Anita Gargas i Tomasz Sakiewicz są rosyjskimi agentami

Obrazek użytkownika Tomalun
Blog

 

Drodzy Czytelnicy,
ileż osób woli ludzkie założenia, czy wizerunki od rzeczywistości. Nieustannie apartat kłamstwa, zwany mediami, także „niezależnymi”, czy „naprawdę niezależnymi” pracuje w dzień i w nocy nad taką postawą.
Przedstawione stwierdzenie wynika z Orędzi, które posiadają potwierdzenie w wielu innych Orędziach, między innymi w tym, co otrzymuje bardzo znany i poważany także za granicą mistyk Grzegorz Wróblewski z Leszna, którego to posługę wspiera na przykład Brat Elia – człowiek od Cudownej Fotografii Pana Jezusa. Tego nie powiedzą Państwu ci, którzy wypluwają morze nienawiści na te Orędzia. Najsłynniejszym z księży, który je wspiera nie otwarcie, ale i nie tajnie jest ks. Stanisław Małkowski i z tego poparcia się nie wycofuje, choć zna wszystkie obelgi, jakie są na nie rzucane, także i te uzasadnione jakimiś wybiórczymi „analizami”.

Gdzie ludzie kłamią w ważnej sprawie, tam Bóg może przyjść i rzecz wyprostować.
Przedstawiamy treść Orędzia, nastomiast na stronie internetowej mistyk, który kiedyś zajmował się mocno sprawą Smoleńska (jego pseudonim znajduje się w książce ”Maskirowka Smoleńska” obok innych pseudonimów blogerskich, za których działalność się dziękuje) podał swoje poszlaki w sprawie działalności tych dwóch osób ze świata dziennikarskiego, jakie są poszlaki bardzo mocne i dziwne w sprawie ich pracy dla Rosji.

Oto treść Orędzia, te poszlaki można przeczytać na blogu mistyka:

https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2020/05/78-v-2020-anita-gargas-i-tomasz.html

Czwartek, 7 maj

21.17

- Tak, dziecko. Anita Gargas i Tomasz Sakiewicz są rosyjskimi agentami.
- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
-:)

….......................

8 maj

00:15

Myśl: Serce Jezusa wystarczy za cały świat.

Rano
- Daj teraz.
- Dobrze Panie Jezu.
-:)
Nie dziecko, niech dają czytelnicy.
< To oczywiście dwie różne sprawy czy dwa różne elementy. C.P>

- Dobrze Panie Jezu, Chryste Królu, dziękuję.

Około 10.00
-:)

11.35

Zapisz dziecko:)
- Wiesz kto jest Namaszczonym i tak musi się stać.
- Mam to publikować Panie Jezu?//
- Tak.

Około kwadrans później
- Tak dziecko, poczwarka zmienia się w motyla:) Piękny uśmiech Pana Jezusa.

12.46
- Dobrze, dziecko, powiem ci ile miałbyś czyśćca, ale nie teraz tylko ile będziesz miał dzień przed Zesłaniem Ducha Świętego jeśli będziesz się tak zachowywał ( tzn. dobrze, na ile Cię stać) jak wczoraj i dzisiaj, do tej chwili/////T///l/
- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
-:)
Nie podziękujesz, dziecko:)?
- Dziękuję Panie Jezu, nie zasłużyłem na pewno, ale do tego jeszcze trzy tygodnie.
- Nie chcesz się starać ze wszystkich sił, dziecko:)?
- Jak podepczesz moje serce Panie Jezu i powiększysz Swą Miłość we mnie będę się starał ze wszystkich sił.
- Staraj się, dziecko, niezależnie od tego co Ja zrobię.

Natomiast jeśli Twoja mama będzie Cię zasmucać w tym czasie czy rozdrażniać, zwłaszcza w czasie waszego wspólnego pobytu w waszym własnym domu, to nie doczeka swoich imienin pod koniec czerwca.
- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.

Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)

Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.3 (głosów:12)

Komentarze

A jeśli kogoś ten tytuł sprowokował do przeczytania wpisu do końca, to rzeczywiście mógł się poczuć "powalony na glebę".

Czym "powalony"? - Ano tym, że bardzo łatwo i "lekką ręką" dopuściłeś się bardzo poważnych oszczerstw i pomówień wobec red. Anity Gargas i red. Tomasza Sakiewicza!

