Dlaczego Franciszek Bergoglio zaszczepi Watykan

Obrazek użytkownika Timoteusz
Świat

Media katolickie (11 grudnia 2020) ogłosiły, że Bergoglio planuje szczepić swoich pracowników przeciwko COVID-19 w pierwszych miesiącach przyszłego roku.

Komentarz: Dlaczego Bergoglio ujawnia ten plan? Stwarza precedens dla większości populacji, aby zniszczyć instynkt samozachowawczy przed śmiertelnie niebezpiecznymi szczepieniami.

Cytat: „Planowane jest szczepienie szczepionką firmy farmaceutycznej Pfizer / BioNTech (bio-nanotechnologia)”.

Komentarz: Jaką firmę farmaceutyczną reklamuje Bergoglio? Bio-nanotechnologie wykorzystują szczepionkę do ukrytej formy chipizacji! Firma ta znana jest również z wykorzystywania tkanek dzieci zamordowanych w wyniku aborcji, które muszą zostać wyrwane za życia płodu, aby można je było wykorzystać do określonych celów! Nowa szczepionka zmienia genom zaszczepionego człowieka zmodyfikowanym RNA i DNA.

Zadajemy 10 poważnych pytań:

1) Czy istnieje duchowy związek między intronizacją demona Pachamamy w bazylice Świętego Piotra w 2019 r. i COVID-(20)19?

2) Bergoglio ogłosił szczepienia dla wszystkich! Czy i do tej zbrodni, związanej ze szczepieniami, utorowały drogę intronizacja demona Pachamamy i legalizacja sodomii przez Bergoglia? Pismo Święte ostrzega, że karą zarówno za sodomię jak i za chipizację jest wieczny ogień.

3) Jeśli Bergoglio zaleca szczepionkę każdemu, pytamy, czy wziął pod uwagę bardzo poważne ostrzeżenia czołowych ekspertów medycznych w dziedzinie wirusologii, bakteriologii i immunologii, takich jak dr J. Mikovits, prof. S. Bhakdi, dr B. Schiffmann lub inni. Oni wszyscy pilnie ostrzegają przed nową szczepionką, ponieważ zawiera: 1) substancje toksyczne, 2) zmodyfikowane RNA i DNA, zmieniające ludzki genom, 3) hydrożel z nanocząsteczkami!

4) Nowa szczepionka zmienia ludzki genom, co spowoduje unicestwienie rasy ludzkiej! Bergoglio publicznie promuje tę zbrodnię i dlatego ponosi największą odpowiedzialność nie tylko przed Bogiem, ale także przed ludzkością!

5) Nowa szczepionka zawiera również hydrożel z organicznymi nanocząsteczkami. To forma chipizacji ‒ całkowitej kontroli, która wiąże się z utratą wolnej woli i sumienia. Bergoglio ponosi również odpowiedzialność za tą zbrodnię przeciwko ludzkości.

6) Czy Bergoglio zdaje sobie sprawę, że wyrzekając się własnej woli, osoba pozbawia się sumienia i można ją wykorzystać jako narzędzie do najpoważniejszych zbrodni? Jest to forma ostatecznego zaprzedania duszy diabłu. Czy Bergoglio zdaje sobie sprawę, że taka osoba będzie zimnokrwistym narzędziem redukcji, czyli ludobójstwa?

7) Czy Bergoglio zdaje sobie sprawę, że taka osoba nie będzie już mogła dokonać aktu doskonałej skruchy nawet w godzinie śmierci, ponieważ nie ma już własnej woli ani sumienia? Boże ostrzeżenie, że taka osoba znajdzie się w jeziorze ognia, jest dziś niezwykle pilne! W rzeczywistości prawdziwy papież powinien alarmować znacznie silniej niż eksperci medyczni! Bergoglio, jako zawodowy kłamca, postępuje dokładnie odwrotnie: bojkotuje lekarzy, bojkotuje ostrzeżenia Pisma Świętego i cynicznie dąży do wiecznego potępienia dusz, gdy domaga się: „szczepień dla wszystkich”! W ten sposób popełnia najpoważniejszą zbrodnię przeciwko Bogu i ludzkości.

8) Gdyby Bergoglio nie został poinformowany o negatywnych konsekwencjach nowych szczepionek, nie miałby prawa wypowiadać się za czymś, o czym nie wie. Ale jeśli wie o śmiertelnych zagrożeniach, związanych ze szczepionkami, i je promuje, ponosi pełną odpowiedzialność i zasługuje na karę masowego mordercy ludzkości.

