Załatwiają swoje potrzeby na ulicach, kradną gwałcą i mordują

Obrazek użytkownika Tezeusz
Świat

Media informują ,że setki tysięcy emigrantów z Syrii i Iraku oraz innych krajów zbliża się do granic Unii Europejskiej. Węgry postawiły w stan gotowości część Policji i sił zbrojnych. Większość społeczeństw Polski ponad 80 procent, Węgier i Austrii mówią NIE dla narzucania przez KE przyjmowania emigrantów na teren tych państw.

A jak ten fakt oceniają przedstawiciele państw, które przyjmują najwięcej uchodźców oto jeden z takich przykładów.

W dniu wczorajszym spotkałem mężczyznę na jednym z dużych lotnisk w centrum Polski w sali odlotów nawiązaliśmy rozmowę, okazało się, że mój rozmówca – Francuz polskiego pochodzenia wraca z konferencji naukowej do Paryża na święta Bożego Narodzenia oto jego wypowiedz cytat :

„Szanowny Panie lecę do miejsca, które już nie jest kolebką kultury i cywilizacji w Paryżu srają na ulicach, gwałcą i mordują na oczach innych w biały dzień tak wygląda każdy dzień tej dziczy z Syrii i Iraku to trzeba zobaczyć..

„Fama głosi już od mies. o czym media nie napiszą w Polsce ,że ta dzicz rodzaju męskiego sprzedaje dzieci do burdeli i pedofilom a młode kobiety i dziewczynki pozostałe zmuszają do nierządu. Tworzą mafię z takich ludzi, że nawet policja ich się boi mając uposażenia w broń na pewno nie kije ! Zginęło tysiące dzieci i organizacje humanistyczne świata nie reagują milczenie mediów w temacie to skandal ! Od dawna wiem, że te wszystkie stowarzyszenia, organizacje to jedno wielkie oszustwo i pranie kasy zapewnienie sobie eldorado życia z datków wielkiego serca ufnych ludzi lub nieuczciwej bandy sprzedajnych rządów ! Zorganizują od czasu do czasu szopkę dla TV by się uwiarygodnić raz w roku i jest OK dla dociekliwych . Prawda jest jedna pan bóg jest miłosierny dla zboków, złodziei ,oszustów, bandytów, nierobów a doświadcza biednych, słabych uczciwych. Wytłumaczeniem i pociechą sekt tym ludziom jest cyt; bóg cię kocha dlatego cię doświadcza a nagrodą będzie raj pffff SIC ! To następne wielkie kłamstwo ten bóg wymyślony na poczet prania mózgów . Jest jedno pewne wśród emigrantów jest niewielka ilość uchodźców wojennych. Większość z nich 85% to nieroby ekonomiczni z krajów gdzie nie chcieli pracować uczyć się przyłożyć ręce i umysł do rozwoju swojej ojczyzny i z racji tępego umysłu dali wykorzystać się psycholom pewnej organizacji świata ,którym śni się absolutna władza na świecie nie tylko we własnych krajach . Ci niby uchodźcy nie chcą asymilować się nie to im wmówiono do mózgu ! Coraz więcej ludzi ocenia, że piekłem to jest życie na ziemi . Odchodzą od wiary w boga i dotyczy to wszystkich tych co widzą ogrom złego jakie ma miejsce .A wszyscy święci mają do w doopie i mają rację czym będą się przejmować jak im ptasiego mleczka nie brak .”

Do dyskusji wtrącił się inny pasażer twierdząc :” We Włoszech jest Jeszce gorzej Policja już obie z ta dziczą nie daje radę, kradną na oczach innych w biały dzień swoje potrzeby załatwiają gdzie popadnie, dewastują całe miasta. Polska to inny świat czysto, schludnie ludzie uśmiechnięci !”

W razie dalszego pogorszenia się stosunków z Brukselą proponuję oficjalne wystąpienie o zwolnienie Polski z przyjmowania jakiejkolwiek ilości uchodźców islamskich z uwagi na fakt przyjęcia już bardzo dużej ilości uchodźców z Ukrainy. Mamy większy atut w ręce niż nam się wydaje. Udokumentować i zaskoczyć grzecznie ale stanowczo Brukselę.

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.6 (głosów:23)

Komentarze

Kompletny odlot! Islamski kaznodzieja: Nie wolno mówić: "Wesołych Świąt Bożego Narodzenia". To gorsze niż alkohol czy zabójstwo

Wielu islamskich kaznodziejów słynnie z mocnych twierdzeń. Wydaje się, że niektórzy postanowili z kontrowersji uczynić podstawę swojego „nauczania”. Imam Mohammed Tawhidi udostępnił na Twitterze film z zaskakującym przekazem jednego z islamskich duchownych.

Kaznodzieja przekonuje na filmie:

       Nie możesz powiedzieć „wesołych Świąt Bożego Narodzenia” nawet gdy spotkasz kosmitę. Nawet jeżeli nie spotkasz go już nigdy więcej, a on nikomu o tym nie opowie. (…) Te słowa wynikają z założenia, że Bóg urodził się 25 grudnia — mówi.

       To gorsze niż picie alkoholu czy zabicie kogoś — dodaje.

(...)

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1612960

Niemiecko-francuska, lewacka UE faryzejsko milczy, a tzw. Państwo Islamskie dokonało egzekucji 11 chrześcijan w pierwszy dzień Bożego Narodzenia.

Ciekawe czy też by nikczemnie milczeli gdyby to chrześcijanie zamordowali 11 muzułmanów lub lewackich Żydów?

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1613141

... tak "skopanego" tekstu!!!
Oczywiście nic nie mam do meritum tego wpisu. Jest bowiem prawdą, że muzułki to dzicz, która nie posiada elementarnych zasad kultury etc.. Europa Zachodnia ma z nimi "urwanie głowy" na własne życzenie.

Martwi mnie jednak coś innego. Otóż martwi mnie fakt, że ów tekst nafaszerowałeś tak dużą ilością błędów stylistycznych, gramatycznych i interpunkcyjnych, że... ręce opadają!!! Dla mnie jest on słowotokiem przechodzącym w pospolity bełkot! Gdybym miał napisać do niego erratę, to byłaby ona tak obszerna, jak sam korygowany tekst. Celowo napisałem słowo "tekst", bo poprzez popełnione przez ciebie "byki" - trudno go nazwać artykułem, felietonem czy relacją z niezaplanowanej rozmowy.

Ale tak to już jest, jeśli ilość wpisów przedkładasz nad ich jakość.
Zatem,... weź się za pracę u podstaw, bo masz nad czym pracować.

Satyr

P.S.
Z wyżej opisanego powodu twój wpis oceniłem negatywnie, stawiając jedynkę.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-4

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1612965

Tak trzymaj.!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6

Tezeusz

#1612982

Nawet w powyższym swym złośliwym dwuwyrazowym komentarzu popełniłeś błąd!
To ja, z pochodzenia Czeszka, która nauczyła się pisowni polskiej kilka lat temu - mam cię uczyć pisania po polsku?
Napisałeś: "Tak trzymaj.!
Zdecyduj się: albo stawiasz kropkę, albo wykrzyknik. Nigdy te dwa znaki interpunkcyjne nie mogą występować obok siebie!

 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-1
#1612993

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Te dwa znaki interpunkcyjne mogą występować obok siebie, jednak w odwrotnej kolejności. I to jest poprawna odpowiedź.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-10
#1612994

Napisałeś totalną bzdurę! Wykrzyknik, bądź znak zapytania zawsze kończą zdanie! To po cholerę chcesz stawiać jeszcze kropkę???
Chyba, że kierujesz się innymi "polskimi" zasadami pisowni. Zatem podaj źródło swojej wiedzy. Chętnie się z nim zapoznam.

Satyr

P.S.
Nawet w Święto Bożego Narodzenia potrafisz wnerwiać Niepoprawnych.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1612996

A jednak Eva zwątpiła?
PS. Ty w ogóle łatwo się "wnerwiasz"...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-7
#1612998

Bronisz czeskiej żony -  info od ( karzącejręki) to zrozumiałe. Rozumiem,że zamiast treści materiału o zagrożeniu występującym dla Polski woli " kropkę"  - kropku . Oceniałem jednak ciebie jednak ciut wyżej .

Czyżby Ścierwoneonówkowa dawała znać o sobie :

https://spiritolibero.neon24.pl/post/150601,niepoprawni-pl-czyli-fabryka-trolli-zydowskiej-hasbary

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-9

Tezeusz

#1613000

Nie "wcinaj się" .
Nie twoja rozmowa, nie twoja sprawa.
Co ci przeszkadza czeska żona?
Znów szukasz ofiary w osobie kobiety ?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7
#1613002

Mój blog mój materiał to kto się tutaj wcina?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

Tezeusz

#1613025

Prosty człowieku, twój blog nie upoważnia cię do obrażania innych, a w szczególności kobiet.
Skoro z taką determinacją bronisz swojego bloga, poproś wszystkich Niepoprawnych, żeby nie niepokoili ciebie na "twoim blogu", a na pewno wielu to uszanuje :).

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6
#1613038

To nie moja wina,że masz małego.... Hahahaha 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

Tezeusz

#1613043

Poziom twojego "żartu", odzwierciedla twój poziom intelektualny.
I nic tu nie załatwią "twoje" teksty w stylu "kopiuj-wklej".

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5
#1613048

Nie wiem, czy zwróciłeś w komentarzach pod zalinkowanymi wypocinami Ruszczyka uwagę na "bardzo kulturalnego" Zawiślaka, który brzydzi się gołymi paniami Husky'ego tak napisał:

"...publikuje zdjęcia ze stron na która ja nigdy bym nie wszedł. A zdjęcia są odrażające na tyle, że nawet z kobietą tego bym nie chciał robić, ale cóż, gustów się podobnież nie dyskutuje. :)"

Zawisza Niebieski 08.09.2019 18:04:56

 

Gdy na Gadaczce wspomniałem o gejowskiej grupie wsparcia NE24 to ten , co NAWET z kobietą nie chce, bo wiadomo, kogo woli, natychmiast zamilkł.