Nadmienię tu, że nie jestem obrońcą tych dwojga redaktorów i nie widzę jakiegokolwiek interesu osobistego, by występować w ich obronie. Także wówczas, gdy red. A. Gargas bez "owijania w bawełnę" naświetliła Polakom kulisy zamachu smoleńskiego. 
Natomiast jeśli chodzi o red. T. Sakiewicza, to mam do niego wielkie pretensje o to, że to właśnie on bezpodstawnie pomówił ojca redemptorystę - dyr. Radia Maryja o. dra Tadeusza Rydzyka, iż ten był agentem rosyjskiej FSB. A jako dowód wskazał na fakt, że rozgłośnia RM w latach 90' emitowała program RM za pośrednictwem stacji nadawczej usytuowanej na Kaukazie. Tak, to prawda że RM emitowało swój program za pośrednictwem wydzierżawionego nadajnika fal średnich, który należał do obywatela i przedsiębiorcy Federacji Rosyjskiej. Ale w żadnym wymiarze około 2-letnia dzierżawa nadajnika od "sowieta" nie mogła być dowodem na to, że o. T. Rydzyk był agentem rosyjskim! Kończąc ten wątek dodam, że red. T. Sakiewicz do dzisiaj nie przeprosił o. T. Rydzyka za to publiczne pomówienie. Nie przeprosił publicznie, a także w prywatnej rozmowie.

Chcę Tobie Tamalun tylko wskazać, że na opublikowanie takiego stwierdzenia trzeba mieć niepodważalne dowody. Ty ich nie miałeś i masz! Opierasz się tylko na słowach mistyka uzurpowującego sobie prawa oceny bliźnich nadanych przez Boga. To zdecydowanie stanowczo za mało!!!

Za to przestępstwo, którego się dopuściłeś,... a wiedz, że wyczerpałeś znamiona naruszenia art. 212. Kodeksu karnego - może Ci grozić wyrok nawet 2 lat pozbawienia wolności. 

Po części usprawiedliwię Ciebie.
Jesteś jeszcze bardzo młodym człowiekiem w wieku poniżej 20 lat, więc mogłeś nieświadomie "palnąć" publicznie takie słowa. Ale wiedz, że nazwanie osób publicznych, iż ci są rosyjskimi agentami, a nie mając dowodów w formie dokumentów,  - może Ciebie bardzo drogo kosztować.
Módl się do Boga, by red. Anita Gargas lub red. T. Sakiewicz nie pozwali Ciebie do sądu.

 

Satyr 
 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1630538

A jednak dobrze napisał i prawdę i we wstępie też ładnie, że będą negatywne reakcje.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

Chrystus Królem Polski!

#1631068

Chrystus Pan nigdy nie groził nikomu - przez pośredników:

"...jeśli Twoja mama będzie Cię zasmucać w tym czasie czy rozdrażniać, zwłaszcza w czasie waszego wspólnego pobytu w waszym własnym domu, to nie doczeka swoich imienin pod koniec czerwca."

Taka informacja, jeśli byłaby prawdziwa, mogłaby jedynie zostać przekazana bezpośrednio matce "Cypriana" przez Pana Jezusa Chrystusa.

W taki sposób, jak to cytuje Tomalun, grozić może demon. Groźby takie wyrażają nienawiść.

Poza tym nikt na tym blogu nie okazuje nienawiści wobec "rewelacji" Krzysztofa Michałowskiego. Nieufność a niekiedy kpiny - tak.

Apage Satanas!

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1630545

Kaczyński i Macierewicz tez są dla nich ruskimi agentami. z jednej strony guru chciał nagłośnienia tymi bzdurami a z drugiej to mu pozwala wypełniać powazne luki w jego hipotezie smolenskiej, czyli zmodyfikowanej maskirowce. Oczywiście to nie zadne objawienie, tylko przepisanie wlasnych dawnych rozmyślań z czasow, gdy był blogerem a za pisanie na te tematy chciał kasy.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1630550

Zaproponuj Krzysztofowi Michałowskiemu zapoznanie się z chińską baśnią o relacjach w rodzinie. Dziwne, że demon Cypriana Polaka baśni tej nie zna. Może dlatego, że sens baśni jest zbyt miłosierny. Nie może odpowiadać temu, który od początku jest zabójcą!

