Załatwiają swoje potrzeby na ulicach, kradną gwałcą i mordują

Obrazek użytkownika Tezeusz
Świat

Media informują ,że setki tysięcy emigrantów z Syrii i Iraku oraz innych krajów zbliża się do granic Unii Europejskiej. Węgry postawiły w stan gotowości część Policji i sił zbrojnych. Większość społeczeństw Polski ponad 80 procent, Węgier i Austrii mówią NIE dla narzucania przez KE przyjmowania emigrantów na teren tych państw.

A jak ten fakt oceniają przedstawiciele państw, które przyjmują najwięcej uchodźców oto jeden z takich przykładów.

W dniu wczorajszym spotkałem mężczyznę na jednym z dużych lotnisk w centrum Polski w sali odlotów nawiązaliśmy rozmowę, okazało się, że mój rozmówca – Francuz polskiego pochodzenia wraca z konferencji naukowej do Paryża na święta Bożego Narodzenia oto jego wypowiedz cytat :

„Szanowny Panie lecę do miejsca, które już nie jest kolebką kultury i cywilizacji w Paryżu srają na ulicach, gwałcą i mordują na oczach innych w biały dzień tak wygląda każdy dzień tej dziczy z Syrii i Iraku to trzeba zobaczyć..

„Fama głosi już od mies. o czym media nie napiszą w Polsce ,że ta dzicz rodzaju męskiego sprzedaje dzieci do burdeli i pedofilom a młode kobiety i dziewczynki pozostałe zmuszają do nierządu. Tworzą mafię z takich ludzi, że nawet policja ich się boi mając uposażenia w broń na pewno nie kije ! Zginęło tysiące dzieci i organizacje humanistyczne świata nie reagują milczenie mediów w temacie to skandal ! Od dawna wiem, że te wszystkie stowarzyszenia, organizacje to jedno wielkie oszustwo i pranie kasy zapewnienie sobie eldorado życia z datków wielkiego serca ufnych ludzi lub nieuczciwej bandy sprzedajnych rządów ! Zorganizują od czasu do czasu szopkę dla TV by się uwiarygodnić raz w roku i jest OK dla dociekliwych . Prawda jest jedna pan bóg jest miłosierny dla zboków, złodziei ,oszustów, bandytów, nierobów a doświadcza biednych, słabych uczciwych. Wytłumaczeniem i pociechą sekt tym ludziom jest cyt; bóg cię kocha dlatego cię doświadcza a nagrodą będzie raj pffff SIC ! To następne wielkie kłamstwo ten bóg wymyślony na poczet prania mózgów . Jest jedno pewne wśród emigrantów jest niewielka ilość uchodźców wojennych. Większość z nich 85% to nieroby ekonomiczni z krajów gdzie nie chcieli pracować uczyć się przyłożyć ręce i umysł do rozwoju swojej ojczyzny i z racji tępego umysłu dali wykorzystać się psycholom pewnej organizacji świata ,którym śni się absolutna władza na świecie nie tylko we własnych krajach . Ci niby uchodźcy nie chcą asymilować się nie to im wmówiono do mózgu ! Coraz więcej ludzi ocenia, że piekłem to jest życie na ziemi . Odchodzą od wiary w boga i dotyczy to wszystkich tych co widzą ogrom złego jakie ma miejsce .A wszyscy święci mają do w doopie i mają rację czym będą się przejmować jak im ptasiego mleczka nie brak .”

Do dyskusji wtrącił się inny pasażer twierdząc :” We Włoszech jest Jeszce gorzej Policja już obie z ta dziczą nie daje radę, kradną na oczach innych w biały dzień swoje potrzeby załatwiają gdzie popadnie, dewastują całe miasta. Polska to inny świat czysto, schludnie ludzie uśmiechnięci !”

W razie dalszego pogorszenia się stosunków z Brukselą proponuję oficjalne wystąpienie o zwolnienie Polski z przyjmowania jakiejkolwiek ilości uchodźców islamskich z uwagi na fakt przyjęcia już bardzo dużej ilości uchodźców z Ukrainy. Mamy większy atut w ręce niż nam się wydaje. Udokumentować i zaskoczyć grzecznie ale stanowczo Brukselę.

