Zatrzymać seksualnych dewiantów. Zatrzymać tęczowych zboczeńców

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

- Mamy w Polsce pełen zakres swobód, tolerancji dla wszystkich, ale gdy narusza się wolności drugiego człowieka, albo prowokuje niepotrzebnie, mówimy "dość". Tolerancja - tak, ale nachalna propaganda i afirmacja pewnych ideologii - nie – powiedział dziś premier Mateusz Morawiecki.

„Ale w momencie, kiedy narusza się – z jednej strony swobody i wolności drugiego człowieka, albo godność, albo prowokuje się niepotrzebnie – a z takimi akcjami też mieliśmy do czynienia – to my mówimy i ja mówię: dość”

"Konferencja Episkopatu Polski w swoim stanowisku wskazała, że "Kościół nie może się zgodzić na rozszerzenie rozumienia małżeństwa i rodziny, zrównanie praw i przywilejów małżeństw heteroseksualnych i homoseksualnych, uznanie związków partnerskich tworzonych przez pary tej samej płci wraz regulacją sytuacji majątkowej, alimentów i dziedziczenia, a także umożliwienie związkom monopłciowym adopcji dzieci oraz przyznanie osobom od 16. roku życia prawa do określenia swojej płci".

- Informuje dzisiaj Niezależna.pl.

"Tolerancja - tak, ale nachalna propaganda i afirmacja pewnych ideologii - nie – powiedział dziś premier Mateusz Morawiecki." A z jakiej racji mamy tolerować lewacką i wszelkie tęczowe patologie?  Z patologiami trzeba, wedłu mego przekonania, walczyć a nie tolerować ich.

Tolerować to znaczy bezczynnie obserwować jak się zło szerzy, oznacza milczącą zgodę na demoralizację społeczeństwa i na rozwalanie naszej chrześcijańskiej cywilizacji. Marksizm kulturowy, inaczej neomarksizm, którego przejawem są gender i LGBT to niebezpieczna, wręcz przestępcza ideologia która zagraża ludziom cywilizowanym. Jest to tzw. "tęczowa zaraza", pandemia psychologiczna prowadząca ku szaleństwu. Zarazę się zwalcza a nie toleruje. Przestańmy udawać, czas goni , ocknijmy się, przebudźmy się i zacznijmy zwalczać przestępcze patologiczne ideologie. Zanim nie doprowadzą do podobnych nieszczęść jak lewackie przestępcze ideologie komunizm i faszyzm w XX wieku.

Należałoby przeprowadzić analizę wychowanie/dzieciństwa/rodziców tych popaprańców. Ktoś gdzieś może im przestawił wajchę .Dlaczego grupka cwaniaczków i ich pożytecznych idiotów robi żałosną karykaturę z państwa, ludzkich praw i wszelkich zasad logiki i zdrowego rozsądku a porządni ludzie tak nieskutecznie reagują.w obronie tych bezcennych wartości.

A co na to Młodzież Wszechpolska, grupy kibicowskie - patriotycznie nastawieni czy ONR !

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)