Moje podejrzenia o homoseksualnej, więzi łączącej krzykaczy tamtejszych może być więcej niż prawdopodobna.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1613032

co przebiorą się w ubiór księdza, by chorego nożem w bok uderzyć, Pan do takich należy. Zaorany, pokonany, ośmieszony sięgasz po manipulację wypowiedzią i pomówienia. Takich to nawet kijem się nie tyka, w naszej polskiej kulturze płazem szabli po karku okładano.

Ale jeśli z okazji świąt chce Pan kolejny raz sromotą dwóch tutejszych miłośników miłości męsko-męskiej okryć, to proszę wyjaśnienie całej sytuacji którą Pan tu wspomniał.

Blogerzy Husky i zawiedzony publikowali na swych blogach lub w swych komentarzach zdjęcia miłości męsko-męskiej. W tym zdjęcie aktu seksualnego będącego połączeniem miłości analnej z oralną między dwoma mężczyznami. Jak widzę Pana też taki rodzaj seksu podnieca, czyżby pan też o tej samej orientacji? Wszystko na to wskazuje. Bo skoro znalazł pan moją wypowiedź zdjęcia Pan też oglądał i uznał Pan je za wartościowe, godne przypomnienia.

Czy trudno sobie wyobrazić, że tego typu miłość normalny heteroseksualny mężczyzna nawet z kobietą nie uprawia. Zwykle normalni ludzie w tym miejscu stosują papier toaletowy, ale widać Pana użycie języka niczym niezwykłym nie jest. Jak widać na portalu niepoprawni.pl ujawnili się trzej blogerzy, którym miłość męsko-męska jest miła. Czy jeszcze jakiś się zgłosi?  

Znając Pana dość dobrze wiem dlaczego nasze święta nie potrafi pan uszanować, to czas gdy odsuwa się konflikty, ale Pan nie z tej kultury. U mnie choinka pięknie lampkami się świeci, a jak u pana z Menorą? Czy odpowiednia liczba świeczek zapalona? 

Miernotą pan byłeś, jesteś i zostaniesz, a takich to tylko śmiechem się goni, jak to zrobili Polacy z portalu Neon24. Tam na samo wspomnienie pana nazwiska rozbrzmiewa śmiech, nawet dowcipów nie trzeba opowiadać.

https://www.youtube.com/watch?v=4iKLtfoP-wk

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1613041

Zamiast życzeń dla ciebie :

https://spiritolibero.neon24.pl/post/150601,niepoprawni-pl-czyli-fabryka-trolli-zydowskiej-hasbary

Czyli wypad stąd !

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

Tezeusz

#1613044

A tą  choinkę ubierałeś ty czy twój mąż

 

Brakuje baniek z napisem PIS, Banaś ,  Kaczyński

Ukradli ci

 

ps.

a to twoje zdjęcie i ruszkiewicza z warszawskiej parady gejów dalej jest w sieci

To hit do dziś

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1613049

Zawisza, trzymaj klasę i nie daj się wciągać w to bagno. Daruj sobie te teksty o "rodzajach seksu"i do czego służy papier toaletowy...
W ten sposób "ładujesz akumulatory" tym zboczeńcom...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1613050

Puszczają nerwy. Wypad do ścierwoneonówki tam twoje miejsce. Plujcie tam dalej na Polaków i liżcie dupsko Putinowi.

Zamiast życzeń dla ciebie :

https://spiritolibero.neon24.pl/post/150601,niepoprawni-pl-czyli-fabryka-trolli-zydowskiej-hasbary

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

Tezeusz

#1613051

Śmierdzisz ścierwoneonówką na kilometr troll to troll  śmierdzi ! Przyszedłeś sobie pogadać czy polizać dupska pytam się Zawiślaka, a nie mówiłem i reszcie ścierwoneonówkowej bandzie trolli.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

Tezeusz

#1613056

to zdjęcie, obiekt uwielbienia tych czterech osobników, trzech pasjonujących się zdjęciem miłości dwóch facetów a czwarty nie mogący się zdecydować czy on to Tezeusz czy może Wandzia? Przecież nie wrzucę samego obrazka, co abominację u osób heteroseksualnych wzbudza. Mamy nasze polskie święta. 

Ale w sumie to zabawne, jak czterech tutejszych "mędrców Syjonu" wytęża swoje pustostany aż dym ze świeczek domowej menory im bucha. Patrzeć jak cztery niedojdy grupujące swe siły na jednego faceta, co chwila zaorane, wymachują nóżkami  jak niemowlę wyciągnięte z kołyski z rozpaczy za pomówienia się chwyta, mową karczemną mową wybuchają. Cóż wam biedacy zostało? Ślińcie się nad zdjęciem dwóch miłujących się facetów? Tylko paluszków nie poobgryzajcie, bo jak się na koniec święta Chanuka rodzinie pokażecie.

Śmiech z wami panowie, nie znacie mego imienia ani nazwiska, nie wiecie gdzie mieszkam, a za ekspertów od mojej osoby chcecie uchodzić? Śmiech za wami.

Zatańczcie sobie w chwili rozpaczy:

https://www.youtube.com/watch?v=sI4nqZ83-qA

tylko się koszerną nie zalecie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1613062

cyt:

 nie zalecie.

co ty z tymi zalotami masz

Ruszkiewicz ci już nie wystarcza że zaleciasz się do innych

Zdradza cię mąż

Niedobrze

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1613064

.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1613042

On Januszu na widok cycka fajnej kobitki to piany na pysku dostaje.Za te fotki to psiakowi dał nawet bana a potem się tłumaczy że było inaczej że to za jego selfi z ruszkiewiczem na paradzie gejów

Nie na darmo psiak mu natychmiast taką oto notkę dedykował a teraz zgrywa hetero

Hetero gej?

 

https://antykomunista.neon24.pl/post/149932,mizogin

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1613052

Pojąłem jego dewiacje, jak przeczytałem jego jeden, drugi post. To przecież sposób komunikowania się Biedronia! Ta fałszywa układność i poprawność, ta otwarta obłuda. Gejowskie podkreślanie ą i ę. Tego się pozbyć nie da. Pedaliska takie właśnie są.

 

Ps. I już znalazł "twardego" obrońcę w skórach na gołe ciało i policyjnej czapce - "Zawisza, trzymaj klasę i nie daj się wciągać w to bagno..."

 

Oficjalny hymn ścierwowego bractwa. Konkurs - który jest który. "Twardy obrońca" - wiadomo.

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1613058

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1613124

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika karzącaręka został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

@ Eva - wracaj lepiej do swoich do Czech tam się ucz pisać po naszemu ? Ugotuj lepiej barszczyk mężulkowi satyrowi zanim znowu coś palniesz głupiego !

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-11

karzącaręka

#1612997

Jest nieprawidłowo - kropka, potem wykrzyknik.

Natomiast odwrotnie może być, jeżeli zdanie zawiera fragment (zdanie podrzędne), który jest hasłem, odezwą lub wyrazem emocji. Fakt, zdarza się rzadko, ale się zdarza.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1613013

Komentarz pisany że smartfona automat tak wkleił. Jasne to fajnie a teraz co do treści to co ? 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6

Tezeusz

#1613024

To też wyjaśniam ku twojemu zadowoleniu.

Jeżeli notowałeś, bądź zapisywałeś rozmowy na smartfonie, to jasne, że wypowiedź kogoś może być niezborna i niegramatyczna. Poważnym grzechem dziennikarskim jest wówczas dokonywania korekt w tekście bez zgody osoby wypowiadającej się.

Tak, że publikując to i zakładając, że nie zmyślasz i nie fabrykujesz, bo potwierdzić się nie da, postąpiłeś słusznie i uczciwie.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1613029

W  moim materiale o zagrożeniach dla Polski w cudzysłowie podałem cytat wypowiedzi osoby, która się wypowiadała - bez zmiany czegokolwiek. Zapis rozmowy był notowany w moim smartfonie. Napisałem w materiale -

"Francuz polskiego pochodzenia wraca z konferencji naukowej do Paryża na święta Bożego Narodzenia oto jego wypowiedz cytat : " itd............

Nie wszyscy jak widać nauczyli się czytać ze zrozumieniem - mam tutaj na uwadze satyra z żoną. Ale to już nie mój problem.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

Tezeusz

#1613030

Czy te multi-kulti ma same wady? Niekoniecznie tak jest
Jedziesz sobie rano metrem Victoria do pracy, na wprost ciebie siedzi młoda angolka robi sobie makijaż....paznokci u nóg,a następnie wkłada stringi bo w domu czasu na to nie miała.Po prawej ręce masz "taliba" w brudnej białej sukience czytającego koran,po lewej pejsaty czyta talmud.Środkiem wagonu biega dwójka czarnych małpiątek i leje się po łbach  o jedynego banana jakiego od matki dostały.I wszyscy żyją w zgodzie.
No ludzie, chce się żyć

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1613031

Wszystko było by fajnie gdyby nie mordy wysadzania zabijania gwałcenia... 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

Tezeusz

#1613035

Czy administrator jakiejś udziwnionej strony NEOn24 " Zawisza Niebieski" oraz "a nie mówiłem" z tego portalu trolujący na Niepoprawnych.pl to są PEDAŁY.
A fe - fujjjjjjj

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

karzącaręka

#1613057

Ścierwoneonówka to komuch a komuch to pedał.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

Tezeusz

#1613077

Prawda z fotkami kobiet była taka że od czasu do czasu zamieszczałem jako przerywniczek ciekawe fotki.Żaden administrator nie miał z tego "powodu" pretensji do mnie i nikt nigdy nie zgłaszał tego do administracji.Do czasu.Jedynym adminem co mu się to nie podobało był ten kretyn zwiszak.Później tłumaczył ten debil że jednak była...jedną ....od czytelniczki  a ta czytelniczką był on sam.Co w sumie ma jakiś sens.
(Fotka z tymi pedałami była zamieszczona dużo,dużo wcześniej).
A ta oto fotka przelała jego czapkę goryczy i po jej zamieszczeniu natychmiast dał mi bana.Fotka ta była jedną z form odpowiedzi na smak whisky pod komentarzem bodajże Wojtasa.Taka była prawda.Mam ja do dziś w archiwum na "pamiątkę" Przyznacie że to jest hard porno.