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:22)

Komentarze

Kompletny odlot! Islamski kaznodzieja: Nie wolno mówić: "Wesołych Świąt Bożego Narodzenia". To gorsze niż alkohol czy zabójstwo

Wielu islamskich kaznodziejów słynnie z mocnych twierdzeń. Wydaje się, że niektórzy postanowili z kontrowersji uczynić podstawę swojego „nauczania”. Imam Mohammed Tawhidi udostępnił na Twitterze film z zaskakującym przekazem jednego z islamskich duchownych.

Kaznodzieja przekonuje na filmie:

       Nie możesz powiedzieć „wesołych Świąt Bożego Narodzenia” nawet gdy spotkasz kosmitę. Nawet jeżeli nie spotkasz go już nigdy więcej, a on nikomu o tym nie opowie. (…) Te słowa wynikają z założenia, że Bóg urodził się 25 grudnia — mówi.

       To gorsze niż picie alkoholu czy zabicie kogoś — dodaje.

(...)

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1612960

Niemiecko-francuska, lewacka UE faryzejsko milczy, a tzw. Państwo Islamskie dokonało egzekucji 11 chrześcijan w pierwszy dzień Bożego Narodzenia.

Ciekawe czy też by nikczemnie milczeli gdyby to chrześcijanie zamordowali 11 muzułmanów lub lewackich Żydów?

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1613141

... tak "skopanego" tekstu!!!
Oczywiście nic nie mam do meritum tego wpisu. Jest bowiem prawdą, że muzułki to dzicz, która nie posiada elementarnych zasad kultury etc.. Europa Zachodnia ma z nimi "urwanie głowy" na własne życzenie.

Martwi mnie jednak coś innego. Otóż martwi mnie fakt, że ów tekst nafaszerowałeś tak dużą ilością błędów stylistycznych, gramatycznych i interpunkcyjnych, że... ręce opadają!!! Dla mnie jest on słowotokiem przechodzącym w pospolity bełkot! Gdybym miał napisać do niego erratę, to byłaby ona tak obszerna, jak sam korygowany tekst. Celowo napisałem słowo "tekst", bo poprzez popełnione przez ciebie "byki" - trudno go nazwać artykułem, felietonem czy relacją z niezaplanowanej rozmowy.

Ale tak to już jest, jeśli ilość wpisów przedkładasz nad ich jakość.
Zatem,... weź się za pracę u podstaw, bo masz nad czym pracować.

Satyr

P.S.
Z wyżej opisanego powodu twój wpis oceniłem negatywnie, stawiając jedynkę.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-4

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1612965

Tak trzymaj.!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6

Tezeusz

#1612982

Nawet w powyższym swym złośliwym dwuwyrazowym komentarzu popełniłeś błąd!
To ja, z pochodzenia Czeszka, która nauczyła się pisowni polskiej kilka lat temu - mam cię uczyć pisania po polsku?
Napisałeś: "Tak trzymaj.!
Zdecyduj się: albo stawiasz kropkę, albo wykrzyknik. Nigdy te dwa znaki interpunkcyjne nie mogą występować obok siebie!

 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-1
#1612993

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Te dwa znaki interpunkcyjne mogą występować obok siebie, jednak w odwrotnej kolejności. I to jest poprawna odpowiedź.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-10
#1612994

Napisałeś totalną bzdurę! Wykrzyknik, bądź znak zapytania zawsze kończą zdanie! To po cholerę chcesz stawiać jeszcze kropkę???
Chyba, że kierujesz się innymi "polskimi" zasadami pisowni. Zatem podaj źródło swojej wiedzy. Chętnie się z nim zapoznam.

Satyr

P.S.
Nawet w Święto Bożego Narodzenia potrafisz wnerwiać Niepoprawnych.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1612996

A jednak Eva zwątpiła?
PS. Ty w ogóle łatwo się "wnerwiasz"...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-7
#1612998

Bronisz czeskiej żony -  info od ( karzącejręki) to zrozumiałe. Rozumiem,że zamiast treści materiału o zagrożeniu występującym dla Polski woli " kropkę"  - kropku . Oceniałem jednak ciebie jednak ciut wyżej .

