Włosi ostrzegają - rozpad UE rozpoczęty

Obrazek użytkownika Tezeusz
Świat

"Szef MSZ Włoch Enzo Moavero Milanesi ostrzegł, że Unii Europejskiej grozi rozpad na tle kryzysu migracyjnego. W wywiadzie dla dziennika "Il Messaggero" wyraził nadzieję, że nie dojdzie do zamknięcia granic Wspólnoty. Zdaniem szefa MSZ Włoch "ten, kto postrzega sprawę migracji jako kwestię najwyższego ryzyka dla trwałości Unii Europejskiej, dramatyzuje, ale być może jest prorokiem".  -  czytamy w " Niezależna.pl

Adwokaci, inżynierowie i architekci z państw Afryki północnej mieli nas ubogacać kulturowo. Tymczasem do UE napływają mordercy i złodzieje, którzy po podarciu paszportów uciekają od wymiaru sprawiedliwości i nas ubogacają w sposób adekwatny do potrzeb głównie przy pomocy terroryzmu czyli bomb, noży, broni i taranowania niewinnych ludzi ciężarówkami.  To ci emigranci stanowią nie tylko zagrożenie terrorystyczne, kryminalne ale i kulturowe - obce nam całkowicie. Nie asymilują się oni w społeczeństwach tworząc zbrojne getta, które powoli zbrojnie opanowują zasiedlane tereny. Nie pracują żyjąc jak pasożyci z socjalu danego kraju.Niszczą fizycznie jego infrastrukturę patrz Francja, Niemcy, Belgia itp.

Nie możemy pomozolić sobie na narzucenie takiej retoryki.

Nic na to się nie poradzi jak unią rządzą ludzie złośliwi, nie stroniący od alkoholu, z ptasimi móżdżkami, egoiści nieobiektywni. Upatrzą sobie jakiś kraj bądź kraje, w których jest ład i porządek, a oni uparcie i bezczelnie czepiają się rzekomego łamania praworządności. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Nie znają pojęcia suwerenność i demokracja. Rzeczywiście Unia się rozpadnie bo te elity, które teraz "rządzą" Unią myślą tylko o zawłaszczaniu ogromnych pieniędzy dla siebie. Czytam ostatnio książkę "Cichy pucz" Jurgena Rotha. Dodam, że jest to niemiecki dziennikarz śledczy. Pokazuje na przykładzie Grecji, Portugalii, Włoch jak elity gospodarczo - społeczne zawłaszczają Europę. Jest też i wzmianka o Polsce. Zachęcam do przeczytania tej pozycji, wtedy łatwiej zrozumiemy to co się dzieje w Polsce. Najważniejsi ludzie tzw. totalnej opozycji wpisują się do tych elit. Dążą do zawłaszczenia Polski dla siebie. Drodzy Polacy powinniśmy tych łotrów wyeliminować z życia politycznego i gospodarczego w najbliższych wyborach. Ojczyzna nasza jest bowiem w niebezpieczeństwie.

Tylko obecna ekipa rządząca na czele z premierem Morawieckim jest w stanie zapewnić nam bezpieczeństwo narodowe .Totalna opozycja pragnie i zamierza sprowadzić do Polski te właśnie opisane grupy terrorystyczno - kryminalne o których ostrzegają tak głośno Włosi.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)

Komentarze

Niech szwaby i żabojady, dalej wywalają miliardy euro, na tych bandytów i nygusów.

To Polska zacznie liderować w Europie.

Nawet premier Węgier Viktor Orban o tym wspominał i mówił, że hegemonia Niemiec i Francji, powoli upada, a Polska stanie się liderem.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1604148