Żołnierze Wyklęci zwyciężali z komunistami i zwyciężają obecnie

Obrazek użytkownika Tezeusz
Historia

Dzisiaj patriotyczna Polska świętuje Narodowy  Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Wspominamy tych narodowych bohaterów co walczyli i ginęli za godność i honor za Wolną Polskę. Ginęli byśmy mogli żyć w Wolnej Polsce i doczekali się. Zwyciężyli.Nie udało się czerwonym oprawcom zniszczyć o nich pamięci.

Z rozrzewnieniem oglądałem niedawno jak 90 latek Żołnierz Wyklęty szczepiąc się na Covid 19 mówił że " Jest to jego patriotyczny obowiązek Polaka", namawiał innych do tego działania. Dlaczego tak powiedział ten Żołnierz Wyklęty przed kamerami telewizji - zastanawiałem się. Może odpowiedż na to pytanie jest prosta, może chodzi tutaj o dobro Polski. Pandemia Covid 19 to śmiertelna choroba niszczy nie tylko gospodarkę ale i nas Polaków fizycznie, w konsekwencji doprowadzić może do podporządkowania Polski innym mocarstwom. Tak to widzą ci Żołnierze Niezłomni, oni walczyli z okupantem Niemieckim i sowieckim by tak się nie stało.

Ci co namawiają Polaków by tego nie czynili, nie szczepili się przeciv Covid19 to powiem z pełną odpowiedzialnością -  są wrogami Polski. To właśnie ci z pokolenia UB, PZPR, NKWD katów Żołnierzy Wyklętych To ci dla których dobro Polski jest obce. Jakie mają moralne prawo by decydować co jest dla Polski dobre ? To ich dziadowie byli katami i mordercami Polaków.

Mój śp. dziadek rotmistrz IIRP kawaler orderu Virtutti Militari, bohater spod Bzury, Krojant, Obrony Warszawy, Powstania Warszawskiego, Dowódca oddziałów AK, NSZ, tak mawiał często o wrogach Polski " Wrogiem o wiele bardziej niebezpiecznym niż ten umundurowany, jest ten farbowany na Polaka ,służący naszym wrogom"

I te słowa dedykuję tym co żle życzą Polsce, wszelkiej maści agenturze komunistycznej. Pamiętajcie jednak, że przychodzi w życiu czas zapłaty za zdradę ojczyzny.

Ku pamięci bohaterów narodowych, Żołnierzy Wyklętych. Dzisiaj zapaliłem na ich grobach świece pamięci

Cześć i Chwała Bohaterom ! 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:6)

Komentarze

Tego nie przeczytasz na polskojęzycznych bydlęcych portalikach

 

15 III 1948 UB-eckie zdradzieckie mordy skazują na Karę Śmierci Śp.Rotmistrza Witolda Pileckiego.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1665159

Tego nie przeczytasz na polskojęzycznych bydlęcych portalikach 

 

Zdrajcy z Katynia i powstanie Ludowego Wojska Polskiego w ZSRR.

Co najmniej 395 polskich oficerów z obozów w Kozielsku , Starobielsku i Ostaszkowie uniknęło rozstrzelania w ramach Zbrodni Katyńskiej. Jakie były ich dalsze losy.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1665186

tak bardzo brak takich właśnie tematów na tle zalewającej nas fali szalenstwa współczenego

jeszcze raz dzięki

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1665188

i serdeczne podziękowania ,za TO,że wychowali tak pięknych ludzi,jak Ty Robiku

Mój nieżyjacy Dziadek był równiez przedwojennym polskim oficete,nigdy Go nie poznałam,ale sp Babcia wypaliła mi patriotym w sercu,na zawsze

pozdr

Cześć i Chwała Bohaterom !

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1665189