Czyżby Ścierwoneonówkowa dawała znać o sobie :

https://spiritolibero.neon24.pl/post/150601,niepoprawni-pl-czyli-fabryka-trolli-zydowskiej-hasbary

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-9

Tezeusz

#1613000

Nie "wcinaj się" .
Nie twoja rozmowa, nie twoja sprawa.
Co ci przeszkadza czeska żona?
Znów szukasz ofiary w osobie kobiety ?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6
#1613002

Mój blog mój materiał to kto się tutaj wcina?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

Tezeusz

#1613025

Prosty człowieku, twój blog nie upoważnia cię do obrażania innych, a w szczególności kobiet.
Skoro z taką determinacją bronisz swojego bloga, poproś wszystkich Niepoprawnych, żeby nie niepokoili ciebie na "twoim blogu", a na pewno wielu to uszanuje :).

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6
#1613038

To nie moja wina,że masz małego.... Hahahaha 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

Tezeusz

#1613043

Poziom twojego "żartu", odzwierciedla twój poziom intelektualny.
I nic tu nie załatwią "twoje" teksty w stylu "kopiuj-wklej".

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5
#1613048

Nie wiem, czy zwróciłeś w komentarzach pod zalinkowanymi wypocinami Ruszczyka uwagę na "bardzo kulturalnego" Zawiślaka, który brzydzi się gołymi paniami Husky'ego tak napisał:

"...publikuje zdjęcia ze stron na która ja nigdy bym nie wszedł. A zdjęcia są odrażające na tyle, że nawet z kobietą tego bym nie chciał robić, ale cóż, gustów się podobnież nie dyskutuje. :)"

Zawisza Niebieski 08.09.2019 18:04:56

 

Gdy na Gadaczce wspomniałem o gejowskiej grupie wsparcia NE24 to ten , co NAWET z kobietą nie chce, bo wiadomo, kogo woli, natychmiast zamilkł.

Moje podejrzenia o homoseksualnej, więzi łączącej krzykaczy tamtejszych może być więcej niż prawdopodobna.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1613032

co przebiorą się w ubiór księdza, by chorego nożem w bok uderzyć, Pan do takich należy. Zaorany, pokonany, ośmieszony sięgasz po manipulację wypowiedzią i pomówienia. Takich to nawet kijem się nie tyka, w naszej polskiej kulturze płazem szabli po karku okładano.

Ale jeśli z okazji świąt chce Pan kolejny raz sromotą dwóch tutejszych miłośników miłości męsko-męskiej okryć, to proszę wyjaśnienie całej sytuacji którą Pan tu wspomniał.

Blogerzy Husky i zawiedzony publikowali na swych blogach lub w swych komentarzach zdjęcia miłości męsko-męskiej. W tym zdjęcie aktu seksualnego będącego połączeniem miłości analnej z oralną między dwoma mężczyznami. Jak widzę Pana też taki rodzaj seksu podnieca, czyżby pan też o tej samej orientacji? Wszystko na to wskazuje. Bo skoro znalazł pan moją wypowiedź zdjęcia Pan też oglądał i uznał Pan je za wartościowe, godne przypomnienia.

Czy trudno sobie wyobrazić, że tego typu miłość normalny heteroseksualny mężczyzna nawet z kobietą nie uprawia. Zwykle normalni ludzie w tym miejscu stosują papier toaletowy, ale widać Pana użycie języka niczym niezwykłym nie jest. Jak widać na portalu niepoprawni.pl ujawnili się trzej blogerzy, którym miłość męsko-męska jest miła. Czy jeszcze jakiś się zgłosi?  

Znając Pana dość dobrze wiem dlaczego nasze święta nie potrafi pan uszanować, to czas gdy odsuwa się konflikty, ale Pan nie z tej kultury. U mnie choinka pięknie lampkami się świeci, a jak u pana z Menorą? Czy odpowiednia liczba świeczek zapalona? 

Miernotą pan byłeś, jesteś i zostaniesz, a takich to tylko śmiechem się goni, jak to zrobili Polacy z portalu Neon24. Tam na samo wspomnienie pana nazwiska rozbrzmiewa śmiech, nawet dowcipów nie trzeba opowiadać.

https://www.youtube.com/watch?v=4iKLtfoP-wk

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-8
#1613041

Zamiast życzeń dla ciebie :

https://spiritolibero.neon24.pl/post/150601,niepoprawni-pl-czyli-fabryka-trolli-zydowskiej-hasbary

Czyli wypad stąd !