 

 

Nie jestem skończoną szmatą by publikować prywatną korenspondencje..Ale mam na p.w listy pewnych osób co opowiadają mi o kulisach tego bana.
Ale zostawmy ten temat.teraz są Święta BN a nie dyskusja o pierwszym lepszym netowym kretynie mizoginie.A wpis o Mizoginie był odpowiedzią na tego bana

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1613060

Czytam właśnie że rozważasz zaprzestania blogerki na szambie24.Powinieneś to zrobić dawno temu a nie nabijać tym obszczymurom odsłon.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1613065

Jak ci już kiedyś wspominałem, dostałem propozycję współpracy z dość znanym wysoko notowanym medium.Zaraz po Nowym Roku mam nadzieję na ustalenie formy współpracy.Więc czasu raczej na aktywność będzie mało.Pozostanie mi komentowanie wartościowych wpisów.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1613089

ona naprawdę posiada wszystko by męskie oczy swym ciałem nacieszyć, nawet z upływem czasu, gdy będziesz w niej widział partnerkę, żonę, matkę twych dzieci. I nie będziesz musiał latać po stronach nie wiadomo jakich, raz oglądać facetów kochających się, raz nie ubrane kobitki.

Oczywiście ciało kobiece jest piękne, jest natchnieniem wielu artystów, ale u ciebie i zawiedzonego to wyraźnie testosteron uderza do głowy zabijając wszelkie inne myśli. Masz artykuł "...kradną gwałcą..." a ty wraz ze swym partnerem, tylko o nagiej d... myśleć potraficie. Szanowne panie Blogerki, nie ma wśród was takiej co wiedziona miłosierdziem dla tych dwóch nauczyłaby ich czym różni się dziewczynka od chłopczyka, choćby na tablicach poglądowych, bo jak widać brak tej wiedzy rozum im odbiera. 

Na razie prowizorycznie ja wam pomogę, poszukajcie różnic:

Czy widząc tych dwóch niewyżytych ktoś może protestować przed wprowadzeniem do szkoły lekcji o seksualizmie człowieka? One są niezbędne, bo inaczej szkoły wypuszczają takich głąbów co miłości u osobników tej samej płci szukają. Tych dwóch stanowi doskonały dowód iż takie lekcje są niezbędne, bo gdy wiedzę jeden od drugiego czerpał znaleźli w internecie dwóch kochających się facetów i uznali to za normę, a o swym odkryciu cały świat blogerski powiadomili publikując takie zdjęcia.

Również dla ciebie Tezeuszu / Wando, co nie możesz się zdecydować jakiej płci jesteś, stań po kąpieli przed lustrem popatrz na ten rysunek ten po lewej przypomina Tezeusza, ta po prawej Wandę. Zdecyduj w tej ważnej dla ciebie sprawie.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1613073

Pamiętasz sowiecki trollu !

https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/1008368,paderewski-jedzie-prusakow-pogoni-znow-bedziemy-wolni

Lubisz stronki zboczone takie jak ty  skretyniały starcze ! Zrobiłeś sobie na tym portalu szambo takie jak twoja śmierdząca  zboczona sowiecka dupa. Zdjęcia główne w zamieszczonym materiale to ty jak nic !

Wypad  do swojej ścierwoneonówki.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

Tezeusz

#1613075

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Taka skarżypyta niebieska. ;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6
#1613079

Jego scierwoneonówkowe donoszenia jak i głupawe pedalskie komentarze -  (ma on to we krwi WSI) mam w dup... i to głęboko .

https://spiritolibero.neon24.pl/post/150601,niepoprawni-pl-czyli-fabryka-trolli-zydowskiej-hasbary

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

Tezeusz

#1613082

On genów nie oszuka
8-)))))

Czapka goryczy się u niego przelała i zrobił to co zwykł zawsze robić

Kiszenia kapusty cdn.

Dobra rada, rób dokładnie to samo co on

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1613090

Dodam i ja swoją opinię
Niepoprawni
Zgłaszać tego trolla ZN za każdym razem gdy napiszę komentarz nie w temacie notki.
Jedynym jego zadaniem jest prowokacja.Po tu się tu zwlekł.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1613116

Jeśli w komentarzu  widzisz "nie toleruję" chamstwa", bądź pewnym, że z chamem masz do czynienia, gdy nie toleruję głupoty, to z debilem, gdy hejtu to z hejterem. Zgodność debila, chama i hejtera z komentarzem niemal 100%.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1613101

Jeszcze w tym wieku liczba Murzynów w Afryce osiągnie 4 miliardy! To wyliczenia naukowe,nie wróżby.Prawie wszyscy ruszą na Europę.

Ciebie może już nie będzie, ale będą twoje dzieci, wnuki. Czy taki chcesz im zgotować los?!

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1613122

Nigeria:

 

w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia Martha Bulus wraz ze swoimi druhnami udawała się do miejscowości, gdzie 31 grudnia miał się odbyć jej ślub..ich auto zaatakowali islamiści z grupy boko haram..zamordowali Marthe i jej przyjaciół..

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1613234

 

Tezeusz z wielką swadą wypowiada się w sprawie postępowania UE, w sprawie przyjmowania uchodźców "jak leci".

O hordach najeźdźców.

Trudno mu odmówić racji w ocenie.

Mało mówi o celu jaki możni tego świata widzą w tym "rozmydleniu" kultury łacińskiej, patriotyzmu państw narodowych i konsekwencji takiego najazdu.

Wielu z komentatorów miast wygarnąć mu jednostronność i zawężanie pola dyskusji punktuje Tezeuszowi "zbyt wielkie kropki i przecinki" czyli interpunkcję i błędy pisowni, stylistykę. To ważne, ale sprawia wrażenie "ataku z mało ważnej flanki".

Ja zwracam uwagę na niezbyt mądre mieszanie do tego zagadnienia spraw dotyczących wiary, religii, teologii w wydaniu quasi-ateistycznym.

Stara śpiewka: Gdzie jest dobry Bóg", "dlaczego Bóg nie weźmie za pysk złodziei, przestepców, bandytów i ZŁYCH LUDZI". To naiwny akcent w sumie mądrej wypowiedzi.

Tak jest często jak absolwenci WUML nie mogą się opanować, by nie wtrącić jakiejś lekcji na tym komunistycznym wiecziernom Uniwersytietie.

Tutaj przypomina mi się ciągle anegdota o studencie - w dyskusji z ateistycznym profesorem.

***********************************************

Bóg, nauka, wiara.

Niewierzący profesor filozofii stojąc w audytorium wypełnionym studentami zadaje pytanie jednemu z nich:

- Jesteś chrześcijaninem synu, prawda? - Tak, panie profesorze.

- Czyli wierzysz w Boga. - Oczywiście.

- Czy Bóg jest dobry? - Naturalnie, że jest dobry.

- A czy Bóg jest wszechmogący? Czy Bóg może wszystko?

- Tak. ... - A ty - jesteś dobry czy zły?

- Według Biblii jestem zły.

Na twarzy profesora pojawił się uśmiech wyższości,- Ach tak, Biblia! A po chwili zastanowienia dodaje: - Mam dla ciebie pewien przykład. Powiedzmy że znasz chorą i cierpiącą osobę, którą możesz uzdrowić. Masz takie zdolności. Pomógłbyś tej osobie? Albo czy spróbowałbyś przynajmniej?

- Oczywiście, panie profesorze. - Więc jesteś dobry...!

- Myślę, że nie można tego tak ująć.

- Ale dlaczego nie? Przecież pomógłbyś chorej, będącej w potrzebie osobie, jeśli byś tylko miał taką możliwość. Większość z nas by tak zrobiła. - Ale Bóg nie.

Wobec milczenia studenta profesor mówi dalej - Nie pomaga, prawda? Mój brat był chrześcijaninem i zmarł na raka, pomimo że modlił się do Jezusa o uzdrowienie. Zatem czy Jezus jest dobry? Czy możesz mi odpowiedzieć na to pytanie? Student nadal milczy, więc profesor dodaje, - Nie potrafisz udzielić odpowiedzi, prawda? Aby dać studentowi chwilę zastanowienia profesor sięga po szklankę ze swojego biurka i popija łyk wody.

- Zacznijmy od początku chłopcze. Czy Bóg jest dobry?

- No tak... jest dobry.

- A czy szatan jest dobry?

Bez chwili wahania student odpowiada - Nie.

- A od kogo pochodzi szatan?

Student aż drgnął: - Od Boga.

- No właśnie. Zatem to Bóg stworzył szatana. A teraz powiedz mi jeszcze synu - czy na świecie istnieje zło?

- Istnieje panie profesorze ...

- Czyli zło obecne jest we Wszechświecie. A to przecież Bóg stworzył Wszechświat, prawda?

- Prawda. - Więc kto stworzył zło? Skoro Bóg stworzył wszystko, zatem Bóg stworzył również i zło. A skoro zło istnieje, więc zgodnie z regułami logiki także i Bóg jest zły.

Student ponownie nie potrafi znaleźć odpowiedzi.. - A czy istnieją choroby, niemoralność, nienawiść, ohyda? Te wszystkie okropieństwa, które pojawiają się w otaczającym nas świece? Student drżącym głosem odpowiada, - Występują. - A kto je stworzył? W sali zaległa cisza, więc profesor ponawia pytanie, - Kto je stworzył? Wobec braku odpowiedzi profesor wstrzymuje krok i zaczyna się rozglądać po audytorium. Wszyscy studenci zamarli.

- Powiedz mi - wykładowca zwraca się do kolejnej osoby - Czy wierzysz w Jezusa Chrystusa synu? Zdecydowany ton odpowiedzi przykuwa uwagę profesora:

- Tak panie profesorze, wierzę.

Starszy człowiek zwraca się do studenta: - W świetle nauki posiadasz pięć zmysłów, które używasz do oceny otaczającego cię świata. Czy kiedykolwiek widziałeś Jezusa?

- Nie panie profesorze. Nigdy Go nie widziałem.

