W Polsce trwa próba zamachu stanu. Nie potrafią wygrać wyborów, więc próbują poprzez wojnę na ulicach

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Teraz grzecznie nie będzie. To co się dzieje na ulicach polskich miast też grzeczne nie jest.

"Owszem, mamy do czynienia z głębokim konfliktem w społeczeństwie, z ogromnym protestem wielu tysięcy Polek i Polaków, nad których opiniami i losem należy się pochylić, ale w ramach obowiązującego w Polsce prawa i cywilizacyjnych norm. Dlatego nie pojmuję, robi pani Malinowska-Kowalczyk, która namawia głowę państwa do spotkania z liderkami Strajku Kobiet. Wszak z terrorystami się nie rozmawia. Nie wierzę, że Andrzej Duda wierzy, iż te rozwrzeszczane, wzywające do przemocy damy są dla niego jakimkolwiek partnerem do rozmowy. One za nic mają wartości, prawa, wszelkie normy. Nie może być zgody na takie metody, w dodatku w takim czasie." piszą dziennikarze.

Chcą te rozwydrzone dziewczyny, które wylazły na ulice miast, skrobanki na zawołanie, czy  chaosu i zniszczeń. Przyklaskują im rewolucyjni samorządowcy – stąd decyzje Jaśkowiaka czy Majchrowskiego, by podległe im straże miejskie nie ochraniały kościołów. Nakręcają siebie i innych kolportowaniem absurdalnych pogłosek o planowanym wprowadzeniu stanu wyjątkowego, czy wojennego. Ale jedyny stan, z jakim mamy do czynienia, to już stan anarchii, głupoty i zwykłego rozwydrzenia. Bydło lewackie tańczy na ulicach swój Covidowy, być może swój ostatni w życiu taniec.

Nie puszczajcie się małolaty z kim popadnie i gdzie popadnie to skrobać się nie będziecie musiały. Weżcie przykład z dziewczyn II RP, które nie tylko musiały walczyć o Polskę za nią ginąc w młodym wieku np. na barykadach Warszawy ale się po prostu szanowały i były szanowane do końca swoich dni.

Wasze zachowanie dzisiejsze młode dziewczyny nie przyniesie wam ani splendoru ani szacunku obecnie i w przyszłości.

Dziewczyny przywiezione na sowieckich czołgach nie miały nigdy szacunku do siebie ani do nikogo. Zwykłe " czerwone sowieckie bydło taka swołocz" mordujące Żołnierzy Wyklętych niszczące polską tożsamość. Te małolaty na ulicach, jak mniemam, są w większości ich wnuczkami.

Patrioci nie dopuszczą do rewolucji i anarchii w Polsce. Miejmy nadzieję, że Policja także użyje wreszcie radykalnych metod przywracania porządku publicznego.

 

 

Żródlo :

https://wpolityce.pl/polityka/524357-w-polsce-trwa-proba-zamachu-stanu-beda-ofiary

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:9)

Komentarze

Nie uda się czerwonemu bydłu i wszelkiej maści  dewiantów i zboczeńców obalić demokrację Rząd, wiarę w Polsce. Zostaną powstrzymanie i adekwatnie ukarani  przez patriotów. Chcą  wojny to ja dostaną. Powstaje potężna siła Polskiego patriotyzmu siła myśli rozumu wiary i siła fizyczna. Brygady obrony kościołów są już gotowe i zorganizowanie. Lewactwo dostanie to czego pragnie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1650326

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1650341