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

Tezeusz

#1613044

A tą  choinkę ubierałeś ty czy twój mąż

 

Brakuje baniek z napisem PIS, Banaś ,  Kaczyński

Ukradli ci

 

ps.

a to twoje zdjęcie i ruszkiewicza z warszawskiej parady gejów dalej jest w sieci

To hit do dziś

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1613049

Zawisza, trzymaj klasę i nie daj się wciągać w to bagno. Daruj sobie te teksty o "rodzajach seksu"i do czego służy papier toaletowy...
W ten sposób "ładujesz akumulatory" tym zboczeńcom...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1613050

Puszczają nerwy. Wypad do ścierwoneonówki tam twoje miejsce. Plujcie tam dalej na Polaków i liżcie dupsko Putinowi.

Zamiast życzeń dla ciebie :

https://spiritolibero.neon24.pl/post/150601,niepoprawni-pl-czyli-fabryka-trolli-zydowskiej-hasbary

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

Tezeusz

#1613051

Śmierdzisz ścierwoneonówką na kilometr troll to troll  śmierdzi ! Przyszedłeś sobie pogadać czy polizać dupska pytam się Zawiślaka, a nie mówiłem i reszcie ścierwoneonówkowej bandzie trolli.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

Tezeusz

#1613056

to zdjęcie, obiekt uwielbienia tych czterech osobników, trzech pasjonujących się zdjęciem miłości dwóch facetów a czwarty nie mogący się zdecydować czy on to Tezeusz czy może Wandzia? Przecież nie wrzucę samego obrazka, co abominację u osób heteroseksualnych wzbudza. Mamy nasze polskie święta. 

Ale w sumie to zabawne, jak czterech tutejszych "mędrców Syjonu" wytęża swoje pustostany aż dym ze świeczek domowej menory im bucha. Patrzeć jak cztery niedojdy grupujące swe siły na jednego faceta, co chwila zaorane, wymachują nóżkami  jak niemowlę wyciągnięte z kołyski z rozpaczy za pomówienia się chwyta, mową karczemną mową wybuchają. Cóż wam biedacy zostało? Ślińcie się nad zdjęciem dwóch miłujących się facetów? Tylko paluszków nie poobgryzajcie, bo jak się na koniec święta Chanuka rodzinie pokażecie.

Śmiech z wami panowie, nie znacie mego imienia ani nazwiska, nie wiecie gdzie mieszkam, a za ekspertów od mojej osoby chcecie uchodzić? Śmiech za wami.

Zatańczcie sobie w chwili rozpaczy:

https://www.youtube.com/watch?v=sI4nqZ83-qA

tylko się koszerną nie zalecie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6
#1613062

cyt:

 nie zalecie.

co ty z tymi zalotami masz

Ruszkiewicz ci już nie wystarcza że zaleciasz się do innych

Zdradza cię mąż

Niedobrze

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1613064

.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8
#1613042

On Januszu na widok cycka fajnej kobitki to piany na pysku dostaje.Za te fotki to psiakowi dał nawet bana a potem się tłumaczy że było inaczej że to za jego selfi z ruszkiewiczem na paradzie gejów

Nie na darmo psiak mu natychmiast taką oto notkę dedykował a teraz zgrywa hetero

Hetero gej?

 

https://antykomunista.neon24.pl/post/149932,mizogin

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1613052

Pojąłem jego dewiacje, jak przeczytałem jego jeden, drugi post. To przecież sposób komunikowania się Biedronia! Ta fałszywa układność i poprawność, ta otwarta obłuda. Gejowskie podkreślanie ą i ę. Tego się pozbyć nie da. Pedaliska takie właśnie są.

 

Ps. I już znalazł "twardego" obrońcę w skórach na gołe ciało i policyjnej czapce - "Zawisza, trzymaj klasę i nie daj się wciągać w to bagno..."

 

Oficjalny hymn ścierwowego bractwa. Konkurs - który jest który. "Twardy obrońca" - wiadomo.

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1613058

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1613124

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika karzącaręka został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

@ Eva - wracaj lepiej do swoich do Czech tam się ucz pisać po naszemu ? Ugotuj lepiej barszczyk mężulkowi satyrowi zanim znowu coś palniesz głupiego !

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-11

karzącaręka

#1612997

Jest nieprawidłowo - kropka, potem wykrzyknik.