- Powiedz nam zatem, czy kiedykolwiek słyszałeś swojego Jezusa? - Nie panie profesorze.. - A czy kiedykolwiek dotykałeś swojego Jezusa, smakowałeś Go, czy może wąchałeś? Czy kiedykolwiek miałeś jakiś fizyczny kontakt z Jezusem Chrystusem, czy też Bogiem w jakiejkolwiek postaci?

- Nie panie profesorze.. Niestety nie miałem takiego kontaktu.

- I nadal w Niego wierzysz? - Tak. Przecież zgodnie z wszelkimi zasadami przeprowadzania doświadczenia, nauka twierdzi że Twój Bóg nie istnieje... Co Ty na to synu?

- Nic - pada w odpowiedzi - mam tylko swoją wiarę.

- Tak, wiarę... - powtarza profesor - i właśnie w tym miejscu nauka napotyka problem z Bogiem. Nie ma dowodów, jest tylko wiara.

Student milczy przez chwilę, po czym sam zadaje pytanie:

- Panie profesorze - czy istnieje coś takiego jak ciepło? - Tak. - A czy istnieje takie zjawisko jak zimno? - Tak, synu, zimno również istnieje. - Nie, panie profesorze, zimno nie istnieje. Wyraźnie zainteresowany profesor odwrócił się w kierunku studenta. Wszyscy w sali zamarli.

Student zaczyna wyjaśniać: - Może pan mieć dużo ciepła, więcej ciepła, super-ciepło, mega ciepło, ciepło nieskończone, rozgrzanie do białości, mało ciepła lub też brak ciepła, ale nie mamy niczego takiego, co moglibyśmy nazwać zimnem. Może pan schłodzić substancje do temperatury minus 273,15 stopni Celsjusza (zera absolutnego), co właśnie oznacza brak ciepła - nie potrafimy osiągnąć niższej temperatury. Nie ma takiego zjawiska jak zimno, w przeciwnym razie potrafilibyśmy schładzać substancje do temperatur poniżej 273,15stC. Każda substancja lub rzecz poddają się badaniu, kiedy posiadają energię lub są jej źródłem. Zero absolutne jest całkowitym brakiem ciepła. Jak pan widzi profesorze, zimno jest jedynie słowem, które służy nam do opisu braku ciepła. Nie potrafimy mierzyć zimna. Ciepło mierzymy w jednostkach energii, ponieważ ciepło jest energią. Zimno nie jest przeciwieństwem ciepła, zimno jest jego brakiem. W sali wykładowej zaległa głęboka cisza. W odległym kącie ktoś upuścił pióro, wydając tym odgłos przypominający uderzenie młota.

- A co z ciemnością panie profesorze? Czy istnieje takie zjawisko jak ciemność? - Tak - profesor odpowiada bez wahania - czymże jest noc jeśli nie ciemnością? - Jest pan znowu w błędzie. Ciemność nie jest czymś, ciemność jest brakiem czegoś. Może pan mieć niewiele światła, normalne światło, jasne światło, migające światło, ale jeśli tego światła brak, nie ma wtedy nic i właśnie to nazywamy ciemnością, czyż nie? Właśnie takie znaczenie ma słowo ciemność. W rzeczywistości ciemność nie istnieje. Jeśli istniałaby, potrafiłby pan uczynić ją jeszcze ciemniejszą, czyż nie? Profesor uśmiecha się nieznacznie patrząc na studenta. Zapowiada się dobry semestr.

- Co mi chcesz przez to powiedzieć młody człowieku? - Zmierzam do tego panie profesorze, że założenia pańskiego rozumowania są fałszywe już od samego początku, zatem wyciągnięty wniosek jest również fałszywy. Tym razem na twarzy profesora pojawia się zdumienie: - Fałszywe? W jaki sposób zamierzasz mi to wytłumaczyć?

- Założenia pańskich rozważań opierają się na dualizmie - wyjaśnia student, - twierdzi pan, że jest życie i jest śmierć, że jest dobry Bóg i zły Bóg. Rozważa pan Boga jako kogoś skończonego, kogo możemy poddać pomiarom.

Panie profesorze, nauka nie jest w stanie wyjaśnić nawet takiego zjawiska jak myśl. Używa pojęć z zakresu elektryczności i magnetyzmu, nie poznawszy przecież w pełni istoty żadnego z tych zjawisk. Twierdzenie, że śmierć jest przeciwieństwem życia świadczy o ignorowaniu faktu, że śmierć nie istnieje jako mierzalne zjawisko. Śmierć nie jest przeciwieństwem życia, tylko jego brakiem.

A teraz panie profesorze proszę mi odpowiedzieć Czy naucza pan studentów, którzy pochodzą od małp? - Jeśli masz na myśli proces ewolucji, młody człowieku, to tak właśnie jest. - A czy kiedykolwiek obserwował pan ten proces na własne oczy? Profesor potrząsa głową wciąż się uśmiechając, zdawszy sobie sprawę w jakim kierunku zmierza argumentacja studenta. Bardzo dobry semestr, naprawdę. - Skoro żaden z nas nigdy nie był świadkiem procesów ewolucyjnych I nie jest w stanie ich prześledzić wykonując jakiekolwiek doświadczenie, to przecież w tej sytuacji, zgodnie ze swoją poprzednią argumentacją, nie wykłada nam już pan naukowych opinii, prawda? Czy nie jest pan w takim razie bardziej kaznodzieją niż naukowcem? W sali zaszemrało. Student czeka aż opadnie napięcie. - Żeby panu uzmysłowić sposób, w jaki manipulował pan moim poprzednikiem, pozwolę sobie podać panu jeszcze jeden przykład - student rozgląda się po sali - Czy ktokolwiek z was widział kiedyś mózg pana profesora? Audytorium wybucha śmiechem. - Czy ktokolwiek z was kiedykolwiek słyszał, dotykał, smakował czy wąchał mózg pana profesora? Wygląda na to, że nikt. A zatem zgodnie z naukową metodą badawczą, jaką przytoczył pan wcześniej, można powiedzieć, z całym szacunkiem dla pana, że pan nie ma mózgu, panie profesorze.

Skoro nauka mówi, że pan nie ma mózgu, jak możemy ufać pańskim wykładom, profesorze?

W sali zapada martwa cisza. Profesor patrzy na studenta oczyma szerokimi z niedowierzania. Po chwili milczenia, która wszystkim zdaje się trwać wieczność profesor wydusza z siebie: - Wygląda na to, że musicie je brać na wiarę. - A zatem przyznaje pan, że wiara istnieje, a co więcej - stanowi niezbędny element naszej codzienności.

A teraz panie profesorze, proszę mi powiedzieć, czy istnieje coś takiego jak zło? Niezbyt pewny odpowiedzi profesor mówi - Oczywiście że istnieje. Dostrzegamy je przecież każdego dnia. Choćby w codziennym występowaniu człowieka przeciw człowiekowi. W całym ogromie przestępstw i przemocy obecnym na świecie. Przecież te zjawiska to nic innego jak właśnie zło. Na to student odpowiada:

- Zło nie istnieje panie profesorze, albo też raczej nie występuje jako zjawisko samo w sobie. Zło jest po prostu brakiem Boga. Jest jak ciemność i zimno, występuje jako słowo stworzone przez człowieka dla określenia braku Boga. Bóg nie stworzył zła. Zło pojawia się w momencie, kiedy człowiek nie ma Boga w sercu. Zło jest jak zimno, które jest skutkiem braku ciepła i jak ciemność, która jest wynikiem braku światła. Profesor osunął się bezwładnie na krzesło.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Mozets

#1622957

Tezeusz, podobnie jak ten od przecinków i kropek…to specjaliści od dezinformacji.

To niezbyt mądre mieszanie do różnego tego typu zagadnień, spraw dotyczących wiary, religii, teologii w wydaniu quasi-ateistycznym...połączone z modlitwą i błogosławieństwem...to perfekcjonizm, który zdobywa się na treningach w organizacji wywiadowczej lub w kręgu rodzinnym. (por.żydowska kabała).

Pracują w grupie, gdzie popieraja sie nawzajem.
To jest tzw. ławeczka Niepoprawnych...lub czterech pancernych i pies. Zawsze są silni ,zwarci i gotowi.
Na innych portalach ich tępią. Tu są hołubieni...by nie powiedzieć, że gawrion ich kocha.

Przy okazji przypominam 25 zasad dezinformacji.

https://gloria.tv/post/rfPHhtQWqtcH4BJtjhANQE96y

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1622972

Od czasu gdy "objawiałaś" na blogu tego reprezentanta Arkturian - w żadne twoje bajki już nie uwierzę. Ani w twoją "ortodoksyjną" wiarę katolicką, ani w twoje "brutalnie prawdziwe" demonstracje właściwie pojmowanego katolicyzmu. Zwłaszcza gdy twoja psiapsiółka trenuje jogę, a Ty co na to? Ano - nic.

Takaś "biedna", uciśniona, prześladowana...

Zastanawiałaś się kiedyś - w jakim stopniu sama prowokujesz "prześladowania"? Może zbyt wiele wymagam - refleksyjne myślenie to chyba nie najmocniejsza strona twego intelektu. Zapewne "lubisz" gdy Tobie ktoś "brutalnie" głosi "prawdę w oczy". Jeśli jednak niezbyt Ci się taka "prawda" podoba - zastanów się (zreflektuj!) - w jaki sposób chciałabyś sama usłyszeć PRAWDĘ. I spróbuj w ten sam sposób przekazywać Prawdę innym.

Czy rzeczywiście to zbyt trudne dla Ciebie?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1623313

Polsko - szwedzkie peregrynacje 2000 - 2017
/felieton o imigrantach polskich i nie tylko/

Marek wyjechał w roku 2000 do Szwecji.

Jako dość młody człowiek po studiach na Poznańskim AWF i II stopniu specjalizacji tj. Rehabilitacji Narządów Ruchu we Wrocławiu.

Wyjechał tam z bardzo dobrą znajomością języka szwedzkiego, dobrą z angielskiego i z rodziną (żoną - technikiem dentystycznym) oraz malutkim jednomiesięcznym dzieckiem.

W Polsce zdążył jeszcze ukończyć następny fakultet na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Na Wydziale Prawa Karnego tj. Resocjalizację i Pedagogikę Skazanych.
 

