoimi dziećmi, świadczą się szury - szurami!

Michałowski już całkiem "odleciał", trudno zawrócić, gdy się osiągnie wysoki poziom zwiedzenia, ale Tomalunom, Pokrzywom, Kamieniowskim i tym podobnym serdecznie radzę - poczytajcie Dzienniczki Siostry Faustyny Kowalskiej i porównajcie z tymi rewelacjami, które tutaj publikujecie. Jeśli w "objawieniach" Bóg - Jezus Chrystus nie jest Centrum - to całość jest zwiedzeniem, fałszywką.

 Nie każdy, który Mi mówi: "Panie, Panie!", wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. Wielu powie Mi w owym dniu: "Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?" Wtedy oświadczę im: "Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!"(Mt 7: 21-23)

I jeszcze coś - bo te rewelacje pobudzaja mnie do gniewu! Otóż jest wielu ludzi, którzy zaczynają w nie wierzyć, toteż - rezygnują z Ciała Pańskiego będąc w szpitalu, przestają się modlić - bo "na leżąco to grzech".

Taką tragiczną wiarę opisywała Zofia Kossak-Szczucka, gdy wierzące, proste kobiety w Auschwitz nie modliły się, bo modlitwa była przez Niemców zakazana (modlitwa w skupieniu i pozycji klęczącej, a zwłaszcza - modlitwa w kościele, w godnym ubiorze). Nikt tym dobrym, prawym, wierzącym osobom nie powiedział, że modlitwa to rozmowa z Bogiem i że mogą wołać do Niego, modlić się - także w myślach, nawet leżąc na zgrzebnej, obskurnej pryczy, z głębi poniżenia.

Zastanówcie się ci, którzy "dopuszczacie się nieprawości" - przestańcie, pod pozorem objawień - mącić ludziom w głowach!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1632862

Ma pani pełną rację mówiąc o tym, że objawienia odnoszące się do wyników wyborów są mocno naciągane. To raczej ośmieszanie objawień a nie wiara w ich prawdziwość.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1633056

Autor pisze o sobie " Jestem uczniem technikum elektrycznego obecnie na 2 roku. Na tym blogu chciałbym cytować fragmenty innego blogu i zapraszać do dyskusji."

Trochę niespotykane określenie  jak na ucznia technikum - w technikum jest się w drugiej klasie, a na drugim roku to  może być student. Ale mniejsza z tym.

Zapraszasz do dyskusji, a ostatni z wszystkich pięciu komentarzy na portalu  zamieściłeś rok temu. Ale mniejsza z tym.

Zakładając, że  działasz w dobrej wierze liczę na głos w dyskusji, z odniesieniem się do argumentów przytoczonych  przez blogerkę Tarnawską. 

Jeśli podejmiesz wyzwanie gwarantuję, że nie oberwiesz ode mnie "pały" i nie będę się po Tobie wozić.  I jak ? 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1632870

Człowiecze, przecież pod tymi wpisami są z obowiązku (niektórzy zawodowo, a niektórzy z własnej zapiekłości i nienawiści) można tak powiedzieć nasyłani wypisywacze, którzy mają na celu przedstawianie treści przeciwnych, rzucają cytatami na lewo i prawo i nigdy nie odpowiedzą inaczej, niż w sposób wrogi, albo obelżywy. Dobrze, że tak młody człowiek podejmuje się przedstawienia najbardziej znienawidzonej częsci katolickiej posługi, aby takie słowa z Niebios nie ginęły.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

Chrystus Królem Polski!

#1633931

A Chrystus łamał i rozdawał chleb swoim uczniom jak? Każdemu wkładał kawałek do ust? Naprawdę? To był dla nich posiłek nie teatr. Wiesz jak dawniej chleb wyglądał? To były takie duże placki. Po prostu Chrystus rozdzierał ja na duże kawały i rozdawał uczniom.  

Jak ja nie lubię nawiedzonych oszołomów którym religia myli się z dewocją. Bardziej mi wygląda to na robote ruskich troli którzy właśnie w ten sposób chcą zniechęcać Polaków do kościoła.

Zaistę robisz świetną robotę Tomalunie. Po prostu wspaniałą.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1633044

nie sposob, a coz dopiero komentowac. Po kilku pierwszych zdaniach widac, ze to proby naiwnej profanacji swietosci przez jakiegos nastolatka, lub wynurzenia czlowieka dotknietego rozdwojeniem jazni.

Niezaleznie od przyczyn tworzenia tych fantazji, nie polecam nikomu czytania tych chorych tekstow.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1633050

podczas Ostatniej Wieczerzy. To nie był znany nam chleb na zakwasie czy też drożdżach. W tym czasie w tamtym rejonie chlebem było coś, co dziś znamy jako macę. Po prostu placek z mąki i wody, który gospodarz łamał i podawał w rękę. Placek ten maczano w sosie na bazie oliwy i spożywano.