Natomiast odwrotnie może być, jeżeli zdanie zawiera fragment (zdanie podrzędne), który jest hasłem, odezwą lub wyrazem emocji. Fakt, zdarza się rzadko, ale się zdarza.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1613013

Komentarz pisany że smartfona automat tak wkleił. Jasne to fajnie a teraz co do treści to co ? 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

Tezeusz

#1613024

To też wyjaśniam ku twojemu zadowoleniu.

Jeżeli notowałeś, bądź zapisywałeś rozmowy na smartfonie, to jasne, że wypowiedź kogoś może być niezborna i niegramatyczna. Poważnym grzechem dziennikarskim jest wówczas dokonywania korekt w tekście bez zgody osoby wypowiadającej się.

Tak, że publikując to i zakładając, że nie zmyślasz i nie fabrykujesz, bo potwierdzić się nie da, postąpiłeś słusznie i uczciwie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1613029

W  moim materiale o zagrożeniach dla Polski w cudzysłowie podałem cytat wypowiedzi osoby, która się wypowiadała - bez zmiany czegokolwiek. Zapis rozmowy był notowany w moim smartfonie. Napisałem w materiale -

"Francuz polskiego pochodzenia wraca z konferencji naukowej do Paryża na święta Bożego Narodzenia oto jego wypowiedz cytat : " itd............

Nie wszyscy jak widać nauczyli się czytać ze zrozumieniem - mam tutaj na uwadze satyra z żoną. Ale to już nie mój problem.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

Tezeusz

#1613030

Czy te multi-kulti ma same wady? Niekoniecznie tak jest
Jedziesz sobie rano metrem Victoria do pracy, na wprost ciebie siedzi młoda angolka robi sobie makijaż....paznokci u nóg,a następnie wkłada stringi bo w domu czasu na to nie miała.Po prawej ręce masz "taliba" w brudnej białej sukience czytającego koran,po lewej pejsaty czyta talmud.Środkiem wagonu biega dwójka czarnych małpiątek i leje się po łbach  o jedynego banana jakiego od matki dostały.I wszyscy żyją w zgodzie.
No ludzie, chce się żyć

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1613031

Wszystko było by fajnie gdyby nie mordy wysadzania zabijania gwałcenia... 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

Tezeusz

#1613035

Czy administrator jakiejś udziwnionej strony NEOn24 " Zawisza Niebieski" oraz "a nie mówiłem" z tego portalu trolujący na Niepoprawnych.pl to są PEDAŁY.
A fe - fujjjjjjj

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

karzącaręka

#1613057

Ścierwoneonówka to komuch a komuch to pedał.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

Tezeusz

#1613077

Prawda z fotkami kobiet była taka że od czasu do czasu zamieszczałem jako przerywniczek ciekawe fotki.Żaden administrator nie miał z tego "powodu" pretensji do mnie i nikt nigdy nie zgłaszał tego do administracji.Do czasu.Jedynym adminem co mu się to nie podobało był ten kretyn zwiszak.Później tłumaczył ten debil że jednak była...jedną ....od czytelniczki  a ta czytelniczką był on sam.Co w sumie ma jakiś sens.
(Fotka z tymi pedałami była zamieszczona dużo,dużo wcześniej).
A ta oto fotka przelała jego czapkę goryczy i po jej zamieszczeniu natychmiast dał mi bana.Fotka ta była jedną z form odpowiedzi na smak whisky pod komentarzem bodajże Wojtasa.Taka była prawda.Mam ja do dziś w archiwum na "pamiątkę" Przyznacie że to jest hard porno.

 

 

Nie jestem skończoną szmatą by publikować prywatną korenspondencje..Ale mam na p.w listy pewnych osób co opowiadają mi o kulisach tego bana.
Ale zostawmy ten temat.teraz są Święta BN a nie dyskusja o pierwszym lepszym netowym kretynie mizoginie.A wpis o Mizoginie był odpowiedzią na tego bana

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1613060

Czytam właśnie że rozważasz zaprzestania blogerki na szambie24.Powinieneś to zrobić dawno temu a nie nabijać tym obszczymurom odsłon.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1613065

Jak ci już kiedyś wspominałem, dostałem propozycję współpracy z dość znanym wysoko notowanym medium.Zaraz po Nowym Roku mam nadzieję na ustalenie formy współpracy.Więc czasu raczej na aktywność będzie mało.Pozostanie mi komentowanie wartościowych wpisów.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1613089

ona naprawdę posiada wszystko by męskie oczy swym ciałem nacieszyć, nawet z upływem czasu, gdy będziesz w niej widział partnerkę, żonę, matkę twych dzieci. I nie będziesz musiał latać po stronach nie wiadomo jakich, raz oglądać facetów kochających się, raz nie ubrane kobitki.