W Szwecji zaczął mimo to jak wszyscy obywatele II kategorii.

Czyli od budowy: szlifowanie i malowanie parkietów, sprzątanie po nocach restauracji, malowanie pomieszczeń biurowych. Szczególnie w lipcu i sierpniu – kiedy to połowa Szwedów idzie na urlop w lipcu a druga połowa w sierpniu. Takie mają pracownicze obyczaje. To już tradycja.

Po roku otrzymał pracę jako rehabilitant w ośrodku dla młodzieży z zespołem Down’a i autyzmu.

Dobrze płatna praca i w jego zawodzie.
Jego żona także dopiero po roku dostała pracę w swoim zawodzie - czyli technika dentystycznego.

Na to zajęcie zapotrzebowanie (jak i na lekarzy) było w Szwecji dość spore.

Ale dlaczego musiała błagać o to, mimo że pokazywane przez nią prace (kolejnym ośrodkom) oceniane były jako niezwykle staranne i na wysokim poziomie wykonawczym i estetycznym.

Szefowie klinik i przychodni dziwili się :
-„ to wy tam w Polsce wykonujecie to na takim wysokim poziomie technologicznym?
W pracy dostawała od swojej szwedzkiej kierownik (żony kierownika ośrodka stomatologicznego) najbardziej skomplikowane i trudne prace do wykonania.

I w największej ilości.
-Bo Pani Anno, nikt nie zrobi tego tak dobrze jak pani …
Gdy po kilku latach zaczęła się buntować, by inni także wzięli się do roboty - pani kierowniczka jej oznajmiła:
-Pani Aniu jak pani sobie nie daje rady, to może się pani zwolnić…
 

W Szwecji, by być równym Szwedom i być przez nich szanowanym, trzeba być cztery razy lepszym od nich.
Kierownik (mąż pani kierowniczki) zawsze chwalił prace Anny, mało które wracały do poprawki i prawie wszystkie przy pierwszym włożeniu „ w tzw. pysk”, (jak mawiały koleżanki Anny) - pasowały idealnie.
Ale nie przekładało się to na wzrost pensji i szacunek (sprawiedliwość) ze strony szefowej.
Pomału przenieśli się z wysokiego standardu mieszkania w bloku w centrum (ale bardzo drogiego) do własnego domku na przedmieściu w uroczym otoczeniu. Domek był do remontu, ale dość tani.

W roku 2016 domek mieli już prawie całkowicie spłacony w banku i gruntownie wyremontowany.
Marek skończył w Szwecji następny fakultet w Uppsali - psychologię, przydatną w jego zawodzie z chorymi i jakby było mało - 1,5 roczne studia pielęgniarskie.

By na dyżurach móc wykonywać samodzielnie iniekcje i zabiegi, w Polsce niektóre zarezerwowane często tylko dla lekarzy.
Było to dodatkowo płacone.

Żona i tak zarabiała więcej od niego – pomimo sporych zarobków obojga.

Szwecja przyznała im szwedzkie obywatelstwo.

Nie błagali - otrzymali je z urzędu.

Po 10 latach pobytu.
 

Pojawiło się następne dzieciątko – w Szwecji rzadkość.
Szwecja na podstawie umów od wielu lat przyjmowała obcokrajowców z Afryki i Bliskiego Wschodu. Ale jakoś to się rozpływało „po kościach”, dzielnice muzułmanów rozrastały się w największych miastach Szwecji tworząc zamknięte państwa- miasta .
Jednak na zewnątrz muslimy nie były agresywne (początkowo).

Czarnoskórzy (w dużo mniejszym procencie) nie tworzyli gett, ale trzymali się razem.

Często widziałem ich w małym kościółku katolickim w niedzielę.

Byli czyściutko ubrani, z miłymi grzecznymi dziećmi, które podawały białasom (jak i rodzice) malutkie, ciepłe, szuwaksowate rączki na moment „przekażcie sobie znak pokoju”.
 

Było miło.
I się skończyło.
Ruszyła lawina sterowana przez siły możnych tego świata.

I Szwecja zaczęła poprzez most z Danią przyjmować inwazję jak leci - bez żadnej kontroli.

Nie ma już nawet w małych miastach Szwecji spokoju na ulicach.

Polodowcowy chłód i spokój Szwedów ginie w agresywnym i hałaśliwym tłumie muzułmanów.

Palą szwedzkie flagi na ulicy. Więc rząd zabrania umieszczania ich w przestrzeni publicznej.

We własnym państwie.

Ci agresywni muzułmanie to głównie młodzi chłopcy i mężczyźni do 25 lat.

Którzy winni walczyć o swoje państwa.

I o porządek w nich.

Europa mogłaby ze względów humanitarnych, (byłe kolonie) w regionach tych krajów tworzyć enklawy dla uchodzących przed wojną rodzin i dzieci. W Szwecji mnożą się gwałty i zabójstwa dokonywane przez muslimów.

Nauczyciele i policjanci zwalniają się z pracy z powodu niemożności wypełniania swoich obowiązków.

A są to zawody dobrze płatne.
 

Szaleje cenzura i zastraszanie swoich obywateli.

W szwedzkiej „Trybunie” można poczytać artykuły jakby żywcem przedrukowane z PRL-owskiej „Trybuny Ludu”.

Jak pisano w prasie o gwałcie czy zabójstwie - nie podawano narodowości sprawcy.

Często nie ponosił on kary. (Bo „takie są ich obyczaje”)…

Migranci muzułmańscy do Polski nie przybędą nigdy w liczącej się ilości.

Bo u nas nie mają tego co chcą – czyli wysokich zasiłków i mieszkań w centrach dużych miast.

U nas tego nawet nie mają rodowici Polacy.

Gdyby Angela ich tutaj na siłę dowiozła – uciekną z powrotem.

W Niemczech uruchomione zostały wzdłuż granicy z Polską miejsca osiedlania muslimów.

W dzielnicach po byłej ludności NRD. Ichnich PGR-ach, koszarach byłej NAL.

To także jest przemyślane.

Niemiachy nie robią niczego bez zastanowienia.

Mają w tym swój dalszy cel.

Znajomi ze Szwecji donosili mi o dantejskich scenach jakie rozgrywają się w Szwecji.

Tysiące migrantów przybywało codziennie przez most łączący przez cieśninę morską Szwecję - z Danią.

Dania chętnie udostępnia most.

(Wiadomo kłopot z głowy – niech durni Szwedzi się martwią)…

Socjaldemokratyczny rząd jakby zawiązywał sobie sznur na szyi.

Nie ma już wolnych miejsc w osiedlach, koszarach, hotelach.

Jest problem z tzw. “brodatymi dziećmi”.

Szwedzkie prawo nakazuje wszystkim “uchodźcom” w wieku poniżej 18 lat nadawać azyl automatycznie jako “dzieciom - uchodźcom”.

Marek - Polak dostał obywatelstwo po 10 latach zamieszkania i pracy w Szwecji.

Nikt nie dał mu niczego za darmo. Wszystko musiał wypracować własnymi rękami (patrz wyżej).

Dochodzi na masową skalę do kabaretowych niemal scen, gdy muslimowie – brodaci i wyraźnie dobiegający do trzydziestki – mówią, że mają 17 lat.

Często śmieją się przy tym bezczelnie, a mimo to pragmatyczni szwedzcy urzędnicy z obawy przed utratą pracy i posądzeniem o ”rasizm” i “faszyzm” – stukają im w papierku :

“dziecko - uchodźca”.

Niektórzy z nich golą brody, ale wiek da się rozpoznać z błędem do kilku tylko miesięcy, przez dentystę – na podstawie zębów.

Szwedzi nie stosują tego, bo muslimy nie chcą otwierać jamy gębowej do sprawdzenia.

Zaś na siłę nie wolno tego robić.

99% procent przybyłych jest w wieku od 17 do 30 lat. Nie mają żadnych dokumentów. (Wyrzucają je).

To armia, bomba z opóźnionym zapłonem .

Wielu z nich jest wojskowo wyszkolonych i wielu z nich na pewno walczyło już z kałachem w ręce i zabiło sporo ludzi.

Niezidentyfikowana ilość spośród nich to bojownicy państwa islamskiego.

Dla nich zariezać Szweda to drobnostka. Maja doskonałe ciuchy i sportowe buty, „wypasione” komórki i często sporo pieniędzy w kieszeniach.

Gdy Szwedzi pobierali odciski palców (próbowali – bo oni protestują) niektórzy z nich mieli starte opuszki palców i nie mieli linii papilarnych.

Twierdzili, że pracowali na budowie i od cegieł starły im się palce.

(Robią to na szorstkim betonie krawężnika przed biurem imigracyjnym).

Te osoby to prawie na pewno bojownicy islamscy.

Muslim ma wszystko za darmo.

Mieszkanie z ciepłą wodą, ogrzewanie, pieniądze i nie musi pracować. Opieka zdrowotna bezpłatna. Tylko za leki muszą płacić (jak w Niemczech).

Wtedy są oburzeni, że trzeba płacić, wpadają w szał w aptece, niekiedy demolują jakiś mebel wyposażenia apteki.

Jeśli lekarstwo jest dla małego dziecka – zdarza się, że zostawiają je w aptece – mówiąc “sami je sobie leczcie”.

Dziecko idzie do adopcji.

Szwedzi gonią w piętkę i zaczynają budować osiedla namiotów wyposażone w ogrzewanie i wodę ciepłą, infrastrukturę obozową.

Prasa międzynarodowa w ogóle nie pisze co się tam dzieje.

A prasa szwedzka jest poddana cenzurze.

Tylko odłamy konserwatywne (nie liczące się jako opozycja w ich sejmie) w internecie prowadzą akcje informacyjne. Tępione przez ich dozór internetowy.

Przez szwedzką “Trybunę Ludu” - organ socjaldemokracji, są oni (ci posłowie mniejszości) określani jako “rasiści i faszyści”.

Bogata gospodarka Szwecji zaczyna zbaczać ku załamaniu ekonomii – pod rządami socjaldemokracji.

