Żyd Soros zaatakował publicznie Polskę i Węgry

Obrazek użytkownika Tezeusz
Świat

"Kontrowersyjny finansista George Soros jest znany ze swojego nieprzychylnego stosunku do obecnych władz Polski i Węgier. Dziś miliarder zabrał głos ws. weta obu państw dot. użycia mechanizmu praworządności przy podziale środków z budżetu Unii Europejskiej. Zdaniem Sorosa „najlepszą radą” na obejście stanowiska Warszawy i Budapesztu jest wyemitowanie przez UE obligacji wieczystych. „Pożyczony w ten sposób przez Unię od światowej finansjery kapitał nigdy nie podlegałby spłacie, należne byłyby za to roczne odsetki – wieczyście”  podają dzisiaj media w tym Niezależna.pl

Dobrze, że Soros to powiedział i ujawnił swoje plany wobec Polski i Węgier. Jeśli kraje UE na to pójdą to zagwarantują temu Żydowi, że wieczyście będą jego dłużnikami. Powinniśmy tym krajom powiedzieć stanowcze STOP.

Dług w wieczystych odsetkach przy ruchomych stopach procentowych spłacany do końca świata, lichwa żydowska ma się dobrze przy biedzie dłużnika ! Polska na to na pewno nie pójdzie. Traktaty UE wręcz uniemożliwiają takie rozwiązanie.

Nawet kretyni z Eurokołchozu są w stanie zrozumieć że wieczyste obligacje to cyrograf podpisany z diabłem. Z Europy nie zostanie wówczas kamień na kamieniu. Z takim myśleniem nie ma przyszłości.

Trzeba przyznać, że przysłowia rzeczywiście mądrością narodów są i "Fortuna kołem się toczy" a "Historia się powtarza". Kiedyś Niemcy byli panami nad Żydami, niemal ich w najgorszy z możliwych sposobów unicestwili, a dziś Żydzi trzymają swoich niegdysiejszych oprawców za gardło i zaciskają pętlę.

Soros jest doradcą i autorytetem UE. Od samego początku dyrygował, jak pamiętamy, 'zmianami' w Polsce, to jego koncept realizowali Geoffrey Sachs i Aron Bucholtz vel Balcerowicz i wielu innych. A jak się to skończyło wiemy. Likwidacja banków, zakładów przemysłowych, rolnictwa inaczej podporządkowanie gospodarcze kraju Żydom, Niemcom itp.

Jaki z tego wniosek?

Pamiętamy jak w lipcu rząd Orbana uruchomił szeroko zakrojoną kampanię – w telewizji i na billboardach, oskarżającą Sorosa o to, że stoi za napływem uchodźców do Europy. W kraju pojawiły się plakaty ze zdjęciem uśmiechniętego inwestora i napisem "Nie pozwólmy, by to Soros śmiał się ostatni". Według informacji BBC rząd Victora Orbana wydał na tę kampanię ok. 21 mln dol. Węgierski premier oskarża George’a Sorosa m.in. o to, że zmanipulował europejskich polityków i nakłonił do otwarcia granic oraz niszczenia europejskiej kultury, u podstaw której leży chrześcijaństwo.

Jak najszybciej wrogą Polsce Fundację Sorosa o nazwie "Batorego", finansującą  także i strajk kobiet - do natychmiastowej likwidacji.  Bierzmy przykład z braci Węgier ci tego Żyda pogonili z kraju daleko.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:7)

Komentarze

To nie mogą być jedynie "jego plany", bo on nie ma takiej forsy. "Wieczyste obligacje" czyli jak zrobić z nas niewolników na wieki wieków. Lichwa - której Bóg się sprzeciwia - w swoim totalitarnym wymiarze. 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1653599