Oczywiście ciało kobiece jest piękne, jest natchnieniem wielu artystów, ale u ciebie i zawiedzonego to wyraźnie testosteron uderza do głowy zabijając wszelkie inne myśli. Masz artykuł "...kradną gwałcą..." a ty wraz ze swym partnerem, tylko o nagiej d... myśleć potraficie. Szanowne panie Blogerki, nie ma wśród was takiej co wiedziona miłosierdziem dla tych dwóch nauczyłaby ich czym różni się dziewczynka od chłopczyka, choćby na tablicach poglądowych, bo jak widać brak tej wiedzy rozum im odbiera. 

Na razie prowizorycznie ja wam pomogę, poszukajcie różnic:

Czy widząc tych dwóch niewyżytych ktoś może protestować przed wprowadzeniem do szkoły lekcji o seksualizmie człowieka? One są niezbędne, bo inaczej szkoły wypuszczają takich głąbów co miłości u osobników tej samej płci szukają. Tych dwóch stanowi doskonały dowód iż takie lekcje są niezbędne, bo gdy wiedzę jeden od drugiego czerpał znaleźli w internecie dwóch kochających się facetów i uznali to za normę, a o swym odkryciu cały świat blogerski powiadomili publikując takie zdjęcia.

Również dla ciebie Tezeuszu / Wando, co nie możesz się zdecydować jakiej płci jesteś, stań po kąpieli przed lustrem popatrz na ten rysunek ten po lewej przypomina Tezeusza, ta po prawej Wandę. Zdecyduj w tej ważnej dla ciebie sprawie.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6
#1613073

Pamiętasz sowiecki trollu !

https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/1008368,paderewski-jedzie-prusakow-pogoni-znow-bedziemy-wolni

Lubisz stronki zboczone takie jak ty  skretyniały starcze ! Zrobiłeś sobie na tym portalu szambo takie jak twoja śmierdząca  zboczona sowiecka dupa. Zdjęcia główne w zamieszczonym materiale to ty jak nic !

Wypad  do swojej ścierwoneonówki.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

Tezeusz

#1613075

Taka skarżypyta niebieska. ;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6
#1613079

Jego scierwoneonówkowe donoszenia jak i głupawe pedalskie komentarze -  (ma on to we krwi WSI) mam w dup... i to głęboko .

https://spiritolibero.neon24.pl/post/150601,niepoprawni-pl-czyli-fabryka-trolli-zydowskiej-hasbary

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

Tezeusz

#1613082

On genów nie oszuka
8-)))))

Czapka goryczy się u niego przelała i zrobił to co zwykł zawsze robić

Kiszenia kapusty cdn.

Dobra rada, rób dokładnie to samo co on

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1613090

Dodam i ja swoją opinię
Niepoprawni
Zgłaszać tego trolla ZN za każdym razem gdy napiszę komentarz nie w temacie notki.
Jedynym jego zadaniem jest prowokacja.Po tu się tu zwlekł.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1613116

Jeśli w komentarzu  widzisz "nie toleruję" chamstwa", bądź pewnym, że z chamem masz do czynienia, gdy nie toleruję głupoty, to z debilem, gdy hejtu to z hejterem. Zgodność debila, chama i hejtera z komentarzem niemal 100%.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1613101

Jeszcze w tym wieku liczba Murzynów w Afryce osiągnie 4 miliardy! To wyliczenia naukowe,nie wróżby.Prawie wszyscy ruszą na Europę.

Ciebie może już nie będzie, ale będą twoje dzieci, wnuki. Czy taki chcesz im zgotować los?!

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1613122

Nigeria:

 

w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia Martha Bulus wraz ze swoimi druhnami udawała się do miejscowości, gdzie 31 grudnia miał się odbyć jej ślub..ich auto zaatakowali islamiści z grupy boko haram..zamordowali Marthe i jej przyjaciół..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1613234