Szwecja zaczyna tylko jedną rzecz stosować jako remedium. Bo muslimy nie chcą mieszkać np. w koszarach po armii szwedzkiej i wybuchają tam liczne pożary niszczące całe budynki.

Wtedy jak oni nie chcą przydziału mieszkań – Szwedzi mówią :

- szukajcie sobie na własną rękę.

Tego nie pisze prasa europejska.

A szwedzka (Trybuna) obarcza odpowiedzialnością za pożary - swoich obywateli.

Prawda jest prozaiczna.

Pożary wywołują sami migranci , chcąc przeniesienia do centrów śródmieść - dużych miast, do lepszych hoteli. Policja i straż przyjeżdża i nic.

Żadnego komunikatu z dochodzenia.

Nie było sprawy...

Wiedzą doskonale kto podpalił.

Correct political jest w Szwecji tak ogromne, że nasza cenzura z ulicy Mysiej z lat PRL chowa się w kąt.

Kto mówi prawdę niezgodną z z obowiązującą – ten jest rasistą i faszystą.

Dosłownie.

A już urzędnicy mają usta zamurowane betonem. Boją się o utratę pracy.

Orwell w ultra wydaniu.

Szwedzi występują o pozwolenia na broń. Zagrożenie ze strony hord najeźdźców jest realne.

Szwedzi brzydzą się bronią, ich armia (poza OT  Hemvarnet – dobrze zorganizowanym) jest śmieszna.

Myślą o wstąpieniu do NATO.

Boją się.

Stąd ten ciąg na broń.

W Austrii gdzie broń śrutowa – gładkolufowa kalibru 12 (to nasze fi około 20 mm) typu “pump action” jest sprzedawana bez zezwolenia – nie ma często żadnego egzemplarza w sprzedaży.

Wszystko wykupione.

Zamówienia na tysiące nowych Mossberg i innych marek „pompek” czekają na dostawy.

Taki strzał z naboju o kulkach ołowianych “na wilka” – z odległości paru metrów robi np. z głowy człowieka rozbity arbuz.

Ludzie w obliczu paranoi swoich rządów – zaczynają myśleć o swoim bezpieczeństwie.

Społeczeństwo uzbrojone – nie da się zniewolić.

Dlatego wielonarodowe społeczeństwo amerykańskie jest naprawdę wolne i tak się tam wszyscy czują.

Ja mam broń – ty masz broń – więc szanujemy się nawzajem.

Nagłaśniane przez europejską prasę szaleńcze użycia broni przez ludzi w USA – służą do wywołania obrazu Ameryki w całkowitym rozkładzie. Co jest nonsensem.

W stanach USA, gdzie jest najwięcej broni w rękach prywatnych - przestępczość kryminalna, napady, gwałty, zabójstwa przy użyciu broni palnej są najmniej liczne.

Prym w w zastraszaniu ludzi na całym świecie, wizją uzbrojonych w broń palną mieszkańców wiodą lewackie ugrupowania.

Ale konserwatyści nigdy nie dopuszczą do zmiany punktu konstytucji o swobodnym dostępie do broni.

Jest ona podstawowym gwarantem wolności osobistej mieszkańców USA. I uznają ją nie tylko Anglosasi i Europejczycy przybyli na kontynent z Europy.

Ale także kolorowi , murzyni, Meksykanie, Chińczycy i resztki Indian.

Gwałt na młodym chłopcu na pływalni w Borlange – był tłumaczony zwyczajami w państwach muzułmańskich.
Żona Polako-Szweda od 2015 roku robiła mostki i protezy za darmo dla muslimów, poza kolejnością. Po 12 godzin dziennie . Plecy ją bolały od schylania nad pracą.
A Szwedzi zeszli do drugiej kategorii.

Czekają na „to” do półtora roku.

Skończyły się beztroskie wypady do marketów, wyjazdy z dziećmi na pływalnie, i place zabaw .

Teraz wszędzie, nawet na zakupy, cała rodzina jedzie w komplecie w ochronie głowy rodziny, która ma czarny pas w karate.

Jednak (ten karateka) mówi, że czarny pas można na śmietnik wyrzucić jak otoczy ich chmara wyrostków muzułmańskich w wieku 12 – 15 lat dowodzonych przez 17 latka, który być może w Afganistanie, Iraku, Syrii - ucinał głowy maczetą.

I zrobią z tobą co zechcą.

Wzywanie policji nie ma sensu .

Nie przyjedzie, lub przyjedzie po godzinie. Jeśli odpowiesz na nóż – nożem ty będziesz winny a muslim śmiejąc ci się w oczy - odejdzie wolny.

Szwedzi wykupują środki uspokajające w ogromnych ilościach i alkohol (działa podobnie).

Alkohol jest w Szwecji bardzo drogi i w porównaniu z Polską trudno dostępny.

Nie stoi na wystawach.

Polako- Szwed zawozi żonę do pracy i przywozi wieczorem.

Polako-Szwed zaczął się zastanawiać jaka przyszłość czeka małą córeczkę w Szwecji i kilkunastoletniego syna. W Szwecji, która za parę lat może mieć w parlamencie przewagę muzułmanów. Kalifat nordycki.

Polako-Szwed w skrzynce pocztowej swojego domku dostaje ulotki muzułmańskie nakazujące przejście na islam i jednocześnie grożące w wypadku nie wykonania – wyrżnięciem całej rodziny i spaleniem jej na zgliszczach ich własnego domu.
Policja bagatelizuje te doniesienia.

Mówi o tym tylko internet i niektóra prasa zagraniczna (niezależna).

Springer mówi to samo co szwedzka „Trybuna”.
 

Polako-Szwed podejmuje ciężką decyzję o powrocie do kraju.
Kupuje dom w Polsce i oczywiście zameldowuje się w nim zgodnie z polskim prawem.

Szwedzki „ZUS” natychmiast wyłapuje ten fakt, bo Szwedo –Polak sprzedaje również dom w Szwecji.

Czyli nie ma adresu w Szwecji, ale dalej jeszcze pracuje, dom przekaże dopiero nowemu właścicielowi za 2 miesiące zgodnie z umową.

Dzieci chodzą do przedszkola i do szkoły.

Żona i dzieci są jeszcze zameldowane i mają opiekę medyczną w Szwecji.

Natomiast Polako-Szwed już musi płacić za wizytę u lekarza w Szwecji spore sumy.

Jeszcze pracując w szwedzkim ośrodku zdrowia.
 

Śmieszne ?

Nie za bardzo.

Dodatkowo gdy kolegom Szwedom w pracy tłumaczy, że sami zakładają sobie pętlę na szyję – mówią do niego:

- „faszysto” i „rasisto”.

W cztery oczy przyznają mu rację, ale boją się mówić głośno.

Czeka go przeprowadzka , samolot i prom. Można złamać nogę czy coś w tym rodzaju.

Więc Polako-Szwed wykupuje w Polsce ubezpieczenie prywatne na pobyt w Szwecji. Jako obywatel szwedzki.

I dalej pracuje do chwili wyjazdu.

Dzwoni do „ichniego” ZUS-u. Miła pani spokojnie tłumaczy, że takie jest prawo.

Polako-Szwed pyta czy on ma prawa obywatela szwedzkiego mając obywatelstwo szwedzkie.

- Pani odpowiada – tak.

Ale nie ubezpieczenie – bo nie ma formalnie stałego zamieszkania w Szwecji.

Polako-Szwed pyta czy ma prawa przynajmniej takie jakie muzułmanie, którzy wszystko prawie mają za darmo.
Pani śmieje się i doradza mu złożenie wniosku o uznanie za uchodźcę.

 

Sic!!! Bareja w szwedzkim wydaniu.

Albo Pies – czyli Kot, Tyma...
 

W spokojnej części Sztokholmu była dobra dzielnica gdzie mieszkali staruszkowie od młodości dbający o swoje domy.

Zbliżając się do starości włożyli spore pieniądze w dostosowanie tych domów do przewidywanej niedołężności. Windy, podjazdy, schody, łazienki , wysokie sedesy, poręcze, sypialnie z regulowanymi materacami, czujniki nie wyłączonych kuchni, dymu, pożaru, itp. Niezależne zasilania awaryjne oświetlenia.
Na „wsiakoj słuczaj” jak mawiają nasi odwieczni przyjaciele ze wschodu.
Władze Sztokholmu nie mają już miejsc w hotelach, (często luksusowych) domach, willach, osiedlach, koszarach dla muslimów.

Podjęły więc decyzję by to całe osiedle staruszków porozrzucać po całej Szwecji - po domach starców ( dość dobrych trzeba przyznać).

Wyszli z założenia, że staruszkowie nie będą mieli siły upominać się i krzyczeć, protestować.

A jak któryś się mocniej zdenerwuje – to umrze i po kłopocie.
 

W Szwecji był już po Olofie Palme okres w Szwecji gdy ekonomia siadła, domy straciły na wartości i właściciele odnosili do banków klucze od domów, nie mogąc spłacić ogromnych rat i chcąc uniknąć zadłużenia.

Wtedy to zespół Abba wyjechał ze Szwecji – nie chcąc stracić ogromnych zarobionych pieniędzy, które to raczkująca dopiero socjaldemokracja chciała im zagrabić.

W imię swoich bolszewizujących utopijnych zamiarów i politycznych planów.
Jednak Polako-Szwed mieszkając tam wiele lat zauważa rodzenie się buntu szczególnie odłamów narodowych. Czym to się skończy – nie wiadomo.

Czują się zniewoleni jak Polako-Szwed. Który zrozumiał słowa polskiego poety :
- „lepszy w wolności kąsek lada jaki – niźli w niewoli przysmaki”.
Jeden starszy Szwed wraz z Markiem przenosi się także do Polski.

Sprzedaje dom i wyjeżdża.
Szwecja nominalnie jest Monarchią (socjalistyczną).

Ciekawe złożenie.
A faktycznie staczającym się w objęcia socjaldemokratycznych odmętów państwem o nieustalonym obliczu politycznym i gospodarczym. Niby neutralnym politycznie, wojskowo i światopoglądowo.

Kraju będącym do niedawna marzeniem obywateli Europy środkowo-wschodniej jako miejsce pracy, życia, zamieszkania.
Tak było jeszcze do czasów Olofa Palmego.

