W Wigilię Bożego Narodzenia Gwiazda Pokoju drogę wskaże

Obrazek użytkownika Tezeusz
Świat

W Wigilię Bożego Narodzenia Gwiazda Pokoju drogę wskaże. Zapomnijmy zatem o uprzedzeniach, otwórzmy pudła słodkich marzeń. Niechaj Aniołki z Panem Bogiem, jak Trzej Królowie z dary swymi, staną cicho za Twoim progiem, by spełnić to, co dotąd było snami. Ciepłem otulmy naszych bliskich i uśmiechnijmy się do siebie. Świąt magia niechaj zjedna wszystkich, niech w domach będzie Wam jak w niebie...

 

Na Święta Bożego Narodzenia oraz na nadchodzący Nowy Rok dużo radości i dobroci od ludzi, szczęścia rodzinnego oraz niosącego pokój błogosławieństwa Bożego. Gdy pierwsza gwiazdka błyśnie na niebie Święty Mikołaj przyjdzie do Ciebie, razem wspomnicie dawne czasy, popróbujecie Świąteczne frykasy, potem odleci i skryje Go mrok, lecz Ty się nie martw - wróci za rok. Przy wigilijnym stole łamiąc opłatek święty, pomnijcie, że dzień ten radosny w miłości jest poczęty. Na zbliżające się świąteczne dni, wielu radosnych chwil w zdrowiu i gronie rodzinnym, a w Nowym Roku wiary w lepsze jutro.

 


 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

Błogosławił Polsce i Polakom, tak jak nasza Królowa Polski i Królowa Polskich serc, Matka Boga, Najświętsza Maryja zawsze dziewica. 

Wiec prosimy i błagamy w modlitwie, Byś szatańskie ideologie wyrzucił z serc Polskich, A serca i umysły Polaków, napełnił  Swoimi naukami, przez Ducha Świętego.

Czego wam Polacy, autorowi tego artykułu i sobie życzę.

Bóg i Król i Pan Jezus Chrystus nam się rodzi.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1655461

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1655483