Otóż w Chinach świeżo poślubiona małżonka staje się, w domu męża, kimś w rodzaju służącej swojej teściowej. Jedna z takich młodych mężatek czuła się tak bardzo prześladowana i poniżana w domu męża, że zwróciła się do zaprzyjaźnionego ze swoją rodziną aptekarza, aby dał jej jakąś truciznę, która pozwoliłaby, w sposób nie budzący podejrzeń, "usunąć" teściową. Aptekarz pomyślał dłużej, obiecał przygotować jakiś wolno działający "specyfik", zastrzegł jednak, że musi to być bezwzględną tajemnicą oraz że młoda kobieta, aby odsunąć od siebie wszelkie podejrzenia - powinna od tego momentu być dla teściowej uprzedzająco miła, pomocna, serdeczna. A skutki "leku" miały okazać się po dłuższym czasie. Za ok. 6 miesięcy młoda żona wróciła do aptekarza z prośbą, aby dał jej jakieś antidotum przeciw truciźnie, bo teściowa okazała się osobą tak dobrą serdeczną, aprobującą synową, że nie było powodu aby ją "usuwać". Teściowa chwaliła swoją synową w domu i wobec znajomych, dawała ją jako przykład dobrego "dziecka". Wówczas farmaceuta uspokoił tę młodą, że dał jej zioła przyprawowe, nie truciznę, i że zmiana nastawienia synowej wpłynęła na zmianę postawy teściowej.

Dziwne, że Michałowski nie zna takiej zasady w stosunku do własnej matki. Czuje się tak "wielkim prorokiem", że "klękajcie narody".

Niczego nie nauczył się od Jezusa Chrystusa i Jego relacji z ziemskimi Rodzicami.

Michałowski zaciąga wielką winę - głosząc fałszywe "objawienia". Ci, którzy mu wierzą - niech zaczną modlić się do Ducha Świętego - o dar rozeznawania duchów. 

Teraz - nie będzie już nikt mógł powiedzieć, że nie został ostrzeżony.

Tylko - co robi ta ortodoksyjna katoliczka - Verita? Czemu milczy?

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1630743

I nikt w tych komentarzach ani słowem nie odnosi się do tego, że są to Orędzia zatwierdzone wśród innych mistyków!
Ani słowem!

Tego nie mogą przełknąć, tylko groźby, groźby, groźby.
A jednak ta misja jest wspierana i podtrzymywana, a jednak znacznie bardziej znany mistyk Grzegorz Wróblewski, którego wspiera Brat Elia często otrzymuje potwierdzenia prawdziwości tych Przekazów. Z nienawiści do Orędzi można oszaleć, taka choroba nazywa się „duchem Jezebel”. To Orędziom nie przeszkodzi, ale tym, którzy na to zapadną niestety już tak.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

Chrystus Królem Polski!

#1631067

O tych zatwierdzeniach to juz nieraz pisałem, więc nie kłam.

Gdy pojawia sie konkretne pytanie, to od razu uciekasz.

Odkąd to nową ewangelię mają zatwierdzać jakieś świry z internetu? " Mamo, chwalą nas... ". Sprzeczną w stosunku do nich Ewangelię łaskawie zatwierdzili? A brednie o wklęsłej Ziemi i inne? Nawet nie udawaj. Swoją drogą to żałosne, że aby móc lansować swój niebocentryzm z wywrotowym antypapiestwem, musisz robić dobrze oszustowi zwodzącemu ewidentnie zaburzonych ludzi. Taki to wasz poziom. A przypomnisz proroctwo, ile to miało być ofiar pandemii? Co chwila zmieniano zdanie, zaprzeczysz?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1631075

Pan, właśnie Pan, gaworzy coś o Duchu Jezebel? Z obfitości serca mówią usta!

Pneuma plana to uwodzicielski duch czyli duch zwiedzenia. To Duch Jezebel właśnie. Pismo Święte mówi:

Duch zaś otwarcie mówi, że w czasach ostatnich niektórzy odpadną od wiary, skłaniając się ku duchom zwodniczym i ku naukom demonów. (1 Tym 4:1)

Czy ma Pan coś jeszcze do dodania?

 

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1631281