On pierwszy (mimo, że pochodził ze szwedzkiej arystokracji) został ukąszony przez bolszewickie idee i chyba dlatego zginął.
Dalej już pooooooszło...
Do władzy dobrali się zieloni, socjaldemokraci i wszelkie inne indywidua, które u nas można znaleźć w zakodowanych postkomunistach, ruchach homoseksualnych, feministycznych, gender itp.

Czyli jako to określił baćka Dżugaszwilli ( ksywa „Soso”, „Koba”, vel „Stalin”) - faszyści.
Bo według niego socjaldemokracja to odmiana faszyzmu.

Obywatele Szwecji stracili instynkt samozachowawczy i wolę walki. Są spolegliwi do absurdu, zastraszeni przez indoktrynację i dezinformację rządzących.

Ich dziennik Trybuna głosi treści tak wyprane z prawdy jak za CCCP rosyjska „Prawda”.

Przy ich cenzurze nasza dawna ul. Mysia - to malutki pikuś.

Naród - jeśli tak jeszcze można powiedzieć – bo na ponad 8 mln Szwedów jest tam już prawie 1 mln nachodźców, stracił wolę walki i prawie że - poczucie tożsamości.

Z ogólnej masy imigrantów, którzy przekroczyli granice Szwecji nie można się doliczyć kilkudziesięciu tysięcy muslimów.

Gdzie są, co się z nimi stało , nikt nie wie. Czy przedarli się do Norwegii, Finlandii. Nie wiadomo.

Na pewno nie wrócili do Azji i Afryki.

Podobna sytuacja jest w Niemczech.

Czy pojawią się w jakimś momencie uzbrojeni i w uniformach dżihadu?

To możliwe, bo na terenie Szwecji znajdowane są tajne magazyny broni maszynowej, amunicji i mat. wybuchowych.

Szwedzi ostatni raz, porządnie - na wielką skalę „walczyli” w Polsce – gdzie dostali bęcki.

(Literatura oczywiście - nieścisłe, anegdotyczne - Częstochowa to legenda - ale symptomatyczne).

Później była już tylko kolaboracja z okupantami. A to przecież naród dzielny, mądry i pracowity.
Jeszcze jednak w Szwecji nie wszystkie dobre obyczaje i mechanizmy dobrego zarządzania upadły.

Jeszcze jest nadzieja.

Osobiście życzę Szwedom opamiętania i uratowania swojej Ojczyzny.
Patrzę jak w markecie chłopiec podjeżdża wózkiem pełnym butelek plastikowych, po winie, puszek, butelek po piwie i wkłada je do otworów w ścianie . Za ścianą słychać pracę jakiejś maszyny zgniatającej to badziewie. Jednocześnie ekranik obok otworu dolicza po jednej koronie za każdą puszkę i butelkę.

Po chwili chłopiec kończy wpychać do maszyny butelki i ta wypłaca mu od razu 87 SEK. (87 koron), za parę minut „roboty”. Licząc, że te korony wymieniłbym w Polsce miałbym „na czysto” ~43 zł.

W Szwecji jest ogromnie dużo jezior. Na ich brzegach nie ma huśtających się na fali przyboju plastikowych butelek.

Jest czysto. Przy drogach w rowach nie ma puszek po piwie.

Choć jeśli w pobliżu miasta zepsuje się nam samochód na drodze wylotowej nie można go już zostawić bez dozoru jak dziesięć lat wcześniej. Jest zauważony przez 12-letnich „terrorystów” o beżowym odcieniu.

Wybijają szybę boczną i wrzucają do środka zapaloną racę. Z samochodu zostaje kupka złomu.

Może zamiast Dnia Czyszczenia Rowów i Lasów w Polsce – zamontować takie maszyny jak u nich w marketach? Policzyłem, że gdybym w Szwecji jeździł starym samochodem po domach i zbierał butelki (chętnie oddają) dziennie za 4h pracy miałbym około 400 zł . Jest to nie opodatkowane (zbieranie śmieci to nie praca zarobkowa) .
25 dni x 400 = 10.000 zł.
Przez rok 120.000.
Powiedzmy, że połowę wydałbym na rozrywki, jedzenie, mieszkanie, benzynę – zostało by mi na czysto 60.000zł. Po 5 latach mam w Polsce nowy nieduży domek.
Rozmawiam w Szwecji z mieszkańcem o przyjazdach Arabów i Afrykanów do Szwecji.

Czarni nawet są dość sympatyczni, nie zachowują się hałaśliwie jak Arabowie. Nie są agresywni.

Przyjeżdżają głównie młodzi chłopcy i młodzi mężczyźni .

Pyta się ich ten tubylec - gdzie są ich siostry i matki.

– Siostry sprzedane, (tam dziewczęta można sprzedać jak łachy na bazarze) a matka niedługo umrze ( za 20 lat np.). - to po co ją przywozić.

– Pytanie o to z kim się będą żenić- odpowiadają, że ze Szwedkami.
Tubylec na to:

– że Szwedka im nawet obiadu nie zrobi – nie mówiąc, że będzie go traktować jak nieroba , nie będzie mu prać itp.
- Arab : „ szybko ją nauczę do czego jest stworzona”.
W dużych szczególnie miastach (jest ich niewiele) są całe dzielnice muzułmanów.
Ojciec Ibrahim mówi 15 letniej córce w Malme (fon.):
- wyjdziesz jutro za Ahmeda . On ma taksówkę i dobrze zarabia.
Ona:

– „ale on ma 40 lat i ja go nie kocham”.
Ojciec jeszcze dwa razy powtarza:
- „wykonasz moje polecenie”.

Po trzeciej odmowie nie krzyczy.
Każe jej iść ze sobą na 10 piętro i zrzuca ją z okna na dół.

Policja w 100% nie prowadzi śledztwa i na wyjaśnienie ojca przystaje.
(Samobójstwo...).

 

Pytam tubylca dlaczego mało kto z nich pracuje .

On mówi: arab jedzie samochodem ( 1 dzień pracy) i wiezie towar do marketu.

Na spotkanie wychodzi kierowniczka i pokazuje mu gdzie ma rozładować.

Arab zostawia samochód i odchodzi.

Koniec tej pracy.

Arabowi nie może wydawać poleceń kobieta.

Poza tym nie będzie woził wieprzowiny.

Żebractwo w Szwecji jeszcze 10 lat temu było zabronione i karane. Teraz grzeczny policjant szwedzki „w ogóle nie widzi”, że cała ulica to głównie agresywni żebracy.

Śpią wieczorem w wejściach (bramach, portalach ) do luksusowych sklepów.

Od 3 lat dodatkowo (nie było ich przedtem w ogóle) przy wszystkich sklepach są liczni Rumuni.

Co robią - wiadomo.

Szwecja to monarchia socjaldemokratyczna.
Ale zaczyna być gorzej, mimo że jeszcze poziom życia jest dość wysoki.
W 2016 roku oglądałem z bezpiecznej odległości dobrowolne getta islamskie w kilku miastach w Szwecji.

W tym w Sztokholmie.

Oglądałem w TV szwedzkiej i prasie lokalnej informacje, o których mówię.

Są niesamowicie kastrowane .

Przyczyną jest "correct political", która w porównaniu z Polską jest niebotyczna.

Nie wolno nawet żartem publicznie powiedzieć:

- "czarny" - bo jest to niesłychanie krytykowane i delikwent doświadcza bardzo nieprzyjemnego ostracyzmu. Znajomy przestrzegał mnie by przy dziecku nie mówić pewnych obojętnych u nas słów, (np. że coś jest czarne, kolorowe) które dziecko mogłoby przypadkiem powtórzyć w przedszkolu i miałoby śledztwo.

-Kto to powiedział i dlaczego.

To są całe opowiadania .

Manipulacje i dezinformacje jakim poddani są Szwedzi funduje im socjaldemokratyczny rząd, który od Olofa Palmego prowadzi Szwecję do coraz cięższej sytuacji gospodarczej i politycznej.

Co przy karności i spokoju przeciętnego Szweda, jest wykonywane prawie bez przeszkód.

Wiecznie jednak dobrobyt tam trwać nie będzie i większość Szwedów (z którymi rozmawiałem ) są to i nauczyciele i lekarze, ludzie wykształceni - nie jacyś hodowcy reniferów, choć oni także mają swój rozum i widzą co się dzieje - jest bardzo zaniepokojona.
Byłem w Sztokholmie w dzielnicy dobrze sytuowanych Szwedów.

Obok jest wyspa (Sztokholm leży na wyspach jak Petersburg) zamieszkała przez kilkadziesiąt tysięcy muzułmanów.

Nikt ze Szwedów, nawet policja nie odważa się tam wchodzić (wjeżdżać) .

Tabuny wyrostków 12-15 lat na ulicach, niezwykle agresywni, mogą pobić, zgwałcić (niedawno takie małolaty w grupie kilkunastu zgwałciły Szwedkę - dorosłą, na ulicy.)

Ostatnia partia muslimów, która przeszła most łączący Danię ze Szwecją została przewieziona do Borlange, na osiedle świeżo wyremontowanych, o wysokim standardzie bloków. Imigranci powiedzieli, że nie będą mieszkać jak psy w blokach (w klatkach) i mają dostać domki jednorodzinne.

Zresztą te wyremontowane domy po roku są tak zrujnowane, że trzeba je ponownie naprawiać. Szwecja przyjmowała ich jak leci - rząd socjaldemokratyczny, który robi ze Szwecji Sojuz z monarchą w tle.
Olof Palme to także był socjaldemokrata - ale zupełnie inaczej to wtedy wyglądało. Szwedzi są przerażeni – jednak ten naród niezdolny jest za bardzo do walki z najazdem.

To fajni ludzie - ale stracili ducha walki - w przeciwieństwie do Polaków.

U nas to nie przejdzie.
Na wyspie, (j/w) gdzie jest ogromne miasto ( dzielnica- getto muzułmańskie) nie obowiązuje żadne prawo szwedzkie (żadne!!!) policja tam nie wjeżdża, chyba że jest pożar - to razem ze strażakami.