9) Drogą do zbawienia jest oddzielenie się biskupów i kapłanów w każdym kraju od odstępczego Bergoglio i przyjęcia linii odnowy, reprezentowanej przez arcybiskupa C. M. Vigano.

10) Bergoglio jest fałszywym prorokiem i każdy, kto będzie mu posłuszny, podzieli jego los w jeziorze ognia, gdzie zostanie wrzucony fałszywy prorok i bestia, a także wszyscy, którzy otrzymali jej znak ‒ chip (Ap 19:20). To Boże ostrzeżenie jest dziś niezwykle pilne. Lepsze męczeństwo niż chipizacja szczepionkami! Albo życie wieczne w niebie, albo wieczna śmierć w piekle! Pracownicy Watykanu i Bergoglio wybrali szczepienia, a tym samym wieczną śmierć w piekle. Bergoliowy Watykan naprawdę stanowi dla nas dziś precedens, ale przerażający!

 

+ Eliasz
Patriarcha Bizantyjskiego Katolickiego Patriarchatu

+ Metodiusz OSBMr         + Tymoteusz OSBMr
Biskupi-sekretarze

 

Żródło : http://vkpatriarhat.org/pl/?p=18240

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze informacje od BPK
http://eepurl.com/gQZMTD

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.2 (głosów:9)

Komentarze

ale na Boga proszę nie pisać głupot, że szczepionka zmienia ludzki genom! Z powodu tej dezinformacji jestem zmuszony zdjąć te głupoty ze strony głównej. Jeśli blog będzie służył do szerzenia nieprawdy i dezinformacji, to niestety będziemy musieli się pożegnać. Ja nie chcę brać w takim czymś udziału. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1658453

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Prawdziwe głupoty ...to wisza tu tygodniami...bo to są twoje głupoty i twoich przy*****ów.
Ale prawdę ,która nie pasuje do twojej ideologii ściągasz ze strony głównej.

Watson i Crick, naukowcy otrzymali wcześniej nagrodę Nobla za opracowanie modelu podwójnej nici DNA. W sformułowanym przez nich Dogmacie, stanowiącym podstawę biologii molekularnej, informacja genetyczna jest przekazywana zarówno od DNA, poprzez RNA do białka, jak i od RNA do DNA. Tak więc informacja ta krąży pomiędzy tymi dwoma kwasami nukleinowymi. Oznacza to, że każda cząstka RNA, jaka znajdzie się w cytoplazmie komórki może zostać przekształcona na DNA i włączona do genomu.

Tak rzeczywiście się dzieje, czego przykładem są włączane do genomu człowieka retrotranspozony, wirusowego pochodzenia, które stanowią około 60% ludzkiego genomu. W podobny sposób przemieszcza się do jądra tRNA i mRNA. W komórce występują enzymy, zwane odwrotną transkryptazą, umożliwiające przepisanie RNA na DNA. Należą do nich ludzka telomeraza oraz odwrotna transkryptaza pochodzenia wirusowego.
Generalnie, nasza wiedza dotycząca szlaków sygnałowych w komórce jest bardzo skromna i dlatego z wielką obawą należy patrzeć na możliwe efekty tej manipulacji genetycznej po przyjęciu „szczepionki”.
Tak rzeczywiście się dzieje, czego przykładem są włączane do genomu człowieka retrotranspozony, wirusowego pochodzenia, które stanowią około 60% ludzkiego genomu. W podobny sposób przemieszcza się do jądra tRNA i mRNA. W komórce występują enzymy, zwane odwrotną transkryptazą, umożliwiające przepisanie RNA na DNA. Należą do nich ludzka telomeraza oraz odwrotna transkryptaza pochodzenia wirusowego.
Ponadto...
W odniesieniu do „szczepionki” na koronawirusa wprowadzone cząstki mRNA będą dodatkowo podlegać replikacji i translacji. Tak więc w „szczepionce” otrzymamy inwazyjną cząstkę, podobną do złośliwego wirusa lub złośliwych komórek nowotworowych, rzekomo dla naszego dobra. Osoby, które wahają się jeszcze przed przyjęciem tej genetycznej „szczepionki” niech uświadomią sobie, że po jej przyjęciu wprowadzą do swojego organizmu pasożytniczą cząsteczkę mRNA, podobną do wiroidów wykrytych do tej pory jedynie u roślin. Wiroidy roślinne nazywane są pasożytami transkrypcji, ponieważ przejmują one aparat transkrypcyjny swojego gospodarza, doprowadzając go do choroby lub śmierci.

https://stolikwolnosci.pl/wywiad-z-prof-romanem-zielinskim/

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1658459