Zakładam klub zaszczepionych na Covid19

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Witam Niepoprawnych, zakładam Klub Zaszczepionych na Covid19 na portalu Niepoprawni.pl

Zakładam go jako inicjator już zaszczepiony. Żadnych objawów negatywnych, żadnej temperatury po szczepieniu - nic. Ba byłem po szczepieniu na nartach wysiłek ogromny i czuje się świetnie.

 

Kto jest chętny i przystępuje do klubu ? Antyszczepionkowcy wstęp  do Klubu wzbroniony.

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 3 (głosów:15)

Komentarze

Gdzie są Twoi przyjaciele, gdzie oni są? Zabrakło ich? 

Teoretycznych popieraczy  mnóstwo, ale nadstawić ramię to już inna sprawa... 

Tak czy siak, pozdrawiam i zmiatam stąd, spod drzwi ;-)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1666163

Ja bym dołączył wraz z żoną, ale Ameryka to nie Polska. Wciąż czekam na swoją szczepionkę. Dezorganizacja nieziemska. Dostałem emailem zaproszenie do zapisania się do kolejki, ale gdy próbowałem to jedyna wiadomość jaką widzę: "wszystkie terminy zajęte". Następne polowanie do kolejki za 2 tygodnie. W odległości większej niż 100 mil nie będę szukał.

Tak że... Gdynia musi na mnie zaczekać...

PS. Znajomi z Kanady zaszczepieni wczoraj AstrąZenecą. Gdy idioci z Europy zachodniej zrezygnowali z Astry to Essex county w Kanadzie natychmiast przechwycił jeden transport do nich. W ten sposób nawet "młodzi" seniorzy mogli się zaszczepić. Mi pozostało liczyć na to że dostanę szczepionkę Aliny z Warszawy... może mi swoją odstąpi i podeśle?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1666246

Lepiej kup se amantadyne. A co do szczepione, to weź sobie moje obie.

Może uda ci się dołączyć do "klubu żywych zaszczepionych na covid-19"

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Alina

#1666253

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Tezeusz został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jakoś żyje po zaszczepieniu  nic mi nie dolega w przeciwieństwie do ciebie.Tobie żadne lekarstwo już nie pomoże tylko psychiatra.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

Tezeusz

#1666254

Tyle dni minęło od mego zaszczepienia na Covid19 i co ?  czuję się wspaniale. Jak się mają wasze strachliwe materiały kłamliwe. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Tezeusz

#1666391