Szariat jest prawem.

Zabójstwa koraniczne nie są wyjaśniane przez policję szwedzką (uznawane za samobójstwa) i i nikt do tego się nie miesza. Nawet w mniejszych miastach nie tylko Malmoe czy Sztokholm - Szwed (lub Polak i inny białas) nie ryzykuje wejścia na teren dzielnicy (getta dobrowolnego muslimów).

Młodzi chłopcy muzułmańscy są tam agresywni i mogą zabić.

Samochód policyjny bywa spalony tuż po wejściu policjantów na interwencje do budynku.
Szwedzi uchodzą za wzór pod względem organizacji ruchu i kultury jazdy. Mała liczba wypadków wynika tam nie tyle z bardzo rozbudowanej sieci autostrad, ile z rozważnego budowania dróg o niższym standardzie.

Jednym ze szwedzkich sposobów na ograniczenie liczby wypadków czołowych i przypadków najechania z dużą prędkością na tył pojazdu czekającego na możliwość skrętu w lewo, od lat jest stosowanie dróg typu „2+1” z barierami (ale z lin stalowych amortyzujących zderzenie) pomiędzy pasami wiodącymi w przeciwnych kierunkach. W myśl tej filozofii budowania dwukierunkowa droga posiada dwa pasy w jedną stronę i jeden w drugą.

Odcinki te występują naprzemiennie, co oznacza, że podróżujący nią kierowcy przez kilka kilometrów mają do dyspozycji dwa pasy, ale potem muszą zjechać na jeden.

Wówczas to jadący z naprzeciwka poruszają się po dwóch pasach. Ogranicza to „wyścigi”.

Jeździłem po Szwecji. I w dużych miastach i w okolicach Falun, Borlange.

Ruch nieduży, szczególnie bardziej na północ.

Jazda kulturalna, drogi w dobrym stanie, miły swensonowski spokój i ładne widoczki.

Dla naszych "beemwiarzy" wioskowych jest tam po prostu sennie i zbyt grzecznie.
Lewacy mają pomysł, by np. w klasach z małymi dziećmi w szkole sadzać w jednej ławce muslima np. w wieku 17 lat z potężną brodą , który nie zna języka, i ma poziom pojmowania takiego właśnie małego dziecka.

I kilkoro tłumaczy (bo nachodźcy z różnych grup językowych nie znają w ogóle języka szwedzkiego) na jednej sali, zajmuje się muslimami.

Podczas gdy szwedzkie dzieci siedzą i patrzą na to przedstawienie (na ten bajzel).

Na przerwie taki brodaty pierwszoklasista może zechcieć odbyć stosunek z 7-latką.

Bo taka jest ich religia (jądra ich bolą - mówią lekarzom).
Szkoła w Sztokholmie.

1 klasa.

Malutkie dzieci.

Nawet jest kilkoro dzieci muzułmanów. Choć oni z reguły nie posyłają dzieci do szkoły niewiernych.

Wchodzi grupa kilkunastoletnich muslimów.

Dowodzi nimi siedemnastolatek.

Pyta nauczycielkę dlaczego dziewczynki nie mają chust na głowie.

Nauczycielka każe im wyjść.
-„To państwowa szkoła” !
Szef muslimów oświadcza nauczycielce :
-Wrócimy tu i jak nie będzie porządku poderżniemy ci gardło!
Robią przy tym charakterystyczny ruch kciukiem po gardle.

Mali uczniowie arabscy ( sześcio-latkowie) słysząc, że nauczycielka ośmieliła się przegonić ich współ-bratymców podbiegają do nauczycielki i trzymając ją za ubranie – kopią ją po nogach małymi bucikami i plują na nią.
W Szwecji np. nie ma wydawania tablic zgodnie z podziałem administracyjnym.

I nie stwarza to powodów do wymyślania jeden drugiemu "ty buraku z Laponii", czy "baranie z Falun".

Nie da rady rozszyfrować, czy kierowca jest ze Sztokholmu, czy wioski koło Borlange.

Zresztą kulturalnym i spokojnym Szwedom nie wpadłoby do głowy - by kogoś wyzywać na drodze.

Np. trąbić (jak chory nerwowo) bo poprzedzający go kierowca na światłach, o ułamek sekundy nie wystartował na zielonym świetle.

Jak na Formule 1.

Lub jechał zgodnie z przepisami ( jak jest 50/h - to jechał właśnie 50).

Ale im nie wybijano inteligencji w wielu wojnach i zaborach.

Ona tam od wieków jest.

Stąd "norma" usytuowana jest dużo wyżej niż w Polsce.
Powstaje również tzw. dżihad erotyczny.

Po zgwałceniu europejki muslim uważa, że jest już ona jedną nogą w meczecie.

Gdyby się wahała - tłumaczy jej to kulturalnie przykładając kindżał do tętnicy szyjnej.

I pokazuje jej kąt w kuchni, gdzie może spać z córkami. Synowie śpią z nim w salonie.

Gdy tak zaaklimatyzowana nowa żona jest już posłuszna i grzeczna - kupujemy jej nowiutką burkę w Biedronce.

(Za pieniądze z Unii).
Jeśli w Sztokholmie murzyn da nam w dziób jest to odreagowywanie stresu po pracy na plantacjach.

(Patrz Chata Wuja Toma).

Natomiast jak mu oddamy (w papę) - jesteśmy obrzydliwym rasistą i do więzienia ciupasem.
W Szwecji zaczynają się bać.

(Nigdy tego nie było od wielu stuleci).

Nawet w czasie IIWW, gdy Werhmacht u nich stacjonował – nie bali się.

Kobiety starają się nie wychodzić same na ulicę. W islamie samotna kobieta na ulicy to zaproszenie

(i zezwolenie) do zgwałcenia.

Ma iść z mężem, bratem, w ostateczności z drugą kobietą. Szwedzi nawet oprócz tego zaczynają myśleć poważnie o NATO.

Co zawsze wykluczali.

© Marek Mozets
Borlange lipiec 2017

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Mozets

#1623151

Ten "komentarz" powinien stanowić pański samodzielny wpis w blogu.

Wszystko, co Pan pisze to, niestety, prawda.

Poza tym wydaje się, że ostatnie wybory do parlamentu szwedzkiego zostały sfałszowane, przez będącą u władzy lewicę.

Mówiła tak spotkana Polka-Szwedka, pracująca w jednym ze szwedzkich urzędów miejskich (powiatowych). Podobno opór przeciwko migrantom i ich szczególnemu uprzywilejowaniu jest w Szwecji silny i sukcesywnie wzmaga się. Spodziewane jest wkrótce odwrócenie stosunków władzy.

Nie wolno też zapomnieć, że wbrew powszechnej opinii o "neutralności" Szwecji podczas II WŚ - w rzeczywistości Szwecja kolaborowała z Hitlerem. I np. na przyjęciu żydowskich uciekinierów z Danii - świetny interes zrobili zarówno Duńczycy, jak też Szwedzi. Duńczykom Żydzi zapłacili za "przewóz" do Szwecji, Szwedom - za utworzenie (wydzielenie) gett.

Obecny szwedzki król - skandalista - to chyba właściwa "władza" dla Szwecji. Czyli - sprawiedliwość historyczna - za potop szwedzki.

Dla Duńczyków Szwedzi to ktoś taki jak dla nas Sowieci.

W Malmö, gdzie zagnała nas ulewa i zamknięcie autostrady - uciekaliśmy, jadąc samochodem, z muzułmańskiej dzielnicy, doświadczając agresji tych brodatych "nastolatków".

A wszak Szwecja to przepiękny kraj, postrzegany wciąż przeze mnie oczyma Selmy Lagerlöf. Tak bardzo chciałam zwiedzić Warmlandię (Värmland), zobaczyć Gurlitę, jezioro Fryken... Teraz już tylko pomarzyć mogę.

Serdecznie pozdrawiam,

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1623304

Jednakże ochrona państwa opiekuńczego, budowanego w Szwecji przez kolejne pokolenia, wydaje się nie stanowić priotytetu dla Szwedzkich Socjaldemokratów. Niektóre kręgi od dawna twierdziły, że sprzyjanie imigracji przez Socjaldemokratów jest związane z marzeniem tej partii o wypełnieniu kraju "bydłem wyborczym," a obecna sytuacja dolewa tylko oliwy do ognia. Na przykład, 93% francuskich muzułmanów głosowało na socjalistycznego prezydenta, Françoisa Hollande'a, a prawie 90% muzułmanów amerykańskich głosowało na prezydenta Obamę.

*********

Cytaty z prasy:

///Premier Löfven, adoptowany sierota, z wykształcenia spawacz, nie grzeszący urodą, nie umiejący się dobrze wysłowić, wzbudza jedynie litość. A Szwedzi uwielbiają się litować. I na dodatek wziął sobie do pomocy w rządzeniu Partię Zielonych, których infantylizm i słabość do halucynogennych grzybów jest ogólnie znana. Czy od tych ludzi można wymagać zdolności kierowania państwem? Więc nikt nie wymaga, ale wszyscy wierzą, że oni chcą dobrze, ale nie umieją. A wszystkie najmniejsze wątpliwości, że może niekoniecznie chcą dobrze, nazywa się teoriami spiskowymi, którymi Szwed nie powinien się zajmować.
Dzieci z kultur, gdzie jest brak szacunku dla kobiet nie są przyzwyczajone, że kobieta zwraca im uwagę. Jednym z pierwszych zwrotów, jakich te dzieci się uczą jest “Ja cię zaskarżę”. I nauczycielki nie chcą się narażać zwracając im uwagę, bo jak dziecko poskarży się rodzicom, to rodzice pójdą ze skargą do dyrektora i nauczycielka będzie miała problemy. Bo dyrektor boi się być posądzony o rasizm, a także boi się, że rodzic zabierze dziecko do innej szkoły i przez to szkoła straci pieniądze.
https://euroislam.pl/szwecji-jaka-znali ... ie-bedzie/
Jeden przestępca mówi do drugiego: Mam dwie wiadomości dobrą i złą. Zła głosi , że policja jest na naszym tropie, a dobra - iż jest to policja szwedzka.///

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Mozets

#1623379