Wino, które Jezus nazwał "Swoją Krwią" był to sfermentowany sok z suszonych czarnych winogron zalany wodą. Są to tradycyjne potrawy żydowskie tamtych regionów. Zwane było ono winem czarnym. Jeśli wino to miało być trunkiem, a nie napojem do posiłku często jego nie rozcieńczano, by było intensywniejsze w smaku i właśnie takie najprawdopodobniej pito w czasie Ostatniej Wieczerzy. Tak więc trudno mówić, że komunia podawana do rąk a nie do ust jest czymś grzesznym. To przecież był posiłek, więc tego chleba musieli zjeść znacznie więcej niż dziś jemy przyjmując komunię.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1633055

Dzieląc  chleb i wino,jak to opisał Radogost,  Jezus zalecił "to czyńcie na moją pamiątkę".  Najbliższe pierwowzorowi i zwyczajom pierwszych chrześcijan jest praktykowane w wielu społecznościach  jest dzielenie się niekwaszonym chlebem (macą) i  wspólne  spożywanie posiłku, zwane agapą. 

Radogast popraw mnie jeśli się mylę, ale skoro Wielkanoc wywodzi się właśnie z  Wieczerzy Paschalnej, przy której  Żydzi spożywali niekwaszony chleb (bez zakwasu, czyli symbolicznie nie zanieczyszczony) to chyba  nasze mazurki wielkanocne - czyli ciasto bez środków spulchniających też się z tego wzięły. To taka teoria, którą sobie sama wysnułam  poprzez analogie - trafiłam czy nie?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1633058

poszukuję danego odpowiednika w innych kulturach chrześcijańskich, bo przecież to samo chrześcijaństwo (katolicyzm) np. w Meksyku wygląda zupełnie inaczej niż u nas. Jeśli dany zwyczaj jest wspólny dla różnych odmian katolicyzmu to przypisuję go do kultury wywodzącej się z ziem Izraela albo powstałej na początku chrześcijaństwa, bo i takie elementy mamy, tu za przykład dam odwołania w litaniach do słońca. (w Litanii do Imienia Jezus mamy "Jezu słońce sprawiedliwości") Te odwołania powstały w IV w n.e.

Mazurki jednak uznał bym za element kultury pozachrześcijańskiej, nie chrześcijańskiej, choć nie potrafie powiedzieć, Z tego co wiem to efekt ścierania się naszej kultury z kulturą Turecką. 

A jeszcze wracając do chleba, w początkach chrześcijaństwa, chrześcijaństwo rozwijało się głównie wśród ludzi biednych, co nie oznacza że nie było w nim ludzi bogatych, tu przykład Marcjon, który ostatecznie rozstał się z głównym nurtem a jego nurt zanikł pozostawiając nam pierwsze próby określenia kanonu Nowego Testamentu. Wśród pierwszych chrześcijan istniał zwyczaj rozdawania po mszy chleba (eulogia), miał on wspomóc najbiedniejszych wyznawców tej wiary. Z tego zwyczaju mamy rozdawanie dzieciom chleba po pierwszej komunii oraz opłatek, którym dzielimy się z rodziną w czasie Wigilii.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1633088

Doktorzy pism i mądrale, natrwonili czasu, aby każdy naginał rzeczywistość w swoją stronę. Niby rózni, a każdemu te Przekazy nie na rękę, każdego palą z innego powodu. To zostawiam na refleksję tym osobom, które by nie wiedziały, jaka wojna tu się toczy.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

Chrystus Królem Polski!

#1633929

Każdy wypisuje w swoją stronę, byle nie przyzać, co się Bogu podoba, byle nagiąć w stronę swojego pomysłu. O Komunii Świętej na klęcząco było w bardzo wielu miejscach mówione, owszem – w Oławie najgłośniej, ale in na przykład w Rudzie k. Sieradza. Także polska stygmatyczka Katarzyna Szymon o tym mówiła.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

Chrystus Królem Polski!

#1633930

Świadczył się Cygan swoimi dziećmi.

Kiedyś analizowałam osobowość Katarzyny Szymon. Spełnione marznie o byciu "kimś" nie mając zawodu, nie mając wykształcenia, nie pracując. Umiejętność życia - na cudzy koszt. 

Zresztą bardzo dobrze, i na cudzy koszt, żył także pan Domański.

Warto porównać te dwie postaci z Siostrą Faustyną i Ojcem Pio.

"Cyprian Polak" też zdaje się tę umiejętność życia na koszt cudzy potrafił sobie przyswoić.

Ludzie myślcie,

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1634176

Jakież to puste i sprzeczne z wnioskami i duchowością tysięcy pielgrzymów, którzy spotkali się z Katarzynką w ciągu jej życia.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Chrystus Królem Polski!

#1635215